• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

22. augusta 2011 
nellie, posielaj !!! Diky. Ked ja by som fakt chcela nieco ine, originalnejsie, ale pekne... Kamoska sa mnou asi nechala inspirovat a ma malu Nelly... Nie Nella, ani Nellie, ale vola sa prasne Nelly. :slight_smile:
29. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie no pošli rýchlučko
29. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak mi dajte mail....na katiku a asshanti nemam...dajte do IP a uz aj vam to ide :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby ked to teraz zasa čitam mne az slzy teču...nechapem ako to moze byt oficialny slovensky menny kalendar..... tam su ine perly..ved uvidite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Scholastika, Školastika

Faust,Faustína

Udo, Ulrich, Alma, Ulrika, Ulriška

5. Fridrich, Lucius, Teofil

jemny vycuc... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak ja poznam uja co sa vola Telesfor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Telesfor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anjel ty to uz mas v maili pozri si to sa budes fakt inak kosit :grinning: :grinning: :grinning:

volaju ho ze Telo :grinning: :grinning: :grinning: a cita sa to tvrdo...
29. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie - Stojan??? :grinning: :grinning: :grinning: tak to uz moze sa rovno volat Stojimi :grinning: :grinning: :grinning:
ved posli tie mena, nech sa zasmejem :grinning:
29. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nedoslo.....

Stojan, to dake juhoslovanske meno je :grinning:
29. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vieri uz ich mas v maily :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
autor
Stojimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Irína, Celestín, Ruben, Sixtus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
že Sixtuško ako si sa dnes vyspinkal ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kvintilián, Kvintín, Kvintus, Herta, Kvinta, Kvintiliána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tieto vsetky su 14.6. ak by ste nahodou chceli pouzit :grinning: :grinning: :grinning:

ja to uz musim zavret, lebo nemozem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mne to este nedoslo, nelllllli, skus este raz :confounded: :confounded: :confounded:
29. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je zvlastne...odislo to znova druhy krat..tak checkuj :wink:
29. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie - to uz potom rovno sexusko :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja ich uz v maily mam, ale nestiham citat.. potom precitam doma :grinning:
29. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vieri ty na co stale myslis???? stojimi a sexusko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co chytas druhu pubertu???? :grinning: :grinning: :grinning:
tehotna zena, ze ti neni hanba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie a to ty nevieš že tehotným viac chutí???? myslím aj sexíkkk :grinning:

už som ti poslala do IP môj mail
29. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to mam :grinning: :grinning: , si to musim vytlacit normalne :grinning: :grinning:

ze Jana, Johana, Jovana...ale inak, u nas je jedna teta Johana a chceli dat vnucke podobne meno, tak sa vola Janka, neviem, ci nemali ten kalendar nahodou :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to mam uz tiez vytlacene a berem si to domov, to chce podrobne prestudovanie toto :grinning: :grinning: :grinning:
take perly :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pecka :grinning: :grinning: , dakujem nelusik :wink:
29. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemaaaaaaaaaaaaas zač anjelik :wink: :wink: :wink:
29. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám dosť že meno Jasna to by si mysleli že som dala podla strediska kde robím nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika - to by si skor mysleli, ze ty si bola "jasna" ked si jej meno davala :grinning:

nelie - no co ty vies, mozno cakam dceru a co sa za mladi nauciiiii... maminka jej predsa musi ist prikladom :grinning:
sice, aj chlapca by som mohla vychovavat v takom duchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon mame zabavu :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze jasna to je tiez dobreeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vieruska ved ja nic..vies ako sa to hovori, proti chuti ziadny disputat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelli, uz som Ti poslala moju mailovu adresu. Pekne sa tu zabavate !!! Sa mi paci taka rozprudena debata !!! :dizzy_face: Ja uz o chvilu padam domov, mam nadrobene, tak idem skor... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie - sak to by uz len bolo keby si proti mojej chuti nieco mala :grinning:
29. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok