KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

kacarina
16. nov 2009

luly, no taketo sme my tajnostkarky a zahadne choroby mame 😀

lulu, ked miniem teekanne tehu caj, mozno vyskusam zase ten LEROS, potom napis, ci ti chuti 😉
no ved ja jedine, co tym migrenam teraz "tolerujem" je to, ze dufam, ze su predzvestou dvoch ciarok 😅, lebo ta moja hlava doteraz dost spolahlivo reagovala na zmeny v hladinach hormonov ... ja si nedavam kafe kvoli zaludku, ale cierny caj, tiez mi dobre pomaha ...

lukila
16. nov 2009

Ahotje ketacky, tak sa pridavam k Vam, po dnesnej konzultacii v GF viem iste ze idem KETovat. Cakam na menzes, meska mi 3 dni, ale on pride 🙂 Mam len 3 zmrzlinky, ktore po rozmrazeni nemusia byt vhodne na transfer, tak som rovno na odporucanie pana Dr. Harbulaka vypisala ziadost na 2. IVF... Drzkam vsetkym palceky 🙂

luly3
autor
16. nov 2009

lukila vitaj v kolektíve 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tešíš čo???????a máš zamrazene blastocysty????ked sa bojiš rozmrazenia?

andriss23
16. nov 2009

ahojte!!!

tak mám aj ja po konzultácii,keby som chcela,tak by som mohla ísť tiež hneď na KET,ale počkám až po novom roku
a pýtala som sa na Prednison,a aj mi ho predpísal. Kacarinka ako si ho,prosím ťa brala?Mesiac 5mg,potom 2,5 a KET?

mima11
16. nov 2009

Ahojte babuľky!
Veľmi dlho som tu nebola, ale veľmi na Vás myslím! Musela som si Vás trošku prečítať! Držím Vám palčeky!!! Ja mám pauzu, a mala som aj od koníka.
Veľmi držkám palčeky čakateľkám, verím, že budete tehule!
Ja tomu nechávam zatiaľ voľný priebeh a uvidím, čo po novom roku. Andriss, možno sa opäť stretneme!

Držte sa!!!

nelly3
16. nov 2009

ahojte, aj ja idem na KET az po novom roku, tiez som si nechala pauzu. andriss23 a ten prednison mne vobec lekar nespominal, naco je dobry? 😨

andriss23
16. nov 2009

nelly-mne ho tiež nespomínal,ale "poučená" z koníka,som sa na to spýtala,a dal mi ho.Je potrebný,ak si telo tvorí protilátky proti embryu,a snaží sa ho vypudiť(potrat).Ja toto síce nemám potvrdené,ale budem to hltať,pre istotu.
Skúšam čo sa dá. 🙂

mima!!! 🙂 🙂 🙂 ako sa máš? tuším si spomínala aj ty ten Prednison,budeš ho brať? Ako si sa rozhodla?

kacarina
16. nov 2009

andriss, ano take davkovanie mam, naprv 5mg a odo dna transferu len 2,5mg, kupila som si tu malu srandovnu vecicku na delenie liekov v lekarni, lebo sa Prednison neda dobre nozikom na polovice delit ...

caute vsetky ostatne 🙂

dobru noc 🙂

luly3
autor
17. nov 2009

kuk ahojte kočky 😉 aj dnes na vás všetkých myslím 😀 😀 😀 😀

andris aj ja beriem prednison tak isto ako kacarinka 😉 a aj listovku a piridox 😉

luly3
autor
17. nov 2009

😅 😅 😅 😅

kacarina
17. nov 2009

luly, ty co sa tu skeris? 😀

luly3
autor
17. nov 2009

😉 aspon niekto kacarinka 😀 😀 😀

kacarina
18. nov 2009

dobre rano, tak uz pijem cierny caj a zahanam dalsiu zacinajucu migrenu ☹ hormony mi davaju zabrat ...

luly3
autor
18. nov 2009

kacarínka 😠 do riti stale máš tu blbu migrenu 😕 😕 😕 ,pomáha aspon
ten čajík??????

kacarina
18. nov 2009

jo, ten caj a studeny obklad zvycajne pomôzu, teraz sa mi to podarilo nastastie stlmit hned v uvode, uz sa to lepsi ...

luly3
autor
18. nov 2009

to je super 😉 aspon niečo

tinka76
18. nov 2009

Ahojte babulky - par dni som tu nebola, takze som trosku zanedbavala, ale som rada ze sa hybem ... nemam ranne nevolnosti, ale skutocne celodenne nevolnosti. K tomu neuveritelna unava - no skratka ledva sa drzim na nohach ... 😒

Ale dobra sprava je ze som bola v pondelok na GF na UZV a uz sme mali viac ako 1cm krasne bilo srdiecko 😎 ... takze uz mi kazal do konca tyzdna pomaly vysadit estrofem aj utros a hlasit sa u svojho dokyho 😀

tinka76
18. nov 2009

Ozaj a kto najblizsie testuje? Nejako som stratila prehlad....

sneznik
18. nov 2009

Ahoj Tinka 🙂
Potesila si ma tvojimi super spravami. GRATULUJEM a drzim palce nadalej.
Ja som bola dnes konecne na krvi, bojim bojim co mi povedia, lebo som si robila test predvcerom a bol negativny

Pozdravujem vas vsetky a prajem vsetko dobre.

kacarina
18. nov 2009

tinka, fiiiha, to je super!

sneznik, este nehadz flintu do zita, drzim palce!!!

luly3
autor
18. nov 2009

snežík držím palce

tinka gratulujeeeeeeeeeeeem

tinka76
18. nov 2009

Sneznik - drzim palce ... inak aj ja som mala este tri dni pred krvnym testom doma test negativny .... 😉

luly3
autor
18. nov 2009

snežík ešte hodinku 😀

sneznik
18. nov 2009

Kacarinka, Tinka, Luly dakujem vam vsetkym 🙂
Tak za hodinu sa ozvem

luly3
autor
18. nov 2009

čakáááme 😉 a vríííííííme 😀

luly3
autor
18. nov 2009

halooooooooooooooooooooooooo

tinka76
18. nov 2009

Aj ja uz som nedockava..........akoooo

luly3
autor
18. nov 2009

snežííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík ako?????

luly3
autor
18. nov 2009

halo kde je kto?????

tinka76
19. nov 2009

Tak nakukam aj teraz rano ... sneži ... ako to dopadlo???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre