KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

apple7
8. mar 2012

Ahojte, mozem sa pridat? 19.3 mam konzultaciu na moje prve KET, ako to chodi? uz viem ze sa beru lieky od pveho DC , kolko sa plati za zakrok? a ako sa postupuje dalej? mame dva mrazaciky. Dakujem za odpoved a drzim vsekym snazilkam palceky 🙂

dadaba
8. mar 2012

@apple7 vitaj medzi nami,,,aj ja drzim tebe palce..kam chodis???'

apple7
8. mar 2012

@dadaba ja chodim k Drabekovi, uz sme boli na IVF podarilo sa na prvy krat, mam dcerku a ostali nam dva mrazaciky, tak chcem ist po ne. ako to chodi? a kolko sa plati?

dadaba
8. mar 2012

@apple7 jeeeeeeeeeeej na prvy krat...120 € sa plati KET a estrofem stoji 1.08€ krabicka bere sa aj po pozit teste.. 😉 takze to nie je take strasne....das si obidva vlozit???

elise
8. mar 2012

@apple7 od 01.04 zdvihli ceny na ket bude 150 €mrazenie na další rok 70 euro

apple7
8. mar 2012

@dadaba nie, mne vlozili dve , ale jedno babatko mizomrelo tri dni pred planovanou sekciou, mat dve v brusku je riziko, takze radsej po jednom.....

apple7
8. mar 2012

@elise dakujem, ja mam v aprili vyrocie, takze budeme zase platit...nevadi, nech mame babatko

dadaba
8. mar 2012

@apple7 jej to mi je luto..a aky si mala problem ked si bola na ivf?????

apple7
8. mar 2012

@dadaba neprisli na ziadnu pricinu, dlho sme nemohli otehotniet, tak nas zacali liecit, boli sme aj na IUI az 3xa potom povedali aby sme sli na IVF a necakali, tak sme ich posluchli

nelly3
8. mar 2012

@elise
KET 130€ a zmrazenie na dalsi rok 75€ 😉 od 1.4.2012

adija13
8. mar 2012

meskalo mi 3 tyzdne, uz sme si aj mysleli, ze huraaa podarilo sa. no nic, doktorko pichol inj, snad do 10 dni dostanem a potom sa ide stimulovat 🙂 drzte palce

chmurkaxy
9. mar 2012

@dadaba ach, ze 18 embryi... zavidim 🙂 my sme mali 5, dve nam hned dali, jedno sa prestalo vyvijat, tak zamrazili zostavajuce dve. ale dufam, ze aj motyka vystreli 🙂) a ty kedy ides skusit znovu?

dadaba
9. mar 2012

@adija13 drziiime!!!!

@chmurkaxy ono staci jedno a dobre..so mnou na odbere bola jedna kocka a mala len dve vajicka a uz je tehotna a ja este s jednou babou sme mali vela a stale nic ....ja idem znovu okolo 17.3. ale nechcu sa uhniezdit a kym sa nezisti pricina neverim, ze sa to podari,,, 😒

apple7
9. mar 2012

@adija13 drzim palceky 🙂

apple7
9. mar 2012

@dadaba pojdes na dalsie vysetrenia?

dadaba
9. mar 2012

@apple7 zatial mi ziadne nenavrhli...robili mi laparku, hormony, protilatky,,,vsetko bolo ok...zatial sme neprisli na to kde je problem...je to druhe KET..tak asi len skusat...

apple7
9. mar 2012

@dadaba asi treba skusat a byt v pohode, treba verit za to vyjde. nam tiez neprisli na pricinu a uz mam doma babatko 🙂 my smesa snazili 6 rokov urcite to vyjde 🙂

apple7
9. mar 2012

@dadaba nevies prosim ta, ked sa ti nerozmrazi bublinka aj tak ti ju vlozia, alebo skumaju ci sa vyvija a az vtedy ti ju vlozia?

adija13
9. mar 2012

@apple7 mne Harbulak povedal, ze oni pozeraju ci sa po rozmrazeni dalej rozdeluju, ze take co sa nevyvijaju ani nevkladaju. ved to by bolo zbytocne. ak ichje dostatok, tak davaju rozmrazit dalsie, ak nie, informuju ta o tom.

dadaba
9. mar 2012

@apple7 myslim, ze sa musia delit..urcite sa ti rozmrazia co sa bojis!!!! dakujem za podporu..toto mi vsetci hovoria ale je tazko verit ked sa to nepodari raz, druhy krat a uz ti to tam vlozia a nic...ale samozrejme, ze aj verim, ze sa to snad raz podari...jedine co ma strasne stve, ze neviem pricinu...ja mam 4O rokov a casu nie je vela...ale asi je vsetko ako ma byt...my sa snazime 2,5 roka...je to take zdlhaveeeeeeeee...musim vydrzat...nic ine mi neostava... 😉

apple7
9. mar 2012

@adija13 dakujem za odpovd, to je super, ze to zistuju a to ti volaju pred zakrokom, ze mrazacik sa nevyvija?

apple7
9. mar 2012

@dadaba nevzdavaj to a hlavne nemysli kolko mas rokov. to ta zbytocne stresuje, urcite to vyjde len musis byt v pohode, viem ze je to tazke, ale skus sa uvolnit, ja som po vklade bola doma a oddychovala som. pustala som si komedie a snazila som sa na to nemysliet. Mozno by si mola prestat hladat pricinu , ja som to tiez pustila, nikdy mi nikto nepovedal preco sa to nikdy nepodarilo, povedali mi, ze ma treba liecit a podarilo sa. drzim ti palceky, urcite to teraz vyjde.... 😉

dadaba
9. mar 2012

@apple7 budem sa snazit!!!! 😉

apple7
11. mar 2012

@dadaba ahoj, ja som prave dostala mrchu a tak som sa tesila, ze to mozno vyslo normalne a figu borovu....meskala potvora 7 dni a teraz si dorazi , tyzden pred konzultaciou ach jaj, budem musiet cakat do dalsieho cyklu...ako si na tom ty?

dadaba
11. mar 2012

@apple7 ahoooj...mesiac vydrzis!!!!!! ja idem 15.3 na sono ako narastla sliznica a myslim, ze 16.-17.3 bude vklad..citim sa dobre...mohli by sa aj zmrzlinky dobre citit u mna a aj ostat 😉

adija13
12. mar 2012

@apple7 oni ti vsetko volaju a konzultuju s tebou

chmurkaxy
12. mar 2012

baby, idem zajtra na KET do GF, ak nam dnes zavolaju, ze sa nase dve zmrzlinky rozmrazili spravne. drzte paste 🙂

dadaba
12. mar 2012

@chmurkaxy neboj rozmrazia...drzim palce a o dva tyzdne pozitivne spravy!!!!! ja idem v piatok na sono pred KET 🙂

apple7
12. mar 2012

@dadaba drzim palce, nech pekne narastie aby sa bublinky chytili, kolko si ich das vlozit?

apple7
12. mar 2012

@chmurkaxy drzm vsetky palceky, urcite to vyjde 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre