KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

mima11
17. aug 2009

Ahojte!!!
Nanika, super!!! Drž sa!!!

A tiež si myslím, že detičky tzv. zo skúmavky sú z tej najväčšej lásky akú si vie niekto predstaviť a určite aj s pomocou Božou!!!

lulu107
17. aug 2009

nanika - super super, ďalšia tehuľka v klube

Babušky na našej téme je tuším vírus 😀

Kacarinka - nie žiadna štafeta nebude, ideme do ďalšieho boja, pretože máme tak bojovníkov, ktorí chcú ísť do svojho domčeka.

Normálne sa čudujem ako som na tom dobre psychický, neviem kde tu energiu beriem, žeby mi niečo vnútri hovorilo, že sa oplatí bojovať, že to dobojujeme do samého konca?

Bože strašne sa to dobre číta ako vám všetkým vyšlo aj tebe to vyjde margaretka a v druhom kole tinka, mimka, kacarinka a ja možno sa ešte niekto pridá a budeme pokračovať s // 😵

nanika
17. aug 2009

Ja len dufam Lulu, ze este neocakavas jednu z nas dvojciarkovych 🙂 V stredu dam vecer vediet, ako som dopadla.

lulu107
17. aug 2009

V štvrtok idem na konzultko už mám zoznam čo sa chcem opýtať, je to najlepšie keď mi doki všetko vysvetlí, opýtam sa akých drobčekov tam ešte mám, neviem koľko bunkových mi zamrazovali, viem iba že mám tam 2 blastocysty no neviem koľko bunkový sú tí štyria, neviem či to má doki v pc vedené, ale nech mi to zistí.

Babušky teraz to určite vyjde pretože chodím do práce a tento krát už nepôjdem na PN, zoberiem si len dovolenku, až keď budem tehu, tak zostanem doma, no zariadim si to tak v práci, aby som nerobila nič namáhavé, dohodnem sa s babami v robote.

lulu107
17. aug 2009

potom si založíme tehu tému 😀 😀

kacarínka - akurát cvičím, pretože mi zostalo bruško po potrate a teraz utroš mi ho ešte nafúkol, už ani nevečerám dám si iba achemilkový čajík 😉

mirka5
17. aug 2009

gratulujem tehulky 🙂 super priklad pre nas kt. to zatial nevyslo, drzte sa 😉

mirka5
17. aug 2009

lulu neboj, teraz sme na rade my 😉

lulu107
17. aug 2009

mirka tak tiež sa pustiš do boja aj napriek novej práci? ja idem na to hneď na mršku ktorá príde už sa na nich strašne strašne teším vypýtam si aj foto.
Ozaj dávajú aj foto v GF? tak by som ich strašne chcela vidieť

mima11
17. aug 2009

Babuľky, tak nech táto tehotenská štafeta pokračujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! A všetky budeme tehuľkami!!!

margareta11
18. aug 2009

Lulu nechceš skúsiť aj Ty ten prednison???

kacarina
18. aug 2009

Caute babule, nejaka bojovnicka a "budovatelska" nalada sa tu rozmohla 😀 😀

nikita880
18. aug 2009

ahojte babulky, ale je tu veselo, všetky hlavu hore a budú //

lulu v GF dávajú foto embyí, ja ho mám. odfotili mi 2 štvorbunkových drobcov. len si to musíš vypýtať, ked ti bude volať emryologička,lebo inak ti to nespravia. je to sranda ked si pomyslím, že raz nášmu bábu ukážeme ako vyzeralo v skúmavke. takú fotku má asi málokto. 😀

a k tomu vyjadreniu v kostoloch: myslím že naše detičky sú splodené s tou najväčšou láskou a najväčšou túžbou akú človek môže zo seba dostať. Stojí nás to všetky oveľa viac strachu, bolesti, očakávania a sklamania, ako si ktokolvek, kto tým neprešiel ani nevie predstaviť.

margareta11
18. aug 2009

kacarinka Ty si ako na tom ,ešte sa stále rozhoduješ???
ja som sa rozhodovala rok a ak mám byť úprimná ,tak odvahu mi dodali tieto kočky tým čo tu píšu 😎 😎 😎

tinka76
18. aug 2009

Aka tu vladne super naladicka ... normalne je to nakazlive 😀 😀 😀
Jasne, ze sme teraz na rade vsetky ostatne 🙂 ... na vianoce uz snad budeme vsetky s bruskami 😉 😎

tinka76
18. aug 2009

Kam ste sa vsetky stratili?

kacarina
18. aug 2009

liecime si migrenu po vcerajsom pive 😅 😀 ... margaretka ano, rozhodujem, ale mam pocit, ze uz ma to zacina "chytat" v tom spravnom zmysle slova 😉 tiez mi velmi pomaha, ked vas tu citam ... a este som si zaumienila jedno: ak pojdeme na dalsi KET pokus a budu //, budeme sa snazit to velmi dlho tajit a nikomu nic nepovedat (rodina, priatelia, atd.), neviem preco, ale mam taky pocit, ze si to chcem tentokrat nechat pre seba ...

lulu107
18. aug 2009

kacarinka - tiež o tom že som bola tehu som nikomu nerozprávala, pretože som sa bála že niečo sa stane a potom všetkým vysvetľovať v období keď to najviac bolí. Ani teraz keď sa mi to podarí, tak určite aspoň do 3 mesiaca nebudeme o tom hovoriť 😉

margaretka - pokiaľ viem, tak prednison sa dáva ak by som vylučovala nejaké protilátky proti drobčekovi, no môj prípad to nie je pretože keď som potratila doki mi spravil zrážanlivosť krvi aby si bol istý či som potratila na základe zlých výsledkov krvi alebo to bolo z črevnej infekcie. Krvička bola v poriadku, tak preto mi nič nepredpisoval ani kyselinu listovú ani prednison, ja som vedela, že som potratila z choroby a vedela som, že sa to stane našla som si to na nete a chcela som tomu predchádzať a preto som utekala počas sviatkov na pohotovosť, no nemala som šťastie na lekárov, nedali mi nič pretože som tehu, no potom všetkom mi môj obvod. doki povedal, že škoda, že nebol týždeň, že endiex som si mohla dať a zničil by infekciu a ten sa nevstrebáva do tela, neuškodil by drobčekovi.
A to že sa teraz nechceli deliť drobčekovia, tak s tým ja nič nemám, pretože oni sa nechceli deliť ešte mimo môjho tela boli dvojbunkový a to že sa im nechce to mi povedala embriologička 😔

Zajtra idem k bylinkárke Kopáčovej pošmátra mi po brušku a uvidíme čí mi niečo nájde, pretože podľa doktorov som zdravá a problém je iba z manželovej strany.

lulu107
18. aug 2009

nikitka - dik za info. budem si pýtať foto drobčekov aj sa za to platí? už sa neviem dočkať na nich malinkých snehuliačikov 😉

kacarina
18. aug 2009

ja idem zajtra skontrolovat Drabeka, ci je opaleny po dovolenke 😀

lulu107
18. aug 2009

skontroluj ja sa v štvrtok pridám tiež 😀

lulu107
18. aug 2009

len aby sa Drábek sústredil, keď ho budeš obkukávať, niekedy mám pocit, že je viac mimo než ja 😀 veď pri toľkých ženách nie je čudo 😀 daj info ako je na tom, aby som sa naňho dobre pripravila 😀

kacarina
18. aug 2009

😀 😀

ja mu idem len zaniest vysledky z nejakych vysetreni este a on sa nas bude pytat, ako sme sa zotavili, ako sa mame a ako sme sa rozhodli ohladne dalsieho postupu ... a ja mu asi poviem, ze este na 100% neviem a ze taky chaos v hlave ako mam teraz som asi este nemala 😅 ... no ved uvidim, mozno uz aj predbezne naplanujeme nieco, ved do oktobra/novembra este casu dost ...

lulu107
18. aug 2009

do tretice všetko najlepšie, už to určite vyjde drobčekovia sa už poriadne zahryznú a už ťa nepustia, svoje šťastie si musíme vybojovať!

lulu107
18. aug 2009

idem spať, ráno vstávam do práce 4.15 , mršká mi končí a volajako ma bolia žľazy v pravom prsníku, nad prsníkom 😨 dobrú noc

margareta11
18. aug 2009

ja tiež som teraz ticho, viem to len ja ,mužíček, doky a Vy 🙂 🙂 🙂 🤐 🤐 🤐
nikomu nič nepoviem ani za nič na svete a budem sa tváriť akože "stal sa zázrak" 😀 😀 😀 ...len nech už je potom, lebo čím viac sa mi to blíži, tak mám strach, ved musí to už konečne dobre dopadnúť
😎
ráno si pripadám ako taký hypochonder, ked si dávam toľko tabletiek.(prednison, estrofem, kajanské korenie, kalibrum, probiotiká, ale dávam si odstupy 🙂 a potom alchemilkový čaj s myším chvostom,hádam som na niečo nezabudla 😎 😎 😎
tak aj ja už idem , dobrú noc a pekné sníčky 🙂 😅

kacarina
19. aug 2009

margaretka, mas to ako cukriky (tak si musis hovorit) 😉
ja som zacala brat kyselinu listovu, beriem teraz prave Norethisteron (na upravu cyklu), probiotika Biogaia a pijem alchemilkovy caj 🙂 ... same dobroty, kt. musia vo mnne narobit dobrotu 😵

zana11
19. aug 2009

nanika - dnes je streda 😉 , za chvíľočku budeš telefonovať 🙂 som strašne zvedavá, hneď daj vedieť a opýtaj sa aj na výšku HCG. Mňa to čaká zajtra, už teraz som nervózna. 😉

zana11
19. aug 2009

nikita - ako sa máš? máš už aj nejaké príznaky tehotenstva, ako pachy, záchvaty hladu?
Ináč baby ja som niež nikomu nehovorila o tom, že podstupujem umelé oplodnenie, tiež to vie len manžel a ja. A ak sa to podarí, tak to prezradím, až keď budem vo štvrtom mesiaci - ak to nebude na mne vydieť už skôr. Už teraz mám napuchnuté brucho, a to by som si za normálnych okolnosti ešte ani nekupovala tehotenský test 🙂

nanika
19. aug 2009

Dievocky, v aprili k nam prileti bocianik 🙂 HCG netusim, zabudla som sa opytat... Je mi na odpadnutie, unavena som ako drevorubac, zaludok na vode a o mojich prsiach asi pomlcim, dalo sa cakat iny vysledok testu? 🙂

zana11
19. aug 2009

no konečne nanika, už som chcela odísť, ale ešte pre istotu som nakukla, a toto... super, blahoželám, dúfam, že zajtra sa pripojím aj ja. Len sa bojím, lebo mne zatiaľ nie je zle, len občas, a prsia ma vôbec nebolia, tak dúfam, že sa drobec bude držať. Škoda, že nevieš HCG - mohli sme dedukovať, či budú dvojičky 😀 Ale je to super správa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre