KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

larita112
21. jan 2009

ja som si po druhom MA dávala pauzu pol roka, lebo som sa musela pozbierať aj psychicky 😒 a teraz bežím KETový maratón 😉

kacarina
21. jan 2009

Ja uvidim, ako sa to bude vyvijat dalej, ja som sa akosi zatala a prvy tyzden som si to nepripustala (nepytaj sa, ako je to mozne, ja neviem 😒 ...), az potom nastalo to citlive obdobie a prisiel ten ocistny plac, ale ten dnesok mi fakt pomohol trosku, zasa ma nieco taha dopredu ... ja budem hlavne teraz trpnut, ako si to rozmysli moj menzes, lebo ja mavam velmi nepravidelny cyklus, tak som zvedava, kedy sa mu uraci sa nastartovat teraz ...

larita112
21. jan 2009

tak mu teda poriadne dohovor, nech si to mrška jedna mrchatá rozmyslí a nech poslúcha a chodí vtedy keď má a potom nech sa neukazuje celých 9 mesiacov
a som rada, že sa ti vrátil dobrý pocit a že ťa to ťahá znovu dopredu... ono to je vždy tá najhoršia fáza, preklenúť citlivé obdobie (ako píšeš) vyplakať sa a znovu začať chcieť...

kacarina
21. jan 2009

no, menzes jeden hnusny, ved my by sme sa aj bez neho zaobisli, ale ked ho potrebujeme! 😠

kacarina
21. jan 2009

zacnem tomu tusim vymyslat nejake pekne mena a nie nadavat na to 😀

kacarina
21. jan 2009

aby to chodilo vtedy, ked ma a nemeskalo to bezdôvodne 😅

kacarina
21. jan 2009

No idem ja do hajan, mam za sebou dnes dlhy den ... a nech sa mi sniva o mrške, co pride nacas! 🙂
Dobru noc a tebe nech sa sniva o uspesnom raKETkovani 😉

larita112
21. jan 2009

Dobrú noc a pekné sníčky 😉 a hlavne aby sa splnili 😉

linav
22. jan 2009

Lari 😉
Stará som teda aj naozaj,hi 😉
Ja nebežím KET maratom lebo mám 3 mrazáčikov tak podla štatistiky je to na jeden pokus,aj málo.
No jasne že verím že to bude ten posledný no ak by ma ešte pán boh skúšal tak dám aj napriek veku ročnú pauzu.Nemožem tie lieky ani cítit a mam tak potrebu vyplavit to s tela.
Ja viem že je to treba ale rok sa napchavam liekmi 😉 a viem aj to že iné kočky aj 5 rokov-tak už nebudem fnukat 😉 😉 😉 😉
Po prednizone sa ako cítiš?
Ja mam strašidelnú energiu a nemožem spat....som jak naspidovana 😉 a stale niečo žerie,pomoooooooooooc,jak pirana 😉
Kacarinka,tou mrchou je to tak ako zákon,nepríde ked ju čakáš 😉 😉 😉 skús na nu nenadávat,chapeš povedz že mrška moja dobrá,čakám ta 😉 😉

kacarina
22. jan 2009

Ano linav, uz som sa snazila jej vymyslat nejake pekne prezyvky a pekne sa jej prihovarat 😉 :-

linav
22. jan 2009

Kacarina
Tak potom je pekne nevdačná,fakt mrcha 😀
Kočky si varili čaj s majoránky vraj to pomaha.Mna mrcha meškala pri druhom IVF 14 dní,tak som pichala dekapeptil dlhšie lebo som mala dlhý protokol,už som išla do GF že mi dačopichnú a vtom na pol ceste sa jej uráčilo.

kacarina
23. jan 2009

Mne teraz este nemeska, to ja sa jej uz dopredu pekne prihovaram, lebo ja mam hrozny cyklus-necyklus, vobec sa na nic nemozem spolahnut a ked potrebujeme vystihnut nejaky termin, tak väcsinou skoncim na vyvolavacke radsej... tak sa necham prekvapit teraz...

luly3
autor
23. jan 2009

ahojte raketky 😀

larita112
23. jan 2009

ahojte babulky 😉
kacarinka, snáď tentokrát dorazí včas 😉
linav 😉 ja tiež uvažujem ako ty - ak nevyjdu ani tieto posledné dva KEty, dám si dlhšiu pauzu... budem oddychovať od všetkého toho kolobehu...
a prednison teraz beriem v kuse od októbra, už žiadne zvláštne mimo príznaky nemám, ale určite som z neho o niečo málo pribrala (len to nie je tuk, to som len taká "zavodnená" - keď sa vysadí, malo by sa to znovu vrátiť do normálu) a preto keď sa to nepodarí teraz vo februári, na marec už sme objednaní do prahy na imuno testy a vlastne tam mi zistia, či je potrebné aby som brala prednison alebo nie... a aspoň už nebudem zbytočne zaťažovať telo ďalším tbl.
😉

babulka123
23. jan 2009

juuuj babulky moje kraaasne tak na vas myslim..

larita112
23. jan 2009

luly 😉
babulka 😉 aj ja na teba, stále sledujem ako sa máš, ako ti je dobre aj zle...😉 cmuky

larita112
23. jan 2009

a babulka, pridaj si fotku bruška 😉 ako ste narástli 😉

babulka123
23. jan 2009

nuuz snad to uz pomalinky prechadza uz je zo dna lepsie a lepsie.. tie prve dni boli dooost zaujimave uz viem co to je tehotenska unava.. nieco uplne ine ako normalna... hehehe ale stale som PN takze aspon si oddychujem kedy chcem...

luly3
autor
26. jan 2009

😉 krasne ranko

vika34
26. jan 2009

ahojte už bývam doma,takže do tejto témy nakuknem častejšie ,zatiaľ som len čakateľka na KET,lebo sa mi potvrdila listerioza,tak uvidím ako dlho sa to lieči

misi33
27. jan 2009

Krasne ranko.

Mne uz konecne dorazila mrcha,

misi33
27. jan 2009

OPRAVA.

M

misi33
27. jan 2009

Mne to akosi blbne. 🙂

Snad po treti krat napisem,co som chcela.

Takze mrcha je tu a ja zacinam papat Estrofem a cca o 16 dni pojdem na KET. 🙂 🙂 🙂

Kto sa ku mne pridava? Dufam,ze v tom neostavam sama.

bobik77
27. jan 2009

Ahojte babenky,neviete mi náhodou niektorá povedať vlastné skúsenosti. Som po stimulácií Gonalom, včera mi pichli Choragon a zajtra idem na odber. No mam už dobrých päť dní neskutočné bolesti v podbrušku, nemožem ani poriadne chodiť...má to tak bolieť?

misi33
27. jan 2009

Ahoj Bobik.

Ja som tiez stimulovala Gonalom, no moc si nepamatam na take bolesti. Ale ked mam cyklus a pravdepodobne ovulku tak mam brutalne bolesti.Pomaly horsie ako pri mrche.Je to fakt neznesitelne.

Ked som bola na odbere tak jedna kocka,co som s nou lezala na izbe opisovala take bolesti.

Skus zavolat do GFa spytat sa tam na tie bolesti.Ale predpokladam,ze Ti aj tak povedia,ze to je normalne.

Drz sa! Skus to nejako vydrzat.

bobik77
27. jan 2009

Dakujem ti krásne za povzbudenie misi. Mám brucho ako balón....boze, len nech to vyjde. ☹

kacarina
27. jan 2009

Bobik, ahoj, to vyzera, ze si na stimulku riadne zareagovala a mozno sa ti trosku ozyva hyperstimulacny syndrom, aj ja som to mala, ale o dost viac, neboj sa, doktor ta skontroluje, asi spravi utz brucha a podla toho sa zariadite, nic hrozne sa nedeje ... niekedy sa hyperstimulak vyvinie az po transfere a vtedy som pocula, ze je to aj dobre, ze to napomaha otehotneniu ... ked mas nieco taketo, treba vraj pit vela tekutin...

kacarina
27. jan 2009

A este: odber by mal byt praveze v pohode, to ze si riadne zareagovala, znamena, ze budes mat vela vajok na odber 😉 ... ja som mala tiez riadnu urodu 🙂

larita112
27. jan 2009

ahojte 😉
no tak misi, určite v tom nezostaneš sama - ja sa k tebe pridávam zajtra alebo pozajtra (už je to so mnou na dobrej ceste - dnes som začala špiniť, takže mrška dorazí počas zajtrajšieho resp. ďalšieho dňa 😉 )... takže budem v tesnom závese za tebou 😀 😀 😀

kacarina
27. jan 2009

Lari, super, takze ty nabiehas ako dalsia, baby drzte saaaa, drzim palceee 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre