KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

margareta11
26. aug 2009

nikita, normálne mi behá mráz po celom tele 😲 😲 😲 , tak to je fakt zázrak 😲 , že pri takom krvácaní ostali drobčekovia na mieste. No museli sa asi poriadne zahryznúť a už sa Ta len tak ľahko nepustia 😅 😅 😅
Držím Ti silno palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂

margareta11
26. aug 2009

kde ste všetkýýýý ... 😒 😲

lulu107
26. aug 2009

nikitka - nakukla som sem keď som išla do práce, ale nestihla som ti odpísať. Tak to si mala šťastie v nešťastí.
Veľa na teba myslím, dnes som to všetko rozpovedala drahému, ach taká som rada, že to takto dopadlo. Drobčekovia sú dobrí bojovníci, celý po mamine 😉

margaretka - ja mám tento týždeň poobednú, tak sa dostanem za pc až večer alebo ešte doobeda, budem na teba myslieť, aby bolo všetko v poriadku, tak možno zajtra ti povedia kedy ti drobčeka rozmrazia a kedy bude KET.

andriss23
26. aug 2009

Ahojte kočky!!

Poctivo vás sledujem už dosť dlhú dobu,a dnes sa už konečne hlásim do klubu aj ja.
Od dnes beriem Estrofem,a o 16 dní bude KET. a úúúspešnýýýýýý 🙂 musí to už tak byť!!!!

Gratulujem všetkým úspešným keťačkam,a držím palce ostatným

Kacarinka pamätáš si ma ešte?
Zajtra ideme na minidovolenku,a už sa teším,keď sa vrátim a prečítam si ďalšie dobré správičky.
Držte sa 😉

kacarina
27. aug 2009

cau andris, pamätam 🙂 tak vesele estrofemovanie zelam 😉

margaret tak ako? kedy? 😕

margareta11
27. aug 2009

Dobré ránko 🙂 😎

ste včera asi všetky pracovali 🙂 🙂 🙂

ja som dnes 12d.cyklu a na 13h som objednaná na sono., tak som zvedavá čo mi dr.povie, ale ja sa myslím ,že KET bude v pondelok ,to budem mať 16deň.Len neviem ako to robia s rozmrazovaním blastocysty, pretože tú treba hned vkladať 😕 😕 😕 Môžem ešte stále piť ten čaj z alchemilky a myšieho chvosta?

andriss aj Tebe prajem príjemné papkanie 🙂

mima11
27. aug 2009

Ahojte!
Tu sa to teda rozbehlo s tým KETOM! Andriss, tak to pôjdeme skoro rovnako na KET, ja papám estrofem od utorka!
Margaretka, tebe sa to blíži!!!
Nikita, drža sa a ver drobčekom, sú bojovníci, už podľa toho čo si písala!!!

margareta11
27. aug 2009

juj blíži , blíži 😅
hlavne nech nám to všetkým dobre dopadne a dočkáme sa vytúženého babätka 😅

margareta11
27. aug 2009

a od zajtra idem do práce aj ja až do nedele 😖 😖 😖

margareta11
27. aug 2009

a od pondelka huráááá dovolenkááá 😅 😅 😅 a dúfam ,že aj snehuliačik bude v brušku 😅

margareta11
27. aug 2009

tak ja mám nové infošky 🙂
endometrium mám stále 8mm, tak mám stále užívať estrofém 3x1 2mg a od soboty mám začať vkladať aj utroš.3x2, no a na KET som objednaná na stredu o 12h.t.j 18deň ,vraj v ten deň budú aj drobčeka rozmrazovať, juuj nech to len dobre dopadne 😅 😅 😅

margareta11
27. aug 2009

ja sa tak na toho môjho drobca teším 😅 😅 😅 ...dúfam ,že aj on na mňa... 😝

margareta11
27. aug 2009

sledujem , ako si tu sama vypisujem 😀 😎

kacarina
27. aug 2009

🙂)) margaret, no co, trochu samomluvy nezaskodi 😀 😀

jooj, tak tesim s tebou, streda je den D! 😎

margareta11
27. aug 2009

jéééj kacarinka ahoooj 🙂 😎
len dúfam ,že tá sliznica ešte dorastie, pretože dr. ktorý mi robil sono ,povedal, že to je dosť 8mm a že to veľmi pomaličky raste je vraj normálne a dr.z centra vravel,že je to málo ,ale že to riskneme...uf , takže streda 😝 😅

kacarina
27. aug 2009

dorastie dobry vankusik pre drobcov neboj, casu ma dost este 😉

margareta11
27. aug 2009

kacarinka ja mám len jedného drobca, ale dúfam že statočného.... 😕

ma nejako začalo preháňať, nemôže to byť z toho estrofému???musím pozrieť leták 😖

zana11
28. aug 2009

ahojte babulky, mám zlú správu. pred chvíľou som bola na vecku a na vložke mám čerstvú krv. ☹ Som 22.deň od Ket. myslíte, že je to v pohode? Rozmýšľam, že počkám do večera, a ked to neprestane pôjdem na pohotovosť
nanika, ty si špinila dosť dlho, ozvi sa čo je s tebou a poraď, povedz čo si robila ty

zana11
28. aug 2009

nikita, ty si už v poriadku? Už nekrvácaš?

tinka76
28. aug 2009

Zana - necakaj, chod k doktorovi hned!!! Ja som takto pred dvoma mesiacmi potratila..... ☹

tinka76
28. aug 2009

Margaretka - ja som to mala naposledy tiez podobne az nato ,ze som mala sliznicu len 7 mm a potom zrazu dorastla az na 11 mm ....... a bola som potom tehu 😉 ... aj ked to potom dobre nedopadlo ☹ , ale to uz je iny problem...

kacarina
28. aug 2009

Zana, necakala by som ani minutu ... na co chces cakat? Radsej chod, dr. pozrie, skontroluje, nech sa moze riesit, neodkladaj to ...

nanika
28. aug 2009

No, okrem toho, ze mam pc na reklamacke, skoro uhorel, ako sa prehrieval, nic nove. Bola som sa prehlasit k novej gynekologycke, nech to mam blizsie a jej som povedala o tom spineni. Povedala, ze byva to, aj keby to byt nemalo... Uz neberiem utros, ale duphaston, ze by sa to malo upravit. No neupravilo, trosku je lepsie, ale stale spinim :( Viete baby, ja mam taku skusenost, ze do prveho utz je to vzdy loteria, bohuzial... A lekari s tym velmi nemaju co spravit, pomaha klud, lezanie, z malej casti lieky, ale ja pri malom, ktory si vyzaduje moju pozornost, moje natriasanie, hry celych 24 hodin, bud sa jednoducho male udrzi, alebo nie, radsej teraz, ako v polovici tehu, tak vam poviem. Zani, drzim palce a prajem vela stastia, budes ho potrebovat.

lulu107
29. aug 2009

margaretka - mňa začalo už teraz preháňať pri prednisone, no v robote mi to dalo zabrať, niektorý deň je zas všetko v poriadku. Inak dá sa to všetko očakávať, keď nám znížili imunitu, teraz si musíme dávať pozor na stravu.

zana - šup na pohotovosť, myslím si že s takými vecami netreba čakať

zana, nikitka nanika - budem vám držať pršteky nech drobčekovia to vydržia do sona a potom už to pôjde ako po masle 😉

zana11
29. aug 2009

ahojte, takže včera som bola u mojej lekárky, tá mi robila ultrazvuk a zistila živý plod, tak mi dala lieky na zrážanlivosť krvi, no a dnes celý deň nič, žiadna krv až večer o siedmej som sa tak roztiekla - normálny menzes. Tak sme šli na pohotovosť, zase mi urobili ultrazvuk a zistili živý plod, aj nám ho ukázal doktor, bol plný optimizmu, že sa nemám báť, že to je normálne, že z toho nevykrvácam, že plod sa len viacej zahryzáva a to spôsobuje to krvácanie 😒, hotovoril o tom, že to je silnejší krvavý výtok, a pritom keď vybral zo mňa ultrazvuk, tak tam bola zrazenina krvy - dosť veľká. A on že to nič nie je, že to sme vytlačili tým ultrazvukom. No neviem, nemyslím si žeô je to normálne, ale veď on je doktor, tak asi o tom niečo vie. Takže som doma, mám ležať a že sa nemám báť, že to bude dobré. Tak dúfam, že áno.
Ináč mali by sme tu fakt písať všetky skúsenosti, aspoň budeme všetky múdrejšie, lebo ja som sa napríklad nikdy nestretla s tým, že niekto považuje krvácanie tehotnej ženy za normálne 😉 A ešte mi povedal, že veľkosť plodu zodpovedá šiestemu týždňu.
No poviem Vám, sú to riadne nervy, človek sa zľakne, potom mu dajú nádej........dúfam, že nie falošnú. Tak som sa vám tu vyžalovala a idem spať. Dobrú noc a držte sa 🙂

kacarina
29. aug 2009

teda baby, mate to narocne na nervy, drzte sa, verim, ze vsetko dobre dopadne! vidis zana, ale aspon ste videli, ze babo tam je a drzi sa zubami-nechtami ... ja som citala take, ze niektorym holkam sa vytvoril hematom a ten potom praskol a preto to krvacanie, inak drobcek zostal v poriadku... ine zase pisali, ze naozaj krvacali trebars aj pri 2 alebo 3 tehotenstvach, kt. ale nakoniec skoncili dobre a porodili v pohode ... vselico sa stava ...

drzim palce!

kacarina
29. aug 2009

lulu, ako znasas ten prednison? citam ze ta prehana? ziadne ine ucinky nepocitujes? ja som ho chcela zacat brat tento vikend, ale chceme ist v septembri na dovolenku, tak to radsej posuvam, keby mi od neho nebolo dobre a ani to slnenie neodporucaju, tak nech si to nekomplikujem ... a potrebujem este trosku cas, takze zacnem az o mesiac ... uz sa tesim, ako si na dovolenke vyvetram hlavu a potom snad s vervou do toho 😕

lulu107
29. aug 2009

kacarinka - je to cítiť, že sa narušuje imunita, cítim sa unavená a niekedy mám krče v brušku, som taká malátnejšia, teraz strašne veľa pijem, pijem ženský čajík pretože je tam nielen achemilka, myší chvost, medovka, materina dúška a repík a papam veľa zeleniny, no za dva týždne príde mrška a začnem s estrofénom.
No čo nespravíme pre drobčeka, no tento krát už sa drobčekovia musia začať deliť 😉
Ale keď začnem brať estrofém, tak znížim prednison na polovicu

lulu107
30. aug 2009

nikitka, zana, nanika - budem vám držať všetkým palčeky aby to všetko malo šťastný koniec

zana ozaj keď hovoríš o živom plode, tak videli na utz jeden plod?

nanika
30. aug 2009

Dakujem za podporu, vidite, toto som nepocula zasa ja, ze sa tam lepsie zavrtava, ja som si myslela, ze je to len na ten piaty den po oplodneni, ach jaj. Ked som brala prednison ja, co tyzden, to kg navyse, skoro ma porazilo, ale, zasa, co by clovek nespravil pre bubuso... Zani, ty jedna, ty si to svoje uz videla a ja este stale nie. Babenky, ja mam taku otazocku, ked som volala na vysledok tej krvy, sestra mi povedala, ze mam prist na utz 8-10.9. ibaze nemam strazenie pre drobca a pridem 11. bude to nejaky problem? Ja uz do gf volat nemienim, strasne ma ich personal stresuje :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre