• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

22. augusta 2011 
polesuvka - no ale urcite na to myslis ked po detoch tak tuzite... ja viem ze tebe to moze prist, ze na to tak nemyslis, ale je to ine... nam napriklad doki povedal ze jedine umele oplodnenie, tak som to vypustila vtedy uuuuplne z hlavy a vobec nemyslela na babo ani na to ze sa to podari, sme behali a vybavovali papiere a vtedy sa podarilo...
clovek sa musi od toho dost odosobnit a to je tazke ked po tom clovek tak velmi tuzi... a nejde len o milovanie "na pockanie" ale tak celkovo na to clovek vtedy mysli...
27. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no treba vyskúšať naozaj všetko. ja som si tie kvapky objednala z netu v lekárni ich nemali ale keby som chcela tak mi ich objednajú.ale takto som ich mala lacnejšie.

netreba strácať nádej a skúšať ale s mierou
27. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky,

sneci zlatko nezúfaj ešte, kým ti nepovedia z krvičky že je to negat. stále je tam šanca.
27. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj alex, akooo???
27. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snecka - a dneska dokonca dve baby ktore mali pred druhym IVF oznamili, ze otehu prirodzene, ako ja - takzeee to chce vela vieri :wink:
27. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to fakt vieri?? no ja hovorím že tento rok je stvorený na plodenie detí. normálne plodný ako jablone. :grinning:

baby skúšajte o sto dušu fakt.
27. júl 2009 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snecka, zatial nezufaj, ja som cca na 10 den po ET zacala krvacat, test tiez negativny, som si aj porevala, ale isla som na krv a vysledok bol pozitivny a dnes som mamou 2 rocnej slecny.
27. júl 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Plne suhlasim s katikou a dufam, ze coskoro nam vsetkym pri nicku budu svietit tie vytuzene tt a krasne budu pribudat !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja sa uz neviem dockat buduceho tyzdna, kedy pojdem k mojmu dokimu, aby ma ubezpecil, ze je vsetko ok... Dufam, ze ano... :dizzy_face:
27. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ass juj to je ten najkrajší zážitok ked vidíš drobca v plnej kráse to už bude aj veľký dosť takže pekne všetko rozoznať. ja si to dvd zo včera púšťam stále taký je tam krásny náš drobček
27. júl 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja by som mala byt cca v osmom tyzdni, tu mi hodilo uz deviaty, neviem... Pred dvoma tyzdnami to bola len taka mala, ale mila, 18 mm fazulka... Ale nasa a najkrajsia na svete !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak sa bojim, aby bolo vsetko dobre...
27. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj určite bude ale v tom 9tt ešte asi nebude vidno pekne celé telíčko ale meria sa ten šíjový rozmer a podľa toho sa už dá určit nejaká anomália.
27. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahaaa... Tak dufam, ze to bude oki, uz sa neviem dockat... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verím ti moje.
no nič idem ja do spiša lebo ráno sa mi zasa nebude chcieť vstať
27. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babuľky :slight_smile:
27. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko alex, mate sa dobre aj s babatkom...??? :dizzy_face:
27. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, máme sa super. Spapala som dve kukuričky varené a teraz čítam všetko zmeškané :wink:
27. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko baby :grinning:

no dokonca je nas uz 5 ktore sme otehotneli pred planovanym umelym oplodnenim.... vcera to baby zo seba len tak chrlili, ze su tehotne :grinning: :grinning: :grinning:

asshanti - neboj sa, ked pojdes nabuduce k dokimu, tak budes vidiet krasne srdiecko bit a naznak ruciciek a noziciek :dizzy_face:
28. júl 2009 o 07:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vcera sa mi nedalo dojst, mala som totalny chaos po tyzdni v kancli, ale dnes to uz pôjde...idem si vas precitat :slight_smile:
28. júl 2009 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ako citam asi aj ja pojdem na to umele...ked je tu taky baby boom tesne pred nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dobre ranko,

katuskaaaa, blahozelam k chlapcekovi :wink:

nellusi, ideme obe, co ty na to? :wink: nech uz konecne zatvorime tuto temu a otvorime novu, tehotensku :grinning: ....

snecka, mrzi ma to, ze to takto dopadlo, ale vyckaj este na krvny testik.
28. júl 2009 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko nelinka, anjelinka :grinning:

nelie - som si aj myslela, ze si po krk zahrabana v papieroch :grinning:
28. júl 2009 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to tak byva, pred dovolenkou a po dovolenke...

ja som tiez vcera nemala cas sem nuchnut, som ani nesedela za svojim stolom, ale behala s papiermi po kancelarii, tlacila, pripravovala, vsetci maju volno, som tu sama a robim za vsetkych... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz nech je piatok pol druhej...
28. júl 2009 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko baby. Ja akurat ranajkujem, dala som si aj teply cajik, lebo akosi vela smrkam, dufam, ze nebudem chora... :unamused:
28. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
28. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný deň Vám všetkým . je tu niekto taký kto je úplne ok aj s partnerom a nedarilo sa? a ako dlho? pomohlo IVF alebo niečo iné? :dizzy_face:
28. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aurora - neviem, myslim, ze tu su kocky co maju nejaku tu chybicku, alebo partner... ale poznam aj takych co sa nedari a nevedia preco a maju za sebou aj IVF...
28. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vierka a úspešne? aj Vy ste sa dlho snažilkovali?
28. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no niektorym to IVF vide, inym nie... niekto caka na dalsie IVF a otehotnie prirodzene... je to individualne...
no my sme sa snazili "malo" oproti inym babam tu... otehotnela som presne po 2 rokoch a 3 mesiacoch snazenia...
28. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bez pomoci ?
28. júl 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj sme podstupili rozne vysetrenia, potom sme mali jedno IVF neuspesne, potom sme cakali na druhe IVF (lebo tam musi byt rozostup minimalne 3 mesiace) a vtedy sa nam podarilo prirodzene otehotniet...
28. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok