Koľko sa už pokúšate o mimi? Nám sa nedarilo 6 rokov

lienka.
29. aug 2006

Co ste uz pre mimi urobili?Ako velmi mimi chcete a nedari sa?Nam sa nedarilo 6 rokov,nepomaha meranie bazalnej teploty,milovanie sa v plodnych dnoch?Chce to viac!!!Chcela by som kazdej co chce a nemoze poradit, aby ste boli stastne ako ja!!!

kika99
20. feb 2009

my od juna a zatial nic 😠

stanusa
20. feb 2009

pridávam aj ja do štatistiky: od júna 2008, podľa bt 3 mesiace, a intenzívne ešte len začíname - zistili sme, že málo sa snažíme (sme spolu len cez víkendy). ešte že sme našli príčinu 😀

aplless
20. feb 2009

my sa snazime dva apol roka, prve dietatko bolo bez problemov ani neviem ako som otehotnela 😨

lilix
20. feb 2009

stanusa, nhooo, aj mne sa zda, ze sa malo snazime. a drahy mi to stale vycita chichi 😎

kika99
20. feb 2009

my sa snazime dost intenzivne, ale zatial bez uspechu 😠

janemari
20. feb 2009

ahojte tak aj ja sa pripojim,my sa snazime 2,5 roka.

kika99
20. feb 2009

ahoj janemari...a uz ste absolvovali vysetrenia? Hlavne ziaden stres, ono to pride 😝

monika0001
20. feb 2009

kika99 - a ja že kam si nám zmizla...xixixix

kika99
20. feb 2009

uz som tu 😀

janemari
20. feb 2009

Ano absolvovali a prisli na problem.Mala som enometriozu,som po laparoskopii uprostred liecby.Poslednu injekciu mam v maji a potom sa budeme moct a vlastne podla lekarov aj musiet snazit o otehotnenie ak chceme mat dieta. 😉

monika0001
20. feb 2009

kika99 - ja som myslela našu tému...xixixixi....tam kde o svadbe teraz.... 😀

kika99
20. feb 2009

aha, tak ste na dobrej ceste byt uspesní 😉 ..uvidis, vsetko dobre dopadne. Kamaratova manzelka absolvovala tento zakrok a dnes uz ma 2-cneho Samka 🙂 ..takze druim palce!!

janemari
20. feb 2009

dakujem za palceky. 😉 Myslim,ze je lahsie cakanie ked sa mas s kym porozpravat a nielen o tejto teme.Ked mozes niekomu pomoct radou,alebo sa tesit ked niektora s tychto pokecov zostane tehu. 😉

kika99
20. feb 2009

presne tak janemari, myslim, ze si pomahame navzajom..a ked sa tema obrati aj inym smerom, tiez je to velmi osviezujuce 🙂

janemari
20. feb 2009

Ako som si to spätne precitala tak sa uz coskoro budete snazit rok.A intenzivne?Nelezie ti ti na nervy 😉 ?Myslis,ze mate nejaky problem otehotniet,alebo sa len nedari?

lilix
8. jan 2010

posuvam.. piste

cukor
8. jan 2010

.....uz siesty rok....a stale veríme

oacka
8. jan 2010

čaute, pridávam sa - my sme čakali asi tri a pol roka, 2x sme boli na IUI, raz sme o bábo prišli, začala som vybavovať vyšetrenia na IVF a zrazu som otehotnela prirodzene - po 3 rokoch a s endometrióziou. Strašne sa teším a bojím zároveň. Nikdy neprestaňte dúfať, ani po sto rokoch. 🙂 🙂 🙂

lilix
8. jan 2010

oacka dodava mi to nadej. len piste take povzbudzujuce krasne slova. to si vezmem asi ako motto..

bubulka722
8. jan 2010

My sa snažíme už 4 roky. Problém je na strane mm, ja som úplne v poriadku.
Oacka, ďakujem za povzbudenie, že sa to dá aj napriek jednoznačnému ortielu lekárov, že prirodzene sa to nepodarí. Stále verím, že sa vyhnem plánovanému IVF-ICSI. Mám z umelého opl. hrozne zlý pocit.

lilix
9. jan 2010

bubulka ja tiez. a velky strach.

mirip
9. jan 2010

nám to trvalo 4roky a tri emsiace

looola
9. jan 2010

Ahoj mirip. Tak vy ste sa snažili 4 roky a nakoniec Vám to vyšlo "prirodezenou cestou"?
A to si sa ešte nezbláznila za tú dlhú dobu? Veď ja to už tiež prežívam 2 roky.... stále čakám, že to teraz vyjde a každý mesiac vyjde iba to sklamanie. Nestrácať nádej je to najťažšie ☹

mirip
10. jan 2010

hej prorodzenel loolka vyšlo to v januári a predtým som ešte mala v septembri jeden missed, keby to vyšlo vtedy tak by to bolo menej ako tri roky ale keby to vyšlo vtedy tak nemáme teraz túto malú tak to už neriešim ale už sme začali snaženie o druhé, ked to trvalo provýkrát tak dloho tak ktovie kolko to bude teraz a či vobec druhé bude, uvidíme čo nám nadeli ten tam hore.........

bubulka722
10. jan 2010

Mirip a kde bol vlastne problém, keď sa vám tak dlho nedarilo?
Looola, my sa snažíme o mimi tiež 4 roky. Je to dlho, hlavne keď si uvedomím, že keby problém nebol, tak by dieťa nastupovalo do škôlky. Keby som to chcela tak veľmi unáhliť, tak by som absolvovala už dávno IVF ako strááášne veľa iných kočiek. Ja viem, že otehotniem prirodzene. Treba len veriť v úspech, nestrácať nádej a trpezlivosť. Jasné, že nečakám na zázrak založenými rukami. Riešime problém u mm a dúfam, že sa tým nejako prepracujeme k vytúženým //.

looola
10. jan 2010

Babulka ja rozmýšlam podobne, IVF zatiaľ neprichádza do úvahy, ja by som to chcela "absolvovať"🙂 prirodzenou cestou. Stále dúfam, že sa to podarí ale to sklamanie každý mesiac keď príde MS ma vie dobre vykolajiť. Prečo sa niekomu podarí na prvý šup a iní sa trápia roky a začnú o sebe pochybovať či sú plnohodnotné ženy.

renata32
10. jan 2010

Ahojte kocky.Ja som na mojho vytuzeneho synceka cakala 12 rokov,ale dockala som sa.Hlavne to chce klud,ale viem Vas pochopit,to sa neda,psychika robi najviac.A dokonca ziadne plodne dni,otehotnela som 1den po menstruacii.Lekar povedal,ze najneplodnejsi den.Dokonca som 3 krat bola na IUI,ale nepodarilo sa,prislo to same prirodzenou cestou.Drzim Vam vsetkym palce. 🙂

looola
10. jan 2010

Renata32 - tak to si musela poriadne dlho čakať....uff ☹ Najhoršia je tá neistota, človek nevie, či sa to vôbec niekedy podarí. Keby som aspoň vedela, že raz to príde, tak by som to brala menej depresívne. A ty si koľko mala rokov keď sa zadarilo?

renata32
11. jan 2010

Ahoj Loola mala som 32 rokov,mas pravdu ta neistota je strasna.Ja som s kazdej strany pocuvala,a vies ta a ta je tehotna.Uz sa dlho pokusate?

looola
11. jan 2010

Ahoj renata32.
2 roky,ale mám pocit ako by to už bolo min. 10... 😒 Ja som to stále odkladala,na mimi som vôbec nemyslela, najprv dokončiť školu, potom kúpiť byt ,auto atď...Ale teraz je to už načase, len plány nejako nevychádzajú. A presne ako hovoríš, stále sa z okolia dozviem že tá a tá je tehotná, len ja nie...☹ Niekedy to dodá nádej,keď sa človek dozvie, že niektorá otehotnela po 5 rokoch.
A ty si to znášala psychicky ako? Už si bola vo fáze keď si sa zmierila s tým , že možno sa to nikdy nepodarí? A potom si musela mať ohromnú radoať keď sa to podarilo.