Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
25. júl 2009

katika - tak to je super, ze je vsetko v najlepsom poriadku - tesim sa s tebou 😀
a v nedelu ides na ten 3D - tak to teda netrpezlivo cakam co napises co to bude 😀 😀 😀

katika82
25. júl 2009

no vierka ti poviem neviem či dospím čo sa tak teším. ja sa vždy teším ked uvidím toho nášho drobca

vierka
25. júl 2009

no to ti verim, ze nebudes vediet spat... ja sa na nase 3 tiez tesim a to nas caka az za nejakych 7 tt a uz teraz sa na to tesim 😀

katika82
26. júl 2009

juj dám vám potom vedieť ako to dopadlo.

asshanti
26. júl 2009

Caute kocky. Sranda, cely vikend mi vobec nebolo zle, ani ma velmi nebolel zaludok, skoro vobec... Uvidime co to bude od zajtra v praci... Ale cely tyzden nemame sefku, takze bude volnejsie... 😀 Ona je sice velmi super, ale velky pedant, o vsetkom chce vediet, kazdy den sa chodi vypytovat kedy kto konci, lebo my mame pruznu pracovnu dobu...
Dnes som doma bez manzelika, je v robote az do osmej vecer, tak ja budem oddychovat s casopisom v posteli...

Katika, som rada, ze je vsetko tak ako ma byt a tiez som nedockava, co Ti ukaze ten 3D ultrazvuk... Aj ja budem chciet vediet co to bude, aj moj drahy, vraj... 😉 Ja tak o tyzden mam ist k svojmu dokimu, tak dufam, ze vsetko bude dobre a potom to uz mozeme povedat... 😀 😀 😀

Pekny den a vela oddychujte, este sa ozvem !!!

nellie_
autor
26. júl 2009

Ahojte krasky... 😉

tak uz sme doma..dosli sme s vcera v noci..na dovolenke bolo uplne super a bolo tam fakt nadherne, boli sme v uplne kludnej dedinke kde nas bolo len par na plazi a vecer sme chodili do okolitych miest...
bolo fakt super 😎 😎 😎 😎

az na to, ze som hned po prichode dostala MS a mala som ju cely tyzden ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
takze plodenie sa nekonalo...nechapem tomu, dostala som len po 14 dnoch a mala som ich fest silne ako ja zvycajne nemavam a drzali sa ma po celu dovolenku az do vcera...takze asi tolko...
chorvatik nebude... ☹ ☹ ☹

ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aj tak bolo super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anjelinka
26. júl 2009

Nelllusik, ahooooj, velmi som na teba myslela a uz len cakala, kedy nam napises...

a co to ta mrcha takto blbo nevhod dosla???? 😠 😠 😠

Moja, ale hlavne, ze sa vam tam pacilo a bolo dobre, potom by si mohla par foto poslat. 😉

A kde ste boli, ze bolo tak malo ludi? Lebo my sme take zhanali 😉 😉

asshanti
26. júl 2009

Ahojky Nellie, vitaaaaaj doma. To ma mrzi, ale to bude asi zmenou podnebia, si myslim... 😒 My kolkokrat sme isli na dovolenku, tak mi stale vychadzal menzes a preto som vzdy uz predtym zacala brat Norethisteron na oddialenie... Tak skoda, ale o chvilu mas plodne dni, ste obidvaja vykupkani, oddychnuti, pozitivne naladeni, takze mozete "pracovat"... 😀 😀 😀

anjelinka
26. júl 2009

ass, moja rec, teraz ma perinku pripravenu, tak sup-sup splodit potomka 😉 😉

nellie_
autor
26. júl 2009

no ved uvidime co to so mnou spravilo take primorske prečistenie 😀 😀 😀 😀 😀

zajtra sa vam plne venujem lebo ste mi straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne chybali, ale teraz uz po mne tuzi moja svokrička tak ideme tam aj darčekmi co sme pokupili 😉 🙂 🙂 🙂

ahojte zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelinka
26. júl 2009

Nellik, maj sa krasne, pekny dnik, zajtra sa na teba tesime!!!! 😉

asshanti
26. júl 2009

Uzite si navstevu, nellie, urcite mas aj vela vybalovania a tak... Ja idem papat, lebo mi uz strasne skvrka v brusku... 😵 😵 😵

katika82
26. júl 2009

ahojte lásky

tak som späť z 3D. bolo to úžasnééééé, drobec tam stváral premety že až.
no a úúúúžž vieme čo to bude. bude to chlapec. pravdu povediac trošičku som sklamaná lebo som myslela
že to bude baba, ale sme rady že je zdravý a má sa dobre. vážime 752 g takže rastieme ako z vody.
zajtra skúsim stihnúť fotky dorobiť a pridať.

to dvd stojí za to a budem musieť drahému očká zavizatať na dve minúty kde sme kukali čo to bude, kedže on sa chce nechať prekvapiť.

katika82
26. júl 2009

nellinka no ahooojjj, no teda toto mi je nejaké divné táto mrcha mrchatá. čo jej šiblo???

ale hlavne že ste sa mli dobre to je fajn a že ste si oddýchli.neboj teraz si vydovolenkovaná tak to pojde uvidíš.

asshanti
26. júl 2009

Jeeeeeej Katika, tesim sa s Tebou, chvalabohu, ze babatko je v poriadku a zdrave, to je najdolezitejsie !!! 🙂 Aj ja by som asi bola trosilinku sklamana, ze chlapec, ale len chvilku, neboj, druhe bude dievcatko !!! Super, pekna spravicka na dnes.
Ja sa uz neviem dockat draheho, precitala som takmer 2 cele casopisy, ale aspon som zrelaxovala. 😵 😵 😵

katika82
26. júl 2009

ass no aj ja som bola ale už ma to prešlo ked si predstavím v mysli ako sa bude potom drahý tešiť tak hned na to zabudnem. lebo on bude určite stráášne rád ako každý chlap nie bude zachovaný rod 😀
ale tiež chcel babu ale hlavne že je zdravučké zatiaľ.
a viete že sa mi to v noci snívalo. mala som sen že mi drahý priniesol domov chlapca uplne na neho sa podobal a mal krásne vlásky čierne. a ja že uplne som nevedela ani ako som porodila že či cisárskym alebo normálne len že už som bola doma a on mi ho priniesol. no psycho nie 😀

vierka
27. júl 2009

dobre ranko kocky 😀

nelie - vitaj domaaaaaa 😀 chybala si nam, ale dolezite je, ze si di to tam riadne uzila aj za nas, aj ked z mrchou 😒

katika - gratulujeeeeeeeeeeeeeem 😀 clovek ked sa snazi tak dlho, tak mu moze byt jedno co to je - hlavne ze je babatko zdravucke a ze je vsetko v najlepsom poriadku 😵
aj ste uz rozmyslali nad menami?? 😀

katika82
27. júl 2009

dobré ránko babulky

vierka to áno máš pravdu hlavne že je zdravučký.večer sme pozreli s drahým to dvd a neodolal lebo videl že sa tvárim nejak divne tak sa kukol a bol veru sklamaný trošku že to nieje baba. ja som si veru aj poplakala večer ale drahý ma potom utíšil že on je rád že to bol len prvý dojem taký.a že možno ešte to bude nakoniec baba. ale proste to veiem že nebude lebo to bolo krásne vidno že to bude chlapec.ale sme rady hlavne že je zdravučký drobček náš malý.

polesuvka
27. júl 2009

Ahoj holky můžu se Vás zeptat.
Já měla clostilbegyt an 3 měsíce a bohužel se nezadařilo.
Teď čekám až odejde ms a já budu moc zajít na kontrolu k dr.
Holky můžete mi porait jak dál na miminko.
Mám si dát pouzu nebo si vzít další balení clostilbegytu a utrogestanu. Doteď jsem měla proveru a holky mi radí ať si řeknu o utrogestan.
Ovulka během braní byla testíky pozitivní i výkyvy teplot byly.
Moc si přejeme miminko

katika82
27. júl 2009

polevuška ako sme ti radili skús ešte tie femi kvapky od valoviča.

clostyl by sa mal len tri mesiace brať a potom tri mesiace pauza.koľko sa už snažíte o mimi?

asshanti
27. júl 2009

Dobre ranko kocky.

Ako som predpokladala, pridem do roboty a zaludok sa uz ohlasil... A doma cely vikend takmer nic... Asi to bude alergia na pracu... 😀 😀 😀 Ale dala som si dva chlebicky a je to uz celkom ok...

Katika, neva, chalani to maju predsa v zivote lahsie !!! A vies, ze kazdy chlap chce predsa syna a este ked prvorodeny... 🙂 Druha bude baba !!!

polesuvka
27. júl 2009

katika teď to bylo 9 měsíc a prosím tě přesný název těch kapek a jsou v lékarně nebo je musím objednat na netu

katika82
27. júl 2009

ass no ja viem že baby to majú ťažšie ale tak neviem nejak som cítila niekde v podvedomý že by to baba mohla byť.
ale samozrejme sme rady že ho máme lásku našu.a bude to veľký braček ktorý bude potom dávať pozor na malú sestričku. ale viete čo mi povedal drahý ked videl že to bude chlapec ?? najskôr tak zosmutnel a potom povedal: no tak a čo, tak tam pojdeš ešte raz a prinesieš dievku 😀 😀 😀

polesuvka
27. júl 2009

katinka já ten začala pít čajíky s kontryhelem a maliníkem zkusím tyto a pak když nezaberou čajíky tak zkusíme ty kapky.

kati ty jsi je užívala?

snecka
27. júl 2009

Ahojte ☹
Ja nemam dobre spravy, vcera 10 den po ET som robila test a je negativny, vo štvrtok idem na krv ale vysledok uz viem a to som si myslela ze je to tutovka. Ozvem sa ked mi bude lepsie, vy sa tu drzkajte a opatrujte babuliatka.
U mna teraz hrozi 2 IVF ale len na rok, to som si myslela ze som psychicky silna osobnost ale nie som, som uplny slaboch. 😢 😢 😢
PA

vierka
27. júl 2009

snecinka mojenko... nebudem pisat ze ma to mrzi, lebo poznam osobne baby, ktore mali test negativny este v den odberu krvy, ale krv mali pozitivnu a boli tehosky a uz aj porodili deticky... takze mojka hlavu hore, netestuj a pockaj si radsej na ten krvny test - ja drzim straaaaaaaasne moc palce, aby to proste vyslo... lebo tutovka to moze este byt 😉

katika - no neviem ci by sa z tych vyjok este "vyklula" dievcinka 😀 😀 😀 no ten moj keby vidiel na 3D utz ze to je chlapec, tak do dvoch dni mam doma autodrahu "pre maleho" 😀

asshanti
27. júl 2009

Snecka, to ma fakt velmi mrzi... ☹ Na to sa ani nedaju najst tie spravne slova... Len to musi preboliet, clovek sa musi z toho dostat a ist dalej... Drz sa, myslim na Teba !!!

katika82
27. júl 2009

polevuska- ano ja som ich začala užívať po vysadení clostylu lebo ja som len dva mesiace brala clostyl potom na druhý mesiac som mala aj folíky pekné aj my pichla pregnyl.ale nič sa nestalo dokonca som dostala zápal maternice a brala antibiotiká. potom doktorka povedala že dáme 3 mesiace pauzu, drahý mal zlý spermiogram teda mal ale aj má na semeníku krčovú žilu a tá mu spôsobovala pomalšie spermie ale urolog povedal že on v tom nevidí až taký problém že len máme skúšať. tak som si povedala že čo aj tak teraz bez clostyl neotehotniem že kašleme na to a ideme si užívať sexík a všetko okolo toho. nasadila som len tie FEMI Kvapky od valoviča ta sa presne volajú no a že aspon nech sa trošku telu dá doporiadku.
no a tak sme si užívali ja som totálne prestala myslieť na mimčo, dva týždne pred tým ako som zistila že som tehotná som bola totálne na mol oslalavovali sme v robote niečo, tak som bola potom z toho že chúdia baby takto ho opiť ešte ako bunku 😀 😀 😀 .
Proste teraz viem že 80% nášho neúspechu bola psychika. stále len že teraz teraz mám plodné dni a tak. nakoniec po roku skúšania som zistila že plodné dni som ani nemala lebo som nemávala ovulku.potom všetky tie lieky a sledovanie teraz terza mám folíky teraz pregnyl teraz do 14 hodín sexík. proste to je aj na koňa dosť.
a ked sme si povedali tak dosť nie sme otroci sexu len preto že chceme mimčo tak hned na další mesiac sa to podarilo

snecinka - to mi je moc lúto ale 10 deň ešte nemusí nič znamenať. uvidíš čo ti povedia na krvičke a nevôbec niesi slaboch toto by zmohlo každého naozaj. myslím na teba zlatko cmuk

katika82
27. júl 2009

vierka no môj najskôr bol taký smutný a potom zahlásil no aspon mi teraz môžeš kupiť ten ratrak na diaľkové ovládanie a budeme sa baviť s drobcom spolu.

polesuvka
27. júl 2009

katinka mi si taky sexíku užíváme a já sem nikdy netrvala na tom aby jsme śe právě snažili v ten moment kdy to bylo ńejvíc za potřebí nebo že se přítel udělá do mě .
Chci aby to šlo uplně samo, ale i tak se zatím nedaří.
Hodně holkám pomohli právě ty čajky tak je zkusím.
Určitě na škodu to neí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre