Kto sa ešte snaží a dieťatko tu nie je?

nika24
19. jún 2008

🙂 😉 ☹

lauritka
19. jún 2008

niky asi vsetky tu snazilky 😉

nika24
autor
19. jún 2008

Tak potom, kde je chyba?

kuspitka
19. jún 2008

nika bola si niekde na vysetrenia?ale manzelovi robili spermiogram?

nika24
autor
19. jún 2008

Zatiaľ si veríme, že všetko je OK! len si už pripadám ako zajac. Nemáš nejaké čáry-máry na plodné a neplodné dni?
😒

lauritka
19. jún 2008

nika to vie len pan boh 🙂

kuspitka
19. jún 2008

ja nie lebo ja ani neviem kedy ich mam lebo za ten cas co chodim do centra tak mam nepravidelnu menstruaciu a este tomu mi povedali ze som bola 3krat v tehu a jednoducho babo nikde odislo.a tiez som zdrava len muz ma azoospermiu.
a teplotu si si neskusala merat?

kuspitka
19. jún 2008

ja som si dala aj vyvestit a stalo za nic 🙂

nika24
autor
19. jún 2008

Počula som, že 10,11,12 deň v cykle je najplodnejší, ale ja si to nevyrátam, lebo nie vždy mám menštruáciu pravidelnú raz je to 5 a niekedy 7 dní 😉

lauritka
19. jún 2008

nika to je somarina.. u kazdej zeny to je inac.. niekto ovuluje az neskor.. ak chces byt na istom zacni si merat BT.

nika24
autor
19. jún 2008

Merať zatiaľ nie, ale v poslednom čase sme ja aj manžel preživali veľké stresy možno aj to robí svoje. 😒

nika24
autor
19. jún 2008

kuspitka a čo ti povedala veštica?
😒

kuspitka
19. jún 2008

ze som v tehu a to nebola pravda utorok som bola na sone a nic babo nikde.moj muz to znasal zle ja ako tak .uz neverim ziadnej vestisi.

vierka
19. jún 2008

kuspitka - tomu never, ja som mala byt tiez tento rok tehotna... a okrem toho mi liecitelka povedala ze som zdrava a pritom nie a nie...

kuspitka
19. jún 2008

tak asi to stoji zanic vsetko.raz vsetko bude aj to ze budeme tehotne.len ta mrcha by nemusela byt take hnusna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre