Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
15. aug 2009

nelie - no tak aspon ze to hlavne chapem... tak to som potom este dobra 😀
ja stahujem na vecer Yes Man s Jimmom Careym - vraj je to super komedia, tak sa aspon nasmejem 😀

katika - ty si v praci??? 😕 tak jakote toto ti voooooooobec nazavidim 😅

katika82
15. aug 2009

vierka nooo musím zaučiť tú novú babu a aby vedela aj čo sa cez víkendy deje tak som v práci dnes.aj zajtra. potom mám dva dni voľno a potom zasa do soboty v práci.

anjelinka
15. aug 2009

Cafte mojky 😵

Ja len na skok, krkolomne vybalujem veci, davam prat a tak, ale nedalo mi sem nepozriet. Brucho ma boliet prestalo, mrcha zatial nedosla, ale nerobim si nadeje, pretoze keby som bola tehu, tak by mi test ukazal uz vcera aj keby bol neviem aky lacny.

Dievcata, dakujem, dakujem, ze mi tak prajete, ale neviem, neviem tentokrat...

Nellik, nemohla byt ovulka az teraz? uvidime zajtra, aka bude teplota. Ja som nemerala dnes, lebo vsetko v kufroch este bolo do dnes rana 😀 😀. A ked je zena tehu, tak to ma aj cez den zvysenu tt alebo ako je to?

Inak, katika, ta doktorka je iny pripad, len oci otvaram, ciga, pol deco 😕 😕 🤐 A huby su? Lebo sa chystame k svokre, uvidime, ci budu...

vierka, jj, to je super komedia, moj muz ju ma v kompe a kukal ju minimalne trikrat 😀

anjelinka
15. aug 2009

A este mi tuklo k tym cigam, presne ako ty vierka, aj moja kamoska, poobede fajcila na balkone a v noci rodila...kdesi som pocula, ale to bude asi blud, ze vraj ked ma zena termin a nejde to, tak cigareta vraj ma spustit porod, ale to je podla mna hlupost jak traky 😅

vierka
15. aug 2009

katika - tak to je dobre, ze budes mat potom aspon tie dva dni volna aj ked pracujes v sobotu 😉

anjelinka - tak super, ze je to dobra komedia, sa na nau tesim, tak dufam, ze sa mi to v pohode dostahuje a budem to moct vecer pozerat 😀
no ja neviem ako o tych cigaretach, ale podla mna ona fajcila mozno aj cele tehu, ona je truba.. 😕

katika82
15. aug 2009

vierka no tak za víkendy mám aspon príplatok aspon to m a motivuje trošku xi xi.

no musím ten film aj ja kuknúť čo je to zač.

vierka
15. aug 2009

no ja ho uz mam stihanuty, ale neviem co to bude zac, ale dostavam referencie ze je to super, tak sa na to veeeeeelmi tesim 😀

anjelinka
15. aug 2009

Baby, takze tehu sa podla vsetkeho nekona, manzo bol na nakupe a kupil aj mamatest, robila som ho asi pred dvoma hodinami, uplne biely...dnes asi nasadim cerveneho vina za kalistek aj za dva a uvidime, kedy sa madam uraci prist 😠

katika82
16. aug 2009

anjelka čo blbneš s červeným vínom. môžeš mať ešte málo hcg v krvi a ty chceš takto bábo opiť čo si????
len ešte počkaj pekne

katika82
16. aug 2009

mne vyšli prvé testy tiež negatívne a to som prvý robila 17 DPO a otetnela som prakticky na nejaký 11DC takže hcg som mala mať ten 17 DPO už riadne vysoké a nemala som takže mojko kým neni mrcha tak nieje nič stratené
ešte pekne počkaj pár dní a ak nič tak skočíš k lekárovi.
ale ak si spomínam tak ja ked som začala brať prvý krát tie kvapky tak my meškala tiež som mala dlhší cyklus ale ten druhý krát ked som ich už brala postivo mi tiež meškali a meškali a meškali a akosi ešte stále neprišli a už je to 7 mesiac 😀 😀 😀

inak dobré ránko všetkým ja zasa v práci. ale poobede s drahým na hubách a našli sme krááášne tak som sa vytešovala že ja mám ja mám sa peťko na mne len smial 😀

anjelinka
16. aug 2009

Ahojky Katika, ty si stale tazko pracujuca ako citam 😉

Mrcha zatial nikde, iba strasne kvanta vodnateho vytoku...ja uz aj rozmyslam, ci ten, ked mam v grafe zaznacene ako druhe spinenie, ci to nebol nejaky odrod mrchy, no a prave preto teraz vlastne, akoby som uz bola dalsi cyklus.

Ako pozeram, tak pozeram na ten test zo vcera, tak nic, ani duch, ani nic, cista beloba...

Peknu nedelu vsetkym 😉

katika82
16. aug 2009

anjelka no ale ani jedna čirka tam nieje ani tá prvá čo má byť???
hovorím ti ešte počkaj. jasné nerob si zbytočné ilúzie o to bude krajšie prekvapenie potom.ale ani nádej eštenestrácaj

anjelinka
16. aug 2009

katika, no kontrolna je tam, ale ta druha, co tam ma byt tam nie je 😀

idem obedovat, potom este dofrcim 😉

katika82
16. aug 2009

no ale aj tak by som ešte nestrácala nádej. a neopováž sa piť žiadne víno lebo dostaneš po zadku

katika82
16. aug 2009

no baby som volala teraz so segrou včera boli kuknúť sesternicu oni žijú v anglicku aj s maželom a hovorila jej o pôrode. no poviem vám tak mi tu máme asi zlaté nemocnice.
povedala že na izbe ich bolo 6 každá žena rodila na izbe, bez pomoci nejakého lekára bola pri nej iba pôrodná asistentka,na obyčajnej posteli, dieťa porodila pred ostatnými ženami, malého ked porodila tak pred nou ho poumývali a opýtali sa jej či chce ísť domov 😲 😲 😲 . ja len oči otávrala že čo hovorí.
no a že bol pri nej manžel an ie ako tu že pri hlave stojí on normálne že stále pri nohách a kukal sa ako malý ide vonku. tej žene čo pri nej ležala že po pôrode prišla rodina 18 ľudia a všetci na izbu. no viete čo to muselo byť. pre boha no ja mám dosť. a ja tu mravčím že aby mamina išla za sestričkami lebo ich pozná aby sa ku mne milšie správali. no povedala že to bolo strašné a zážitok na pôrod že hrozný. že keby tam umrela tak to absolútne nikoho nezaujíma. bože ved to ako keby mi hovorila že v afrike rodila nie v anglicku.
takže len povzbudenie že naše nemocnice sú asi nadštandard

anjelinka
16. aug 2009

katka, jj, to je pravda, raz som sla vo vlaku, tak som si kupila nejaky casak o miminkach a tam pisala jedna kocka o svojich skusenostiach pocas tehu a nasledne porodu v UK. Ze je to nieco strasne, miziva starostlivost pocas tehu, ziadne vazenie, krvne testy neviem minimalne, takisto uzv...a ze my nadavame na to, co je u nas, ale ze keby sme prisli tam, tak by sme videli, co je to za humus.

katika82
16. aug 2009

hej hej aj ona povedala. jej sestra teraz čaká tak ako ja a ide rodiť tu na svk

anjelinka
16. aug 2009

presne, aj do snaziliek temy chodili baby, ktore boli v UK, ale rodili u nas na Slovensku 😉 , tazke chvalabohu za to,co tu mame 🙂

katika82
16. aug 2009

veru tak.
a ako sa cítiš moje, máš nejaké bolesti ako na mrchu či nie

anjelinka
16. aug 2009

katka, necitim vobec nic, len "litre" vodnateho vytoku, furt myslim, ze mrcha, krkolomne s bolavou nohou dojdem na wc a nic, takze tazko povedat...uvidime...ja som totiz furt nevybalila este poslednu tasku, az sa hanbim od piatku, je to taska s kozmetikou a liekmi, tam je aj teplomer, ale mne sa uz nechce merat teplota 😀

anjelinka
16. aug 2009

som sa na hodinu a pol zacitala do temy "Ako sa vratit k manzelke" 😀 😀 😀 uff, mam pocit, ze to pise nejaka baba, nie muz...zvlastne to je...

katika82
16. aug 2009

to čo ťa napadla taká témaa????

no tak vysúšaj odmerať či je vysoká či nie

anjelinka
16. aug 2009

katka, ale teraz to asi nema vyznam, skor rano to skusim...

ale zaujal ma nazov, tak reku, co to bude...no a pise to nejaky chlap, ma perfektny pravopis, pise ako spisovatel /mne to pripada, ze to pise nejaka zena, aj tak/, no a opustil zenu, lebo pribrala pri 160cm na 120kg, nasiel si milenku, atraktivnu, atd...no a zrazu manzelka schudla, tak ju chce spat a tvrdi, lebo sa ho baby pytali, ze keby to iste spravila, ze priberie, tak ju opat necha...proste cista kovbojka je to...no a najlepsie je, ze teraz tvrdi, ze schudla 30kg..a je krasna stihla...ale baby mu vravia, ze proste 160cm a 90kg nejde nejako do seba k stihlosti, ze stale je to nadvaha 30kg 😀 😀 😀 😀 ...teraz tvrdi, ze sa s nou stretol a ze schudla zo 110kg na 72kg...no stoji to za precitanie...ako ju urazal, ze je same sadlo a tak...proste pointus jak som pisala, chce ju spat, bo je krasna a si uvedomil, ze ju miluje, ale ked sa ho pytali, ci by ju nechal, keby opat pribrala, tak povedal, ze s najvacsou pravdepodobnostou ano 😒

babajagaa
16. aug 2009

😲 😲 😲 sharka Choď ku bylinkárke Kopáčovej, je jedinečná na tieto veci. 😵 😵 😵 Pozri Reflex -Maríza TV. archív 10.8. 2009 , štvrtá príbeh a prečítaj si aj portál Vedomie.sk ľudový liečitelia-trnava Anna Kopáčová 😀 😀 😀

vierka
17. aug 2009

dobre ranko baby 😀

anjelinka - ja som jednoznacne zastanca vinka 😵 pokial by si aj bola tehu, tak to babatku nijako neublizi... ved co sme tu uz v teme citali ako sa poniektore nase clostilky opili a boli tehu 😝
a ja som v pondelok cvicila aerobik o dusu a v stredu pozitivny test 😉 takze podla mna to vinko je v pohode, aj tak dieta nema hned prepojeny krvny obeh s matkou 😉

vierka
17. aug 2009

jo a este ku filmom... ten film Yes man - no cakala som od toho viacej...

ale film Kamaradova holka - nenormaaaaaaaaalne, tak som sa nasmiala 😀 😀 😀

nellie_
autor
17. aug 2009

ahojteeee

Vieri aj ja som pozerala kamaradovu holku a daaaaavno som nemala take krče pri filme..genialny film, hlavne na tej svadbe.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ten hlavny to hral uplne super a to mne je uplne neznamy herec..my sme sa tiez tolko nasmiali na tom 😀

no pôrody v anglicku som uz pocula aj ja....mojej kamoske malu dokonca ani neokupali a rano ich poslali domov a malinka mala totalne polepene očka lebo vôôôôôbec ju neumyli ze ona plakala s nou ako jej to čistila a ze vôbec to nechcelo ist, take to mala zasušene... 😕 😕 😕

a ona mala este jeden neprijemny zazitok, lebo prvy krat spontanne potratila asi v 7tt a to ked tam dosla, tak ju nechali na tej posteli na chodbe nikto si ju nevsimal a az ked bola kaluz krvi pod nou tak konecne sa im uracilo s nou nieco robit inak by im tam bola vykrvacala... no to je pristup 😠 😠 😠

vierka
17. aug 2009

nelie - ahojcek 😀
no uplne brutal film 😀 😀 😀 a tie hlaksy tam, som nemohla, som sa rehotala hned od zaciatku "dvojpytlovka" a tak 😀 😀 😀 a ten herece vazne nemal chybu a na to aky to bol grazel bol cekom sexos 😀 😀 😀

nellie_
autor
17. aug 2009

vieri aj mne sa paaaaačil ten herec...fakt sexos a ten film si musim este pozriet znova aby som poriadne vstrebala tie hlašky vsetky... 😀 😀 😀 😀

fakt odporucam baby, ktore ste ho nevideli 😉
a nam rada aj Kate Hudson on je dobra herečka... 😎
ja som to najskôr nechapala ked to začalo a on spustil to jeho "vyberane chovanie" 😀 😀 😀

vierka
17. aug 2009

no ja ho budem dneska vecer pozerat aj s manzom, lebo v telke aj tak nic nie ja a on ho nevidela 😀 tak ja este dneska nieco vstrebam a zajtra poskytnem nejake hlasky 😀
no ja som sa tych prvych 5 minut rehotala, ako bolo to jeho chovanie a potom to clovek hned pochopi, ze preco to robil 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre