Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
11. aug 2009

aj mna bavi vozit kociky hore dole po obchode 😀 😀 😀

najlepsie bolo ked boli moje krsnata (dvojicky) male a vozili sme ich tak uz mi tak z toho neustaleho kočikovania prepinalo, ze som aj v tescu s košikom robila ako s kočikom hore dole.. 😀 😀 😀 😀
to aj vy budete tak zdeformovane 😀 😀

vierka
11. aug 2009

to ja som tak minule stretla kamosku v tecsu a tiez ju tikalo robit to iste s kosikom ako s kocikom 😀 😀 😀

vierka
12. aug 2009

dobre ranko 😵 😵 😵

nellie_
autor
12. aug 2009

ahojte 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
12. aug 2009

pche, dneska som ta jaaaaaaa predbehla 😵

nellie_
autor
12. aug 2009

no keby som nečupajzkovala do obchodu na cesnakovu spiralu chrumkavučku tak by som bola prva jaaaaaaaaaa 😝 😀 😀 😀 😀

vierka
12. aug 2009

tak ale zase ja chapem, ze je jedno prednejsie 😀 😀 😀
ved aj ja som si na dnes nakupila riadne zasoby 😝 😀

nellie_
autor
12. aug 2009

vieri no vam treba vy ste na to dvaja 😀 😀 😀
ja sice hlcem stale jak keby cakam prinajmensom stvoricky... 😀 😀 😀 😀

ktovie ako sa paci anjelinke na dovolenke 😎 😎 a ci sla na to miesto ako ja..uz som zvedava ked pride co nam napise 😵 😵 😵 😵

asshanti
12. aug 2009

Ahojte, dobre ranko.
Tak ja som dnes spravila chybu, namiesto obycajnej piskoty som zjedla jednu s cokoladou a marhulovym zele a to ste mali vidiet to grcanie... 😝 😝 😝 Este teraz je mi z toho zle... 😖 😖 😖 Ani som nestihla do kupelne, len do kosa... 😖 😖 😖

nellie_
autor
12. aug 2009

assh, teba to teda laplo riadne.. 😅 😅 😅

alex
12. aug 2009

ahojte 🙂

asshanti
12. aug 2009

ahoj alex !!!! 😉 😉 😉

alex
12. aug 2009

už nech je pol piatej, sa mi tu nechce sedieť, nemám čo robiť, všetko som si už porobila a dohnala aj ten týždeň čo som tu nebola a čakám, kým mi šéf podpíše doklady a budem môcť ich oskenovať a pripraviť pre účtovníčku, ale nie je tu. A to som si povedala, že dnes mu už aj oznámim, že som tehu, ale má nejaké stretnutia a ani neviem, kedy príde.

nellie_
autor
12. aug 2009

alex mudro, len mu to pekne povedz 😉 😵 😵 😵

aj my tu mame kolegynu co oznamila ze je tehu...12tt je prave.. 😉 otehotnela hned prvy mesiac ako si povedali, ze chcu babo ☹ ja jej to prajem velmi a tesim sa 😵 😵 😵 😵 😵 len je to nefer, ze niekto nemusi vycakavat na tie vytuzene // ☹

nellie_
autor
12. aug 2009

tak teraz sa tesim na tie reči...tu v praci som mala klud ale teraz to zacne....ze preco ty este nie si ked si 2 roky po svadbe a ona sa vydala len teraz v maji a v juni uz bola tehotna... atd... 🙄 🙄 🙄

alex
12. aug 2009

nellie, povedz im, že až keď budete mať bývanie na poriadku, tak to začnete riešiť 😉

No dúfam, že naberiem odvahu mu to povedať, ja som taká trubka, ja aj dovolenku si idem pýtať so stresom, tak toto je pre mňa strašný problém. Ten strach, ako zareaguje.

nellie_
autor
12. aug 2009

alex ty si presne ako jaaaaaaa 😅 😅 😅
ja tiez vzdy idem ustrachana ked daco take potrebujem... 😅 😅

alex
12. aug 2009

tak to mi potom rozumieš 😀

nellie_
autor
12. aug 2009

alex uplne dokonale viem ako to prezivas.. 😀 😀 😀
som "postihnuta" uplne rovnako 😀

alex
12. aug 2009

no šéfino je už tu... uff, ja to nezvládnem. Musím nájsť vhodnú príležitosť, ale musí do byť dnes.

alex
12. aug 2009

no mňa by to netankovalo, keby to bolo v starej robote, kde som už bola 3roky, ale tu som dva mesiace, tak predsa len to je nečakané. A dokonca sa ma na to aj pýtal, aj keď povedal, že to nemá vplyv na to, či ma vezme, alebo nie, len ho to zaujímalo. Tak som mu povedala, že neplánujeme 😅

nellie_
autor
12. aug 2009

alex no tak to hodis na nahodu 😉 ze sa vam pritrafilo a hotovo... neboooooooooj bude to dobre, uvidis, hlavne klud, ziadne stresy a povedz mu to čo najskôr lebo budes zbytocne na to cely den mysliet a stresovat 😉

katika82
12. aug 2009

no ahojte lásky

no bola som včera na tej sladkej vode, bola som tam od siedmej hned nás brala sestrička po jednej najskôr nás pichla raz hned potom sme vypili tú vodu bolo to asi 4 dcl ako vypiť sa to dá je to ako ked si doma riadne presladíte čaj prvý pohár som v pohode potom je to už príkre ale vypiť sa to dá ak máte rady sladké ako ja tak je to v pohode. horšie je potom to čakanie ta prvá hodinka sa dala ale tá druhá ja som zvyknutá o tej 8 sa najersť tak to už bolo horšie.uplne som cítila ako mi ústa začína sťahovať tak ako ked ti je na vracanie tak som hned vybehla von na vzduch a opakovala som si neni mi zle neni mi zle len aby osm to v sebe udržala. potom to prešlo tak som sa vrátila spať no a akosi vydžala ešte tu posldenú hodinku celkovo som tam bola nejak do pol desiatej.
hned potom som zamierila do bufetu a dala si žemľu takže už to mám za sebou uf

no idem vás prečítať lebo ste tu toho popísali až až.

vanesska
12. aug 2009

caute babyyy... 🙂
tak ja hlasim ze ziadost na IVF mame podanu... a pocitam ze niekedy koncom septembra by sme mohli zacat... 😵
doki mi predpisal tusim gonal a merional aspon nieco take som tam zahliadla... tak uvidime... zatial sa v tom nevyznam co je co... to potom nastudujem ked mi pride potvrdena ziadost... 😉
vieri, alex vy ste mali ake lieciky predpisane na stimulku??

vierka
12. aug 2009

ako vidim, tak dneska tu pracujem iba ja 😠 😀

alex - tak mu proste s usmevom povedz, viete ako som hovorila ze neplanujeme... hups, tak som proste tehotna 😀

ja mam zase v pohode sefa, ja za nim rada chodim, lebo s nim sa v pohode da... len nechodim za nim tak casto, lebo na neho nikdy nic nemam... ale ked som mu to povedala, tak v pohode, este sme si aj srandu robili a tak 😀

katika - tak to je super, ze si tu sladku vodu prezila, ja som si povedala, ze urcite to nie je take horzne to vypit, ale byt tak dlho na lacno!!!! to je katastrofa 😅

vaneska - tak to je super... a do akeho centra chodis???
ja som mala merional, cetrotide, choragon a po tom vsetkom utrogestan 🙂

asshanti
12. aug 2009

vanesska, tak to je super, nech to vyjde !!! 😵 😵 😵

katika, tak uz to mas za sebou, tu hnusnu sladku vodu... 😎 😎 😎

alex, pohodicka, sefino to musi pochopit, ved to je zivot !!! 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
12. aug 2009

katika tak sladkaren mas za sebou 😉

vaneska super 😉 🙂 😵 😵 😵 😵

vanesska
12. aug 2009

nellie, asshanti... diky baby... 😉

vieri... ja chodim do gyn fivu... a vlastne ani neviem aky budem mat protokol ci dlhy ci kratky... som v pondelok spala len 5 hodin tak som bola nejaka pribrzdena a nic som sa nepytala... 😅

shaarka
12. aug 2009

caute tehule bruchateeeeee 🙂 😵
mali by ste si dat premenovat temu 😀
...som sa vam prisla pochvalit s prvou teoretickou ovulkou od FF. otravujem s tym celeho konika. 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka

alex, drzim palce 😉

nellie_
autor
12. aug 2009

shaari ved to sa musis s tym pochvalit-teoreticky chvalit 😀 , to nie je otravovanie 😉

este nemozme premenovavat..este nas tu je par statocnych snaziliek 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre