Koľko sa už pokúšate o mimi? Nám sa nedarilo 6 rokov

lienka.
29. aug 2006

Co ste uz pre mimi urobili?Ako velmi mimi chcete a nedari sa?Nam sa nedarilo 6 rokov,nepomaha meranie bazalnej teploty,milovanie sa v plodnych dnoch?Chce to viac!!!Chcela by som kazdej co chce a nemoze poradit, aby ste boli stastne ako ja!!!

veva55
29. dec 2006

No ja by som s tymi vysetreniami urcite rok necakala. Ale to je len moj nazor.

svetluska.p
29. dec 2006

veva - prosim Ta, co Ti dali na problem s ovulaciou?

veva55
29. dec 2006

beriem clostilbegyt. Ale zatial len druhy cyklus. Problem ma vsak najma moj manzel, lebo ma zle spermie. Takze u nas je to dost blbe, lebo ani jeden z nas neni v poriadku.

svetluska.p
29. dec 2006

velmi vam drzim palce. Nech sa zadari, co najskor.

sandrika
29. dec 2006

Babi však povedze , že sa snažíte už rok, no nie, drobné klamstvo neuškodí a ja tiež uvažujem, že vyšlem drahého na ten spermiograf pre istotu 😀

lejla77
29. dec 2006

jasnacka babenky - ja by som tiez klamala, nevydrzala by som tak dlho cakat. 😉

sandrika
29. dec 2006

Ahojky stratená lejla, ako sa cíti naša mamička 😀

veva55
29. dec 2006

Ja som tiez za klamanie 😀
Tiez som svojho gynekologa oklamala. Bolo to v lete, povedala som mu, ze sa snazime uz skoro rok (v skutocnosti to bolo asi tak 6 mesiacov). A nelutujem toho, lebo keby som neklamala, povedal by mi, ze sa mame stale snazit, ze 6 mesiacov este nic neznamena. No a to moje klamstvo mi len a len pomohlo, lebo doktor mi hned zacal robit vysetrenia, manzela tiez poslal na spermiogram.....Keby som cakala a isla doktorovi az po roku snazenia, hrozne by som si to vycitala, kedze teraz viem, ake su nase sance na otehotnenie. Naozaj je lepsie, ak partneri podstupia vysetrenia cim skor. Odporucam to vsetkym, ktorym sa po pol roku nezadari.

lejla77
29. dec 2006

sandri:
ahoj 😉
no, zle mi zatial nebyva - len som stale hladna. 😀

sandrika
29. dec 2006

To je dobre len papaj, však papáš za dvoch 😀

peja
29. dec 2006

tak ja sa pridavam ku klamarkam 😀

lejla77
29. dec 2006

sandri:
ja neviem, väcsina babeniek praveze neje nic - som nejaka opacna - uz som pribrala 2 kg. 😨

peja
29. dec 2006

lejla, nie si opacna, moje kolegyne su jedna v 8 a druha v 10 tt a furt volaco papaju, lebo su hladne, aj na obed uz nahanaju o 11-tej 😉 aj domov sa ponahlaju, aby sa mohli rychlo napapat ...

lejla77
29. dec 2006

peja:
tak to ma tesi ze nie som sama - tu na MK som takeho este nikoho neobjavila. Zdalo sa mi to skoro, ze som taka hladna. Mimco ma asi len 6 tt.

sandrika
29. dec 2006

No a čo každá má iný organizmus a iné potreby a aj bratrancova žena je v 7 a pribrala 3,5 kg

peja
29. dec 2006

jasne, ze kazda sme ina ... a treba papat, telo si to pyta a miminko to potrebuje 😵 kaslat na priberanie 😎

katarina14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla77
29. dec 2006

sandri:
super, tak to si ma fakt potesila. 😀

lejla77
29. dec 2006

katarina14:
mrzi ma to ☹
Strasne moc ti budem drzat palceky - aby bol rok 2007 stastnejsi a aj pre vsetky babenky, ktore by radi mali miminko. Strasne moc si zelam, aby to vyslo uplne vsetkym. 😵 To by bol super rok ! 😉

sandrika
29. dec 2006

HUU lejla nám to výnde všetkým, nenecháme ťa v tom samú potom budeme klebetiť ako prebieha tehulkvanie.

lejla77
29. dec 2006

sandrika:
tak to dufam. Ine ani nepripustam 😉

katarina14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla77
29. dec 2006

katarina14:
si zlata, to je fakt mile - tak teraz budem ja na teba mysliet a posielat ti dobru energiu. 😉

sandrika
29. dec 2006

katarína aj mňa to veľmi mrzí, viem aké je to prísť o bábenko, ja som už tiež o jedno prišla, aj keď už v 4 týždni , strašne som krvácala a od vtedy sa o mimi tak strašne snažím a nič, no nestrácam nádej, budem na teba myslieť, ako aj na ostatné babenky čo sa snažia o dieťatko a prosiť, aby sa to všetkým podarilo a dieťatko zavýtalo do ich brušiek.
Veľa šťastia a dobrú náladu, pametajte, že dieťatko príde len do veselého bruška.

ninocka
29. dec 2006

no my sme nepocitali ziadne plodne dni a asi pat rokov som nebrala hak

ika_ba
29. dec 2006

Ahoj Katarina,
viem ako sa citis, my sme prisli uz 2 krat o mimi, a vzdy asi v siestom tyzdni. teraz sa na to doslo nastastie skor, ako som zacala krvacat. na cisteni som bola hned v ten den 8.12. a uz sa tesim, ze sa nam zadari. Hned si ideme davat ziadost aj o IVF, toto bude moja druha ziadost. Ja ked som bola na zaciatku tehotenstva, tak mu bolo tak zle, ze mi vobec nechutilo jest. Ale snazila som sa aspon nieco zjest. U kazdej je to individualne. Kazda z nas inac reaguje aj na lieky. Drzim Vam vsetkym palceky a asi nase novorocne prianie bude u kazdej rovnake. Tak vela stastia.

sandrika
29. dec 2006

veru vaľa šťastia všetkým, tak Vám to prajem, keby som tak mala arabelin prsteň priala by som každej žene čo túži po dieťatku nech sa jej to splní.

nikusska11
4. jan 2007

Prosííííííím Ktorá mi poradí ja som už zúfala.ako mam spolahlivo a rychlo otehotniet.Uz sa snažím skoro rok.prosim ak viete o nejakom sposobe napiste mi.0910536981 odrobinova@stary-gympel.sk.prosim uroim pre vas vsetko.

babika0
20. feb 2009

ahojte tato temicka bola az na uuuplnom konci, co je podla mna skoda, takze snazilky piste piste. my sa nechranime uz od cca juna.

lilix
20. feb 2009

my od maja ☹