Koľko sa už pokúšate o mimi? Nám sa nedarilo 6 rokov

lienka.
29. aug 2006

Co ste uz pre mimi urobili?Ako velmi mimi chcete a nedari sa?Nam sa nedarilo 6 rokov,nepomaha meranie bazalnej teploty,milovanie sa v plodnych dnoch?Chce to viac!!!Chcela by som kazdej co chce a nemoze poradit, aby ste boli stastne ako ja!!!

certica
6. dec 2006

tribitka: A kolko ma mala rokov? Ja by som nejak nepodciarkovala a nezdoraznovala, ze nevlastneho - proste je to surodenec a netreba robit ziadne rozdiely. Tiez sme so segrou nevlastne, mame ineho otca - sranda je, ze ona o tom vedela, nakolko mala skoro 10 rokov, ked som sa ja narodila a moj otec sa o nu staral od 4 rokov a dodnes ho vnima ako vlastneho. Ja som to nejak svojou vlastnou zvedavostou, patranim zistila sama az v 17r., ale nic to na skutocnosti nezmenilo, len som nechapala, preco mi to tajili - jednoducho rodicovske obavy a niekedy zbytocne...
som sa rozkecala.. 😀

isabela1
6. dec 2006

ahoj,tribitka.ak ti vysiel test pozitivny tak si urcite v tom.ja som bola na tom tak isto.citila som ako by som mala dostat mrchu ale chvalabohu sa nedostavila.ja uz som v 16tyzdni.nerob si velku hlavu urcite si teraz jadna z nas a velmi sa tes,ze budes matmale babatko.je to krasny pocit ked to budes prvy krat vidiet na monitore alebo pocut ako mu uz bije srdiecko.gratulujem.

sandrika
6. dec 2006

Tribitka to bruško je príznak tehu tak sa nestresuj, užívaj si naplno tehotenstva a teškaj sa, neboj sa mrcha nepríde a si ok, veľa šťastia

tribitka78
6. dec 2006

dakujem, dievčence....ešte predvčerom som si čítala príspevky ako tu písali dievčatá, že sú tehotné, len som ticho závidela.... 😀
certica: ja som napísala že nevlastného súrodenca len preto, aby ste vedeli, že som v tom prvýkrát.....jaska, rozdiely robiť nebudeme...v najhoršom...poradím sa s tebou, ďakujem.... 😅

certica
6. dec 2006

my si nic nemyslime 😀 , drz sa 😉

miselinik
12. dec 2006

Baby vydžte a neprestaňte sa snažiť. My s manželom sme sa snažili 4 roky po svadbe a podarilo sa nám. Pred 4 rokmi som mala potrat, keď som spadla. To som bola v piatom týždni a dozvedela som sa to tesne pred pádom. Teraz máme malú dcérku, ktorá nám robí radosť. Držím Vám všetkým palce a prajem Vám aby ste mali čím skôr úspech.

miriamka
28. dec 2006

Babenky...ako ste na tom,ako dlho sa snazilkujete?My 5 mesiac,stale nic 😠

katy2
28. dec 2006

Miriramka, my tiez uz tolko, co vy a stale nic ☹

sandrika
29. dec 2006

katy a miriamka hlavu hore ja teda my sme na tom podobne, ešte dlhšie, ale rok 2007 je náš 😀

ninocka
29. dec 2006

baby my sme to vyskusali a podarilo sa nam to na prvy krat a teraz mam doma vedla se 9dnove babetko.
nemyslite na to a nevsimajte si to kolko sa snazite a pride to v ten spravny cas

sandrika
29. dec 2006

ninocka a keď ste to skúšali ten jeden krát vedela si, že máš plodné dni? Či to bolo na blink?

bublinkajasminka
29. dec 2006

holky - my teda skúsili sme len prvý krát naplno a nevyšlo to.....ako to tu čítam normálka sa bojím aby nám to vôbec vyšlo - je veľmi veľa mladých ktorí majú problém mať bábo......a držím palčeky.....

peja
29. dec 2006

my sme zacali tiez teraz tak "naozaj", velmi neverim,ze to vyjde na prvy krat, nepocitam plodne dni ani nic ine, len dufam, ze to nebude trvat velmi dlho 😵

bublinkajasminka
29. dec 2006

peja a to bábo na foto nie je vaše? respektíve to bude druhé???

peja
29. dec 2006

nie, to na foto je len "pozicane" - manzelovej sesternice dcerka, to len trenujeme 😵 😀

bublinkajasminka
29. dec 2006

peja - to je milunké....a predtým si mala HAK ako ja???? ja som brala štyri roky a vysadila som koncom septembra

sandrika
29. dec 2006

Babenky to ja som HAK nebrala vôbec a s drahým sa milujeme na plno už 8 mesiacov v priemere 4 krát do týždňa + - a stále nič, ale ja viem, že matka príroda vie čo robí, len chcem ísť pre istotu v januári k dr - len ho musím zmeniť a dať si spraviť všetky kontroli, čo som po zdravotnej stránke ok, lebo ja som ešťe na žiadnom takom vyšetrení nebola, ale už je čas, kúpili sme byt a v deckej izbeje tak smutno ☹

peja
29. dec 2006

brala som hak nieco cez 5 rokov, uz rok a pol som bez, ale "davali sme si pozor" ... aj ked nie velmi ... ale ani sme sa velmi intenzivne nesnazili, to az teraz 😉

bublinkajasminka
29. dec 2006

sandrika - aké to budú vyšetrenia??? nevieš čo konkrétne??? a izbu drtskú mi ani nespomínaj - aj naša je prázdna - práve tu sedím pri compe.....a inak okrem toho stolíka na počítač tu nič nie je....a ja by som taaaak chcela

andrea52
29. dec 2006

kocky nezufajtem urcite sa nam podari, my tiez intenzivne sanazilkujeme uz 7 mesiacov a stale nic, a to ani detsku izbu nemame a chyba mi 😀
sandri a skusali ste cez mrchu, mna uz len to napada inac nic ine

bublinkajasminka
29. dec 2006

andrea - a ty si aj bola na neakom vyšetrení???

peja
29. dec 2006

andrea, my este ani vlastny bytik nemame, mozno to mimi odradza ... 😀
ale aj na tom uz intenzivne pracujeme 🙂

andrea52
29. dec 2006

bublinka ani nie, preventivky som mala, akurat ze mi meskala, ale teraz naposledy ked som si myslela ze som tehu som bola na sone, a vtedy mi povedal ze na pohlad som zdrava a ked som sa dozadovala krvi alebo niecoho tak povedal ze to ma este cas 😠

veva55
29. dec 2006

sandri, ja som vysadila HAK asi tak v januari 2006 a odvtedy stale nic. Ale v lete som s tym uz zacala nieco robit, cim skor tym lepsie. Ja mam problemy s ovulaciou, ale to sa vyriesilo liekmi, ktore beriem. Bohuzial moj manzel mal otrasny spermiogram, takze sa nam to podari asi len cez UO. Urolog dal vsak manzelove nejake lieky, ale ja pochybujem, ze mu pomozu, tak neviem. Myslim, ze nas to UO neminie.
Urcite necakaj a chodte sa dat vysetrit. Aspon budete vediet, ako na tom ste. Pokial ste zdravi, budete snazilkovat nadalej, ale pokial ma 1 z vas nejaky problem, je dobre na to prist hned na zaciatku.

bublinkajasminka
29. dec 2006

andrea - tak treba len snažilkovať......ja som bola naposledy na kompletnej prehliadke pred rokom a všetko ok - tak asi pôjdem

sandrika
29. dec 2006

Bublinka odpísala som ti v tej druhej téme. 😅
Adi áno posledné 3 mesiace často, lebo mi viac chutilo 😀 ako keĎ som je nemala 😉
Babenky určite sa nám to podarí a na rok budeme tehu všetky čo po mimi túžime, minimálne nás 6 - peja, bublinka, andrea, smisel, zeruska a moja maličkosť 😀 ale nie všetkým babenká na svete čo túžia po mimi okazujem heslo rok 2007 je náš šťastný rok tak začnite šetriť na kočárik 😀

bublinkajasminka
29. dec 2006

sandrika - kráááásne dakujeeeemeeee ja by som už taaaak chcela kočiarik

andrea52
29. dec 2006

bublinka asi ano, ale veva mne povedal ze vobec nejake vystrenia pripadaju az po roku neuspesneho snazilkovania 😖

bublinkajasminka
29. dec 2006

juuuuj ale ja musím ísť ako po roku na prehliadku...tak som to myslela

peja
29. dec 2006

tak ja tomu davam pol roka, aj ked ku gyn. idem uz v januari, uvidime co povie, naposledy nevidela ziaden problem ... 🙂
ale co, nestazujme sa, ved to snazenie sa o deticky je take prijemne 😀
ale psychika je svina, co uz 😖 Verim ale tomu, co tu vyhlasuje sandri, rok 2007 je nas a zacinam setrit na kocik, kedze uz mam nejaky vyhliadnuty 😀