Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
19. aug 2009

nellie ale pri tvojej výške sa tie kilká asi strácajú 😉

nellie_
autor
19. aug 2009

alex no ved to ja viem... to je jedina vyhoda toho ze som taka dlhana... ze nevidno na mne pripadne kg ak naberiem... 😀 😀 😀
inak to nema vyhodu ziadnu 😒

alex
19. aug 2009

nellie mohla by si robiť modelku s takou výškou 😉 to je tiež výhoda

nellie_
autor
19. aug 2009

no tak ku tomu mam ozaj len tie centimetre... ostatne parametre mi chybaju 😀 😀 😀

ale raz ma lomili na strednej robit modelku... to bola u nas v skole prehliadka a nejaky navrhar si ma pomylil, lebo zrazu na mna zhukol, jakto ze nie som este oblecena a ja pozeram na neho ze ale ja nepatrim medzi jeho modelky... 😀 😀 😀 a on ze mi da formulare a bla bla a ja som usla prec, ze to nie je nic pre mna 😀 😀

asshanti
19. aug 2009

sak hej, nellie, ani to velmi neriesim... Len teraz mam nejakych 80 kil (aj ked si myslim aj ostatni, ze na to nevyzeram), tak co bude potom...???!!! 😖 😖 😖 Ved si videla moje svadobne foto ako som vyzerala, to som schudla a aj tak som tam mala nejakych 70 kil... 😠 😠 😠 😒 😒 😒 A kazdy myslel, ze najkych 55 maximalne...

nellie_
autor
19. aug 2009

assh tak podla foto by som nepovedala ze si mala 70kg.... ty mas asi namiesto kosti ocelove trubky.. 😀 😀
inak si to neviem vysvetlit 😉

alex
19. aug 2009

nellie no vidíš, si mohla byť teraz na titulkách 😀

asshanti
19. aug 2009

ved ti vravim nellie, ze asi mam hrube kosti, inac tomu nerozumiem... Napr. v clenkoch mam hrubsie nohy ako jedna znama, ktora je o 10 rokov starsia a vazi nejaku stovku... 😖 😖 😖 Cista sila... Ale ja mam taku pevnu postavu, ziadna huspenina, takze aspon to ma ukludnuje...

alex
19. aug 2009

ass, ja mám lýtka ako futbalista, hrôza... No ale teraz sa váhou zaťažovať nebudem, lebo aj tak nič s tým neporobím, uvidíme po pôrode.

asshanti
19. aug 2009

vidim, ze dnes ma asi vacsina v praci dlhy den, lebo nikto neuteka... 😀 😀 😀 Ja do 16:15, teraz som dojedla segedin a o pol hodku mozem vypadnut... 😅 😅 😅

alex
19. aug 2009

no ja každý deň tu musím byť do 16:30 😒

katika82
19. aug 2009

babule ako vám krásne pribúdajú tie tt v pase. strašne rýchlo to letí. ved len pred nedávnom nám tu vierka s alex a ass oznámili že sú tehu a už toľké týždne . juj

alex
19. aug 2009

katika no veď aj tebe to tam krásne svieti. Juj, nech aj ja už mám 29tt 🙂

vierka
19. aug 2009

baby, ja sa priznavam...ja kila neriesim 😀 a uz vobec nie ked som tehu... ved ide hlavne o babatko, tak co tam po kilach, davam mu papat vsetko na co ma chut... 🙂 a keby mi aj nejake tie kila po tehu ostali no a co - bude viacej podusiek v posteli 😝 😀

katika - to ty hovoris nam, ved ty sa uz za chvilu budes do porodnice balit 😀

anjelinka
19. aug 2009

jaj, ja som este tiez v robote do pol piatej, stredy su huste dni 😠

ale inak, na mna by tiez nikto nepovedal, ze tolko vazim...asi mam tiez tazke kosti...ale ja mam aj pneumatiky 😀 😀 😀

asshanti
19. aug 2009

vierka, mas pravdu, v tehu sa kila neriesia... Ja len tak, ze ci moj doktor alebo sestricka neodpadnu pri pohlade na moju vahu, ze taka mlada a tolko vazi.... 😀 😀 😀 😒 😒 😒 Tak som uz doma, dala som do pracky, idem nieco ozehlit, ale len to co nutne zajtra potrebujeme s manzelikom, ostatne az v sobotu... Dnes sa aj podivuhodne dobre citim, ani unavena nie som az tak ako po minule dni, ani zaludok az tak neboli... Tak super, aspon nieco pozitivne... 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
20. aug 2009

dobre rankoooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

prvaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 Vierka bud zaspala, alebo je v poradni.... 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

bola ovulkaaaaaaaa 😎 😎 😎 😎 aj ked sme nesnazilkovali, teda az vcera ale to uz asi je prd platne, ale som rada, ze ovu bola a o 2 tyzdne dojde MS a skonci tento mega dlhy cyklus 😵 😵 😵

vierka
20. aug 2009

dobre ranko... 😀

nelie - ja tu uz strasim od siestej, len som este odpovedala na nejaku postu a tak... a som vedela ze k vam do temy staci prist neskor, ze tu nikto aj tak nebude 😵
konecne ovulkaaaaaaaaaa 😀 sice neviem stale ako sa to da na tom grafe vycitat, ale verim ti 😀 😀 😀
tk to budes mat vazne mega dlhy cyklus ked este len teraz bola 😅 takze najblizsie dostanes mrchu asi az na vianoce 😀 😀 😀

a ja mam poradnu presne o tyzden 😀 ale na to vas este den predtym upozornim ze vam tu budem rano chybat 😀

nellie_
autor
20. aug 2009

vieri ze do "vasej temy" to si sa ako odseparovala???? 😠 😠 😠 😠
ved to je NASA tema.... 😉

no bude to mega dlhy cyklus ale stale to je lepsie ked viem ze ovu bola a o 2 tyzdne zakonite dojde mrcha ako keby nemeram a uz buduci tyzden stresujem, ze co ked som tehu ked mi meska a aj tak by boli testy biele... a letela by som na vyvolavacku a takto pekne pohodička, viem na čom som, a ze mi netreba pchat hormony v podobe vyvolavacky, ze mi mrsina pride aj prirodzene... 😵 😵

vierka
20. aug 2009

no to bude asi tym, ze este spim ked pisem take bludy 😀 nejako som zle spala 😨
no aspon vies na com si, takze vsetko zle je na nieco dobre 😉 ja by som asi tak nedokazala zit, ze by som mala kazdy mesiac iny cyklus... chvalabohu som mavala taky normalny, tak som sa nemusela aspon stresovat ci testovat alebo nie, lebo som vzdy vedela co je u mna norma...

nellie_
autor
20. aug 2009

vieri no ved preto..este ze si si nasla vyhovorku 😝 inak by bol vylágoš 😀 😀 😀
tehula, netehula dostala by si po holej 😀 😀 😀 😀

no ja nastastie mavam ustalene cykly, toto mi len chorvatsko rozhasilo... 😠 😠 😠 😠

vierka
20. aug 2009

tak ale ja som vazne nespala... mangel je nejaky chori, tak som ho celu noc kontrolovala ci presla horucka a ci vobec este dycha 😀 😀 😀
no co ty vies, mozno to robim prave preto, aby som po nej dostala 😝 😀

a zevraj more pomaha... no tebe to veru moc nepomohlo 😒

nellie_
autor
20. aug 2009

juj, tak nech sa manezlik rychlo vylieči.... ☹ ☹ musis na neho pouzit metodu "mletia maku" a hned bude zdravy ako ryba 😀 😀 😀

no tento rok to chorvatsko je nejake divoke, lebo nie som sama ktorej takto rozhasil cyklus, uz sme sa tu na konovi nasli asi zo 4 co mi chorvatsko urobili toto co mne 😠 😠

ale zas bolo dobre aspon na to ze som sa po 3 mesiacov konecne kvasiniek zbavila 😉 🙂

katika82
20. aug 2009

dobré ránko maminy,,a snažilky

no tak čo ako ste spinkali??? ja celkom dobre, až na to budenie na WC tri krát za noc ale dalo sa. Večer sme boli na chopku naparených buchtách no tak som sa dojedla že som myslela že sa budem guľkať nadol.

nellie_
autor
20. aug 2009

katika tak ste mali buchtovy vyletik... 😉
ja som sa vcera taaaaak natlačila tych guli slivkovych...s makom 😀 😀 😀 a potom som si dala s drahym pečenu klobasu s horčicou 😀 😀 😀 na mna sa ani vy tehule nechytate 😀 😀

vierka
20. aug 2009

nelie - no neviem co mu je, ved uvidim aky pride dneska z prace 😒 a co ho ma obsypat makom, alebo co??? 😅
no veru, s tym tvojim apetitom sa na teba nechytame ani dvaja 😀 😀 😀

katika - tak to ste mali dobry vyletik 😀

nellie_
autor
20. aug 2009

vieri nieeeeeee to das mak na tvoje bruško a on si lahne uplne telo na telo a bude ten mak mlet a tym padom vypoti chorobu preč 😀 😀 😀 😀
sice počkaaaaaaaj ved ty si tehula tebe by sa zosypal z toho bruska doleeeeeeeee... takze nic, musi sa vyliecit liekmi 😀 😀 😀 😀

alex
20. aug 2009

Ahojte vtipálky 🙂

vierka
20. aug 2009

nelie - nezosypal, keby som si ho nasypala do pupku 😀 lenze problem je v tom, ze nam sa dotykju brucha a pritom sme meter od seba 😀 😀 😀 no neviem neviem, ci by to malo nejaky ucinok 😀 😀 😀

alex - ahojky 😵

katika82
20. aug 2009

idem upraviť fotočky zo včera apridám ich

bolo fakt super tak som sa najedla.ale nedalo mi musela som ešte o desiatej jablčko zjesť 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre