Krátka menštruácia. Súvisí to so snahou otehotnieť?

wewe4
28. jan 2009

Ahojte baby, ja sa tiez snazim otehotniet uz asi rok...ale nie nejak intenzivne...nechavame tomu volny priebeh,ale uz zacinem mat obavy.
Nebola som este u doktora,ale skusala som vitaminy, zansky caj, plodne dni...
Mohol by byt problem v tom, ze moja mnstruacia je velmi kratka..asi iba 2-3 dni?
Mate s tym niektorá skusenost?
Diky..papa

skybaby
28. jan 2009

ahojte 😉 ja mam teraz rozhadzany cyklus ale mavala som kedysi 26 dnovy a MS tak tri max. styri dni a otehotniet sa podarilo, sice az o roku a pol ale podarilo 😉
jovi ako to ze konhytrel a femigard ti pohorsili?

jovi
28. jan 2009

skybaby: po kontryhelu a femingardu jsem místo MS měla jen slabé špinění a když jsem to vysadila, tak MS jak má být

slnieckova
28. jan 2009

shaaariiiii, kote, hlavu hore 😉 Viem, ze na kazdeho obcas dolahne smutok, ale....

Vies, ze je x bab, ktore otehotneli s anovulacnymi grafmi, slabou mrchou a neviem cim este a je x bab, ktore maju ukazkove grafy, manzel ukazkovy spermiogram a aj tak nic z toho...

Bude dobre 🙂 A uz ked to hovorim ja, vecny pesimista, tak na tom nieco pravdy musi byt 😀

shaarka
28. jan 2009

no dyg. tak som sa usmiala. to si chcela? to ci chcela?
😀 😀 😀 😀

slnieckova
28. jan 2009

shaarka hej, presne to 😀

lienka2
28. jan 2009

ja mam tiez MS len 2 max. 3 dni, a spotrebujem malo vloziek 😅 ale podla usg mam sliznicu dostatocne vysoku, aj ovulacia prebieha, aj hormonalny profil je ok.. pytala som sa na to dokiho, a povedal mi ze nie je podstatna dlzka MS ale kvalita a vyska sliznice 🙂
a HAK okrem blokovania ovulacie obmedzuje aj rast vystelky maternice preto je pri jej uzivani MS slaba, resp. takmer ziadna.. zial niektorym to ostane aj po vysadeni..

maculicek1977
28. sep 2014

Ahojte baby, vie niekto poradiť, snažím sa otehotnieť už asi rok, zatiaľ bez úspechu a už začínam mať obavy....Nemôže to súvisieť s tým, že mám krátky cyklus 25 dní a slabé krvácanie. Ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre