Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
5. aug 2009

katika ja presne tak isto....

baby toto si pozriteeeeeeeeeeeee

http://fishki.net/comment.php?id=55458

to su teda svadobne fotky.... ale dieta maju nadherne 😅

vierka
5. aug 2009

jo, jo, najlepsi napad na svete a vdaka tebe Nelie 😵 cmuk 😝

nellie_
autor
5. aug 2009

este sa budem cervenat... 😅
ved ja som to len zrealizovala ze som tuto temu otvorila... 😉
a dokonca s hrubicou v nazve 😀 😀 😀 😀

vierka
5. aug 2009

fuuha, ten chlap ma ake KOZMO boty 😀 😀 😀

vierka
5. aug 2009

no ved lebo my sme tu hrube zeny 😀 😀 😀

ale inak tie fotky maju pekne spravene, dobry fotograf...

katika82
5. aug 2009

no ako čo je moc to je moc teda, ona je hrozná pane bože ako z hrobky 😀 😀 ale ona je zlatý

nellie_
autor
5. aug 2009

no fotky maju super robene....len ta vizaz..hlavne ta nevesta..keby neni do pol hlavy vyholena... 😀
a tie jeho boty ma dostali 😀 😀 😀 😀

inak on je fakt fesak len keby sa nedohovadil 😀 😀

katika82
5. aug 2009

no nič moje idem ja pomaličky pozatvárať a pojdem ešte do obchodu zbehnúť drahém u niečo na zajtra na raňajky ja musím na lačno idem na tu hematologiu na kontrolu tak uvidíme čo to bude zasa.

asshanti
5. aug 2009

fuuuha, tak taku nevestu by som si veruze nevzala... xixi 😀 😀 😀
Inac baby, som sa super nasmiala ako vas tu teraz citam, co ste popisali... Nellik, Ty si proste zihadlo, nebojkaj, vam sa babatko urcite podari !!! Ty si riadna rozbuska, ale aj ja som taka !!! Dnes nestiham sa zapajat, vela robotky mam, este nejaku polhodinku som v praci... A zajtra a v piatok asi sem nakuknem az poobede z domu, lebo mame hlaseny vypadok elektriny, takze aspon oddychnem v praci...

katika82
5. aug 2009

dobre babulky tak ja fakt idem
tak pa pa zajtra ale až neskôr ked sa idem dať opichať zasa 😀 a potom húúúra k sesterke do sekáča po vecičky mi odložila pre drobca takže idem po ne

katika82
5. aug 2009

babulky tak mi švagrinká nakoniec odfotila ten náš kočík tak ho mám už v albume môžete kukuk 😀

asshanti
5. aug 2009

katika, krasny kociarik !!! Tak pa zajtra kocky !!! (myslim kočky nie kocky...)

vierka
5. aug 2009

katika - pekny je ten kocik 😀

a ja som dala do albumu ako som vcera dovyfarbovala slonika na stene
😀

katika82
5. aug 2009

viery ten je krásny júj nechceš aj mne prísť namľovať???

nellie_
autor
5. aug 2009

katika kocik je krasnyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja by som uz vankuse v nom vozila po byte 😀 😀 😀 😀

vierka ten dumbo je uzasnyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
si to uplne genialne vymalovala 😎 😎 😎

asshanti ahoj...aby si sa nepretrhla v tej robote 😝 😀 😀 😀 😀
ked tak pilne makas 😀

vierka
6. aug 2009

dobre ranko kocky 😀

katika - a dobre som vravela, takyto isty typ kociku ma susedka moja, len inej farby 😀

no baby, ja len chodim po byte a chodim na toho slona prikukat, asi som vazne uchylna 😝 😀

nellie_
autor
6. aug 2009

dobre ranečko 🙂

vieri ale nie si uchylna ten slon je fakt uzasny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 si ho uplne dokonalo vymalovala, to by som ja asi nezvladla... ja som mantava na take veci 😀 😀 😀

ozaj ta moja kamoska - susy- ma Vaneskuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
narodila sa vcera o 15,25 a jej modelkovske miery su 3710 g a 51 cm... 😵 😵 😵 😵
a je nadherna, uplne ako babika..dostala som foto 2 hodinky po narodeni a uplne nadherne ruzovucke babatinko....dokonala je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

asshanti
6. aug 2009

Dobre ranko bambulky.

Vierka - slonik je krasny, si sikovna, aj ja chcem takeho !!! A velmi Ti pristanu tie nove saticky na fotke predtym, kocka !!!

Nellie - hahaha, ze nepretrhni sa v robotke... Dnes si dam veget, ma byt vypadok elektriny a bez pocitacov velmi nemam co robit, iba postu... Tak nech nesvieti cely den...

Idem papat, lebo som straaaaaaaaaaasne hladna !!! A negrcala som, len ma napinalo... 😉 😉 😉

nellie_
autor
6. aug 2009

ahoj assh.. 🙂

tak to mas super ze dnes vegetis 😵 😵 😵 😵
a to ze si hladna je dobry znak....napinanie nie je az take hrozne 😅
mna napina stale aj ked tehu nie som... ja som taka fajnovka ze ma napne vsetko a rucim pri tom jak jelen pocas ruje... 😀 😀 😀 😀

vierka
6. aug 2009

nelie - tak predsa len Vaneska, no super... urcite sa mamina tesi a hlavne ze je vsetko v poriadku... tusim sa tento rok rodi viacej slecien 😀 skoda ze rodim az buduci rok 😅
a urcite by si to zvladla, ved vies vymalovat nieco - nehrala si sa s vymalovankami??? 😕 obkreslis na stenu, vymalujes, pretiahnes a je to 😀

ass - ved aj ty si mozes takeho spravit, aj tie nalepky na stenu su uzasne co sa tu na konovi predavaju, aj nad tymi rozmyslam ze kupim par 😀
treba sa najest, ja tiez prve co spravim ked pridem do prace je, ze sa najem 😀

a dnes by mala kolegynka vonku kupit skvely obed, tak uz sa od rana tesim na obed 😝

nellie_
autor
6. aug 2009

pozrite na tieto fotky...

na niektorych deturencoch sa pobavite... http://fishki.net/comment.php?id=55538 😀 😀 😀 😀

vierka
6. aug 2009

kam ty na tie linky chodis 😀 😀 😀

nellie_
autor
6. aug 2009

vieri to by si chcela vediet 😀 😀 😀 😀 😀

su tam niekedy riadne šialenosti...a to si nemozem nechat pre seba 😀 😀 😀 😀

vierka
6. aug 2009

no veru nemozes 😀 take kozmo boty, alebo deti co sa kupu vo vodovych farbach sa nevidi kazdy den 😀

nellie_
autor
6. aug 2009

mne sa ratal ten maly co tie tangace natiahol 😀 😀 😀 😀
a to strapate deco vo vani co sa zbadalo v zrkadle nemalo chyby 😀 😀

vierka
6. aug 2009

no prave som sa docitala o jednej "pohlavnej vestici" - nechce nahodou aj mne povedat co cakam???!!! 😀 😀 😀

nellie_
autor
6. aug 2009

vierka ty si tiez taka rozštvorena osobnost...??? 😀 😀 😀 😀 😀
mne sa dnes taaaaaaak nic nechce ze sa len poflakujem kade tade 😀 😀 😀 😝

to by som ta musela vidiet nazivo 😅 alebo aspon celu foto urob a ja ti poviem 😉 😀 😀
ale takto bez videnia mi to ide na boysa.... 😎 😎 ale to nie je presne... 😀 😀 😀

alex
6. aug 2009

Ahojte zlatíčka,
celá chata ešte spí, žúrkovali do rána, len ja som išla skoro spať. Včera sme boli na motokárach, trošku som maličké vytriasla, bolo to perfektné. A mám nový účes, z mojich krááásnych dlhých vláskov mám polodlhé a zpostupnené.

nellie_
autor
6. aug 2009

no ahoj alex 🙂 🙂 🙂 🙂

to co ta napadlo dat sa ostrihat???? 😕 😕
ja som sa dala este v aprili ale uz som vo faze vyrastania.. 😀 😀 😀 😀

alex
6. aug 2009

no pôvodne som chcela len podstrihnúť a zpostupniť, ale vlásky boli zničené, tak kamoška mi zobrala trošku viac, ako som chcela, ale vlasy dorastú a mne extra rýchlo 🙂

Pozdrav odomňa susy, že jej gratulujem!!! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre