KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

lulu107
13. aug 2009

Naša Nikitka musí byť teraz v poriadnych narvákoch, ale keď bol test pozitívny, určite bude tehu a mala všetky príznaky 🙂

tinka76
13. aug 2009

Lulu - co sa tyka zvladania neuspechov, nie som v tom taka dobra, prave naopak ... 😖

...ale ja nastastie uz jednu dcerku mam a preto viem, ze jedine co mi dokaze pomoct proti tej depresii a smutku po potrate je dalsie tehotenstvo ... drobcek v brusku je najlepsi liek (tak to bolo aj prvykrat) ... a preto sa snazim hned co najskor ist do cyklu a uz teraz na konzultacii pred KET sa chcem dohodnut aby sme poslali ziadost na poistovnu na dalsie IVFko keby tento KET nevysiel ... aby som potom nemusela dlho cakat ... rozhodne sa odhodlana bojovat o dalsie babetko pokial mi to zdravotny stav a penazenka len trosku dovoli 😉 ...

Inak Lulu ako pozeram si na tom rovnako ako som bola ja pred dvoma rokmi 🙂 ... mala som za sebou 3 neuspesne IUI, potrat po 1.IVF (5tt), neuspesny KET ... len my sme uz viac mrazacikov nemali na dalsi KET a tak sme isli do 2.IVF a mame HANICKU 😉

tinka76
13. aug 2009

Lulu - a inak aj u nas je problem na manzelovej strane 😉

Zana - ja som testovala uz na 9 den po KET a ciarka bola straaaasne slabulilinka a objavila sa neskoro ako tien, nebola som si vobec ista ... o dva dni ju uz bolo rozoznat ovela lepsie ... takze tiez si myslim ze 11 den po KET je optimum 😉

nanika
13. aug 2009

Ahojte, bola som na dovolenke u svokrovcov, takze tak. No, priznaky, bolia vajecniky, ale len ked som opreta, napriklad v aute, prsia nic, to ani ked mam kramy mi nic nerobia. Mala som par fliacikov dva dni, takej moka farby, neriesim to, kym to nie je krv, mozno sa len uhniezdovali. Manzel mi isiel kupit testiky, v stredu idem na krv a asi sobota, nedela testnem 🙂

margareta11
13. aug 2009

No ja už som včera dostávala mršku , tak som vybrala zo skrinky estroferm a neviem ,či sa ho mrška ľakla ale prestala...ma porazí ☹ sa mi to stále len preťahuje...

Nikita veľa šťastia, držím palčeky 🙂 🙂 🙂

tinka76
13. aug 2009

No ale uz ozaj zacinam byt nedockava ... dufam, ze Niki sa neozyva lebo oslavuje ...

margareta11
13. aug 2009

ja sa tu tiež stále nakúkam, lebo som zvedavá hihi 😀 😀 😀

nikitka ,tak ako ????

nikita880
13. aug 2009

ahoooojte babulky, tak už som konečne tu. HCG 550!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz už len chrústikov donosiť
tááákže všetky hore hlavy a určite sa to podarí aj vám. a budem si vás sem chodiť pozerať ako pokračujete.
lulu, verím že pri dalšom KETe to dopadne dobre, nebyť teba asi to týchto 14 dní nezvládnem. strašne ti dakujem, veľmi si mi pomohla.
a baby, som zvedavá na všetky vaše //. takže treba veriť.....

margareta11
13. aug 2009

waw, super nikita 🙂 🙂 🙂
teším sa s Tebou a prajem Ti veľa ,veľa šťastia aby si šťastlivo chrobáčikov donosila 🙂 🙂 🙂

ktovie či sa Ti neujali dvaja drobci 😀 😀 😀

lulu107
13. aug 2009

nikitka - teškám sa s tebou, si mojím pozitívnym vzorom 😉 teraz keď mi vyberú z mrazáčika 4 bukových ako tebe a budú sa deliť, tak to určite dokážu.

Bude si jeden drobček podľa výšky HCG 😉

nikitka - na KET sa môže ísť hneď po sebe, myslím hneď na prvú mršku? Pretože tá moje ešte stále neprišla, neviem kde sa fláka, ale keby náhodou meškala do budúceho týždňa do štvrtka, či môžem ísť hneď na KET?

Nikitka - veľmi rada som si s tebou písala aj mne to rýchlejšie ubehlo a dúfam, že ma tu budeš chodiť povzbudzovať, budeš mi chýbať 😎 😔

lulu107
13. aug 2009

tinka - chodím k dr. Drábekovi a aj napriek tomu, že som nebola na kyrete musela som čakať 3 mesiaca až na 4 mesiac som mohla ísť na KET a to čakanie má strašne ubíjalo ani neviem ako som to mohla zvládnuť asi keby som nemala taký chaos v práci, tak neviem, musela som sa nútiť sústrediť sa v práci aby som vlastne spravila to čo treba a potom to voľajako zbehlo. Ak sa bude dať ísť hneď po sebe na KET, tak pôjdem a pred posledným aj ja si vypíšem žiadosť na 2IVF 🙂

nikita880
13. aug 2009

lulu, ja som po prvom IVF krvácala 18 dní a potom mi mrcha meškala 51 dní, tak som si dala pichnúť vyvolávačku a potom som išla na KET. ale neviem presne ako je to po KET. ja si myslím, že treba ešte aspom jednu mrchu a potom šupsa do toho. budem ťa tu sledovať, ako pokračuješ

lulu107
13. aug 2009

nikitka - po IVF keď som potratila keď som vykrvácala tak mi normálne potom nabehla, ale je možné že trošku mešká niekedy sa stane, že má 4 dňové meškanie.

Neviem, ale mne sa zdá, že po KET sa môže ísť hneď, no neviem, ale na budúci týždeň sa opýtam dokiho. Na 2IVF pôjdem v septembri a konzultko ďalšie hneď naplánujem ako ty, ak sa to podarí, tak ho ľahko zruším 😉

A ty šup na PN, žiadna makačká v práci, o drobčeka sa musíš starať, tiež si to musel vybojovať 😉

lulu107
13. aug 2009

ozvi sa aj cez IP, ale tuto má určite nájdeš, pokiaľ nevypraším mrazáčik 😎

nikita880
13. aug 2009

lulu ty sa nevyznáš v tom HCG? to mám dosť 550 na 14 deň? som z toho šiši, vobec tomu nerozumiem

mirka5
13. aug 2009

ahojte, ja som mala 1x IUI - negat., 1 x IVF - potrat, 1 x KET - negat. A natahuje sa to uz rok. Je mi z toho niekedy smutno ako dnes ked sme boli pozriet kamoskynho 2 mes. maleho. Pri KET mi vkladali 3 embryjka 3, 4 a 5 bunkove
lulu - dufam ze p. Kopacova pomoze a budes mojim svetlym prikladom 🙂
Tinka - hadam maju doktori s tymi malobunkovymi pravdu lebo ja mam uz len 2 embryjka a asi su len jedno alebo max. dvojbunkove

mirka5
13. aug 2009

nikita gratulujem k tehu, drz sa. Ja som mala na 14 den hcg 434 takze to mas v pohode 🙂

tinka76
13. aug 2009

Nikitka - gratulujem 😀 😀 😀 SUPER-SUPER-SUPER ... uz aby bol oktober a isla som na KET aj ja 😉

Inak babulky vy mate tie HCGcka obrovske, ja som mala pri tehu s dcerkou na 14 den po ET HCG 132 a teraz po KET na 13 den po KET HCG 176 ... takze dokonca vtedy ked som bola tehu s dcerkou a vsetko bolo v pohode, t.j. ziadne spinenie ani problemy cele tehu, som mala najmensie tehu zo vsetkych pokusov...

Inak este pre upresnenie aj mne pri uspesnom IVFku vkladali 4-bunkove a teraz pri poslednom KET ked som potom potratila, tak mi vkladali dve 6-bunkove.

Takaze Niki - kludne to mozu byt aj dve 😉

Lulu - ja chodim ku Stenovej a v r.2007, ked som mala po 1.IVFku pozitivny test, ale potom mi prestalo HCG stupat a v 5tt som zacala krvacat, az som potratila. Potom som mala jeden cyklus pauzu a na dalsi som isla na KET (neuspesne).

nanika
13. aug 2009

nikitka, super, gratulujem. Inak, mne vkladali 2 osem a jedno 4 bunkove, tak snad preziju valcovanie ich starsieho surodenca, lebo niekedy o tom silno pochybujem :(

lulu107
13. aug 2009

nikitka - to máš krásne HCG, drobček pekne rastie 😉

mirka - verím, že ti je smutno, pretože ak niekto po niečom túži a nemá to tak je to veľmi smutné, no v mojom prípade a určite je takých veľa žien, ktoré ešte nemali žiadne dieťa to už sa nedá povedať o smútku. Je to oveľa horšie. Je to super keď máš drobčeka určite ťa rozveselí keď ti je najhoršie a pomôže ti nemyslieť až toľko na to.

Určite sa ti to podarí a tvoj synček bude mať bračeka, bude sa mať s kým hrať 😉

Mirka ty si sa náhodou nepýtala v centre či sa môže ísť hneď na ďalšiu mršku na KET, to je hneď prvá po negat. teste?Mne sa zdá, že áno no neviem 😨

Ozaj tebe rozmrazovali jednobunkové embryjka? Moji boli voľajakí leniví, no dúfam, že tí ďalší budú viac bojovať a pekne sa budú deliť,myslím si, že teraz to záležalo len od drobčekov, pretože podľa mňa mali dostatočné podmienky. Samozrejme, že pôjdem za p. Kopačovou spraví mi prípravu na KET, aby mali dobrú vystielku.

lulu107
13. aug 2009

mirka - tebe sa ako podarilo otehotnieť?

ja si myslím, že bude len jedno, veď nikitka dá nám vedieť ako dopadla na sone uvidí koľko je tam srdiečok 😉 Dôležité je že sa to podarilo a my ostatné ju budeme nasledovať, aj nám sa to podarí
Ja som tiež nemala vysoké HCG na 14 deň som mala 247, no niektoré, ženy majú nízke, ale to nevadí.

Dvojičky sú až okolo 1000 a viac.

Pozerám, že vaši drobčekovia sa pekne delia, kde sa ja na vás hrabem 😀 4 - 2 -2 a tak to aj dopadlo, viem, že mám v mrazáčiku 2 blastocysty a 4 neviem, no zistím to opýtam sa na konzultku

zana11
14. aug 2009

ahojte, nikita blahoželám ku krásnemu výsledku 🙂 a držím palceaby bolo všetko v poriadku cjavascript:addEmoticon('😉','vBody')elé tehotenstvo a vlastne aj potom. To je úžasné, že ti to vyšlo, budeš tu teraz naším príkladom, tak nás nesklam 😉 A prosím ťa, podrobne opisuj svoje príznaky. Ja zatiaľ nič necítim, doparoma. 😝 Len po večeroch trošku väščí hlad ako obvykle, ale to už ani sama neviem, či si to nenahováram.

zana11
14. aug 2009

trošku mi ušla klávesnica 😀 Chcela som napísať, že aby bolo všetko v poriadku počas celého tehotenstva. Ja som mala HCG na 14. deň 637, a na 15. deň som začala krvácať, takže je asi dôležitejšie ako ti rastie HCG-čo sa už nedozvieš, lebo na krv už nepôjdeš. Takže držím silno palce 🙂

nanika
14. aug 2009

Nevydrzala som a testla som, negativny, tak snad sa do krvneho testu stane zazrak, alebo som mala tentoraz smolku :(

tinka76
14. aug 2009

Nanika 😒 ... kolky den si po KET? Kedy mas ist na krv?

nanika
14. aug 2009

Tinka, desiaty, krv v stredu. Utesujem sa, ze kedze pijem ako duha, ze som mala nezmeratelnu hladinu, mozno...

lulu107
14. aug 2009

nanika - ty si si to tuším zle vyrátala, pretože dnes mi vychádza 9 deň a nie 10, keď ideš na krvičku v stredu a to ti ešte nemusel ukázať, sprav si testík v nedeľu, nebojkaj uvidíš tam aj náznak druhej čiarky

To je tvoje 2 KET?

lulu107
14. aug 2009

ozaj akú skúsenosť mate po KET mrška normálne prišla? Dnes som 32 dc a stále nič, bruško ma pobolieva a drahý hovorí, veď teba to bolí už 2 týždne.

tinka a nanika - vy máte väčšiu skúsenosť pri KET než ja, môžem ísť na 2 KET hneď na prvú mršku po KET? už sa neviem dočkať na drobčekov

nanika
15. aug 2009

Lulu, ked sa nepodari, tak mozes ist podla mna po mesacnej prestavke, da sa ist asi hned, ale ta jedna mrska by tam mala byt, nech vidis, ze prisla normalna... No vidite aka som panikarka, tak uvidime... Toto je moj prvy KET, ja mam za sebou 2 IVFka.

lulu107
15. aug 2009

nanika - to je v pohode, ja by som stresovala tiež a teraz tiež nie som o nič lepšie na tom ako ty, pretože test negat. prsia sa mi už nezmestia do podprsky a mrška nikde, dnes som 33dc, po potrate som mala ako hodiny vždy o 7h 29-30.

Už ma napadlo to, že či by mi to v krvi ukázalo keby som mala mimomaternicové tehu a plod by sa nevyvíjal 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre