Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
8. jan 2009

Molly nemôžeš sa na nich hnevať, je prirodzené že sa z vnúčatka tešia. Ale chápem, že je ti ľúto, že vy ste pre nich len vzduch, je to smutné 😔

alex
8. jan 2009

Shaarka, tak už som dostala mrchu, chvalabohu... Dúfam, že tento cyklus bude lepší, kratší, úspešnejší 😉 😀

shaarka
8. jan 2009

alex, kadzy mame ine priority. ty dufas v kratsi cyklus, ja dufam pre zaciatok aspon v menzes 😀
mam taku skratku:
M-O-T a musim ist pekne po poradi. najprv Menzes, potom Ovulacia a nakoniec predsa Tehotenstvo 😀

vierka
8. jan 2009

alex - tak to teda sme a verim, ze to nebude dlho trvat a budeme tehu 😀

alex
8. jan 2009

shaarka tak to je super skratka 😀 No ja beriem aj dlhý cyklus, ak sa skončí tehotenstvom, to je pravda 😀
Uvidíme, čo nám nový cyklus prinesie, dúfam a verím, že ovu a tehu, mne, tebe a všetkým kočkám, ktoré si to želajú 😵

shaarka
8. jan 2009

🙂 joj. keby sme otehotneli z kazdych 10 priani, ktore si prajeme navzajom, tak sme VSETKY premanentne tehotne 😀 😀 😀
neviem, ci nezalozim novu temu o MOTkach 😀 pre zeny, ktore zacinali nie ako snazilky, alebo cakatelky na ovu, ale ako takmer chlapi 😀 bez menstruacie 😀

alex
8. jan 2009

to by bolo... 😀 ja viem, že to nie je také jednoduché, ale aspoň sa tu podporujeme a aj to pomáha 😉

Shaarka to je dobrý nápad s tou témou, určite je tu viac takých kočiek, ale neboj, o veľa si neprišla, mrcha je hnusana, ale pravda je, že bez nej to ozaj nejde, resp. bez ovolácie, tá je najdôležitejšia.

shaarka
8. jan 2009

alex, ja viem... len ked zena nema menzes, tak jej hned daju HAK a ked chce otehotniet, tak duphaston. cize mnoho zien si to obdobie bez menzesu ani neuzije... hned sa to takto riesi.
ja som mala menzes prvykrat v 15. tke, potom o 11 mesiacov druhy, potom o 6 mesiacov, potom o 5 mesiacov, potom som brala jeden mesiac HAK. este ako panna. ale jasne ze sa to neupravilo. ked som mala 18, zmenila som gynekologa, ten mi urobil HP a zisil, ze mi tie hormony hapruju ako len vedia. ale predpisal mi HAK. tu som brala dlhych 12rokov s nejakymi prestavkami, v ktorych som menzes nedostala, ale tiez som bola na HP, ktory vysiel rovnako blbo.
takze som na tom tak, ze ASI menzes nemam, ale kedze mam 30 rokov, tak cakat, ci ho dostanem o 3 mesiace alebo az o 6, je pre mna dlho...

alex
8. jan 2009

no tak to je pekne naprd... Držím palce, nech sa tie hormóny znormalizujú.
Ako sa to dá riešiť?

shaarka
8. jan 2009

alex, vies, ze neviem? 😀 zatial som len dostala ten duphaston, ale som ho nepapala, taka som neposlusna. idem vymenit Dr. a dufam, ze pride s nejakym riesenim, alebo sapon s pricinou, preco to takto je... stale som sa spoliehala na stitnu zlazu, tak dufam, ze niekde problem bude 😀
kolko mas rokov? som zvedava 🙂

alex
8. jan 2009

nooo, tak to si teda neporiadna, treba to ale nejako vyriešiť, veď to nie je normálne.

Ja mám 24 rokov, ale snažíme sa už dlhooooo.

vierka
8. jan 2009

shaarka - a akupunkturu si neskusala???
kamoska mala tiez problemy s hormonmi a mrchu videla len po vyvolavacke a isla na akupunkturu a hned otehotnela...

shaarka
8. jan 2009

alex, ved ja viem. ale HAK som vysadila len v juli a myslela som si, ze z velkej lasky sa hormony daju doporiadku a otehotniem, ked sa chranit nebudeme 😀 😀 😀 😀 😀
vierka, nemam nic proti akupunkture, ale neverim jej natolko ,aby som to skusila... fakt nie, ale je mi to luto. mam o jednu moznost menej. mne ta punktura a presura pride ako placebo, ako autostimulacia, ako psychicka naprava. a to je sice ok, ale nie pre mna, ja som ten klasicky racionalny typ. 😒 ale dakujem!

alex
8. jan 2009

shaarka, taká naivná som aj ja bola, že prestaneme sa chrániť a budem tehu...

Treba sa dať do poriadku a potom to pôjde, hádam natrafíš na dobrého lekára a vyriešite to.

shaarka
8. jan 2009

alex, dik, myslim, ze raz sa ot kazdej podari 🙂

alex
8. jan 2009

dúfajme 🙂

shaarka
8. jan 2009

haloooo nikde nikto?

anjelinka
8. jan 2009

Ahojte zenusky, ja este stale bez mrchy 🙄 🙄 🙄

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

snecka
8. jan 2009

Anjelik ty volako stupas, bola si aj na folikuške.

alex
8. jan 2009

ja som bola na obede a niečo som vybavovala.

anjelik teda, viem čo je to dlho čakať. Ja už našťastie mrchu mám.

anjelinka
8. jan 2009

snecik moj, tiez som si to vsimla, dnes som verila, ze klesne a konecne zacnem mrchovat, ale nic, len ma pobolieva brucho a nic. nebola som tento cyklus, dr. ma tam uz asi nechcem vidiet 😠 .

Alex, jj, videla som, teda citala, ze sa mrsula uz dostavila, blahozelaaaam, dufam, ze tento cyklus bude tvojim najstastnejsííím 🙂 😉

snecka
8. jan 2009

Ja som aspoň rada že mrchu dostanem ako tak načas, to je naprd keď to nechodi ale tehotenstvo to nie je.
Anjelik meniš dokiho odkedy? Tento bol idiot!!!!!

anjelinka
8. jan 2009

Snecik, vies, ja som vzdy bez clostilu a duphiku vzdy mrchu dostala maximalne do takych 29 - 30 DC, no teraz nic. Stale ju nemam a este aj teploty si zo mna takto striedaju.

Ty sa mas ako sneci, davno som nic necitala o tebe... 😉

snecka
8. jan 2009

Okolo 20.01 pojdeme na IUI ak my narastú nejaké foliky 🙂 a inak teraz som bola bez tabletiek tak to si mala vidiet ten graf, ved som ho sem aj dávala. Nuž uvidime.

anjelinka
8. jan 2009

Tak aj ja ho chcem vidiet, prosiiiim 😉 .

A uz aj beries nieco?

A este k tomu mojmu doktorovi, ja nemam najmensiu chut ist k nemu, on je vyborny odbornik v porodnictve a tehotenstve, ale inak zrejme sa do neplodnosti nevidi 😠

snecka
8. jan 2009
anjelinka
8. jan 2009

Sneci, uff, tak to je fakt ako velhory, a vtedy, ked si mala 37,9 si bola nejako chora?

snecka
8. jan 2009

Anjelik nie nebola som chorá a namerala som 38,27 ale nedalo sa mi zaznacit do grafu, potom som vymenila baterky, ale tie výkyvy teplot zostali, a tak rýchlo mi klesla teplota, este som brala Duphaston a teplotu som mala nízku, no bol to des, bála som sa ze ci vobec menzes dostanem.

anjelinka
8. jan 2009

aha, tak to je zvlastne. Ale co pozeram, tak ty mavas take vyssie teploty. Ja sa trapim s teplotami 36,3 a podobne. boze, uz by som raz chcela mat krasny ovulacny grafik 😔 .

Idem moja domov, caka ma kopec prace, prerabame kuchynu, no a dnes ma prist zasa murar robit obklad, tak sa ponahlam. Prajem krasny dnik zatial, paaaa a drzim palceky...

snecka
8. jan 2009

Aj ja tebe anjelik pekny den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre