KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

apple7
19. mar 2012

ahojte, konzutacia dopadla dobre, mam ist este ne krv 3 DC a pockat na vysledky a ak budu dobre mozme ist na to

dadaba
19. mar 2012

ahoooj Dievcata...tak mi volali z gf..zajtra o 9.45 vklad,,rozmrazili mi dve zmrzlinky jedna neprezila tak mi este dve a zatial su ok,,,tak mam 3..uvidime co zajtra rano!!! drzte im palce!!!! 😉

apple7
19. mar 2012

@dadaba drzim palce, urcite to vyjde 🙂

dadaba
19. mar 2012

@apple7 dakujem...je to vo hviezdach!!!!

annamary27
19. mar 2012

@dadaba držíme 🙂))))

dadaba
19. mar 2012

@annamary27 Dakujemeeee!!!

dadaba
20. mar 2012

ahoj dievcata,,,tak mi vlozili dnes 3 embryjka...ale jedno bolo menej kvalitne...tak a teraz cakat dva tyzdne... 😉

adija13
20. mar 2012

@dadaba drzime najviac palceee!!!! cele 2 tyzdne, hlavne pozitivne mysliet 🙂

dadaba
20. mar 2012

@adija13 dakujem...budem sa snazit!!!

linda81
20. mar 2012

@dadaba juj drzte sa...

dadaba
24. mar 2012

kde ste vsetky??? ako pokracujete??? pri prvom Ket som dostala zapal nocoveho mechura co som nikdy nemala a Pri druhom KET zapal priedusiek co som tiez nikdy nemala...ako naschval!!! 😒

apple7
24. mar 2012

@dadaba to ma mrzi, dufam ze teraz budes fit

dadaba
24. mar 2012

@apple7 vsak teraz mam zapal priedusiek... 😉

annamary27
25. mar 2012

@dadaba ahoj tak to mi je ľúto,dúfam,že to nebude mať zlé dôsledky a bublinky sa bez ujmy na zdraví udržia u teba v brušku.Ja si idem dať dlhšiu pauzu od MK,mám malinkú depku,že tu kazím štatistiku.......

apple7
25. mar 2012

@dadaba aj ja som ochorela ako naschval a to chcem ist uz na to. A teraz sa napchavam liekmi, hruza

apple7
25. mar 2012

@annamary27 drzim ti palceky, urcite vam to vyjde, 😉

adija13
25. mar 2012

neviem ci sme sa dohodli, ale ja mam silnu anginu a tento tyzden mam ist na vklad ☹

dadaba
25. mar 2012

@apple7 to mi je luto to su tie naschvaly!!!!! mne nikdy nemeskala menstruacia a pred ivf mi meskala 5 dni...nemoze to byt v klude zbytocne sa stresujeme...bud kludna vyliec sa chod na vklad na buduci mesiac..uz mesiac hore dole...nie??? 😉

dadaba
25. mar 2012

@annamary27 zlatko nedepkuj nemas na to narok ...mas este veeeeeeeeeeeeela casu...ja mam v auguste 41 ja mozem depkovat!!! hehehehehehehe...

apple7
27. mar 2012

@adija13 drzim ti palce a prajem skore uzdravenie 🙂

lennulik1
27. mar 2012

Ahojte, tiez chodim do GF, mam za sebou 3neuspesne IUI a 1IVF.caka ma KET, s ktorym nemam skusenost, od dnes 1.DC zacinam brat Estrofem, ale 10-14DC mi vychadza na velkonocny piatok a pondelok. viete mi plis poradit co v tomto pripade? ist tam na 15DC? inak drzim kazdej palce, aby sa zadarili babatka 🙂

elise
27. mar 2012

@lennulik1 zavolaj tam ale myslim že jeden sviatok robia asi potom v sobotu vlami na velku noc mi to vyšlo tiež tak a povedali že v sobotu

lennulik1
27. mar 2012

@elise juj to si ma potesila, tiez som premyslala, ze asi niektory den budu robit cez sviatky, nikdy som tam o takom case, ani cez vikend nebola. aj ty si bola na KET? podarilo sa?

elise
27. mar 2012

@lennulik1 IFV -tehotná v 10TT koniec☹ 1 KET nič 2 KET nič tak uvidime v apríly🙂

lennulik1
27. mar 2012

@elise to ma mrzi, ako vidim, tiez ste si toho preskakali pre babo. budem drzat palce, aby dalsie KET vyslo

elise
27. mar 2012

@lennulik1 dakujem aj ja tebe držim palce vyjde nám to a na nový rok budeme mať nove vonavučke bábenká🙂

lennulik1
27. mar 2012

@elise mas pravdu, akurat na novy rok 🙂 to by bolo super 🙂 ja to vidim tak, ze april na to bude ako stvoreny, aby sa KET podarilo 🙂

elise
27. mar 2012

@lennulik1 musi sa podariť nič ine to tým našim drobcom nezostáva🙂 ved kde inde im bude lepšie ako u nás v brušku a potom v rodinách🙂

adija13
28. mar 2012

zajtra 10:15 ketko 🙂 drzte palceky, dnes volali, ze hned sa obe embryijka rozmrazili v poriadku a su paradne zivotaschopne, fuuu, tak a potom preckat este tych 14 dni ☹

nelly3
29. mar 2012

@mayka
ako si dopadla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre