Krvácate po užívaní Utrogestanu?

nemko
12. dec 2009

kocky prosim vas chcela by som sa spytat ci ste pri vag.uzivani Utrogestanu zacali krvacat resp,ci ste aj pri uzivani Utrogestanu dostali menstruaciu?
A este by ma zaujimalo ci ste pri neuspesnom KET pocitili kedy sa z Vas embryjka vyplavili? Lebo som 10 den po KET, menzes nikde, krvacanie ziadne, tehu test negativny, tehu priznaky ziadne takze nechapem.Na krv mam ist 14 den.

petronela816
14. dec 2009

Nemko, krv bude pozitíva, nevzdávaj to... Držím palce. Teh. testy su neni 100%-tné

nemko
autor
14. dec 2009

Petronelka dakujem za podporu, ale ja nemam najmensi priznak, ak nepocitam sem tam miernu bolest v podbrusku.Velka vdaka.

petronela816
15. dec 2009

Nemko, pokial nekrvacaš a ani nešpiníš, tak je to na dobrej ceste. Ja som špinila a test bol pozitívny.Držkám palce nech to vyjde tak ako si myslím....
Mojej kámoške na 14 den nebolo nič vidno na sone , ale z krvy to bolo pozitívne a dnes je v 12 týždni a všetko je ok...

janka787m
18. feb 2012

ahojte...je mi strašne..včera 9 den po IVF test //, dva dni spinenie, dnes zacalo krvacanie a test negativny...idem si oci vyplakat

mili78
18. feb 2012

@janka787m .... ahoj Janka...nechcem ti brať ilúzie, ale tie dve čiaročky na 9.ty deň bol este pozostatok pregnylu, ktory obsahuje výťažky z moču tehotných žien...viem čo prežívaš, prešla som si tým...vyplač sa, pomôže to...ale potom hlavu hore, treba bojovať dalej 😕

zuzanka7834
22. jan 2014

Ahojte kocky, neostal Vam nahodou niektorej nepreexpirovany Utrogestan? Surne potrebujem, lebo v lekarni sa uz neda dostat a na Duphaston mam alergiu. Piste mi prosim IP, ak by ste nahodou nasli, dakujem krasne.

grejska
11. jún 2017

Ahojte, som tu nová a zisťujem ako to tu funguje.
Rada by som postrehy, radu od vás..
Som 8.den po ET, 5.dnova kultivacia.. Blastocysta v nativnom cykle, takže žiadne hormóny, beriem utrogestan 2-0-2 vaginálny. Test negatívny, nič ma nebolí, prsia máličko plnšie, spinenie ani krvácanie nebolo, nemám. Je to normálne? Pri utrogestane nedostanem menzes? Ďakujem

ami6
9. júl 2017

@kukulik30 ahoj.ja pocitila hned ako som opustila nemocnicu po ket.uz vtedy som mala blby pocit ze sa neujalo a potvrdilo sa to....

grejska
9. júl 2017

Mne tiež žiaľ 😞

ami6
9. júl 2017

@grejska nevadi malo to tak asi byt.pojdeme na dalsi pokus...

grejska
9. júl 2017

Áno ešte tomu dám šancu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre