Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
17. aug 2009

to je jeden z filmov ktory sa da pozerat viacej krat po sebe a vzdy ma bude baviť 😀 😀 😀 😀
genialne bolo ako mu ona potom kazila jeho plany.. 😀 😀 😀 nic nevychadzalo - pussy song 😀 😀

no nebudem uz prezradzat aby ste moc toho nevedeli, co ste to este nevideli 😀 😀

vierka
17. aug 2009

tak pussy song bolo najlepsie 😀 😀 😀 "Prepac, mam pokazene radio" a potom to zacne hucat a on krici do toho "Takhle mi to hraje uz tejden" 😀 😀 😀

ale aj tak najlepsie - Ty si typ holky Dvojpytlovka. To si musim dat pri sexu na hlavu pytel i ja, pro pripad, ze by se ten tvuj protrhnul 😀 😀 😀

nellie_
autor
17. aug 2009

ano dvojpytlovkaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 to bola genialna hlaska... ty mas teda pamet... 😀 😀
to ja musim pozret druhy krat aby sa mi nejaka vryla do pamäti lebo ja som sa tak kosila ze som to hned zabudla.. 😀 😀 😀

alebo ta pobozna s ktorou siel na rande.. a ta restika s pizzou v tvare kríža.. 😀 😀 😀

vierka
17. aug 2009

no ja mam talent na hlasky, ktore moze clovek pouzivat v beznom zivote 😀 😀 😀 to si ja zapamatam hned 😀 ved ja viem vsetky hlasky z filmu Prci, prci, prcicky 😀 😀 😀

no to bolo tiez bohove rande 😀 "I Jeziiiis musel jist" 😀 😀 😀

alebo "Vyzeras strasne, to ako keby mal Yetti a Snezny muz dieta a to dieto vysralo hovno a to hovno ta ostrihalo" 😀 😀 😀

asshanti
17. aug 2009

Dobre ranko baby. Dobre hlasky na rano, som sa zasmiala, aj ked mi je trosku zle... Ranajkujem, aj doma som zjedla kusok chlebika, ale akosi to neprechadza... Ale hlavne, ze negrcam... 😝 😝 😝 Tak ja som az teraz dosla, v sobotu a vcera som ani nemala zapnuty PC... V sobotu sme mali tu ocinovu oslavu, tak rano sprcha, potom kadernicka, vyzdvihli sme kvety a potom som sa uz nalicila a obliekla a isli sme. O jednej sa to zacinalo, domov sme dosli okolo pol desiatej, tak uz som mala toho dost cely den... Manzelik sa trosku opil, spieval, robil show, ale vsetci sa bavili, tak bolo super !!! Spievali a vystrajali, ta tak... Vcera sa nikomu do obedu nechcelo varit, tak sme sa boli najest v restike a az vecer mama vyprazila rezne... 😀 😀 😀
Dnes mi to trvalo, kym som vas precitala od piatku... 😀 😀 😀

nellie_
autor
17. aug 2009

ahoj assh 😉 vidis co urobi mala absencia, hned mas romany na dobiehanie 😀 😀 😀 😀 😀
tak si mala fajn vikendik 😉

mna teraz caka fajn vikendik, oslava 6-tych narodenin dvojičiek a svokra ma zajtra meniny, tak ze bude v sobotu pečene prasiatko... uz sa nan tak tešim.. 😵 😵 😵 😵 😵 a to je iba pondelok 😅

yetti a snezni muz to vôbec neviem ktorej povedal 😅 ja mam riadneho HO-SI-PA 😀 😀 😀

alex
17. aug 2009

ahojte kočky, ja mám tiež fajn víkend za sebou, včera som sa bola slniť, v sobotu sme boli na prechádzke s rodinkou, segra, neter, bráchovia, švagriná so sestrou a jej maličkou a samozrejme môj manželík. Bolo fajn.

asshanti
17. aug 2009

nellik, tak Ty mas svokru Elenu alebo Helenu a my mame zajtra druhe vyrocie sobasa !!! 🙂 🙂 🙂 Stale mu hovorim, ze uz 2 roky je ten najstastnejsi muz na svete !!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
17. aug 2009

ano moja svokrička je Elenka 😎
my sme mali druhe vyrocie 21.7. 😵 😵 😵 😵

alex tak mas super vikendik za sebou 🙂 🙂 🙂 ja sa dnes akosi neviem prepnut do pracovneho rezimu 😅

vierka
17. aug 2009

ja este stale som v rezime "vikend" 😀 😀 😀

nelie - to hovoril tomu svojmu kamosovi, ked ho zobral tomu kadarnikovi kde sa zoznamil s tou poboznou 😀

alex - tak to si mala super vikend...

my budeme mat 5 vyrocie 18. septembry a o dva dni na to, ideme na ten 3D ultrazvuk 😀

nellie_
autor
17. aug 2009

vieri to bude super darcek ku vyrociu....pipikošik alebo šušurka 😉 😵 😀 😀

jáj to bolo vtedy pri slavnej scene s obočim 😀 😀 😀 😀

vierka
17. aug 2009

nelie - presne vtedy 😀

no ved ja dufam, ze uz nieco nam povie buduci tyzden na poradni a ze tam sa nam to potom uz len potvrdi 😀

anjelinka
17. aug 2009

Ahojte mojky,

takze ja som nakoniec v robote, som rada, lebo sefka ma dobru naladu, hned z prichodu, ze jak dobre po dovolenke vyzeram, tak reku, dobre si myslim, 2 kg som tam pribrala 😀 ...ale budis...a uz mi doniesla cokoladku, atd...sedim na normalnej stolicke, na otacacej sa mi neda s tou nohou..ale aj tak ma boli, takze nakoniec neviem, ci si nevyberiem dovolenku 😖

vierka
17. aug 2009

anjelinka - no ale vidis to ako ti ta dovolenka prospela, si nam na nej opeknela 😀
ty si s tou bolavou nohou v praci??? to by si podla mna nemala, pekne by si si ju mala setrit 😉

anjelinka
17. aug 2009

vierocka, ved to mi aj povedali na urazovke, ze lezat, nepretazovat...a teraz si pretazujem tu druhu viac, bo na lavej bolavej nechodim skoro vobec...ale tak povedala, ze ak, tak by som robila z domu.. 😉 ...uvidim este zajtra...
inak zeny, moja kolegynka otehotnela, mali od jula raz sexik a aj to nesli naplno, uz maju dve deti doma, take vacsie...je v 6tt...ze skoro ju paclo...aj zvazovala, co a ako, ale rozhodli sa babatko si nechat 😉

nellie_
autor
17. aug 2009

anjelik ahooooj....no to verim, ze to boli v kancli..tam nemas take pohodlie ako doma...

no kolegyna je pripad hodenych treniek..maju to niektore zeny stastie 😅
a ved coze, ked maju dve deti tretie sa uz pri nich strati 😀 😀

anjelinka
17. aug 2009

ale tak ona v kutiku duse proste chcela, ale jej muz nie...no a tak sa pritrafilo... 😉 a zvazovala hlavne pre manzela, lebo bol proti tomu, ale ze je to uz ok...a ze jej aj povedal, ze nech da to male mne 😀

nellie_
autor
17. aug 2009

to mne stale jedna kolegyna hovori ze keby sa jej pritrafi tretie ze mi ho da uplne bez vyčitiek 😀 😀 😀
ona je tiezz taka pe péčka - prudko plodna 😀 😀 😀

ale ved coze ved to je kraaaaaaaasne mat vela detiiii 😵 😵 😵 😵 😵
teda 3 by som brala uplne v pohode....no nie naraz samozrejme.. 😀 😀

vierka
17. aug 2009

no vidis to, niekomu staci trochu chciet (aj to len na jednej strane paru) a hned sa pritrafi 😕 preco mi nemozeme byt take trafene??? 😅 😀 teda pritrafene 😀

no podla mna by si to mala skusit aspon z domu, alebo sa na to uuuuuplne vykaslat a radsej si liecit tu nozku 😉

nellie_
autor
17. aug 2009

vieri ved ty uz si pritrafena tak co riesis.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

este my posledne styri statocne sa musime nechat pritrafiť... 😀 😀 😀 aj ked anjelinka je teraz v podzreni ze je pritrafena... 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
17. aug 2009

nelllusssssik 😀 😀 😀 , nevyzera to na tehu..ja si skor myslim, co som mala to spinenie dva dni, ci to nebola mrcha, sice do grafu som dala len jeden den, ale spinila som skoro dva....lebo teraz mam hromady vajcoveho hlienu, krasneho, natahovacieho, boli ma v podbrusku...ja uz neviem...je aj vytok v tehu? mrcha zatial nikde

vierka
17. aug 2009

no tak ale tiez to trvalo kym sa mi pritrafilo... ved ja som uz ani nedufala 😀

anjelinka
17. aug 2009

vierka, ale je to tuuuuu a tebe krasne tt pribudaju 😵 😵 😵

vierka
17. aug 2009

anjelinka - ja odkedy som tehu tak mam stale vytok... stale som taka "vlhka" - proste kade chodim vlhnem 😀 😀 😀
no ved uz neviem ani do tolko naratat kolko mi to ukazuje tyzdnov 😀 😀 😀

anjelinka
17. aug 2009

vierka a aky je ten vytok? ja mam taky prehladny, chvilami vodovy, potom tahavy, ale strasne je ho vela 😠

nellie_
autor
17. aug 2009

anjelik no nemyslim ze to bola mrcha, to by si nemala take vysoke teploty po nej.... 😕 😕
no ja ti neviem, ale ten tahavy hlien je zaujimavy to opisujes ovulkovy.... 😅
ty mas dvojovulačny cyklus asi 😀 😀 😀 😀

aj ja chcem taky hlieeeeeeen... ja mam stale husty kremovy...cely tento cyklus 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
to aj keby ovu hned bola, cez to sa bojovnici nedostanu... 😠 😠 😠

vierka
17. aug 2009

anjelinka - skor taky vodovejsi, niekedy priehlady, niekedy kremovy... ako kedy 😒
no ja neviem s tym tvojim cyklom - ukaz graf ako si na tom teraz! 😅

anjelinka
17. aug 2009

ja tomu uz nerozumiem:

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

dnes rano som merala ale nie hned po prebudeni, ale az ked som bola na wc, tak som vytiahla teplomer z tasky, takze nemusi to byt smerodajna teplota...este premyslam, ci ovu nebola neskor...vselijako kalkulujem, ved uz som 41DC...asi pojdem na vyvolavacku, skusim rano seriozne zmerat teplotu a uvidim...

nellik, ja som asi specifikum 😀 😀 😀 😀 , mozem aj tri ovulky mat 😀 😀

vierka
17. aug 2009

anjelinka - ved uvidis rano, odmeraj hned ako rozlepis oci a podla toho sa budeme zajtra orientovat 😉

anjelinka
17. aug 2009

vierka, mozno, ze do rana aj mrchu dostanem. dievcata, keby som bola tehu, tak uz mam testy pozitivne, urcite, ved som uz 17DPO dnes.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre