Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

mollyweasley
11. jan 2009

Nellie, taky jsem se divila. První datum bylo 13. ledna a další až 17. No, stejně mi to je fuk, nevěřím tomu. Ale v postýlce určitě budem 😉

snecka
11. jan 2009

Nellie no bola by to sranda, keby ti to vyšlo. 🙂, ale si sa dočítala že treba 6 hodín sexovať predtým ako máš čas napísaný vo výpočte?

lusina
11. jan 2009

Ahojte kočky,
môžem medzi vás? podľa názvu témy patrím medzi vás. 🙂
clostil som brala 3x a nič z toho. ☹ vždy boli vajká pekne, veľké, raz ich bolo 3, druhy x 2 a tretí 3, a aj tak nič.

snecka
11. jan 2009

Lusina ahoj nech sa páči poď k nám, aj ja som na tom ako ty 😉

lusina
11. jan 2009

ahoj snecka, díki za privitanie.ako ideš postupovať? IUI? IVF?

snecka
11. jan 2009

Teraz v januári mám 1 IUI, dúfam, už stimulujem Clostilom dúfam že mi tam čosi rastie no a keď nič tak ideme na IVF, ale aspoň 2x IUI. A ty?

lusina
11. jan 2009

ja mám dve IUI za sebou. prvé bolo 11 a druhe 12/08-neuspešné. do tretieho sa mi moc nechce,kde chodíš do caru? a teraz sa s mužíkom ideme snažiť tak cca pol roka prirodzene a ked nie tak ideme do IVF, už mám aj žiadosť podanú.

snecka
11. jan 2009

To mi je ľúto, ani ja nedávam nejaké šance IUI, ale idem to skúsiť, ved čo ťa nezabije ťa posilní 😀 . Chodíme do Heliosu, veľa párom sa zvykne podariť práve prirodzene po stimuláciách, tak veľa šťastia. 😉.

nellie_
autor
11. jan 2009

sneci az tak sme to zas nerobili podla tych hodin..ja som to len chcela skusit ze co to urobi.. 😀 😀 😀 😀
zajtra doberam posledny clostil...teraz mi ho dala len na 4 dni...zacala som vlastne 6DC a ja ze 8 - som to nejak na prd vyratala... 😅
a bola som v soku ze aka inovacia, clostil uz nebol vo flaske ale len v tej klasickej tabletkovej podobe v celofane... 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. jan 2009

inak aj mna chcela doktorka poslat uz do nejakeh CAR-u ale som jej povedala ze aspon pol roka po laparke to chceme skusit bez centra....tak ona ze dobre a ze skusime znova clostil..inak citala som pribalovy a ona mi ho tusim dava namiesto lentiliek....ved to by sa mal 3 mesiace a potom pauza ze?? ja som ho mala minuly rok nasadeny asi 5x a teraz mi ho dala po 2 mesacnej pauze.....
ale sak hadam ma z neho nevykoti...... 😅 len sa zas bojim nejakej tej svine cysťáckej... 😠 😠 😠 😠

snecka
11. jan 2009

Aj ja mám taký ako ty. 😅 . Až 19.01 ideš na UZV. Ja som už tiež raz Jonáša skúšala v mojich začiatkoch a nevyšlo. ☹ , tak už ho nechcem.

lusina
11. jan 2009

aj ja chodím do helíka. 🙂 ku dr.Gaťovej,ked som tam začínala chodiť, tak som vždy natrafila na ňu a tak som pri nej ostala,a som aj s ňou spokojná, je zlatá.u Krajkoviča som bola len raz, ked dr, mala dovču, ale ani na neho nemôžem nič zlé povedať, aj on bol milý.Ty chodíš ku komu?
aj mne bolo ľuto, že mi IUI nevyšlo, prvý x to bolo v pohode, nič som si z toho nerobila, ale toto druhe vyzeralo veľmi sľubne, verila som,že to vyšlo, a potom ked došla mrcha po dvoj dňovom zdržaní, bolo to hrozne, trvalo kým som to rozdýchala, ale už je dobre. ved oni IUI dávaju nizku úspešnosť, len 10-15 percent.
a kedy máš ísť na IUI? prajem aby bolo veľa vajok a uspešne IUI.

nellie_
autor
11. jan 2009

ano sneci 19.1. az idem na uzv....a to tam uz podla mna prd uvidi...sa mi zda ze ide na lyzovacku buduci tyzden moja doktorka, tak az preto idem az tak neskoro.... 😒 to budem 16DC, tak som zvedava co tam uvidi a ako zareaguju moje predierovane vajecniky... 😀 😀 😀
len dufam ze nebudem dalsia senzacia so stvorčatami... 😀 😀 😀
2 beriem v pohode... 😎 😎 😎

snecka
11. jan 2009

Ku dr. Gaťovej, ja tiež nemôžem na nich nič zlé, sú obaja strašne zlatý. 16.01 idem na 1 UZV a podľa toho sa uvidí, predpokladám okolo 20.01 - to mám narodeniny, to by bol darček. 😀 😵 😀 😵

nellie_
autor
11. jan 2009

sneciiii ty si narodena kedy moja segra to je sila... 😉 😎 😵 😵 😵 😵 na Dalibora.... 😉
ja idem znova umyvat monitory devenky...tfuj tfuj tfuj to ti musi vyjst to by bola kraaaaasa...... 😵 😵 😵

snecka
11. jan 2009

Nelie teplotu meriaš? tuho meraj, ja mám ešte stále menzes

lusina
11. jan 2009

jééj, tak to hej, to bol najkrajší darček, že? 🙂
držím palce aby ti vyšla prvá IUI.

snecka
11. jan 2009

Pozdrav segru 😉 a nepľuj 😀

snecka
11. jan 2009

Dík Lusi, a ty meriaš teplotu?

nellie_
autor
11. jan 2009

sneci meram meram....dobre zajtra budem tuho len nech teplomer pri tom nevcucnem... 😀 😀 😀 😀 😀

mam nejake prudko vysoke teploty po mršine... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
vonku mrazi asi "anička" pustila zimny rezim a vnutorne vyhrievanie... 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. jan 2009

*mrazy sorry sa hrubku... 😅 😅 😅

snecka
11. jan 2009

To máš fakt nejaké vysoké to po ovu bude 38°C.

nellie_
autor
11. jan 2009

sneci a co ked som vypudila jonasove vajco co??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teraz som uz po ovu asi.. 😀 😀 😀 😀

ale nie, ja neviem co to ma byt akoze...ale teraz hadam zacne klesat..co ja viem ci to ten clostil alebo co... 😕

shaarka
11. jan 2009

ahojte, dost ste toho popisali 🙂 co noveho?

snecka
11. jan 2009

Nelie obzerala som dnes kočíky, aké sa ti páčia?

snecka
11. jan 2009

Caf Shaarka, ty striga 😀

nellie_
autor
11. jan 2009

shaari nazdarek zdarek.... 😀 😀 😀
u mna nove to, ze po 2 mesiacoch znova meravam teplotu...normalne mi to chybalo... 😀 😀 😀 😀

Sneci ja este kociky neriesim...ja az potom ked vycikam //.. ale ja musim mat riadne vysoky kocik (meriam 180 cm) a nie nejake prditko pri ktorom budem musiet byt pokrcena a takisto sa mi nepacia trojkolky moc a uz vobec nie tie mini kociky co su jak z marsu... 😅 😅 😅 j

shaarka
11. jan 2009

fiha, ako sa vyznate v kocikoch 🙂 ja vobec.
snecka, ze striga! to myslis fakt, alebo si mi vratila len to moje oslovenie? 😀

snecka
11. jan 2009

Tak to ani mne nie , tie trojkolky sú ako fúrik a s brzdou od bicykla, ale také vyššie kočíky no neviem, ťa riadne ťahali za uchále keď si taká vysoká. 🙂

nellie_
autor
11. jan 2009

ani ja sa v nich nevyznam...len mam troska zmapovane kociky susediek... 😀 😀 😀 😀

ja sa dneska ide unudit do kocky....manzelik mii odisiel vcera do anglicka, tak do stredy som sama doma....dufam ze fakt dojde lebo ak presvihneme plodne dni tak ja neviem....asi zazvonim susedovi nech ho zaskoci... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre