KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

lukila
2. nov 2009

Ahojte. Drzkam palce nech to vsetkym dobre dopadne... Ja som po 1. IVF - negat, a chystam sa na KET. Na konzultaciu idem 16.11. k Dr. Harbulakovi. Verim ze tentokrat to vyjde. Pa 🙂

matiasko
2. nov 2009

ahoj lulu
uz som sa o teba bala dlho som ta nikde nevidela
moc moc drzim palceky 😵

luly3
autor
2. nov 2009

lulu určite bude, neboooj budem na vás mysliet 😀 😀 😀

kacarinka ketujeme spolu 😉

kacarina
2. nov 2009

micka ako? 😕

luly3: ano?? super! na kedy ti to vychadza?

lukila: stihnes KET este tento rok?

luly3
autor
2. nov 2009

kacarinka ak budem mat KET ako vždy na 17 den po mrche
tak 13.11 😉 cca den po tebe

kacarina
2. nov 2009

jeeej, no to je super, ja to zatial len odhadujem na 12.11, ale uvidime, co povie utz a dr 😅

luly3
autor
2. nov 2009

kedy ideš na ULT????

kacarina
2. nov 2009

teraz v piatok, to mam 12.DC

kacarina
2. nov 2009

a ja som mavala KET az tak na 18.DC, tak uvidime

tinka76
3. nov 2009

Micka - ako????

Kacarinka, Luly - tak ste na rade 😉

Lukila - vitaj medzi nami, jasne ze sa podari, nic ine ani nepripustame 😎

micka79
3. nov 2009

Baby, tak u mna negativne, ako som predpokladala... mala som spinenie, ani ja by tom v takych podmienkach nevydrzala. Ale budem to skusat znova, ostava mi este 10 mrazacikov.
Uzivate niektora Prednison? Ake s nim mate skusenosti a co vedlajsie ucinky? A uvažujem aj nad 2.IVF aj s PIGD. Dali ste to niektorá robiť?

kacarina
3. nov 2009

Micka skoda ☹

Ja teraz beriem Prednison po prvy raz a zatial nemam ziadne problemy, akurat som trosku viac hladna 😅
PIGD sme doteraz nemali.

floskula
3. nov 2009

kacarinka, aku davku prednisonu uzivas? 5mg alebo viac? a kolko krat za den? predpisali ti ho v Car, alebo tvoj gyndos?

kacarina
3. nov 2009

Flosky, Prednison 1x denne 5mg, predpisal mi ho lekar v CARe ... po transfere sa davka znizuje na 1x 2,5mg

floskula
3. nov 2009

kacarinka, tak som to mala v plane aj ja, lenze teraz uz nic, az nabuduce to zrealizujem, ale bodaj by to nebolo treba. 😉

lulu107
3. nov 2009

Ahojte mám pre vás pozitívne správičky dnes som bola na UTZ v centre drobček má 10 mm, akcia srdiečka je, takže plod je živý, dostala som záverečnú správu a lieky už vysadzujem, pretože sa berú iba do 10tt, doky ma hneď objednal na 3D na 16.12.

Babušky je to veľmi krásne takže oplatí sa bojovať, nevzdávajte to! ak sa to nepodarí na prvý krát, tak to výjde na druhý. Ani mne sa to nepodarilo na prvý krát. No ešte stále musíme bojovať do 12tt, ešte nejakých 4,5tt. A to som už teraz bola objednaná na konzultko na ďalšie KET, no nakoniec som to musela zrušiť 😀

Držím vám palčeky aby ste čo najskôr mali foto drobčeka

Micka nevzdávaj to keď to nevyšlo teraz tak na budúce to určite výjde!

larita112
3. nov 2009

ahojte babulky 🙂 kuk
lulu, veeeeľmi sa s Tebou teším a držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku až do konca tehu cmuk

kacarinka, luly 😉 a všetky babulky držkajte sa 🙂 😉

kacarina
3. nov 2009

lulu, blahozelam a tesim sa velmi z tvojich pozitivnych sprav !!! 😉

kacarina
3. nov 2009

lari, dik 😉

luly3
autor
3. nov 2009

lulu gratulujeeeeeeeeeeeeem to je super tešííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀

laritka ajoj stratena 😉

larita112
3. nov 2009

luly nie som až tak stratená 😀 len trošičku, ja sa iba potulujem kade-tade 😀 😉
aj ty ideš tento mesiac na KET?

luly3
autor
3. nov 2009

hej laritka idem 😉 uvidíme čo ma teraz bude čakat 😕

larita112
3. nov 2009

verím, že už len to najlepšie 🙂 veď toho horšieho už máme dosť za sebou 😠 cmuuuuuk držím palčeky

luly3
autor
3. nov 2009

Ď 😉

sneznik
3. nov 2009

Ahojte babulky, vsetky vas zdravim 🙂
Chvilu som sem nenakukla a uz sa to tu paradne roztocilo.
Lulu gratulujeeeeem a drzim dalej palceky, opatrujte sa.
Tinka myslim aj na teba, dufam, ze ti to rychlo ubieha a aj ty uvidis coskoro bublinky na UTZ.
Ja som bola na UTZ v pondelok, sliznica 12mm 14DC, a zajtra idem na transfer. Rozmrazili nam 3 zmrzloskov, ale iba dvaja sa zacali delit, tak dufam, ze to dobre dopadne. Tusim toho v noci vela nenaspim 😖
Luly, Kacarinka a vsetky ostatne drzim palce a myslim na vas.

tinka76
4. nov 2009

Micka - to mi je luto, ale nevzdavaj sa!!! Nabuduce sa podari!!! 😉

Sneznik - drzim palceky, nech sa drobcekovia krasne zabyvaju 😀

Luly, Kacarinka - aj vam sa to uz blíži 😉 😀

Lulu - krasne spravicky, ja idem na UZV az o 11 dniiiiiiiii ... strasne sa mi to vlecie 😵

Inak jediny tehu priznak zatial mam a to ze som stale velmi unavena, asi by som dokazala spat 16 hodin denne 😨

kacarina
4. nov 2009

sneznik - dnes na teba myslim 🙂

tinka - podla mojich skusenosti so spavou nemocou na zaciatku tehu si "jasna" 😀

lulu107
4. nov 2009

ďakujem babušky

snežnik držím palčeky určite sa budú pekne deliť, sú to bojovníci ktorý sa pekne zahryznú do maminky.

Dnes som bola u svojho gyn. so správou z GF vystavil mi tehu knižku ešte skontroloval drobčeka, sestrička mi dohodla termín a odbery a poradila mi vitamínky pre drobčeka a pre mňa ktoré neobsahujú umeliny ako femibion a calibrum poslala ma do zdravej výživy a kúpila som si tam vitamíny značky Jamieson je tam 130 tabletiek, takže to mám na 4 mesiace, môžu sa užívať počas celého tehu, sú na prírodnej báze, stali 17eur, takže sú ešte lacnejšie než femibion. Tie umeliny škodia bäbetkam! Takže odporúčam 😉

luly3
autor
4. nov 2009

ahojte babulky 😅

snežík už máš dropcou v brušku držím palečky nech sa pekne zahryzkaju 😅 😅 😅

kacacrinka v pase maš 2 krat tehu a dvakrat potrat, hmmm si natom ako ja, aj berieš prednison???
aj ja 5 denne aj piridoxin a kys.listovu

kacarina
4. nov 2009

lulu, tak prave si pripijam na teba a drobceka zimnym cajom 😉
... ja tiez beriem kyselinu listovu len Jamieson, vzdy som len tuto brala

luly, tak veru, 2 krat sa podarilo otehotniet z KETu, ale skoncilo to neuspechom ... a teraz pred 3. KETom beriem 1x5mg Prednison a kyselinu listovu, nic ine zatial ... (teda okrem nasho kamosa Estrofemu ze ano 😀 ) ... pozajtra idem na utz (12.DC), ako to vyzera ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre