Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
20. aug 2009

pralinka, ja som brala clostil tiež najskôr jednu, a aj zaberal, ale lekár mi aj tak dal neskôr dve, jednu ráno a jednu večer. Ale ak ti ani vyššie dávkovanie nepomôže, tak potom už len injekcie. Viem, že merional sa na to berie.

pralinka25
20. aug 2009

no ten moj doktor ma pozrel len 2x na 11 a 15 den a tym to pre neho skoncilo.
No ved uvidim ako to pojde v tych dalsich cykloch. Dakujem za povzbudenie 🙂

katika82
20. aug 2009

pralinka treba veriť. ono môžu prasknúť ešte neskôr

snecka
21. aug 2009

Ahojte tehule a netehule 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ako ste sa mávali, vidim ze dobre, bábiky rastu, bruska tiez, tak je dobre.
Nellie urcite je to ovu, gratulujem, ja tento mesiac ovu nemam vobec, moje telo sa snazi dat dokopy, tak u mna normalka.
Anjelik super ovu, som na Teba pysna. 😉
Ja som uz v poho ideme dalej a normalne sa na to tesim, ale az na rok, dovtedy sa snazime prirodzene.
🙂 a možno sa aj u nás stane zázrak však Nellie, Anjelik už ked sa kamosime so zázrakmi vsak Alex, Vierocka, Katika,Ass.
Cmuky cmuk. 😀

vierka
21. aug 2009

dobre ranko baby 😀

no este co sa tyka kocikov, ja na take povery neverim... urcite si nejaky kocik objednam uz v novembry a ziadne objednavanie cez net, lebo budem chciet vidiet ci sa mi to dieta do toho mesti, aky je to system a tak... a este aj velkost kary bude dolezita, aby sa mi potom do nej mestilo rocne dieta aj s fusakom... nieze kupim nieco na nete a bude to male 😒 a okrem toho budem musiet mat uz dieta v niecom ked pojdem domov z porodnice, takze to podla mna nevadi ked sa to kupi popredu 😀

snecinka - ahojcek mojka... som strasne rada, ze je uz lepsie 😀 mojka, pekne si odpocinte a buduci rok sa na to vrhnite a ani sa nesnazte prirodzene... ved ani my sme sa nesnazili 😀 ale tesili sme sa na dalsie IVF 😀
a ako inak? pojdete niekam este dovolenkovat, alebo nie? 😀

nellie_
autor
21. aug 2009

no dobre ranko 😵 😵 😵 😵
koho to moje oci takto rano nevidia... az mi srdce podskocilo ahoj sneciiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵
Ja verim tomu ze vase babo sneci bude dalsi prirodzeny zazrak uvidis... 😵 😵 😵 😵
tato tema by mala mat podtext tema zazrakov 😉 😵 😵 😵 😵 😵
potom ju tam pomenujeme ked budeme mat vsetky tt v pase... 😵 😵 😵 😵

a moja ovu je potvrdena http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😎 😎 😎

snecka
21. aug 2009

Vieročka dovolenka, hm nemám už dovolenku, lebo v januári sme si museli vybrat skoro celu, kríza, no a uz mam len 8 dní a to mi treba 4 dni na Vianoce a ešte nieco do školy. Boli sme sice s muzikom na rybačke v Prievidzi a este planujem nejaky romantikuš víkend. A máš pravdu už neplánujem, viete musím sa Vám priznat po tom neuspesnom IVF som povedala mojmu mm ze neviem ci uz chcem bábu, no a teraz sa za to strasne hanbim lebo to vobec nebola pravda, keby ste videli tie smutné mužíkove oči. ☹
Ani ja neverim na tie povery. 😉

snecka
21. aug 2009

Nellie co som vravela, ja mam na tvoju ovu nos 😀 Áno nazveme ju Zázrakovo 😎

vierka
21. aug 2009

nelie - ahojcek... no konecne si dala do toho grafu nieco, comu konecne rozumiem.... ta hrubaaaaaaa cervenaaaaa ciara 😀 😀 😀

snecka - neboj sa, mangelik urcite vedel ze bolo toho na teba vela a preto si povedala nieco co si ani tak nemyslela... ved my sme si s manzom tiez povedali zopar veci pred IVF 😅 😀
pekne si uzivajte vikendiky, ked uz dovolenecky moc nemas a bude to vsetko v pohode... na nic nemysli a tes sa na buduci rok 😉

nellie_
autor
21. aug 2009

sneci ano romantikus vikendy treba treba 😉 ano vy ste taki vasnivi rybari to o vas viem... 😉 😎 😎

no sice ovu bola, ale sme ju kapanek prešvihli, ale to nevadiiii 😎 😎 hlavne ze nebude vyvolavačka... 😀
Sneci, neboj, muzik vedel, ze to nemyslis vazne, to si len bola sklamana a nestastna.. aj ja niekedy poviem take veci, to nemyslim vazne.... 😅

nellie_
autor
21. aug 2009

vieri no vidis konecne mam graf aj pre blondiny 😝 😀 😀 😀 😀 😀

no napr. ja sa velmi často rozvadzam 😀 😀 😀 😀 😀 ked ma drahy nasere hned mu splechnem ze pojdem pre papier a dostane ho k podpisu... 😀 😀 a niekedy to poviem fakt smrtelne vazne, ale pritom to tak nemyslim..... 😅

vierka
21. aug 2009

nelie - no konecne graf aj pre blondinky 😀 😀 😀 sice na 31 DC ale predsa 😀 😀 😀 nesklamala si ma....

no tak papiermi na rozvod som sa teda veru este "nevyhrazala"... ale sem tam mam chut ho niekam poslat 😅 😀 ale nakoniec to ani nevyslovim.... 😀
sice v konecnom dosledku "tam" kam ho chcem posielat chodieva dost casto, ale za inym ucelom 😝 😀

nellie_
autor
21. aug 2009

vieri ty ma vzdy tak rozosmejes 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no ked to s nim inak nejde, tak aj rozvodom sa treba vyhrozit... 😀 😀 😀
ale on samozrejme vie, ze by som to neurobila.... 😀 😀 😀 😀

baby, priznavam ze ma strasne tento cyklus mrzi, ze sme tu ovu prešvihli 😔 😔 😔 😔
ja som mala prvy krat tento rok nadherny ovu hlien a vajecnik ma bolel dost, cize sanca velika a prd z toho, teraz ma to faaaaaaaaak totalne stve ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
do kelu aj s jeho blbou robotou 😢 😢 😢

vierka
21. aug 2009

nelie - no aspon na nieco som dobra 😀 😀 😀

no mojka, ja som ti aj hovorila, ze podla mna nebude nejaky vazny problem u vas, skor len ta jeho praca nepodarena toto sposobuje... 🙄
ved pozri sa ako pekne ovulujes bez liecikov 😉

nellie_
autor
21. aug 2009

vieri ano ved toto jedine ma ukludnuje, ze to bude asi v tom.... 😅
lebo ked si pozriem minule grafy a vidim zaznacene to nase ubohe snazenie tak si poviem ze ozaj by to musel byt coprfield... 😀 😀 😀 😀
tento rok sa nam asi len 2x podarilo ovu vystihnut inak ani moc nie....

ale ved my si na to vajčisko uz coskoro posvietime... 😀 😀 😀 😀

ale zasa som sa len utvrdila, ze meranie je super vec.... 😎 fakt uz by som teraz stresovala ze ved mala byt mrcha uz a čo to a letela by som na tu hnusnu vyvolavačku.... ale takto viem kde je pes zakopany... 😀 😀 😀 😀

a to je fakt super, ze viem ovulkovat aj bez liekov, to ma velmi tesiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
21. aug 2009

no dobré ránko

a ja som vás chcela dnes predbehnúť a snecka takéto ranné vtáča 🙂
ale až mi srdiečko podskočilo ked ju tu zbadala som rada že je ti trošku lepšie moje

to by bol super názov témy že zázrakovo krásne

snecka nebojkaj manželík to určite pochopil ako si sa vtedy cítila mi ženy sme citlivejšie na všetko oni to trošku inak všetko berú. môj manžel ked mal zlý spermiogram tak mi tiež povedal že je na odstrel že je neschopný a tak. a vidíš vykašlali sme sa na celé snaženie, povedali si dáme pauzu a už má tá pauza 29tt a kope ako vrtula až to bolí už niekedy.

idem vás dočítať

vierka
21. aug 2009

nelie - bude to urcite tym mojka... ved sme sa bavili minule, ze podla tych vselijakych vypoctov ma par co sa pomaly denno-denne snazi otehu sancu za rok otehotniet aj tak len dva maximalne tri krat a to moze byt aj ukazkova ovulka kazdy mesiac... takze hlavu hore a pisat vypoved mangelovi do prace 😀 😀 😀
ale nie, ten tvoj to nemava tak, ze ked takto maka cely rok, ze cez vianoce je asi tak mesiac doma??? ja toho mojho pomaly rok nevidim a cez vianoce ho mam mesic doma 😀
no copriefield asi nie, to by skor musela sa dobre nadychnut a dlho dokazat zadrzat dych aby dokazala vydrzat par dni do ovulky 😀 😀 😀 vies, taky skuseny potapac 😀
a je super, ze ovulujes bez liekov - si nasa sikulka 😀

katika - presne to iste co my... som sa napocuvala ako je chory a ze uz mu neni pomoci 😀 a ja teraz zhanam pomoc, ze kto bude so mnou pri porode 😀

katika82
21. aug 2009

nellie nech ťa to neštve vidíš práve pre toto by som prestala merať teplotu a sledovať sa. ja som bola taká istá. potom som sa trápila že sme to prešvihli a podobne. pritom graf ovu ukazoval ovu na 15 deň a v skutočnosti nebola ovu vôbec lebo mi nedorastali vajíčka potom ked už som ovu mala tak bola na 9 DC. a to by ma vôbec nenapadlo že môžem otehotnieť práve vtedy. vieš ono ked sa to má stať tak sa to stane aj vtedy ked si myslíš že už je neskoro alebo priskoro. ja byť tebou teraz ked už vieš že ovu býva vykašli sa na to a užívaj si každučký sexík s mužíčkom a ono to fakt príde. radšej si daj tie femi kvapky a sústred sa na to aby si ich nezabudla zobrať nie na to aby si nezabudla zmerať teplotu. 😉

vidíš živé dôkazy toho že ked človek na to nemyslí podarí sa to

snecka
21. aug 2009

Vieri ja s tebou pojdem 😀
Katika fu zlatko, ved ti nam budes uz rodit pomaly, pamätáte sa na Sorayu, pisala s nami už ma tiež babetko, chlapceka Sebastiána, je nádherný 😵 .
Už sa normálne teším ako sa budeme s Vami pripravovať na pôrod a tešiť sa s Vašich bábetiek, no a potom sa budete tešiť Vy s našich.
😉 OK

katika82
21. aug 2009

jasné že si ju pamatám tééda to je super že už to má za sebou

snecka no poviem ti nemyslela som si že to tak rýchlo pojde.myslela som si stále koooľko ja mám ešte časúúú a veru už ho až tak veľa nemám a začínam sa toho všetkého fakt báť. som povedala drahému no môj zlatý ty či chceš či nechceš tak pri tom pôrode budeš. on sa len bojí že mu tam potom budem nadávať ako počul od niektorých kolegov že čo mi urobil a tak. nechápem ako to niektorá žena môže povedať.ono viem že v tých bolestiach ani nevie čo hovorí ale určite by som manželovi nenadávala do hajzlov a podobne ako niektoré čo počúvam. mne stačí že mi bude oporou a že mu budem môcť pri bolestiach aspon prst zlomiť 😀 😀 😀 ale nie sa smejem som mu hovorila že za ruku nech ma radšej nedrží tam lebo že náhodou taký nerv mi cvikne a bude bez ruky. 😀

vierka
21. aug 2009

snecka - super, tak si ta pisem do diaru na 23.1. 😀
ja sa budem tesit z vasich // ciarok a potom zo vsetkeho ostatneho 😀 😀 😀

snecka
21. aug 2009

Aj ja by som chcela mat mm pri pôrode ale nie preto aby som mu nadávala ale nech mi utiera pot z čela 😀, ale nechcem od neho aby prestrihoval pupočnú šňúru, lebo to by bol KO. 😀
Vieri nechces to dat na 20.01. mám narodeniny 😉 🙂

snecka
21. aug 2009

Baby ja som Vám nepovedala ešte všetko ☹ , no uz teraz mozem o tom kecat, ja som na 7 den po ET mala pozitívny test, bola ciarocka slabucka ale bola, testovala som mamatestom, strasne som sa tesila no po dvoch dnoch som testovala a zase bola taka slabucka, tak som vedela ze je zle, no a pred sonom dalsi test no a ten bol uz snehobiely. Vzdy ked som testovala mamatestom som nemala ani ducha, no a preto som bola taka sklamana a zufala. Lebo to nádherné šťastie trvalo len chvilku. ☹ 😢 .

vierka
21. aug 2009

snecka - no ja som mu povedala, ze ja doktorovi nadavat nebudem, tak tam bude laskavo stat aj on 😀 😀 😀 ale nie, ja by som ho tam chcela len preto, ze sa strasne bojim a len to, ze by ma drzal za ruku by mi hrozne pomohlo... ale on ma z toho hadam vacsi strach nez ja 😅
no a ten datum sa mi horzne paci 20.1. - ale doki do knizky napisal 23, tak uvidime... ale co mi pise konik datum,, tak ten je naj 20.01. 2010 - take super cisla 😀

tak to ma mrzi mojka... niekedy je tazke vysvetlit, preco sa to stane... babatko sa v tom obdobi strasne rchlo vyvija a moze sa tam stat nejaka chybicka a preto proste nejde dalej a pride mrcha.... mrzi ma to mojka... boli to o to viacej, ked vies, ze tvoje babatka bojovali a snazili sa...
preto som ja radsej cakala na krvny test, nechcela som byt stastna a potom tak moc sklamana...

katika82
21. aug 2009

snecka zlatko prečo si nám to nepovedala. moje muselo to byťvšetko pre teba o ťažšie.
ale neboj je to dobrý príznak toho že drobec sa tam prvý krát uchytil a druhý krát sa už bude maminy držať zubami nechtami.

snecka inak ja budem mať tiež mojho malého ako narodeninový darček. ale netušila som aže svoju 27 prežijem v takých bolesiach ale potom to čo dostanem do náručia bude to najkrajšie čo som si mohla kedy priať ako darček

katika82
21. aug 2009

no vierka môj manžel sa toho tiež bojí viacej ako ja.on sa bojí že mu bude zle tam. ale ja tiež chcem aby mi bol oporou. aj ked ma štve že manželou pustia už len k samotnému pôrodu a nemôže byť so ženou počas prvej doby pôrodnej ked má najvačšie kontrakcie a otvára sa. vtedy by som ho tam potrebovala asi najviac.ako psychickú aj fyzickú oporu. ale tak hovorili mi baby od nás že niekedy sa to dá vybaviť ak na vzdychárni nebude práve žiadna iná mamička. tak uvidíme

vierka
21. aug 2009

katika - no ja sa spolieham na to, ze bude so mnou aspon prave v tej priprave... u nas sa to da, ze by tam bol so mnou, len naozaj neviem ze ci to bude potom zavisiet od toho kolko tam bude mamiciek... lebo tam je to naozaj najhorsie, to ti nikto ani nic nepoda a musis sa nejako o seba starat sama... uvidim este ako si to rozmysli, ale verim, ze bude pri mne co najdlhsie...

nellie_
autor
21. aug 2009

baby ale ste sa rozšupli 😨 😨 😨 😨
idem čitat... 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
21. aug 2009

kati - mna meranie nestresuje a ja sa uz nesledujem ale vôbec... 😉 ja meriam z praktickych dôvodov a bavi ma to... vies, keby som kazdy den s manezlikom tak to neriesim ale takto aspon viem, ze ako to dopadne...
a mne zatial ovu sedi aj podla sona mi to sedelo a sprievodnych javov...

ale slubujem vam, ze ak ma to zacne stresovat a budem mat nejake prepinaky z toho tak s tym prestanem 😀
čestneeeeeeeee pionierskeeeeeeee 😀 😀 😀

Sneci, to tvoje trapenicko ma tak mrzi..... o to viac ti z celeho srdiečka prajem, aby si prave ty bola teraz najblizia tehulka spomedzi nas 😉 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
21. aug 2009

nelie - aha... ked uz nebudes v obchodoch vidiet cenovky, ale stupne celzia, tak s tym prestanes??? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre