Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
5. aug 2009

joj babenky moja kamoska co sme sa spoznali este na stranke moja svadba dnes rodiiiiiii....

alex a anjelinka ju poznaju z temy snazilky - je to susy82... termin mala este v 31.7., rano mi zufala pisala sms ze uz jej pripina z nemocnice ze stale sa neotvara, a tak jej potom dnes rano dali nejaku tabletku na otvorenie pôrodnych ciest a pred chvilkou napisala ze uz to zacalo.... 😵 😵 😵 😵

joj ja som z toho normalne nervozna za nu 😵 😵 😵 😵 😵

tak uvidime co to bude, lebo do konca nevedela pohlavie babo bolo stale prdelkou otocene...ale ja tipujem dievcatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alex
5. aug 2009

Ahojte kočky,

nellie pozdravuj susy, že držím moooc palce!

Katika dnes to asi tiež nevyzerá na výlet, že 😒

katika82
5. aug 2009

alex no veru ani nie. a ešte aj lanovka je pokazená takže asi nie. ale už prišiel technik z rakúska takže zajtra už možno pojde alebo v piatok.

no čas tak rýchlo letí že o chvíľu tu budeme aj my písať ako ležme v pôrodnýc bolesiach.a ja sa ich čím dalej tým viac bojííííímmmm ☹ ☹ ☹

nellie_
autor
5. aug 2009

alex dakujem za susy 😵 😵 😵 😵

kati neboj.... 😉 ved povedz si ze kolko zien to uz na svete zvladlo... 😉

a susy je hrdinka ona ani epidural nechce... 😅 😅

vierka
5. aug 2009

tak mne dva dni dozadu porodila kamoska z konika, co si ani nedavali zistit pohlavie, tak sme vsetky cakali ze co to teda bude a tam mali dievcatko 😀 tak som zvedava na to prekvapenie u vasej kamosky 😀

nellie_
autor
5. aug 2009

ale je to sranda ze takto do konca nevedela co to bude... 😀 😀 😀
ale myslim ze aj oni tam maju tu Vanesku 😵 😵

vierka
5. aug 2009

no ja by som to asi nevydrzala to nevediet... a keby mi hrozilo uspatie a cisarsky, tak by som asi doktora prehovarala, ze to vydrzim nech ma neuspia - lebo mangel by to vedel skor nez ja, ze co mame 😀 😀 😀

nellie_
autor
5. aug 2009

vieri 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak ja to iste ja som tiez taka nedockava strasne 😀 😀 😀

vierka
5. aug 2009

ved aj ja som uz nedockava... ale este si musim par tyzdnov pockat...

alebo spravim domaci test - postavim na jednu stranu miestnosti - dialkovy ovladac od telky, pivo a obrazok nahej zenskej a na druhu stranu miestnosti kreditnu kartu, kabelku a nejakeho pekneho cernocha... ja sa postavim do stredu miestnosti a budem pozerat na ktoru stranu sa brucho rozbehne 😀 😀 😀

nellie_
autor
5. aug 2009

skoro som si monitor oplula lebo akurat som pila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to vyskušaaaaaaaaaaaj a daj vediet vysledok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
5. aug 2009

vierka tak toto bol super fooooor to by ma teda fakt nenapadlo. ty si prípad fakt.

juj ja už že 27tt no ani sa mi to nezdá len nedávno som zistila že som tehu a už takto daleko páni

vierka
5. aug 2009

no skusim a poviem potom 😀

len sa musim zastavit v potravinach a kupit to pivo 😀 😀 😀

vierka
5. aug 2009

katika - no ty uz za chvilu budes balit tasku do porodnice 😀

no ja som volala sestricke, takze tie AFP testy nam dopadli super 😀

nellie_
autor
5. aug 2009

krasne vam obidvom nabiehaju tie tt.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aj ja uz by som brala take tt pri mojom nicku 😅 😅 😅

uz zasa to na mna ide... moje pozitivne myslenie, ze kedy to pride vtedy bude ma nejak zacina opustat ☹ ☹

vierka
5. aug 2009

nelie - je to niekedy tazke... ked clovek vidi ako vsetci tehotneju a pomaly aj rodia a on je stale este v kategorii "snazilka"... je to tazke, ale podla mna si silna zenska, lebo to zvladas obdivhodne a neboj sa, coskoro budes mat aj ty maly uzlicek a mi ti zacneme potom zaviet ako si to vsetko uzivas, lebo mi uz budeme otravene z materskej, ze len upratujeme hracky a varime kasicky a ze sme sa s dospelym clovekom nerozpravali a normalnych veciach ani nepamatame...

nellie_
autor
5. aug 2009

vieri no ved ja sa tomu nepoddam 😀 😀 😀
som ako Xena...ja budem bojovat dalej (ved co ine mi ostava 😅 )

ale v januari uz isto pojdeme do centra...asi to nema vyznam dalej cakat ze sa priroda nad nami zlutuje 😅

ale asi sa pokusim vytret jej kocura a okabatit ju 😀 😀 😀 😀 😀
ja nejak tak vnutorne citim, ze sa nam to podari aj prirodzene.... to je taky zvlastny pocit, ktory je vo mne 😉
a ja mu veriiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
5. aug 2009

a teba mam ako vzor aby si vedela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pri tebe a alex som zistila, ze zazraky sa predsa len deju 😵 😵 😵 😵
a tento rok sa to tu vsetko tak roztehulkovalo ze hadam aj my posledne co sme tu ostali s titulom snz sa coskoro pridame 😎 😎 😎

vierka
5. aug 2009

nelie - treba verit... a skor by mal tvoj mangel ukazat prirode, ako sa da tak riadne vymastit pekac 😀 😀 😀
mojka, zameraj sa teraz na vase byvanicko a ono to pride samo... a bude lepsie ked aj spolu budete castejsie byvat, lebo podla mna aj na tej intenzite dziga-dziga zalezi...
ja v ten mesiac co som otehotnela, tak sme sexovali hadam kazdy den 😅

nellie_
autor
5. aug 2009

vieri ze kazdy deeeeeeeeeeeeen to ja mozem len sniiiiiiiiivat 😀 😀 😀 😀 😀
ked on ma take blbe zamestnanie, ja viem ze v tom bude asi problem, ze je stale prec.... 😒 😒

ved ja sa snazim na to nemysliet...fakt som v posledne mesiace uplne v pohode... 🙂
dnes som len rozcarovana z toho pôrodu kamosky a dnes sme sa dozvedeli ze jedna kolegyna je tehotna a to sa vydavala len teraz v maji a hned o mesiac na to otehotnela, tak preto asi taka mini depka dolahla na mna....

vau ale ze kazdy den....to aj ja by som brala take daco 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
5. aug 2009

nelie - no mala by si si dat moju fotku na nastenku do prace a nad nu napis "Chcem byt ako Vierka" 😀 😀 😀
podla mna je to naozaj len tym, ze vy sice ste spolu, ale potom odcestuje na par dni a vajicko ma sancu uniknut... my sme ho naozaj ten mesiac dorazali kazdy den a proste nemalo kade neoplodnene utiect 😀 a ani som ten mesiac vobec na to nemyslela, ze to robim kvoli babu.. proste tam boli ine veci... no a vidis...
podla mna vy zdraovtny problem nemate, je to podla mna len o tom, ze ste tak "malo spolu"...

vierka
5. aug 2009

pche a niektore su take rychle, ze uz aj na svadbe su tehotne 😀 😀 😀

katika82
5. aug 2009

vierka veru je to nespravodlivé niekom u sa len šup obtrie spermia okolo kamošky a už je v tom.
viete čo som ja raz čítala v Tabu?? že jedna žena otehotnela z uteráka do ktorého sa jej muž utrel po sexe.
písal tam aj gynegolog že je to možné. no som skoro zdochla 😀 to sme sa vtedy ešte len snažilkovali a ja že do mna sa môže aj vagon vystriekať anič 😀 a o inú sa optrie uterák a je v tom.

nellie_
autor
5. aug 2009

no veru su zeny na ktore chlap len trenky hodi a su v tom 😀 😀 😀 😀

nas pripad to veru nie je.. 😀 😀 😀 ano ja sa tym vlastne utesujem, ze je to preto ze malo plodime....a mne aj doktorka povedala ze v plodnych dnoch treba aj 2x za den no a to sa nam veru este asi ani nestalo, mozno raz zeby sme plodili 2x do dna... 😅 😅
ale sak my to vajčisko raz vyčihneme...bude poriadna davka spermošov a ja uz ich ukecam a dam im instruktaz ako maju nan striehnut a vrhnut sa na neho 😀 😀 😀 😀

vierka
5. aug 2009

nelie - vies co beru niektory lekari za normalne snaziaci sa par... budu ta pomaly akceptovat az vtedy, ked sa snazis minimalne rok a sex ti vychadza kazdy druhy den - to by si podla nich mala vtedy do roka bez problemov otehotniet...
takze je to tazko...

nellie_
autor
5. aug 2009

vieri hej to viem ze to tak beru a my sa tym aj utesujeme s manzelikom ze ved my sa vôôôôôôôôôôôôbec intenzivne nesnazime len sem tam to skusame 😀 😀 😀 😀
takze vlastne nemam dôvod sa stresovat, no nie??? 😀

vierka
5. aug 2009

presne tak mojka 😀
ved ja ti stale hovorim, ze problem je len v tom, ze nie ste tak casto spolu ako by ste chceli 😉

katika82
5. aug 2009

no inak viete nad čím sme my minule s manželom rozmýšlali?? že ako mi ideme potom po pôrode sexíkovať.doteraz sme o sto dušu ako červené mravce 😀 ked sme chceli bábo alečo teraz druhé ešte nebudeme chcieť hned do roka asi. no tak máme dylemu že ako to ideme potom my dalej sexíkovať 😀 😀 😀

nellie_
autor
5. aug 2009

katika no v mojom okoli funguju vacsinou baby tak ze chlap do nich nevpusta spermijky 😕
lebo su strasne proti HAK... a podla mna je to tak lepsie...a my budeme asi tez tymto stylom fungovat...ja uz si nikdy nenasadim HAK....
aj moje svagriny a aj kamosky funguju tymto stylom ze proste spermijky von 😎

nellie_
autor
5. aug 2009

joj babenky este ze vas mam... uz ste mi aj depku pomohli odohnat 😉

vieri diky za ozrejmenie nasej situacie 😉 hned sa citim lepsie ovela lepsieeeee... co by som ja bez vas robila 😵
fakt som rada ze mame tuto temu, lebo keby neni uz sa asi tu nestretneme...
ved tema clostil tam su uplne ine baby ako ked sme tam my chodievali... 😅
to bol velice dobry napad sa takto odseparovat v nasej teme 😀 😀

katika82
5. aug 2009

no asi mi nič iné nezostane ja som tiež proti HAk už nikdy to svinstvo do seba nedám však som sa po nej dávala rok a pol dokopy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre