KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

matiasko
12. nov 2010

@balinka vsak ano kazda mame ine skusenosti 😉
ja len dufam ,ze to tam uz doklepne do uspesneho konca 😉
teraz ma caka 2 KET uz v 2 IVF tak uvidim 😒
no tie vcielky ... vsak co by sme pre babatko neurobili vsak 😵
ak to ma pomoc ,tak pichat aj do konca tehu no nie 😉 idem sa ja osprsit a supnut do postielky pred telku 🤐
tak sa zatial maj a drzim palceky siiilno 😵

annamary27
12. nov 2010

@dd2112 ahoj,aj mna čaká koncom novembra OPU aj ET,tak potom sa stretneme v téme čakanie po transfere 😀 😀 😀 😀 😀

lilinka81
13. nov 2010

@balinka ahooj,..tak to su krasne embryjka 6-bunkove,teraz uz maju svoje miestecko 🙂
Ja mam tiez 2,tie ostatne boli na nic 😒 ,vraj prezili,ale boli fragmentovane,ale tie co mi vlozili boli o.k.,tak dufam ze to tentokrat vyjde 😵 😵 😵

balinka
13. nov 2010

@lilinka81 ahoj 😉 kolko bunkove si mala?kto ti robil vklad?tak drzim palce,aby ti to vyslo 😉 budes si robit aj testik? 😉

lilinka81
13. nov 2010

@balinka ani som sa nepytala kolko bunkove boli,myslela som ze pri PK je to jedno,ved je to velaaa 😉 .....vklad mi robil zasa Harbulak a zas bol mili 😉 ....ja neviem ci budem testikovat,ale asi nie,asi to vydrzim 😅 .......aj ja NAM drziim palceky 😵

balinka
13. nov 2010

@lilinka81 ja budem testikovat,lebo nevydrzim,asi tak na osmy,alebo deviaty den 😝 robil ti aj UTZ?

lilinka81
13. nov 2010

@balinka jaska,urobil mi pred aj pô a ukazal mi moje deticky 😉 ....neni 8-mi den trosku skoro?

balinka
13. nov 2010

@lilinka81 myslim si,ze ked uz budu deturence zahryzkane,tak to ukaze 😉 tak uvidime,musime zatial len cakat 😉

lilinka81
13. nov 2010

@balinka ty pichas fraxik? aku mas trombofiliu?

balinka
13. nov 2010

@lilinka81 hematologicka povedala,ze mam 100% vrodenu trombofiliu,mam zmutovanych 5 genov,ale dva najhlavnejsie su dobre 😒

lilinka81
13. nov 2010

@balinka tak tomu moc nerozumiem 😖 ,...pytam sa ,lebo aj ja mam ,ale nic nepicham,vraj netreba mi povedala hemato aj v CAR-e

balinka
13. nov 2010

@lilinka81 pisem do ip

dd2112
13. nov 2010

@annamary27 už aby to bolo necítim sa najlepšie,stále čakám na mrchu.dnes mi bolo fakt zle od žaludka..neviem či je to zým dipherelinom??už sa bojím aj niečo zjest

annamary27
13. nov 2010

@dd2112 nečítala si tam vedlajšie účinky?ja chvalabohu znášam všetko dobre,dnes mi k dipherelinu,puregonu už pribudol aj menopur.sem-tam sa pristihnem,že sa musím viackrát z hlboka nadýchnuť,lebo je mi tak divne,ale potom ma to prejde.Dnes som prišla na to,že oproti prvému ivf budem pichať o 4dni dlhšie,takže výber budem mať asi neskor ako som myslela.

dd2112
13. nov 2010

@annamary27 ale áno čítala som,ale pri prvom cykle mi nič nebolo,tak preto mi to je divné...horšie mi bolo tak pred koncom pichania a keď som išla na OPU..a potom hyperstimulák...ty robíš zdrav.sestru? aj ja som sestrička ,ale v zdravotníctve už dlhšie nepracujem

annamary27
13. nov 2010

@dd2112 ja som farmaceutický laborant a od skončenia školy robím v zdravotníckych potrebách 😎 😀

denka28
13. jan 2011

ahojte, chysta sa niekto na KET v blizkej buducnosti?

larita112
14. jan 2011

Ahoj denka, možno ja, ešte nad tým premýšľam, či teraz alebo ešte počkám... v GF mám ešte posledných troch mrazáčikov...

denka28
16. jan 2011

@larita112 ...tak sme na tom podobne🙂aj my mame este troch mrazacikov... 24., januara ideme na pohovor k Dr. Drabekovi...bojim bojim🙂

larita112
17. jan 2011

🙂 my sme sa ešte neobjednali, ešte rozmýšľam... chodíme k Dr.Harbulákovi...
na pohovor sa určite nebojíš, len čo bude potom vyjde-nevyjde... ja sa toho bojím najviac...
Budem držať palčeky, aby všetko išlo tak ako má a výsledkom bolo ďalšie krásne bábätko 🙂
Daj mi vedieť to dopadlo u dr. 🙂

babulka555
20. jan 2011

caute spolubojovnicky 🙂

mate niektora Prednison?

monka88
20. jan 2011

@babulka555 ja som brala pri KET prednison.Co by si potrebovala vediet?

babulka555
20. jan 2011

@monka88 potrebujem vediet kedy pred KET sa ma zacat uzivat. bola som totiz vcera u Drabeka, lebo som chcela ist na KETko vo februari, tak mi povedal, ze Prednison mozem zacat hned brat 1xdenne. ale musim to posunut az na marec, lebo manzel ide na mesiac prec.takze netusim ako si to v marci mam nadavkovat 😖

monka88
20. jan 2011

@babulka555 vies co,ja ked som mala imunologicky problem,tak som ho brala 3 mesiace pred IVF. A teraz mi to vyslo tak,ze som ho brala tri tyzdne pred KET. Ked vies priblizne kedy mavas mrchu,tak si to daj tak mesiac pred nou,ako Ti povedal doky,a ked sa mrcha dostavi o par dni skor,alebo neskor to podla mna nevadi.Teda aspon si myslim 🙂

babulka555
20. jan 2011

@monka88 dakujem za infosky 🙂

dada55
26. jan 2011

@babulka555 prednisom sa berie 3 mesiace. ak nezaberie, musí sa aspon na 6 týždňov vysadiť a potom sa môže brať znovu. V Prahe ho ordinujú 5mg 6-8 týždňov pred ET a 2,5mg po ET. Ja som teraz v 2. IVF. Prednison mi predpísali v GF. Beriem ho asi 6 týždňov. Za 2 dni mám OPU. Veľmi dúfam, že pomôže. Je dosť dôležité,aby si ho nejaký čas pred ET brala, tak preto to KETko ti chcu robiť až v marci. Držím palce 🙂

annamary27
30. jan 2011

@dada55 ahoj,dnes čítam tvoj príspevok,dúfam,že ti OPU dopadlo na jedničku 😀 😀 😀 a dakujem za info o prednisone,možno to bude čakať aj mna pred Ketkom. 😉

babulka555
7. mar 2011

ahojte 😀 chystate sa niektora na KET v blizkej buducnosti? ja uz ficim na prednisone a estrofeme, zatial to zvladam 😝

annamary27
7. mar 2011

@babulka555 my skor v dalekej než blízkej budúcnosti,ale tebe nech to klapne 😀 😀 😀

andriss23
8. mar 2011

@babulka555 ja sa hlásim 🙂 aj ja pojedám Prednison už od januára,dnes 4 deň Estrofem,aj Fraxiparín.
Budúci týždeň vo štvrtok idem na kontrolu sliznice .... a KET.Mám tam 4 snehuliakov. 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre