Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
22. júl 2009

vierka ale optrne aby si nám neochorela ako ja,

anjelka no myslíme si niekedy že čím drahšie tým kvalitnejšie ale nie vždy to tak je.a naozaj femi sú lacné a pritom najlepšie. mne doky tlačila tie gynex kvapky stáli na dva mesiace 600 korún anič. a femi zabrali obyčajjné za 260 korún a v pohode.

juj ja idem zajtra na poradňu ale klasickú len bez ultrazvuku a tak. ale idem sa objednať na ten 3D tak sa teším

asshanti
22. júl 2009

Tak pis anjelinka !!! Mne sa zasa nechce pracovat, ale premaham sa... Vcera som uz o desiatej zaspala, normalne mrtvy bod. A to ja pritom vydrzim byt dlho hore... A zaludocek ma boli... Ale uspesne tlacim kebab do seba, mnam ten je ale dooooobry !!! 😀

asshanti
22. júl 2009

To aj moja vaha je uz nepublikovatelna, neboj sa !!! Ale pritom vraj nevyzeram az na tolko kil, asi mam tazke kosti, sa utesujem... 😀 😀 😀
A co to bude pred porodom...??? Ved sa rucicka na vahe pretoci... 😵 😵 😵

anjelinka
22. júl 2009

aaaassssssss, ty mi to robis schvalne, ja este nemozem ist obedovat... 😠 😠 a uz som taka hladna, som rano nestihla ranajkovat, tak som si v robote len 3v1 kavu spravila, co ja kavu neznasam, ale aspon na oblbnutie 🙄

katika, tvoje femi stali 260? ja som kupila za 150 jedno balenie...inak, gynex som mala aj ja, plus z tej firmy aj estrozin, neskutocne peniaze...

anjelinka
22. júl 2009

ass, neboj, nepretoci sa...ja mam digitalnu 😀 😀 😀 do 180kg 😀 😀 😀

katika82
22. júl 2009

anjelka za dve balenia som zabudla dopísať.

ass - no ja osm si tiež myslela že len pôrod mi pomôže aby som pribrala lebo ja mám zasa taký problém že ja som enmohla pribrať a to som fakt doslova žrala čo prišlo, ja mám proste dobré spaľovanie. no a sa všetci smiali však počkaj teba treba zbucnúť 😀 hned priberieš. ale pribrala som od začiatku tehu le 5 kg.taže ani to nepomohlo.
teraz mám 55

asshanti
22. júl 2009

anjelinka, mala by si sa napapkat, to nie je dobre takto hladovat... Ja na obed tiez mozem az o 12:00, dnes bude hovadzia polievka a hovadzie varene v paradajkovej omacke, mnaaaaaaaaaam... A Ty mas pekne ocko !!! Preco si dala prec svoju fotku..??? 😎

asshanti
22. júl 2009

katika, Ty sa ale mas...??? Aj ja by som chcela tak, lenze ja priberam asi aj z vody... 😠

anjelinka
22. júl 2009

ass, no, mala som uz par podozreni, spoznala ma tu jedna dotycna osoba, ktora o mne niesla pekne reci, tak som zmazala fotku a teraz som dala iba oko...samozrejme, nie moje, nakolko ja som hnedooka 😀 .
No my mame dnes nejaky rezen, zemiaky a ani neviem aka polievka, len cakam na kolegu a ideme, uz mi vyhravaju v zaludku.

katuska, hmm, mat tak tvoje spalovanie, ja priberam este len ked na jedlo pozriem 🙄 🙄

asshanti
22. júl 2009

Aj ja som presne kvoli tomu nedavala svoju fotku, ani udaje v ktorom okrese byvam a tak... Ale dnes som si povedala, ze to je jedno... A tej krave, co o Tebe sirila blbe reci odkazujem len jedno - nech sa poserie !!! Neznasam takychto ludi !!! Svoje pod nosom nevidi a v cudzom trapeni sa rype... 😠 😠 😠

anjelinka
22. júl 2009

Ano moja, je to tak, bohuzial. Dlho, dlho som tu mala fotku, este ked som chodila na mojasvadba, potom ked som dosla sem, tak som ju este mala, potom som zacula ine veci, jedine odtial mali sa sancu dozvediet, tak som dala foto prec a teraz radsej oko 😉 .
Ale napriklad vdaka fotke som sa zoznamila s dvoma super babami, co sme chodili na vysoku 5 rokov vedla seba, dokonca jedna studovala to iste, no ale nemali sme odvahu sa k sebe prihovorit, no a vlastne cez mojasvadba.sk sme sa "dali dokopy" a dodnes sme super kamoskami vsetky tri.

asshanti
22. júl 2009

Tak dobru chut vsetkym !!! 🙂

vierka
22. júl 2009

anjelinka - v pohode - ja som pochopila, ze je rec o mne 😀 😀 😀

no o obede ani nehovorte, lebo som dnes prisla do jedalne v praci a skoro som im tam hodila tycnu - priiiiiiiiserne mi tam smrdela ryba co bola dnes na obed, tak som poprosila kolegynu co ma kancelariu vedla jedalne nech mi poskytne azyl a som isla z obedom k nej a tam som sa najedla 😅

no ja som sa minule postavila na vyhu a ze 62,5 😀 tak uvidim este kolko priberiem do buducotyzdnovej poradne 😀 ale vcera odkedy som sa najedla, tak mam kotlisko jak das, aj dneska som vypucena jak velryba 😀

katika82
22. júl 2009

anjelka tak tej krave odkáže že nech sa starádo seba to milujem fakt takýchto ludí mna to vie tak rozhodiť teda,

no ja som už po obedíku, mali sme šošovicovú polievu a kuracie na prírodno s ryžou šampionmi a oblohou no ňam. akurát mi už toho toľko akosi do bruška nevojde ako voľakedy. oči by mi jedli ale do bruška už noveošlo.

vierka
22. júl 2009

katika - ty ako tehulka este jes hriby??? v tehu by sa tusim nemali...

katika82
22. júl 2009

no viem že by sa mali menej ale neisú zakázané. a ja huby milujem fakt veľmi nedokážem odolať.
a snažím sa jesť všetko mamina povedala že čím viac sa človek snaží tak je to horšie a zasa ich nejem na kilá.
minule som si dokonca urobila praženicu hubovú našla som nejaké kuriatka tu v jasnej aj modráky tak som si veru urobila. a zatial v pohode.ja sa snažím nejak nesledovať špeicálne

anjelinka
22. júl 2009

ahojte mojky, bola som obedovat.

asss, nakoniec to nebol kebab, sa mi az tam ist nechcelo, tak som sla do restiky, kde stale, kuracie v cesticku, zemiaky a hovadzi vyvar, no, celkom sa dalo.

inak dievcata, uz som ti pisala aj do grafov, ja som dnes 15DC, podla vsetkeho mi zacina ovulka alebo uz prebieha, no lenze teraz som bola na wc a ja slabo krvacam 😒 😒 , zeby sa takto az prejavovala ovu? minuly mesiac sa mi stalo to iste, poviem pravdu, aj sa bojim...

katika82
22. júl 2009

anjelka ja som to mávala pravidelne pred tým ako som užívala HAK,
predtým ked som mala ovu tak som vždy špinila tak skoro až do tmavohneda. môže to byť prejav ovulácie to mi povedala doky lebo ja som tiež hned letela k nej že čo sa deje a ona povedala že aspon viem že mám ovu.
ale ak si si nie istá tak si zbehni k svojej doky čo ti povie na to.

anjelinka
22. júl 2009

katka, uz aj minuly mesiac, vlastne, odkedy femi uzivam, tiez som sla na wc, pozeram, co to je v strede cyklu krv?? tak a to som este nemerala opat teplotu, az asi o styri dni a az potom som zistila, ze asi ovulujem, podla teplot, tak neviem. moj doktor je momentalne na dovolenke, uvidim, ako to bude, lebo min.mesiac to potom samo ustalo..pockam este..ja som ovulku nepoznala, tak ale ak sa takto prejavuje, aj sa tesim, viem, ze konecne ovulujem 😉

katika82
22. júl 2009

no je tomožné lebo ja som to tak mala a bolo to v pohode.
lepšie ako nevedieť nie???? 😀

anjelinka
22. júl 2009

kati, vies, mne pre zaciatok staci ovulka... 😀 😀 , pravdu baby poviem, aj neviem, ci chcem byt teraz tehu, ked mame uver, splatky mesacne vysoke 😒

alex
22. júl 2009

ahojte mojky,

ja som dnes bola na EKG. Všetko ok.
Katika ja chcem tvoje spaľovanie 😉 Ja som si držala váhu na 65kg, potom som schudla na 60, potom opäť 65 a ako som začala clostilovať tak to pomaličky stúpalo až na 70. Teraz mám 69,8. Dúfam, že nepriberiem veľa a po tehu sa dostanem na moju vysnívanú 60.

vierka
22. júl 2009

alex - tak to je super, ze EKG v poriadku a to ta kto na neho poslal??? ci si len tak preventivne sla?

katika - no ja som nejedla hriby ani predtym, takze ja ich nejem ani teraz... ani ja sa specialne nesledujem, na co mam chut, to si dam 😝 😀

anjelinka - no to ti neporadim, taketo stavy ked som mala ovu som veru nemala 😒

alex
22. júl 2009

vierka gynekológ ma tam poslal, vraj je to najzákladnejšie vyšetrenie, aj v knižke máš na to kolónku, ale lekári asi na to kašlú, lebo na mňa ,,pozerali" baby z témy, ani jednu lekár neposlal.

Ja tiež jem všetko, teda jedla by som, ale mne skoro nič nechutí, takže ani moc nejem 😀

katika82
22. júl 2009

vierka mna tiež poslal môj lekár vraj sú to tie základné vyšetrenia treba od obvodného potvrdeine od zubára dva krát za tehu a z EKG. takže si môžeš aj sama ísť preventívne k svojej obvodnej a ona ťa pošle.

vierka
22. júl 2009

alex, katika - no pekne, mna este doki nikam neposlal... ja som objednana na preventivku k zubarovi na koniec septembra (to som sa objednavala este som nebola tehu) a to tam pridem v nejakom 5 mesiaci... tak neviem... ved buduci tyzden idem na poradnu, tak som zvedava co mi doki povie.. a mam v knizke napisane, ze vysetrenie obvodneho lekara a ked som sa na to sestricky pytala, tak povedala - ze to staci aj ked budem uz na materskej, tak neviem 😒

anjelinka
22. júl 2009

ahojky alexik,

som sa uz o teba bala, ze kde si 😉 . som rada, ze je vsetko ok, s vahou sa netrap, bude to v poriadku, teraz sa sustred na to tak dlho ocakavane babatko 😉 😉

asshanti
22. júl 2009

Caute kocky, mali sme vypadok prudu, tak meskam... Anjelinka, ja tiez neviem, krvacanie v strede cyklu som nemala...

Alex - super, ze EKG je dobre !!! Ja este 2 tyzdne a idem na ultrazvuk k svojmu dokimu, vypiseme matersku knizku a k zubarovi, ze ma posle, vravel...

alex
22. júl 2009

ja tiež musím ísť aj k zubárke. Dokonca ma včera tak bolel zub, že som myslela, že tam ráno skočím, ale prešlo to. Preventívku mám až v októbri, tak uvidíme či to do vtedy vydržím alebo pôjdem skôr.

polesuvka
22. júl 2009

Ahoj holky promiňte že vám sem lezu, ale ráda bych se zeptala co jste dělali po tom když vám clostík nezabral.
Já ho měla na 3 měsíce a teď čekám ms po poslední dávce.
Brala jsem ho 5-9DC
holky tu máte můj grafík aby jste to vyděli
jinak s přítelem se snažíme od listopadu 2008

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

dík za každou odpověď

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre