• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krátka menštruácia. Súvisí to so snahou otehotnieť?

28. septembra 2014 
ahojte :wink: ja mam teraz rozhadzany cyklus ale mavala som kedysi 26 dnovy a MS tak tri max. styri dni a otehotniet sa podarilo, sice az o roku a pol ale podarilo :wink:
jovi ako to ze konhytrel a femigard ti pohorsili?
28. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skybaby: po kontryhelu a femingardu jsem místo MS měla jen slabé špinění a když jsem to vysadila, tak MS jak má být
28. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaariiiii, kote, hlavu hore :wink: Viem, ze na kazdeho obcas dolahne smutok, ale....

Vies, ze je x bab, ktore otehotneli s anovulacnymi grafmi, slabou mrchou a neviem cim este a je x bab, ktore maju ukazkove grafy, manzel ukazkovy spermiogram a aj tak nic z toho...

Bude dobre :slight_smile: A uz ked to hovorim ja, vecny pesimista, tak na tom nieco pravdy musi byt :grinning:
28. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dyg. tak som sa usmiala. to si chcela? to ci chcela?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka hej, presne to :grinning:
28. jan 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez MS len 2 max. 3 dni, a spotrebujem malo vloziek :sweat_smile: ale podla usg mam sliznicu dostatocne vysoku, aj ovulacia prebieha, aj hormonalny profil je ok.. pytala som sa na to dokiho, a povedal mi ze nie je podstatna dlzka MS ale kvalita a vyska sliznice :slight_smile:
a HAK okrem blokovania ovulacie obmedzuje aj rast vystelky maternice preto je pri jej uzivani MS slaba, resp. takmer ziadna.. zial niektorym to ostane aj po vysadeni..
28. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, vie niekto poradiť, snažím sa otehotnieť už asi rok, zatiaľ bez úspechu a už začínam mať obavy....Nemôže to súvisieť s tým, že mám krátky cyklus 25 dní a slabé krvácanie. Ďakujem.
28. sep 2014 o 14:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok