Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

snecka
9. jan 2009

Ahoj zlatko alex,
vyzerá to tak že mi tri: Nelie, ja a ty sa budeme okolo 19.01. vytešovať z našich vajcov 😀

nellie_
autor
9. jan 2009

no veru mi 3 budeme mat naraz vajcia story.. 😀 😀 😀 😀
Inak sneci vies ze aj mne to tak vychadza??? vzdy cez menzes...teraz to vyslo na 6.1. tie jonasove dni a ze dievcatko...tak prvy krat v zivote sme to po sprche skusili, lebo ja ked sa vecer osprchujem tak potom tak 2-3 hodinky mrcha ustupi tak sme to riskli a skusili sme to ze ci nahodou motyka nevystreli....ale aj podla mna je to kravina...ved ako moze byt cez mrchu ovu...ale ved ktovie niekedy sa aj to stane.... 😀 😀 😀

uz mam v sebe prvy clostil...divne takto 8DC, ale sak co ma nezabije to ma posilni a vykotit ma hadam nevykoti z neho tak co.... 😅

mollyweasley
10. jan 2009

Kurňa, holky, taky jsem se s váma mohla kolem 19. ledna radovat s vajíček (teda u mě to spíš bude radost s vyplňování žádosti o IVF), ale asi to vypadá, že se mi zase červená zpozdí. Beru utrogestan na pravidelnost, ale stejně není výjimkou i dvoutýdenní zpoždění. Myslíte, že bych se měla objednat už teď bez ohledu na to, kdy přijde červená? Protože čím dříve vypíšu žádost, tím dříve mi ji schválí, pokud budu potřebovat nějaké testy, tak si na ně zajdu...a nejhorší je, že jsem natěšená jak vosa na bonbon. To jsem celá já. Nadchnout se pro něco, chtít to hned...
Zítra jdeme ke švagrové, malá slaví narozeniny. Bude tam celá rodina. Myslím, že budu v pohodě. Vždyť já přece budu mít za chvilku miminko! Jsem v pohodě. Úplně. Od té doby, co jsme si řekli, že půjdem na IVF, jsem v pohodě.
Mějte se krásně!

snecka
10. jan 2009

Ahojte už som konečne tu a vy nikde, molly ja neviem ale ja by som asi išla, nech je žiadosť vypísaná a poslaná na schvaľovanie a vyšetrenia ti spravia ja potom. 😉
Nelie 😀 , hm dievčatko

mollyweasley
10. jan 2009

Snecka, díky 😉 Já bych strašně nerada vypadala nějak moc horlivě a hrrr, ale jsem ráda, že jsi stejného názoru jako já. Tak mi držte palce. Vůbec nevím, co všechno IVF předchází a co mě čeká. Tak nějak počítám s IVF v březnu (marec), ale co kdyby vyšlo už v únoru (február)? Ale to bych asi nedala, musela bych se na to psychicky připravit 🙂

vierka
10. jan 2009

ahojcek molly - ide o to, aky mate postup tam u vas v centrach... vela vysetreni mi robil moj gynekolog a ide aj o to kde je u vas problem... ja som absolvovala najprv vstupne vysetrenie aj s mangelom v centre a az po druhom presetreni sme sa az dohadovali na dalsom postupe..
ja byt tebou tak si do centra zavolam a spytam sa aky je tam u nich postup a co vyzaduju, lebo nie kazde centrum ide na to rovnako 😉

mollyweasley
10. jan 2009

Ahoj Vierko, problém je můj a já už do centra chodím, takže ví, co mi chybí a schází. Doktor mi IVF doporučoval hned na začátku, ale musela jsem počkat do konce roku, aby mi bylo 22 let a mohla mi to proplatit pojišťovna. Spíš se mi jedná o takové ty vyšetření, které se před IUI nedělají - imunita, genetika. Je to nutné? Dělá se to pokaždé? Nebo až nevyjde první IVF? Vůbec nevím...a právě že naše centrum je takové divné, nechvalně známé, takže bych se moc nespoléhala na to, že mi nějaké testy udělají automaticky.

vierka
10. jan 2009

aha, ja som nevedela ze uz do centra chodis, tak to je potom o inom, oni ti potom povedia co by ked tak este potrebovali... ja mam pred prvym IVF a poviem ti, ze ziadne imunity, ani genetiku po mne nechceli, chceli len bezne vysetrenia, spermiogram a este budem mat porobene predoperacne vysetrenia, lebo pri odbere vajicok sa uspava... a neviem, ci ta genetika nie je potom dobrovolna, ze by si si chcela dat zistit, ci nie je nejaky geneticky problem ze to nevychadza...

mollyweasley
10. jan 2009

Díky moc za odpověď, mám tedy pocit, že IVF už nic nebrání. Akorát teda ta pojišťovna. Tebe čeká IVF kdy?

vierka
11. jan 2009

molly - no ja by som si mala ist v pondelok pre injekcijky - cize zajtra... a uz v priebehu tyzdna by som mala zacat stimulku...

nellie_
autor
11. jan 2009

ahojte 😉 😵

mirip
11. jan 2009

ahojte dievčatá tak mna už bolí alebo lepšie povedané mám citlivé aj uch, tak ako ked mi nahmatal doky prvýkrát uzlinu, bolí hrdlo pri preglganí, až v uchu to cítim a na tej istej strane mám pod uchum za sánkou zdurenú aj tú uzlinu....už ma to štve.....cez vianoce ma už hrdlo nebolelo len uzlina a pocit že mám zalahnuté v uchu ostal a teraz ma zase bolí hrdlo aj mandla a krčiarka na mna pozerala ako na hypochondera...........že to z krku nie je ked mám uzlinu už od predvnianoc a hkrlo ma bolí len pár dní.............už mám toho akurát dosť...od augusta mám aspon 6x zapálené hrdlo a ani raz som to nemala preliečené..všetci- infektolog, zubár aj obvodák mi tvrdia že to je z toho že som to nemohla mať preliečené ked som nemohla ATB a krčiarka tvrdí že nie ako by som chodila rada po doktoroch a si vymýšlala.....ma poslala na sono krku.........dokonca či je fakt uzlina zapálená..lebo ona mi ju vraj nevedela nahmatať že mám mohutný krk..hlavne že ona mala nalepené umelé pazúry asi tú najvačšiu dlžku ako drakula..........som tak znechutená že až a bojím sa sona že čo mi zase tam zistia ☹ 😔

nellie_
autor
11. jan 2009

prave pozeram toto:

http://www.ta3.com/sk/relacie/12_portret/6091_e...

tento mesiac som to prvy krat skusila aj ja... 😅

nellie_
autor
11. jan 2009

ahoj Miri..uff to s tymi anginami nezavidim....a nerozmyslala si nad vybranim mandlí??

mirip
11. jan 2009

mne krčiarka tvrdila že to angína nie je........ja som tam šla s uzlinou, to ma poslal zubár...........že to môže súvisieť s krkom zdurená uzlina, to že mám angínu mi krčiarka nepovedala....ja totož nemávem horúčky ani ked mám napr. zápal plúc ani pri prieduškách naposledy som mala horúčku pred 10r. no všetci tvrdia že uzlinu mám zvačšenú od tolkých zápalov hrdla a ona tvrdí že nie 😔

nellie_
autor
11. jan 2009

takze ti vlastne ani nepovedali, ze z coho to vlastne mas.. mala by si asi skusit inu krciarku.... 😕

mirip
11. jan 2009

ved ja som išla, k najlepšiemu krčiarovi u nás on je zlatý ale on mal dovolenku a u neho v ordinácii sedela táto nádhera........................všetci mi tvrdia že tú uzlinu má zdurenú z opakovaných zápalov a neliečených hrdla..lebo ked som bola tehula som nemohla ATB a doteraz kvoli kadejakým krvným vyšetreniam u gynekologla neberiem ani lieky na alergiu ani nič na oslabenú imunitu.skrátka nič, preto som hned dorazená ked mám zapálené hrdlo, a sona krku sa bojím ☹

nellie_
autor
11. jan 2009

neboj Miri, isto to dobre dopadne.... 😉 isto ma na to vplyv to, ze si nebrala ATB a z toho sa ti to teraz tak zdurilo...

mirip
11. jan 2009

ved to si myslí aj obvodák ved ako som bola tehula som mala 3x zapálené hrdlo a potom ked som nemohla ATb lebo mi robili krvné vyšetrenia som tiež nemohla nič brať ani na alergiu ale tá krčiarka ma dorazila si myslela že si vymýšlam a že to v žiadnom prípade nemôže byť od hrdla tá uzlina ktorá nebolí vôbec len ked mi ju popritláčal traja doktori jeden deň tak bola citlivá inak nič ale že ved vás bolí hrdlo len tri štyri dni a uzlinu tam máte už od predvianoc.......no ani si nedala vysvetliť že som mala hrdlo zapálené viackrát a bez ATb liečené a aj vtedy ked mi ju nahmatal doktor som bola na tom takto že až ucho ma z toho bolelo....a ako je to zle ked má človek stále pozit že má zalahnuté v uchu a každé preglgnutie až v uchu cítim 😒

nellie_
autor
11. jan 2009

to som uz aj ja mala par krat to zalahnutie v uchu, a veru nie je to nic prijemne.... 😖
ja som tiez mavala kedysi stale anginy....a raz ked som mala streptokoka som revala pri kazdom preglgnutí jak male decko... 😅
a aj ti teraz nejake lieky nasadila ci nie?

mirip
11. jan 2009

dala mi bioparox a poslala ma do riti...doslova a že má prísť ked budem mať sono krku a vísledky sterov z hrdla od infektologa a infektolog mi povedal že mám prísť ked budem mať výsledky od krčného ☹

mirip
11. jan 2009

myslíš že to môže byť s opakovaného zápalu tá uzlina? ☹ sa bojím že tam bude nieč horšie 😢

nellie_
autor
11. jan 2009

miri ja si myslim ze ju mas zdurenu z tych opakovanych a neliecenych zapalov...aj ja som to mavala.....
fakt neboj a mysli pozitivne.. 😉
bioparox je dobry...to je ten oranzovo biely sprej ze?? ten aj mne super zabera.

mirip
11. jan 2009

ja ho mám a mne nezaberá, už ho mám tretí deň a je mi horšie ☹ inak ani neviem ktorému ísť skoôr ked si to takto zariadili.....ked som sa šla objednať na sono tak mi povedala že 13.2. majú najskôr voný termín, tak ič, potom šla matka na druhú polikliniku tam pozná na sone primarku tak že môžem prísť hneď zajtra do 13tej, chcem tam ísť hned zajtra a potom ako bude ordinovať už doktor hneď na krčné s výsledkom a nech sa mi pozrie na ten krk.......on, mu hned ráno muž zaovolá do ordinácie že či už tam je doktor /a nie doktorka čo ho zastupovala/ a dokedy robí

snecka
11. jan 2009

Ahojte 😵 , Nelie práve som dopozerala TA3, ty si mu aj písala alebo len podľa výpočtov na nete si si vyrátala, a aká ti vyšla životaschopnosť. 😕

nellie_
autor
11. jan 2009

ahoj sneci... 😉 😉
akurat som si citala forum o jonasovi a skusam aj ine linky na tie vypocty a vacsinou to vzdy vyjde rovnako....je to zevraj to iste ako on posiela....(a dava si za to zaplatit)
no ja mam teraz zivotaschopnost 0 takze by bolo genialne keby tie jeho vypocty sadli... 😀 😀 😀 😀 😀
ale skusila som to len tak zo srandy ja neviem, nejak tomu neverim..... 😅

mollyweasley
11. jan 2009

Tak jsem si taky zkusila ty výpočty, akorát přesně nevím, jestli jsem se narodila v půl 9 nebo půl 10 ráno. Dělá to ve výpočtu rozdíl čtyři dny...tak to abychom celý příští týden nevylezli z postele. Jistě mě kvůli tomuto v práci omluví 😀

nellie_
autor
11. jan 2009

molly 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. jan 2009

to ti az taku odchylku dalo?? 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre