KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

sobka
10. nov 2010

ahojte babule, vo vasom care vam predpisuju pred KET diazepan a indomethacin..., lenže teraz je výpadok v lekarni toho cipku, davaju vam nieco náhradné miesto toho? chcela by som si aj ja to naadiť , v piatok mam KETko, len neviem, co miesto toho, ked to nezoženiem...držím vam palce, urcite to vyjde každej z nas 😉

balinka
10. nov 2010

@sobka ahoj.davaju diazepam a cipok spasmopan 😝

sobka
10. nov 2010

Balinka dakujem,uz som si to zabezpecila🙂 dufam,ze pomoze

lilinka81
11. nov 2010

@balinka ahooj moja,tak uz mas asi po tom 😉 ,...dufam ze vsetko v poriadku a drobcom sa u teba paci a ostanu 9mesiacov 😵

balinka
11. nov 2010

@lilinka81 ahoj 🙂 uz mam potom a dve 6 bunkove embryjka su u maminky v brusku 😉 tak strasne verim,ze ostanu uz so mnou 🙂

dd2112
11. nov 2010

@balinka ahoj a kto ti robil KEt,ktorý Dr.? a aky máš dnes pocit z prístupu personálu?

balinka
11. nov 2010

@dd2112 ahoj.robila mi ho dr.Stenova,bola mila,urobila mi utz aj pred aj po vklade 😉 robili mi to na sale a pekne som si tam odlezkala cca 40 minut. 😝 bola som prekvapena,ale moj nazor na GF sa nezmeni,kedze som tam zazila aj dost neprijemne veci 😲

dd2112
11. nov 2010

@balinka to je fajn,aspoň niečo pozitívne..ešteže si nemusela ležat v tom kumbálku ako ja..to mi je jasné že názor nezmeníš..teraz len pekne oddychuj a mysli pozitívne ,aby sa bambulky zahryzkali a držali sa ta 9 mesiacov..držím palce..mna to ešte len čaká

balinka
11. nov 2010

@dd2112 dakujem 😉 a ty ides na KETko?

dd2112
11. nov 2010

@balinka nie ,ale pripravujem sa na druhý cyklus pichám si dipherelin,čakám kedy príde mrcha...cítim sa strašne bolí ma hlava,bolí ma brucho...mala som ísť na KETko,ale ešte stíham jeden cyklus tak dr.súhlasil..tak koncom novembra by mala byt OPU aj ET

balinka
11. nov 2010

@dd2112 tak to je o chvilku 😉 drzim ti palce,aby ti to vyslo 🙂

dd2112
11. nov 2010

@balinka mne to pripadá ako večnosť.. 😒 len to pichanie mi vadí,ale čo už nevydržíme pár včeličiek..a kedy ideš na krvičku za 10 dní? daj potom vedieť

zuzana110
11. nov 2010

@balinka drzim palce,aby to dobre dopadlo.

balinka
11. nov 2010

@dd2112 o 14 dni,ale budem aj testikovat,lebo nevydrzim🙂

balinka
11. nov 2010

@zuzana110 dakujem 😉 nakoniec zabojovali a boli obidve 6 bunkove,tak uvidime ako to dopadne.verime,ze dobre 😉

dd2112
11. nov 2010

@balinka to poznám ani ja som nevydržala a testla som..je to normálne 😀 😀 😀 neverím tomu že niektoré čo tu píšu sa netestovali...tak 14 dní,no to budu nervy,myslím obrazne hlavne sa nestresuj a mysli pozitívne..ozaj a chodíš do práce,alebo si PN?

zuzana110
11. nov 2010

@balinka takze sa krasne delia,mas velku sancu.Drzim palce.

balinka
11. nov 2010

@dd2112 ja som nezamestnana,takze som domka,ziadne stresy,lenosim pred telkou a na koniku 😉 😉 😉 do soboty budem urcite domka a v nedelu pojdem uz na prechadzku,kedze ma byt krasne 😉 to cakanie je najhorsie,ale snazim sa nemysliet 😉

balinka
11. nov 2010

@zuzana110 bodaj by si mala pravdu 😉 ale ja verim a nakazujem mojim bambulkam nech pekne ostanu v brusku,ved tam maju teplucko,nie ako v mrazaku brrrrrr 😉

dd2112
11. nov 2010

@balinka tak to máš super..aspoň nemusíš v práci vysvetlovat PNku...na prechádzku pekne choď potrebuješ aj čerstvý vzduch a pohyb...najdi si nejaku činnost,aby si nato nemyslela..ja som začala štrikovať

zuzana110
11. nov 2010

@balinka aj ja ak ti mozem poradit,tak sa niecim zamestnavaj,aby si na to stale nemyslela. Ja som chodila normalne do prace a ked vysla krv pozitivne tak som ostala doma. A teraz len lezim a priberam. Uz mi zacina aj chutit,lebo doteraz to bolo vselijake. Od rana do vecera len zle a zle. Katastrofa.

balinka
11. nov 2010

@zuzana110 ale mas krasne babulky v brusku. 🙂 tie nevolnosti pominu a ty si potom uz len budes uzivat tehulkovanie a to priberanie patri k tomu 😉 ale potom to zhodis ani nebudes vediet ako pri dvoch deturencoch 😉 ked som bola po ET,som na to vela myslela a teraz som v pohodicke,ako keby som na to KETko ani dnes nebola 😉

zuzana110
11. nov 2010

@balinka to je super,tak nech ti to to co najrychlejsie ubehne.

balinka
12. nov 2010

@lilinka81 ahoj 🙂 drzim palce aby sa ti zmrzlinky krasne delili a daj potom vediet 😉

matiasko
12. nov 2010

Ahojte 🙂
tak dnes uz 3 den beriem estrofem + kys.listovu+prednison a koncom novenbra by som si mala ist
pre nase zmrzlinky 😵 mame ich este 5 ,tak dufam ,ze sa rozmrazia a konecne aj zostanu u mna v brusku co najdlhsie 😵

balinka
12. nov 2010

@matiasko tak drzim palce,aby im bolo u maminky krasne 😉 to je super,ze mate 5mrazacikov.ja som mala 8,ale dve to vzdali a dalsie dve sa krasne delili a vcera mi vlozili dve sest bunkove emnbryjka 😉 😉 😉

matiasko
12. nov 2010

dakujem 😉
my sme mali 9 mrazacikov ,ale som bola uz v aprili na KET a zase sa nepodarilo 😠
taak ty budes vediet vysledok uz coskoro 😉
moc moc drzim palceky aby bol pozit. 😵
Ja si uz ani nepamatam kolko bunkove embryjka nam zostali lebo sme mali 12 emb.a dali sme si 6 na PK a 6 hned zmrazit a teraz si neviem spomenut krore davali predosli KET a ktore zostali este v mrazaku 😀
ale nevadi hlavne je nech sa rozmrazia a konecne zostanu u mna 😅

balinka
12. nov 2010

@matiasko musime verit 😉 jasi este picham aj fraxiparin,kedze mi zistili vrodenu trombofiliu, 😲 o 2 tyzdne budem mat vysledky,ale budem aj testikovat,lebo nevydrzim,asi tak na deviaty dnik 😉 ku komu chodis do gf?

matiasko
12. nov 2010

k dr. Behunova 😉 ,ja viem citam skoro same zle veci na GF 😒
ale ja som zatial nemala ziadnu zlu skusenost a dufam ,ze ani nikdy nebudem mat 😉
😲 😲 tak ze , ty musis este aj pichat vcielky 😒
a to ja som si myslela ,ze mam najviac liekov na svete pri ET aj KET lebo ja mam aj znizenu funkciu stitky 😝

balinka
12. nov 2010

@matiasko ja som mala negativne skusenosti,ale niekto ma dobre a niekto zle 😲 ja chodim k dr.drabekovi 😲 picham vcielky,zacala som este len 2 dni pred KETkom a budem si pichat dalsie dva tyzdne,az do vysledku 😲 a ked to vyjde tak picham cele tehu a ked nie,tak vysadim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre