Koľko z vás otehotnelo mimo plodných dní?

cervena_ciapocka
27. okt 2007

Mile mamicky a buduce mamicky 😵 zaujimalo by ma, ci ste vsetky otehotneli prave pocas "plodnych dni". Myslim si, ze otehotnenie len pocas plodnych dni nemusi byt pravidlom 😕
Aj my si zelame dietatko, ale nechceme cely mesiac len sledovat kalendar a netrpezlivo cakat. Chceme to nechat na "prirodu" - ked to ma prist tak to pride.
A tiez sa nechceme milovat len preto lebo mam dnes plodne dni a pod. Tiez chceme byt v pohode a oddychnuty a to sa kvoli praci tiez neda naplanovat. Tento mesiac som zistila, dni kedy sme sa milovali boli prave na zaciatku a na konci plodnych dni.
Viem, ze aj psychika robi svoje a preto sa snazim nemysliet na to a zit tak akoby sa nic nedialo. Ale v kutiku duse som zvedava, ci ma na konci tohto cyklu caka MS alebo dve ciarky 😅

Preto by ma zaujimalo, kolko z vas otehotnelo mimo "plodnych dni".

cikyta
9. júl 2008

škoda,že táto téma je tak daleko....pretože je tu kus pravdy. Tiež poznám osobne 1 ženu,čo oteh.cez menzes. 😵

mirka8429
11. júl 2008

ja som otehotnela tiez pocas menstruacie...

remeli
10. aug 2008

ciapocka no ja mam cyklus okolo 36, a uvu mavam tak okolo 18 dna no neviem ked mam vytok ovulacny ci je v ten den ovu alebo az za par dni... 🙂 ale od toho dna dostanem menzes za 14 dni ibaze tento mesiac je to inak... a neviem preco.... mozno zeby.... ale radsej sa nechcem zamyslat aby som nebola potom sklamana...

monikapaal
18. máj 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte,chcela by som sa vas spytat ake velke sance su a ci vobec su na otehotnenie ak je zena cca 3 dni po ukonceni menzesu,podla mojich vypoctov su to neplodne dni,.Existuje vsak aj napriek tomu nejaka moznost aspon mala na oplodnenie alebo nie?
dakujem

kvetinka1709
10. jan 2011

ahojte citam vas uz davno ale az teraz som sa zaregistrovala,potrebujem vasu radu.Ovulku som mala 17.12.2010 podla testu a aj podla bazalky,tulili sme sa k sebe 14.12,potom 16.12.,17.12 a 18.12.2010.kedze sa nam uz 4 roky nedari pocat dieta tak som neratala,ze to vyjde teraz akurat,ale 30.12 som to nedostala a nasledne test bol pozitivny.potrebovala by som od vas poradit,ze z ktoreho sexu doslo podla vas k otehotneniu?viem,ze spermie preziju v tele zeny aj 3 dni.ak by som otehotnela zo spermii zo styku 14.12,tak by to bol velky problem,lebo som brala lieky pri ktorych sa nesmie otehotniet a v to rano so uzila poslednu tabletku.bojim sa ze by to mohlo mat vplyv na splodene dieta.k lekarovi idem az o tyzden,tak neviem na com som.je mozne,ze som otehotnela spermiami aj z toho prveho styku,ci je vacsia pravdepodobnost.ze skor az z tych druhych.baby poradte mi lebo sa zblaznim dakujem

leilla666
24. máj 2011

ahojte...mam jednu otazku a bola by som velmi rada keby ste mi pomohli alebo aspon vyjadrili svoj nazor.....vcera sme boli s priatelom spolu to som mala 8 dni pred menstruaciou takže by to mali byt neplodne dni....2 krat sa do mna spravil......možem byt tehotna ak mam neplodne dni...?? bola by som rada keby som mala babo...

milagros
24. máj 2011

@leilla666 kazda zena ma plodne dni inokedy...dokonca poznam pripad ked doki povedal ze ja neplodna a ma tri deti....a co myslis kedy mala plodne dni?.....cez menzes....a ako vies ze mas neplodne dni?meras BT?...ale ked som to spravne pochopila tak jemu si povedala ze mas neplodne...a ty chces aby si ostala tehu....tak ked on to tiez tak neciti...tak to nebol moc dobry napad...viem o com hovorim....

milagros
24. máj 2011

@cervena_ciapocka ahoj,zaujali ma tvoje spravy...a vidim ze sa ti podarilo....daj teda recept, zariadila to priroda ci planovanie?

leilla666
30. máj 2011

dakujem za odpoved....možno to tak vyznelo že on to necche ale chce.....len teraz mi to tak vyslo...a nebola som si ista či sa to može stat ale tiež som si citala clanky že viacere ženy pisali že dokonca otehotneli cez menzes....ale este to neviem ci som...zajtra mam dostat kramy a uvidim ci mi budu meskat alebo nie lebo stale dostavam presne....ked tak si spravim test a potom dam vediet .-) zatial dakujem

biancarv
9. okt 2012

Ahojte baby, no vidím že tu dlho nikto nepisal. Ale predsa len sa podelim o skúsenosť. Momentálne som 34 tt a otehotnela som v deň, keď som mala dostať menzes 😀 Sami nevieme ako je to možné, keďže si s manželom dávame roky pozor a zraxu nám prišlo z nebies takéto požehnanie. Chcela som druhé babo, ale až tsk o 5 rokov. Ale nakoniec sme nesmierne šťastný , že to takto dopadlo a strašne sa na Riška tešíme. Ďakujem Bohu za toto požehnanie. A čo vy je nás viac čo sme otehotneli v takéto nevšedné dni? Pekný dník mamičky 😉

lisa200
6. mar 2020

Menštruácia ma prísť o 15 dní.. Co nato poviete

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre