KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

andriss23
4. nov 2009

Ahojte kočky !!!!

lulu-supéér,gratulujem,a nech je všetko ako má byť aj naďalej.Teším sa s tebou,a teraz sa tu vyškerujem 😀 😀,normálne mám chuť ísť hneď na KET .Ale musím vydržať,16.idem na konzultko. 🙂

kacarina,a všetky ostatné keťačky- silno držím palčeky,nech všetky nasledujete lulu,vrátane mňa!!! 🙂 🙂 🙂

kacarina
4. nov 2009

andriss ahoj! 🙂

micka79
4. nov 2009

ahojte, ďakujem vám za podporu. Snažím sa myslieť pozitívne a už sa teším na ďalší KET - mohol by byť aj zajtra.... Skúsim ten prednison.... V nedeľu to bolo najhoršie, prišla mrcha, tak som vedela, že je to v kýbli a ešte som si sadla k babičke - dávali v TV. Ja som taká ťapa, skoro som to tu vytopila. Ale už je dobre.... Ideme ďalej.
Fajn správičky, držte sa.

sneznik
4. nov 2009

ahojte babulky.
Dakujem vam pekne 🙂. Tak mam v brusku troch musketierov 😀 , nakoniec sa zacal delit aj ten treti.
Teraz to uz musi vyjst. Cely den som nejaka otapena, ten diazepam mi dal zabrat 😀 .
Micka ja beriem tiez prednison aj kyselinu listovu, tak uvidime.
Idem ja do hajan, majte sa krasne a opatrujte sa.

kacarina
4. nov 2009

sneznik, tak az troch?? wow! drzim palce 😉 dobru noc 🙂

lulu107
5. nov 2009

sneznik- držkame aj s drobčekom palčeky aby ich bolo viac 😀 Teraz pekne oddýchuj, ja keď som bola O.K tak to vždy vyšlo, bola som unavená, ospalá ako keby na mňa niečo liezlo, cítila som vnútornú teplotu, ale to len prvé dni.

sneznik
5. nov 2009

babulky moc vam dakujem 🙂
Dnes som este nesla do prace, spala som do desiatej 😀

luly3
autor
5. nov 2009

snežík len pekne odychuj 😉

babulky až 3 strana no no no, co to????? 😀 😝

kacarina
5. nov 2009

😀 flakame to noooo

luly3
autor
6. nov 2009

😝 zasa 3 strana 😝

😀 je toho vela, čo????
kacarínka ako ULT????kedy ideš,hmmmmmmmmm

kacarina
7. nov 2009

kuk, utz fajn, sliznica vraj pekna, KET v utorok 😅

andriss23
7. nov 2009

kacarina-super,držím palce!!!!

luly3
autor
8. nov 2009

3 strana 😕 😕 😕 😕 😀 😝

kacarina
8. nov 2009

luly, vsetci vikenduju 😎

sneznik
9. nov 2009

kacarinka drzkaj sa zajtra, drzim palce a myslim na teba 🙂

kacarina
9. nov 2009

tak mi dnes este nikto nevolal, zacinam to vidiet skepticky ☹

sneznik
9. nov 2009

kacarinka, predpokladam, ze cakas telefonat z GF kvoli zajtrajsku... ja som bola tiez uz na nervy, volali mi az po 16-tej. Neboj, urcite ti zavolaju 😉

kacarina
9. nov 2009

az po 16??? ok, tak este vydrzim 😅 , dik 😉

kacarina
9. nov 2009

uz volali, vsetko OK, zajtra KET bude 😅

luly3
autor
9. nov 2009

kacarinka zajtra budem držat palce 😉 😉 😉

ja som bola dnes na ULT, sliznicu mám 10 mm a KET 13 piatok 😉

sneznik
9. nov 2009

luly, kacarina drzim palce, len tak dalej 🙂

kacarina
9. nov 2009

dakujeme 🙂

luly cau, drzim palce, ja uz som nervozna na zajtra 😀 .. a to som si myslela, ze uz to tak nebudem prezivat, ale teraz tesne pred tym uz nervicky pracuju 😅

larita112
9. nov 2009

kacarinka, luly, držím veľmi veľmi palčeky, aby sa to už konečne podarilo 😉 myslím na vás 🙂

luly3
autor
10. nov 2009

kacarinka už máš drobčekou doma 😉 tak pekne odpočívaj
nech sa pekne zahrizkajú 🙂

kacarina
10. nov 2009

ahojte, ano uz som balenie 3v1, šušníci malí sa rozmrazili a delili obaja, tak som im tam nenechala ani jedneho ... dnes som este k tomu aj sipkova ruzenka, kym sa vyspim zo vsetkych tych "oblbovakov" 😅 😀 ...tak dobru noc

sneznik
10. nov 2009

tak super, ze si 3v1 😀 , len pekne oddychuj, prajem vsetko dobre 🙂

kacarina
11. nov 2009

nikde nikoho? co nove? ja 2 dni len polihujem, ale uz ma certi beru, od zajtra chcem fungovat relativne normalne, citim sa ok, len podbrusko sa trochu hlasi...

sneznik
12. nov 2009

Ahoj Kacarinka,
u mna nic moc nove, okrem toho, ze ma asi 2x pobolkalo podbrusko necitim nic ☹ , neviem ci je to dobre ci zle. Uz sa neviem dockat stredy, ked pojdem na krv, takze mozno testnem doma aj skor. Toto cakanie ma ubija.
Prajem peny den.

kacarina
12. nov 2009

sneznik, zelam vela trpezlivosti, netrap sa ci pobolieva alebo nie, u kazdej je to inak ...

...ja zas mam dnes o "nervy" postarane, vecer ma bolela hlava a asi 2-3x som zakaslala a rano som sa zobudila s totalne bolavym hrdlom ☹ tak sa kurirujem, zatial nic len to hrdlo nastastie, ani nadcha, ani horucka, uvidim ako zajtra ... lieky nechcem, zatial nie je treba, len kloktam salviu, dala som si C-vitamin, jem ovocie a pijem caj pre tehule, celkom sa mi polepsilo, tak pevne verim, ze sa to nerozbehne viac ...

tinka76
13. nov 2009

Ahojte babulky ... 🙂
Par dni som tu nebola - bola som na sluzobke...
Inak trosku som sa vylakala, lebo som v nedelu zacala spinit (presne na rovnaky den cyklu ako pri poslednom spontannom potrate ☹ ), tak sme leteli na pohotovost do nemocnice, ale tam mi spravili UZV a vraj je vsetko OK a je to len z unavy a stresu... 😔 ... ale pri mojej malej si vela neodpociniem .... no ale snazim sa a nastastie momentalne spinenie prestalo ... tak snad sa uz nevrati... Na pohotovosti mi robili aj UZV a je tam jeden drobcek 🙂 - mal cca 0,47cm ale este nebolo srdiecko, ved ale bolo skoro len 5tt+6d ... na UZV do GF idem teraz v pondelok 16.11. - tak dufam, ze uz srdiecko bude ...
Inak uz asi 4 den mi je kvalitne zle od zaludka - to ale povazujem za dobre znamenie, lebo som to mala pri kazdom tehu 😎

Kacarinka, Sneznik - drzim Vam palce babule!!!!!!!!! Kedy idete na krv???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre