KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

andriss23
14. sep 2009

Margaretka-je mi to veľmi ľúto,že to nevyšlo,ale nezúfaj a hlavne to nevzdávaj.

mima-ako sa cítiš?

mima11
14. sep 2009

Ahoj Andriss.
Celkom fajn, nejako zvláštne sa necítim, trochu cítim podbruško, ale nie stále, tak neviem, ale inak nič.

andriss23
14. sep 2009

mima-ja to isté,ale ešte je skoro 😉

lulu107
14. sep 2009

margaretka - veľmi ma mrzí, že ti to nevyšlo, viem, že si teraz zúfala, ale určite to nevzdávaj! Problém bol ten, že ste na jadro veci prišli až pri poslednom mrazáčikovi. Viem, že to bol posledný zákrok ktorý ti hradila poisťovňa, ale keď si zoberieš to, že mňa IVF stojí 38 000sk s tým, že mi hradí poisťovňa, tak ty toľko zaplatíš vo FC aj s tým, že ti poisťovňa nebude hradiť a myslím, že ešte to budeš mať aj lacnejšie. Vyhoď si z hlavy, že ti nie je súdené byť maminou, to nikto nevie čo mu je súdené. V živote je to už tak že niekto sa k tomu dopracuje ľahšie a niekto si to musí poriadne vybojovať.

lulu107
14. sep 2009

andriss - neviem ako ste to mali vy keď ste nemali PK, no ja pri PK po prvom dni mi zamrazili a ostatných 5 išlo na PK. Vy keď ste nemali PK tak ste nemali náhodou 3 dňové embryjka 2 vám vložili a až potom za zvyšné zamrazovali /zamrazili 3-dňové/? Jak o vlastne je?

margareta11
15. sep 2009

dakujem za povzbudenie, snád ešte niečo vymyslíme s manželíkom, tentokrát asi skúsime v reprofite v Brne....
ináč tentokrát som tak tomu verila....sakra sakra

andriss. mima tfuj, tfuj nech Vám to dobre dopadne
Lulu Ty sa tiež držkaj... 😉

andriss23
15. sep 2009

Ahojte kočky!!!

lulu-ja som mala pôvodne po poslednom cykle(12/2008) 18 oplodnených vajok,z toho išlo 6 na PK a ostatné sa zamrazili,to neviem koľko dňové . No a teraz tam mám zamrazených ešte 6.

mima11
15. sep 2009

Ahojte!!!
Andriss, ako sa cítiš? Ja dnes ako keby mal prísť menzes, ale cítim trochu aj vaječníky, tak neviem, či je to dobre.

andriss23
15. sep 2009

mima-vôbec nič mi nieje. Budeš testovať,alebo vydržíš? 😉

mima11
15. sep 2009

Budem testovať, nevydržím a nech viem na čom som. Nevieš ako je to, keď ma bolí podbruško ako pred mrškou, ale cítim vaječníky, to by som asi nemala cítiť.

andriss23
15. sep 2009

baby tu popisovali rôzne príznaky aj vôbec žiadne,ako u ktorej. Ktorý deň budeš testovať?
zvoní mi pripomienka,idem brať lieky.... 🙂

mima11
15. sep 2009

Aj ja som si práve teraz dala lieky. Neviem, kedy je najvhodnejší deň, aby som netestovala príliš skoro. Ty budeš tiež testovať?

andriss23
15. sep 2009

Skúsim vydržať.Myslím,že skôr ako na 10 deň to nemá význam.Ja mám jeden test z minula,a láka ma to,ale ešte je skoro.

mima11
15. sep 2009

Ja chcem vedieť radšej popredu, či to vyšlo, alebo nie. Aspoň budem ako tak psychicky pripravená. Možno jeden test v utorok a druhý vo štvrtok, asi tak to spravím.

andriss23
15. sep 2009

Čítala som české kolegyne,tam jedna kočka testla 11 deň,a mala // .A na krv ide až na 20 deň !!! 😲

lulu107
15. sep 2009

andriss a mima - najlepšie je testovať 10 najskôr, ale asi najlepšie je 11deň.

Inak od dnes beriem estrofém 😉

Držkám vám palčeky nech sa vám to podarí, pri takých krásnych vajíčkach to určite výjde 😉

mima11
16. sep 2009

Ahojte!!!
Lulu, gratulujem k estrofemu, tak pekne papaj, aby to bolo úspešné!

Priznám sa Vám, na mňa začína doliehať nejaký smútok, začala som byť nervózna, je to naozaj náročné čakať!!!
A začínam sa báť, čo ak to....! Viem, že by som mala byť optimistická, ale niekedy to na mňa doľahne 😢

andriss23
16. sep 2009

Ahojte!!!!

mima-presne ako píšeš,ale snažím sa tie negatívne myšlienky potláčať. V duchu si vravím,že som tehotná,
predstavujem si to. A keď sa to nepodarí,tak budem určite zrelá na psychiatra. 😀 😀 😀

mima11
16. sep 2009

Nejako to tu viazne!!!
Ja len píšem, že ma príšerne bolí podbruško a kríže, tak mrcha asi dorazí v priebehu tohto týždňa. Nejako to predýchavam, ale asi s tým neurobím nič. Len opäť veriť, že na budúce sa to podarí.

andriss23
17. sep 2009

3 strana!?!?

kde ste všetky?

mimka-ako?? Opustili ťa už čierne myšlienky?

ketačky-tehuľky potrebujeme pozitívnu energiuuuuu!!! 😵 😵 😵

nikita880
18. sep 2009

čo je? čo je? kde ste všetky? čo je s vami?
lulu pekne papaj estrofem a držím palčeky
ja som zatiaľ v poho, stále vraciam, občas krvácam, ale v stredu idem na poradnu, tak sa veľmi teším, zas uvidím drobcov v brušku, tak dám potom vedieť.

lulu107
19. sep 2009

Ćaute keťačky prišla som vás povzbudiť aj napriek tomu, že mám dosť problémov 😕
Kedy idete na krvičku?
mima to že ta bolí bruško tak to nemusí znamenať, že príde mrška, mňa strašne bolelo deň keď som mala dostať mršku, no mrška neprišla a bola som tehu.
Musíte veriť, viem, že je to na porazenie.
Ja teraz ani nerozmýšľam nad sebou, pretože mám mamu v nemocnici a je odo mňa vzdialená 500 km, tak som stále na tel. A aby nebolo málo, tak nám v štvrtok zomrela Deisynka, to bol náš psíček- trpasličí pudlíček. Neprežila operáciu nádoru mliečnych žiaz, srdiečko jej zlyhalo pri zašívani. Vedeli sme že má choré srdiečko, ale to bolo jediná šanca ako by mohla ďalej žiť. Inak malý trpasličí pudlíček-čierný je to neskutočný, to čo je písané na recenziach je pravda, je na pol človek. A to že som sa z potratu tak dobre pozbierala vďačím jej.

Sme z toho s drahým hotový a jediná možnosť ako sa z toho dostať je kúpiť si ďalšieho, zajtra si ideme pre malinku Deisynku až do Košíc. Bez neho by som to tak dobre nezvládala 😉

Držím vám palčeky a verím, že sa pridáte k naším tehuľkám 😉

margareta11
19. sep 2009

Ahojte kočky 🙂
mima andriss držím Vám silno palce, nech je to pozitívne 😅
ja viem ,to čakanie je nekonečné a to sledovanie sa ani nehovorím 😕

ja som tentokrát nejaká faktže v pohode, asi som už zvyknutá na neúspech, ale určite sa nevzdám a budeme aj s mužíčkom bojovať , pokiaľ nám budú sily a aj €-čka stačiť 🙂 🙂 🙂
Včera nám prišla faktúra za KET, takže KET vo FC stojí 298,75 €.Až s takou sumou som veru nerátala, som sa neinformovala, ale aj tak by som tam drobca nenechala...

Lulu, je mi to veľmi lúto , že Vám takto odišiel Váš miláčik, je pravda ,že som nikdy nemala psíka, ale verím ,že je to člen rodiny a rozlúčiť sa sním je určite veľmi ťažké. ☹
Verím ,že Tvoja maninka sa dá do hromady a čoskoro ju pustia z nemocnice, držím palce a budem na Teba myslieť.
Takže už aj estrofém papkáš?Tak nech Ti len pekne sliznica narastie a potom nech sa Ti drobčekovia poriadne zahryznú 🙂 papa

mima11
19. sep 2009

Ahojte babuľky!

Lulu, je mi veľmi ľúto, že máš maminku v nemocnici, držte sa a nech sa rýchlo uzdraví!
A samozrejme, že mi je veľmi ľúto aj psíka, stále hovorím, že pes je najlepší priateľ človeka a naozaj dáva silu.

Ja sa mám fajn, vôbec sa necítim nejako špeciálne, dnes zase cítim trochu podbruško. Nebudem ani testovať, som nejako pripravená aj na variant, že to nevyšlo. Je to zvláštne, vôbec sa už nestresujem, viem, že musím prijať to, čo príde. Takže to aj tak beriem. Nikdy neprestanem veriť, že sa nám to podarí a spravím všetko preto, čo len bude možné.

tinka76
21. sep 2009

Ahojte Ketky 🙂 ... par dni som bola off (na sluzobke) a vidim, ze tu bolo zivo ...

Margaretka - je mi to luto ☹ ... verim ze nabuduce sa uz podari...

Ja sa uz neviem dockat stredy, kedy idem na konzultaciu a snad od najblizsej mrchy uz budem papkat estrofem 🙂

lulu107
21. sep 2009

Čaute tak včera sme si doniesli malú Disynku až z Košíc, má 3 mesiace je veľmi milá a hravá ako trpasličí pudliček aj teraz mi ležká na nohe, keď som pri pc. Dnes so mnou aj upratovala, hneď je nám veselšie, pretože pri nej sa nedá byť vážny alebo deprimovaný je ako antistresový prostriedok a to teraz potrebujem. Dáva mám strašne veľa lásky.
Tak v pondelok idem na UTZ, dúfam, že bude všetko O.K a šup pre drobčekov.

Margaretka - tak to som v šoku, že FC si toľko účtuje veď toľko tam nestojí ani IVF, v GF zákrok stojí 116 eur a plus tabletky, no mňa by pri mojich mrazáčikoch poriadne vycicali. Som z toho v šoku. Myslela som si, že FC je najlacnejšie. No dobre vedieť pretože som už rozmýšľala nad tým, že prestúpim, no drahý ma prehovoril, nech nešpekulujem.

mima a andriss - kedy idete na krvičku

andriss23
21. sep 2009

lulu-krvička bude v piatok,ja si ju dávam robiť doma,a výsledok volám ja do GF 🙂
a zvažujem,či sa neotestujem,neviem,či to vydržím 😀

mima-ako sa máš?

mima11
21. sep 2009

Ahojte!

Andriss, cítim sa úplne normálne a cítim, že to nevyšlo. Cítim to tak dlhšie, preto to aj tak beriem, ani netestujem, v piatok som zmierená, že budem počuť negatívne. Dúfam, že to aspoň tebe dopadne dobre, nech sa to tu trošku zlomí, ako tak čítam, tak zase to nejako nedopadá dobre a viaceré majú negatívne.

Lulu, ahoj!!! To ti verím, že havino je hnací motor. Ja tiež plánujem havina, teraz ešte nie, ale dúfam, že raz si zaobstarám.

andriss23
22. sep 2009

šup na prvú stranu 🙂

lulu107
22. sep 2009

čo to čítam je to nejaká negatívna nálada 😒
Po IVF som si tiež myslela, že mi to nevyšlo, pretože nemala som nejaká tehu príznaky, ale kdesi vnútri som mala ešte takú malú nádej, že možno to vyšlo. Spravila som si test ja blbá na 9 deň a ešte aj večer, tak samozrejme, že som mala test negat. bola som z toho hotová, no už som sa s tým vyrovnala. No keď som zavolala na výsledky do GF tak mi to sestrička musela opakovať 3X strašne som plakala od radosti, že som tehu.
Mima viem, že keď tomu veľmi veríš, tak potom je to na porazenie, keď je výsledok negat., tak asi je to lepšie brať tak ako to príde.

Strašne vám držkám palčeky a posielam vám veľa veľa pozitívnej energie, ale ešte trošičku si nechám pre seba 😀 aby som to zvládla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre