Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
10. aug 2009

brucho oblozim matracmi a potom zacnem nadavat 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. aug 2009

no to ti asi nepomoze, ono sa to bude aj tak ozyvat v tvojich utrobach 😀 😀 😀 😀 😀
a dostane sa to ku nemu 😀 😀 😀

mozes hovorit len - do kelu, hlupak, hlupana... a tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
10. aug 2009

no ja som dost duta nato, aby sa to vo mne ozyvalo 😀 😀 😀

normalne ze napiseme zoznam slusnych neslusnych nadavok 😀 potom by nase vety vyzneli asi takto:

"do analneho otvoru aj s takou socialnou pracovnickou. co si o sebe mysli??? zensky pohlavny organ jedna... a este henten muzsky pohlavny organ bude tej krave pomahat... do analneho otvoru aj s takou nepodarenou robotou" 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. aug 2009

no to bola teda veta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to ja s mojim kolegom takto hresime..ze pouzivame vagina a penis a slova ako vymilovany alebo milujem na to a tak... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 da sa to aj slusne 😀 😀 😀 😀

vierka
10. aug 2009

tak ale rozumela si jej, nie??? 😀 😀 😀

tak ano, da sa to aj slusne, budes nas vzor!!! 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. aug 2009

jasne ze som rozumela...ovladam anatomicke pojmy nastastie 😀 😀 😀 😀 😀

ano ano ja som taka slusna aj svatoziara mi sem tam blikne nad hlavou...ja vam pojdem prikladom 😀 😀

vierka
10. aug 2009

no ked si zoberies ze kedysi boli nadavky stylom "rit Palovu" a tak 😀 😀 😀

tak odteraz si nasim vzorok aj s tou tvojou blikajucou svatoziarov 😀

asshanti
10. aug 2009

vierka, tak ta Tvoja veta normalne nemala chybu !!! 😀 😀 😀 Ale fakt si treba davat pozor, ja som napr. aj dost prudka povaha, rychlo sa rozculim a uz mi muzicek aj mama hovoria, ze ake bude to decko nervacik... 😀 😀 😀

Cakam na telefonat od manzelika, ci uz nasi kamosi nieco nemali... Dnes mala ist kamoska na cisarsky, lebo mala operovanu chrbticu, tak nechcu zbytocne riskovat lekari, aj prve mala na cisara. Bude to chlapcek, Matej, dnes isli do nemocnice, tak uvidime ci dnes alebo az zajtra... 😵 😵 😵

nellie_
autor
10. aug 2009

asshanti ja som zas dost kludna povaha, ja sa len pocas PMS menim na jedovatu protivnu hašterivu bosorku 😀 😀 😀 😀 vtedy ma drahy prirovnava k hitlerovej matke...ze som čista gestapačka 😅 😅 😅
ale hold za to mozu hormony, ja nie... 😀 😀 😀 😀 😀

ktovie ako sa budem prejavovat v tehotenstve 😀 😀 😀

alex
10. aug 2009

no cítim sa skvelo, len musím to už oznámiť šéfovi a nemám odvahu.

alex
10. aug 2009

no a maličkému tiež zapchávam uši často 😀

nellie_
autor
11. aug 2009

dobre ranko
som tu skôr ako vierkaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
11. aug 2009

a ja som uz tiez tuuuuuuu, tak nemachruj 😀 😀 😀 aj vobec vidis na monitor, prosim ta?! 😀 😀 😀

dobre ranko... a idem vas spatne precitat 😀

vierka
11. aug 2009

alex - v pohode mu to povedz, uz by si mala, pretoze pocat tehu si "zakonnom chranena" v praci, tak preco to nevyuzit 😉 😀 normalne mu to povedz, ved to je len clovek 🙂

nelie - tak Hitlerova matka 😕 bojim, bojim 😀 😀 😀 😝
vooooooooobec som to tak nemyslela s tym machrovanim 😅 😅 😅 😀

nellie_
autor
11. aug 2009

no vies co, jasne ze vidim na monitor..ja som čula jak ryba a mam kofeinovy doping, zreničky rozsirene 😀 😀
dnes som tu vynimocne skoro uz od 5,45 😅

vieri mas stastie ze si 2v1 inak by si videla ten világoš 😝 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
11. aug 2009

klobuk dolu, si proste lepsia 😀 o 5.45 som ja bola este v aute a cestovala 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. aug 2009

ja za normalnych okolnosti o 5,45 vstavam no dnes isiel moj drahy nakladat tak som sa zviezla s nim, zasa som sla naturalna a tu v kancli som si robila omietku, nech sa ma tu nezlaknu vsetci 😀 😀 😀 😀

a jak by som spalaaaaa a este vonku zamracene a leje... 🙄

vierka
11. aug 2009

no to ja za normalnych okolnosti uz som niekde v blizkosti prace o takej dobe 😀
no ja som naturalna kazdy den, az okolo obeda si vytvaram nejaky image... jedine ze viem, ze mi pride navsteva, tak to spravim v rannych hodinach... ale inak pomaly az ked idem z prace 😀

nellie_
autor
11. aug 2009

no aj ja by som rada chodila naturalna... ale to mi nehrozi 😅 😅
uz som si moc zvykla na svoj vylepseny ksichtik a aj okolie... potom sa ma vypytuju ci som chora alebo co mi je, ked ma nahodou vidia naturalnu 😀 😀 😀 😀

ale v chorvatsku to bolo genialne tam som sa nelicila totalne cely tyzden... ved na niektorych foto som bez oči normalne... 😀 😀 😀

vierka
11. aug 2009

😀 😀 😀 no ja som okolie ucila aj na taku verziu, aj na taku 😀 😀 😀
ale aspon ten puder na seba dam... ale niekedy sa mi ani to nechce 😅

ja ked som chodila do centra, tak som sa tam vzdy vymalovala, krasne tiene som si dala... proste baba jak lusk a ked som isla na odber vajicok, tak som prisla nenamalovana, ved kto vie ako to bude pri tej narkoze, nech vidia ako reagujem a hned sa ma sestricky pytali ci je mi dobre, ci mi nie je zle a pomaly mi isli tlak merat 😀

alex
11. aug 2009

No babule dobré ránko, ja som dnes ako vyplutá 😖

vierka
11. aug 2009

alex - ahojky, a co sa zle spinkalo, alebo co??? 😕

alex
11. aug 2009

vierka IP 😉

vierka
11. aug 2009

odpisane 😉

nellie_
autor
11. aug 2009

ahoj alex.... 🙂

ozaj Ashanti alias Zuzka - prajem Ti vsetko len to najlepsie a najkrajsie k dnesnym menikam, hlavne vela zdravia, stastia a lasky a nech sa Ti splni vsetko po com tuzis. 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alex
11. aug 2009

Jééj aj tu máme Zuzku, tak všetko najlepšie!

asshanti
11. aug 2009

Dakujem babulky !!! Ste zlate !!! Dnes to mam perne, tolko sms-iek a e-mailov som asi este v zivote nedostala... Som rada, ze toooooolko ludi na mna mysli !!! A manzelik mi do prace doniesol nadhernu kyticu ruzi !!! A v robote som dostala dalsie 3... 😵 😵 😵

vierka
11. aug 2009

ass - aj ja prajem vsetko len to naj, naj, najsamlepsie... vela zdravicka tebe a babatku, vela lasky od manzela a vela stastia pre celu rodinku 😀 😝

asshanti
11. aug 2009

Dakujeme, vierocka !!! Pekny den vsetkym !!! 😵 😵 😵

vierka
11. aug 2009

vcera som videla "nazivo" ten kocik co ma Katika a vyzera super... aj som ho trochu povozila po obchode - hore, dole 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre