KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

orchidea8
4. jan 2012

@twins8 ...tak dvojicky by som brala ,to by bola ceresnicka na torte keby to vyslo hned 2x 😵

dafy
5. jan 2012

ahojte chcem sa opýtať je nejaká z vás ktorá mala zmrazene 3 roky zmrzlinky ....či vobec je šanca ze to rozmrazovanie po rokoch prežiju .otehotnela takto po rokoch niektorá z vás??? ja mám este 2 zmrzlinky ale nedavam tomu nejaku šancu keby ich bolo viac 🙄 ....neviem sa odhodlat a nakopnuť ist to posledny krat vyskusat 😒 preto by som chcela vediet či sa to nejakej podarilo aj s dvoma mrazačikmi 🙂

dadaba
8. jan 2012

@annamary27 ahoooj ako pokracujes???...ja sa chystam v polke februara na KET,,, 😉

annamary27
8. jan 2012

@dadaba ahoj,my od 20.12.11máme podpísanú tretiu žiadosť na ivf,zatial nevolali,že by to bolo schválené,ale zároven odvtedy užívame prípravky od homeopata a tak skúšame zatial prirodzene pomocou homeopatík a keby to nevyšlo tak ivf koncom roka.

timmka
8. jan 2012

baby dnes som dostala mrchu a chcem ist na KET, kedy vlastne mam zacat brat estrimax? neviete poradit? mam volat dr. ale nechcem ho v nedelu otravovat, nechodim tam kde vy, chodim do gyncaru 😉 dakujem

annamary27
8. jan 2012

@timmka prvý den cyklu,čiže od dnes.

timmka
8. jan 2012

@annamary27 a po jednej kazde rano? alebo kolko? asi zavolam dr. 😒

linda81
8. jan 2012

@timmka Ahoj...ja som zacala az 10 DC s estrimaxom, pri KET sa to da celkom v pohode vselijako posuvat..., brala som 2mg 3 x denne

timmka
8. jan 2012

@linda81 tak nebudem stresovat a zajtra zavolam 😉 dakujem

dadaba
8. jan 2012

@annamary27 ahooj...to je super, ze skusas homeopatika...treba skusit vsetko!!!! drzim ti palce!!! a dobre spravy...aj mna kamoska stale nahovara k jednej pani co sa zaobera cinskou medicinou, ze aj ona ma dobre vysledky...uvidim ako dopadneme vo februari....potom sa rozhodnem...ja mam 11 mrazacikov ale doktor hovoril, ze ked sa neujmu to znamena, ze nie su v poriadku takze je to loteria ci su dobre..mozu byt vsetky zle..mozu byt niektore dobre ....chcem vyskusat embryoscop,,

Dievcata dali ste si niektora robit EmbryoScop??????

annamary27
8. jan 2012

@timmka ja som brala 3krát denne 2tabletky

kika017
9. jan 2012

Ahojte baby, neviete mi poradiť. Mám ísť v stredu na KET, ale cez víkend ma dosť boleli vaječníky tak som dnes išla k svojmu gynek. a mám na pravom vaječníku 5 cm cystu. Volala som do gynfivu, sestrička mi nevedela sama povedať, tak mi potom volala späť že môžem kľudne prísť na transfer. Ja ale z toho nemám moc dobrý pocit. Nemali ste niekedy takúto skúsenosť?

elise
9. jan 2012

@kika017 ja som mala cystu na vaječniku pred punkciou a prepichovali mi to trošku boleleo ale za minutku to bolo ok.možno ti to urobia pred vkladom, taktiež sa po tom leží

kika017
9. jan 2012

no veď uvidím, nakoniec som sa rozhodla že obetujem jednu cestu naviac a pôjdem zajtra pre istotou ešte na kontrolu pred rozmrazením embryí.

nelly3
9. jan 2012

@kika017
podla mna mozes ist na KET. ja mam 2 cysty a chodim s nimi na ET, tiez chodim do gynfivu, nie je to problem, ale ved zajtra uvidis 😉

kika017
9. jan 2012

@nelly3 tak si ma trošku upokojila, hádam dnes aj zaspím 🙂

kika017
10. jan 2012

Ahojte, tak som bola dnes na tú kontrolu u Stenovej. Nakoniec som sa rozhodla že na ten KET zajtra nejdem. Vysvetlila mi, že síce cysta vplyv na uhniezdenie embrya nemá, ale mohli by nastať problémy keby sa nevstrebala počas prípadného otehotnenia. Hovorila, že keby bola tak do 4 cm že by to nebol problém ale ja ju mám skoro 6 cm. Tak som rada, že som tam radšej išla, lebo po telefóne mi povedali, že to problém nie je a mám prísť na KET. Som síce trochu sklamaná, už som sa na to tešila, ale radšej počkám kým to bude OK, máme už len posledné 2 embryá

nelly3
10. jan 2012

@kika017
no ja chodim k drabekovi a on vie, ze cysty mam, ale moje nezmiznu len tak same, tak asi preto to neriesi. mozno tvoja je ina a zmizne sama. drzim palce 😉

kika017
10. jan 2012

@nelly3 áno ja mám cystu ako dôsledok hormonálnej liečby. Už som takú mala a vždy po menzese zmizla. Tak dúfam že aj táto si dá rýchlo povedať a hádam v marci alebo apríli by som mohla ísť na KET. Aj ja tebe držím palce 🙂

alibabaa
12. jan 2012

@dadaba ahoj, nechcem ti kazit iluzie ale ten embryoscope sa pouziva pri vyvijani oplodnenych vajicok. ak som dobre pochopila. ked sa oplodnia tak sa daju do embryoscopu pocas PK a z neho potom putuju na zmrazenie.. podla mna je uz na to neskoro.

u mna to bolo takto: bola som na opu. oplodnovali mi 10 vajok, ujalo sa 6. dali ich do embryoscopu, sledovali ich v nom pocas PK a potom 2 vlozili a 3 mi dali zamrazit...

pici
13. jan 2012

@timmka oddnes :Daz po vysledok, teda tak som to mala ja a na kontrle pridali aj utrogestan

timmka
13. jan 2012

@pici dakujem za info, uz beriem,zacala som ho brat az na 2dc 😉

pici
13. jan 2012

@timmka to sa ti nic nestane neboj :D

timmka
13. jan 2012

@pici viem, lebo spusitla sa mi az 9.1 poriadne, tak som volala az v pondelok 😉

pici
13. jan 2012

@timmka tak je to v poriadku :D

chmurkaxy
18. jan 2012

Ahojte baby, potrebovala by som poradit. Sme s manzelom v zahranici, ale caka nas KET v Gyn-Five. Lieky som si sice zobrala so sebou, no akosi som zabudla na papier, kde mam napisane, ako to brat. Je to predtlaceny navod, v baliku liekov mam Estrofem a Utrogestan. Neviete mi, prosim, niektora z vas poradit, ako ich vobec brat? dakujem moc.

matiasko
18. jan 2012

@chmurkaxy 1 den cyklu sa zacina brat estrofem a medzi 10-14 dnom cyklu sa ide na kontrolu vysky sliznice maternice.utrogestan sa berie az po kontrole a dohode lekarom 😉

nelly3
18. jan 2012

@chmurkaxy
utrogestan 3x2 od 14 DC ak inak neurci lekar 😉 a ostatne ako pisala matiasko

nelly3
18. jan 2012

@matiasko a ty ako pokracujes?

michelitta
18. jan 2012

@matiasko ahoj,neviem,myslím,že je nesprávne sa pýtať pacientiek,nakoľko kazdy doktor to naordinuje po svojom,takže radšej zavolaj..čítam že jedna začína brať až 14 deň estrimex či čo,čítala som aj že denne 3x2 mg čo mi prídu konske dávky,ale tak kazdy doktor vie čo robí tak isto sa neriad tým čo tí napiseme,každá to má inak..ja som napr začala brať už 1.deň 2x1 a od 6 dňa 3x1,takže vidis-indi=vindi,držím palce!! a všetkým IVF KETackam!!!:-*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre