KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

babulka555
10. mar 2011

@andriss23 ja idem na KET 15.3. 🙂 a drobcov mame este 5 😅 tak snad tentokrat motyka vystreli
😎

andriss23
12. mar 2011

@babulka555 bohužiaľ,som to musela stopnúť 😠 Dala som si spraviť výtery na kultiváciu,myslela som,že to bude len formalita,ale som sa sekla. 😠 som na ATB,tak sa musím najprv preliečiť,zopakovať odbery.... 😝 Dúfam,že to bude OK. Držím ti palce,nech sa to podarí, a budem ťa nasledovať 🙂 🙂 🙂

babulka555
17. mar 2011

ahojte raKETky 😀
tak som druhy den po KET. vkladali dva mrazaciky, 4 a 3-bunkove 🙂 dufam, ze sa dobre zahryznu 😉

december
30. mar 2011

ahojte , mám termín konzultácie v GF na 15.apríla, máme 11 mrazáčikov, poradte mi ako to všetko prebieha celé to KET, či napríklad môžem chcieť, že napríklad už v máji by sme to chceli absolvovať, alebo to oni určia nejaký termín, pravda podľa menštruácie, alebo či sa berú nejaké tabletky, vlastne všetko možné okolo tohodakujem každej za odpoved. 🙂 🙂

andriss23
30. mar 2011

@december všetko sa to začína konzultáciou.Dajú ti protokol,kde máš rozpísané odkedy aké lieky brať,kedy prísť na kontrolu...dostaneš recepty na lieky...tabletku a čípok,ktoré použiješ v deň KETu. Začína sa od prvého dňa menzesu.Môžeš ísť na to kedy len budeš chcieť,o mesiac,dva, tri... Ja mám doma protokol od augusta 😉 .Chcela som ísť v marci,ale musím sa preliečiť,kuk vyššie 😖 .

andriss23
30. mar 2011

@babulka555 držím palce do ďalšieho boja

december
31. mar 2011

@andriss23 vďaka, hurá do toho 😉

pici
26. apr 2011

baby neviete poradit? dnes mi potvrdili ze po ET tehu nie som a v piatok by som mala ist este raz na krv... ja zacinam spinit. vobec neviem odkedy sa rata dalsi cyklus, lebo utrosom a estrofemom sa mi umelo drzi vysoko sliznica. a konzultaciu mam v stredu ked budem asi tak 5DC, myslite ze nie je neskoro zacat s estrofemom pred KET? ja som nejaka bezradna...

nelly3
27. apr 2011

@pici myslim, ze nie je problem, ja som na jedno KET-ko zacala brat estrofem asi 4 DC ci tak nejak, drabek mi to vtedy tak kazal lebo sme nevedeli ci ideme to toho alebo nie a ja na tvojom mieste by som nechala jeden cyklus tak a na ten dalsi dala az KET 😉 ja viem, ze to boli ten neuspech ( 1.IVF negativne, 2 x KET negativne) a to som si myslela, ze uz si to nebudem tak pripustat, ale bohuzial ano 😢 vzdy ma to strasne zoberie, ale po case to prejde, moj liek nato je len cas to preboli 🙂 mam este 6 mrazacikov snad jeden sa uchyti aj nam, musim verit 🙂 pa

pici
27. apr 2011

@nelly3 a kolko sa naraz rozmrazuje? ja sa moc nevyznam... opytam sa sestricky v piatok na krvi ze co mam robit a ako si brala estrofem?

misi76
27. apr 2011

@pici zlatko, strašne sa ponáhľaš, nechaj jeden cyklus prejsť a potom choď do KETu, telo ti za to poďakuje tehotenstvom, uvidíš.
Ale bodaj by ti to hneď vyšlo ako ty chceš.

A rozmrazujú po dve, ale ak bude jedno z nich zlé rozmrazujú ďalší balíček.

annamary27
27. apr 2011

@pici ahoj,aj ja si myslím,že počkať na jednu mršku a potom na to hupsnúť by bolo rozumnejšie. 😉

nelly3
27. apr 2011

@pici no rozmrazuju po tri aspon mne tak naposledy embryologicka pri poslednom KET co som mala hovorila, ze vlozime tri a ja na nu kukam ako puk, lebo ze dve su oki a to jedno je slabsie, ze ak nie tak ho znicia, tak som ho dala znicit, ale keby sa to zopakuje este raz uz si dam aj tri 😀 a estrofem sa berie 3x po dve tabletky 😉 urcite tri teraz si spominam lebo predtym KET tiez tri rozmrazovali a boli vsetky oki tak to jedno mi opat zmrazili 😵

pici
28. apr 2011

@misi76
@annamary27
@nelly3 dakujem ste moc zlate. samozrejme konecne rozhodnutie o KET poviem po konzultacii s harbulakom...

babulka555
28. apr 2011

caute holky 😀 od dnes ficim na estrofeme a o par dni si idem po posledne 3 mrazaciky 😎
drzme si palce 😅

annamary27
29. apr 2011

@babulka555 ahooooj,držím palčeky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silviami
3. máj 2011

Ahojte, idem teraz na UTZ do GF a nemám kam dať 2-r. dcéru. Neviete, ako to tam chodí, recepčné by mi ju postrážili? Brali ste si niekto dieťa na UTZ?

elise
13. júl 2011

ja som po kyretáži, som volala do centra vraj v septembri mám prísť na konzultáciu a nastavia mi náhradný protokol, ideme na KET máme ešte 15 mrazáčikov tak dufame že sa podarí🙂 mám otázky po kolko su embrijká zmrazené a ako ich rozmrazuju to si poviem kolko chcem vložiť alebo rozmrazia iba dve? lieky sa pichaju v injekciách alebo su tabletky. mne zostal ustrogestan z predchádzajuceho cyklu.

babulka555
19. júl 2011

@elise ahoj, ja som brala pred kazdym KET tabletky Estrofem od 1DC a Utrogestan od cca 10 DC, zalezalo na vysledku UTZ. vysetrenie na protilatky bolo ok, takze som nemusela brat Prednison, ktory sa zvykne davat pred KET.

pici
19. júl 2011

@elise mne rozmrazili tri , jedno neprezilo mrazenie a vkladali dve :D

andriss23
26. aug 2011

ahojte keťačky 🙂 je tu niektorá,ktorá sa chystá aktuálne na KET ? Ja som v príprave,som 14 deň a vklad mám mať v utorok,dúfam ,že sa rozmrazia a prežijú... 😵 😵 😵

elise
27. aug 2011

@andriss23 ja sa chystám ale idem najskôr na kontrolu a povedia mi čo ako som druhý mesiac po kyrete

elise
27. aug 2011

@andriss23 držím ti palce aby embrijka prežili a pekne sa uchytili🙂

andriss23
29. aug 2011

@elise ďakujem 🙂 z posledných 4 zamrazených prežili 3,zajtra 9,45 hod. mám vklad , a zas nastane to nekonečné čakanie 😖

elise
2. sep 2011

ahojte kočenky dnes som bola v centre mám náhradný protokol a v novembri ideme na to🙂 ešte 2 mršky a dufam že tehotenstvo vyjde🙂

pici
3. sep 2011

@elise tak to je paradne :D tesim sa..

annamary27
8. okt 2011

AHOJTE,aký je prosím Vás priebeh Ket?kedy sa začínaju v cykle brať lieky a kolko kontrol sa absolvuje po vklad?

pici
8. okt 2011

@annamary27 od prveho dna mas 3x2 alebo inu davku estrofemu ... kontrola je jedna medzi 10-14dc najlepsien 14ty... a vklad je medzi 16-18dc... od toho 14teho papas aj utrogestan.. alebo ako ti povie doky...

pici
8. okt 2011

babule ide niekto na ket v utorok teraz?

annamary27
8. okt 2011

@pici aha,o.k,už som v obraze,tak sa tam objednám čo najskor,lebo práve mám ms a pekne v novembri by som mohla začať prípravu na Ket a dúfam,že sa mrazáčikovia dobre rozmrazia,lebo boli 100bunkoví a tí sú vraj na to zmrazenie a rozmrazenie najháklivejší.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre