Koľko sa už pokúšate o mimi? Nám sa nedarilo 6 rokov

lienka.
29. aug 2006

Co ste uz pre mimi urobili?Ako velmi mimi chcete a nedari sa?Nam sa nedarilo 6 rokov,nepomaha meranie bazalnej teploty,milovanie sa v plodnych dnoch?Chce to viac!!!Chcela by som kazdej co chce a nemoze poradit, aby ste boli stastne ako ja!!!

tajga
8. okt 2006

neviem či sa ráta ale ja som snažilka 😀 a môj muž je nesnažilka 😠 , snažil sa aj on ale stačilo pár návštev u sestry ktorá má 2mesačného a nejako ho to demotivovalo, no a teraz čo_ 😎

ninocka
8. okt 2006

tajga to prejde a zachvilu zaluby deticky

tajga
8. okt 2006

ninočka tak to dúfam, mala by si vidieť ako sa vyhýba snažilkovaniu 😀 , taký uprataný byt nema hocikto. 😀

ninocka
8. okt 2006

kolko ma rokov

tajga
8. okt 2006

33 trulko, obáva sa že by sme mali druhého hyperaktívneho potomka, pre mna by to bol tretí lebo počítam aj jeho. 😎

ninocka
8. okt 2006

roky ma v pohode na to ale kedze uz mate doma vacsie dieta asi uz je zvyknuty na taky vacsie klud

tajga
8. okt 2006

Ninočka a mená už máš pre mimčo?

mracik
8. okt 2006

Tajga, môj muž bol tiež "nesnažilka, ale podarilo sa mi ho ukecať ako-tak, takže dva mesiace sme sa snažili, potom ho to zas prešlo, ale drobec už bol na ceste... Takže teraz sa už teší...
Tiež som sa bála, vlastne som to aj čakala, že druhý synček bude hyperaktívny, ale je to také kľudnučké dieťa za odmenu...

tajga
8. okt 2006

mráčik, tak to ti vyšlo super,ja budem v tom ukecávaniu pokračovať nenapadko, len ta ovulácia by mohla trvať dlhšie potvorka 😀

mracik
8. okt 2006

Máme tú výhodu, že stačí prehovoriť raz... Oni nás musia prehovárať vždy cez plodné dni, že ešte ten čas neprišiel... 🙂

tajga
8. okt 2006

ved to 😀

zuzla2
6. dec 2006

nam to trvalo rok aj nejaky mesiac...ked uz som mala ist na vysetrenia tak sa zadarilo..a teraz sme stastni prestastni 😎

domcek
6. dec 2006

No my snazime prave 10mesiac

zuzu
6. dec 2006

zuzla2 upevnila si moju nadej, mi sn snazime o babo uz rok aj 2 alebo 3 meiace, snad to uz konecne vyde. Pred vianocami si idem dat predpisat lieky ktore mam uzivat kym neotehotniem, tak snad ich uz ani nebudem potrebovat. 🙂

zuzla2
6. dec 2006

zuzu ja som uz neverila,ze niekedy prirodzene otehotniem a bum 😀 stalo sa...nastastie ja som nic nebrala, ziadne lieky..u lekara som bola asi tak po 6-7mesiacoch snazenia a ten povedal,ze nechame tomu este taky polrok a potom budeme postupovat dalej..tak ja som za nim po pol roku prisla..ale s tym,ze mam pozitivny TT 😉

zuzu
6. dec 2006

hmm tak ina situacia, tak drzim palce a gratulujem k mimi

domcek
6. dec 2006

No tak super zuzla ja som bola tiez u lekara pred viac ako meisacom a tiez povedal ze este tomu nechame trosku casu akurat mi dal len lieky na upravu ph v posve a tera uvidime ci to vide pred vianocami.

zuzu
6. dec 2006

ja mam zas lieky na znizenie prolaktinu, vraj som mala mierne zvyseny, tiez ked som bola asi tak po 6 meiscoch snazenia povedal, ze tomu nechame este volny priebeh, potom bol manzel na spermiograme ktory je O.K., mne podla vsetkeho prebieha ovu, tak zatial nenasiel pricinu preco nie

zuzla2
6. dec 2006

zuzu dakujem...
ja vravim nic som nebrala mozno aj kvoli tomu,ze ked som bola pri nom tak mi urobil prehliadku, pozrel ma a vravel,ze on nevidi problem..navyse M som mala pravidelne...takze manzel uz nastastie spermiogram nestihol 😀

zuzu
6. dec 2006

no ved to aj ja mavam MS pravidelne

tribitka78
6. dec 2006

dievčence.....my sme sa pokúšali o mimi trištvrte roka...... no a pred hodinou som zistila, že som tehotná.... 😀 😀 😀
prajem to každému dievčaťu na tomto fóre, aj keď to bol zmiešaný pocit zmätku, strachu, zodpovednosti, radosti, šťastia.....

zuzu
6. dec 2006

tribitka zo srdca blahozelam

certica
6. dec 2006

gratulkujem 3bit 😉 😀

zuzu13
6. dec 2006

babuľky, my sme čakali celých 12 rokov tak viem čo prežívate. Prajem Vám všetkým aby ste pod stromček darovali manželíkom toho najkrajšieho Ježiška - tehotenskú knižku(resp. baby test s dvomi paličkami) 😀

sandrika
6. dec 2006

tribitka78 zo srdca gratulujem.My sa zatiaľ snažíme 8 mesiacov a pevne verím, že sa to čoskoro podarí.Veľmi túžim po babetku, aj teraz dúfam, že mrcha 10.12. nedorazí, bolia ma aj prsia-teda bradavky a pichá ma v brušku, okrem toho som strašne unavená, ale nechcem si robiť falošnú nádej ako posledné 3 mesiace-no nádej umiera posledná.Všetkým Vám držím palčeky siiiilno 😉

tribitka78
6. dec 2006

sadrika, kým sme sa snažili, bola som v strese...teraz som si povedala, že to necháme tak, veď máme čas....no a ono to vyšlo... psychika je fakt dôležitá... 😀
ale bolí ma brucho, ako keby som stále mala mrchu dostať....
neviem, či je to normálne, už 3 hodiny sa sledujem, bože..... 😅

certica
6. dec 2006

tribitka, nesleduj sa, nestresuj sa, teeeeeš sa! 😀

domcek
6. dec 2006

tribitka gratulujem krasne. 😉

zuzu13
6. dec 2006

presne tak ako vraví certica, klídek 😀

tribitka78
6. dec 2006

snažím sa užiť si to.... len neviem, ako oznámime malej, že bude mať nevlastného súrodenca.....to bude ťažkééééééééé....