Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
29. júl 2009

ass, ako ti je super, ja som dnes do pol piatej..a nemozem odist, bo som sama, vsetci maju dovcu, musi byt niekto v robote 🙄

asshanti
29. júl 2009

Aj ja stredy ostavam minimalne do 16:15, lebo chodim autom s maminou a ona ma pevnu pracovnu dobu, tak ju musim cakat, ale teraz ma cely tyzden poobede dovolenku, takze idem skor, lebo uz mam cca 2 a pol hodiny nadcas... 😵 😵 😵

anjelinka
29. júl 2009

hmm, tak super, oddychnes si dnes viac 😉

inak, ja som od rana pomaly nic nespravila 😀

asshanti
29. júl 2009

Dievcata, priznavam sa aj bez mucenia, ze za pondelok a utorok som ani neprelozila slamku... 😝 😝 😝 Dnes uz som nieco zacala, aj to idem skor... A kupila som si dnes krasne zelene trojstvrtove nohavice !!! Sice este nie tehotenske, nemaju gumicku, ale su o nejake cislo vacsie, takze volnejsie, tak ich este ponosim... Ale paradne su !!! 😉 😉 😉

vierka
29. júl 2009

baby tak to sa vam ani nepriznam ze ja uz za chvilu odchadzam, este ma zbijete 😀
ale ja dneska musim stihnut postu - prisiel mi balicek 😀

katika82
29. júl 2009

juj baby ja som sa tááák najedla že asi prasknem

mali sme fazuľovú polievku a zepekané masko so šamiponmi šunkou a syrom no mňam

vierka
29. júl 2009

ja som si kupila troje nohavice - take super tehu rifle, jedny take tenucke letne nohavice - na vrchu na gumu, takze pohodaaaa a jedny natahovacie kratasky 😀

ale v tych tehotenskych obchodch je to prehnane draheeeeee... ved tunika s kratkym rukavom tam stoji okolo 1400 sk 😲 to si kupim v normalnom ochode taku istu za 400 😅

nellie_
autor
29. júl 2009

asshanti uz som to poslala aj tebe... 😉
uz si odisla ved najdes si to zajtra 🙂

ja som taka hladnaaaaaaaaaaa doma mame slivkove gule, este som ich tento rok nejedla jak sa napraskam 😀 😀 😀 😀
ja som tu do 15,15 standartne..a uz som tu iba zajtra a v piatok ideme na damsku jazdu, ja, moja sestra a nasa maminka ideme do kupelov na welness vikend 😎 😎 😎 😎
len mam traumu z mojho supajuceho tela, dufam ze chytim slepeho masera nech to nevidi 😀 😀 😀

vierka
29. júl 2009

nelie - kto vie co by ti taky slepy maser masiroval 😝 😀
a take gule by som si veru dala aj ja 😀

ja pridem zajtra rano neskor, lebo idem na poradnu hned z domu 😀

alex
29. júl 2009

nellie ja som si dala na obed marhulové guľky 🙂

vierka
29. júl 2009

este som to nevidela cele, ale vyzera to, ze to je kraaaaaaaaaaasne:

http://www.wimp.com/partlycloudy/

nellie_
autor
29. júl 2009

to poznaaaaaaaam to je super videjkooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anjelinka
29. júl 2009

vierka, naaaadheraaaaaa 😉 😉

nellie_
autor
29. júl 2009

vieri no sak ja si prehodim cez ritku uterak ziadne odhalovacky..ja som cudna vydata žena 😀 😀 😀 😀
cudná nie čudná 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
29. júl 2009

ja nelli, najprv som rozmyslala, ze čudná 😀 😀

nellie_
autor
29. júl 2009

no ved preto som vas uviedla na pravu mieru...ze ako to mate čitat 😀 😀 😀 😀 😀
interpunkcia je niekedy veeeeeeeeelmi dôlezita 😀 😀 😀 😀

anjelinka
29. júl 2009

boze, baby, ja sa tu dnes do pol piatej zjancim 😖 😖 😖 ....muzik ma prist po mna, oslavuju v robote, on chudak len nealko pivo, bo odkedy mame to nove auto, tak furt by sa na nom len vozil, tym padom, ked je zena bez vodicaku, tak musi soferovat furt iba on 😀 😀

katika82
29. júl 2009

vieri krásne je to fakt super.

nellie tie slivkové gule mnam no dala by som si.

no ja tiež dnes až na nejaé to upratanie papierov som ani krížom slamy nepreložila.
a tiež o chvíľku pojdem idem k drahému na chopok má nočnú tak si urobíme pekný večer v nadmorsej výške 😀

alex
29. júl 2009

úžasné video 😵

alex
29. júl 2009

ja som dnes v práci tiež do pol piatej... už sa mi nechce

anjelinka
29. júl 2009

katika, takze tam budes aj spinkat pri nom? 😉 ake romanticke...a drahy co robi??

nellie_
autor
29. júl 2009

to ti nezavidim tak dlho tam trcat.. ☹ ☹
po mna uz ide moj Lubikoš tak o 10 minut tu bude....tak ja na dnes koncim...
ale aka som rada, ze sa tato nasa temicka zasa rozhybala 😵 😵 😵 😵 😵 😵
proste to tu znova žije 😀 😀 😀 😀 😀

tesim sa na zajtra ahojteeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
29. júl 2009

a ani ja som dneska skoro nic neurobila 😅 😅 😅

hnila som jak vos pod chrastou 😀 😀 😀 😀 😀

a uz mam slivkove gule pred ocami jak sa tesiiiim 😵 😵 😵 😵 dojdite, rada sa podelim 😉

alex
29. júl 2009

nellie sa máš, že už ideš domov 🙂
pa pa pa

anjelinka
29. júl 2009

alex, takze sme na tom rovnako 🙄 ...aspon v piatok mame do pol druhej...ale mne najviac vyhovuje od siedmej do tretej, ako sme vzdy mali..cize tato zmena bude len do konca septembra, potom by sme mali opat nabehnut na ten isty cas do tretej...
nellik, cauko...neviem, ci by si mala dost, keby sme dosli 😀

katika82
29. júl 2009

anjelka no on tu robí na lanovke a ja tiež na lanovke ale na kasách vedúcu.takže máme spoločnú prácu a ano budem pri nom aj spinkať už by som sa dole nedostala lebo o 5 sa lanovka odstaví a koniec.
táto nová sa dokonca zagarážuje pod zem takže je iba lano a sedačky sú v garáži.

no nič idem aj ja pomaličky tak pa pa zajtra babulky a držkajte sa

anjelinka
29. júl 2009

katka, tak sa maj krasne, urobte si pekny vecer...ty sa nieco nalietas po tych lanovkach 😉

asshanti
29. júl 2009

Baby, ja uz som doma... 😵 A idem len nejake mailiky popozerat a poposielat a pisat si s vami... A inak, iba oddychovat v posteli... Az vecer nieco pozehlim, ked trosku prejde ta horucava. Drahy pride az po osmej, je v praci... 😝 A potom pojdeme na jedno pivko, ja na nejake limco, chce ist s kolegom, to je jeho taky najlepsi kamos a chce mu uz povedat, ze cakame mimi... 😵 Oni rodia cca o 2-3 tyzdne, maju dcerku a teraz bude chalanisko... 😀 😀 😀

anjelinka
29. júl 2009

ass, ako ti je super, ja este hodinu, brr..mozno aj dlhsie, bo muz oslavuje v robote, kym po mna dojde, tak...ale nechce sa mi ist busom v tej horucave...

alex
29. júl 2009

no jo, ešte hodina.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre