Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
1. sep 2009

ahoooooj anjelinka, tak Ty si nas teda pekne dlho zanedbavala... 😒 😒 😵 😵 aj moj muz isiel na chatu a mna nechal doma... ale to ja som nechcela ist s nimi, nebudem sa predsa natriasat taku dlhu dobu v dzipe niekde po lese... a zajtra idem do roboty a on dojde az poobede... teraz mi je akosi blbo, aj hlava ma boli, aj zaludok... uz som vypila kavu 3 v 1 a idem si asi lahnut, lebo to neprestava, najma zaludok... jedla som vynikajuce slivkove gule, ale zaludok ma bolel uz predtym...

vierka
1. sep 2009

anjelinka - ako tak citam, tak si sa naucila pit rovno z flasky 😀 😀 😀
ono je to tazke ked si z niekym v praci rozumies.. ja si velmi dobre rozumiem s jednou kolegynou a bude mi za nou velmi smutno ked odtial odidem... ale dufam, ze zostaneme v kontakte aj potom 🙂

vierka
2. sep 2009

dobre ranecko - dneska som v plnom pracovnom nasadeni 😀 😀 😀

len som zvedava dokedy mi vydrzi 😅 😀 😵

nellie_
autor
2. sep 2009

dobre rankooo 😀

ja sa este len idem napapinkat a potom ak sa mi bude chciet zacnem aj makat.. 😀 😀

vieri a to čo si taka hyperaktivna??? 😕

vierka
2. sep 2009

no ja prave ranajkujem a potom sa este len uvidi co sa chce mne 😀 😀 😀

no zase az taka hyperaktivna nie som - to ze som v praci neznamena, ze som hyperaktivna 😀

anjelinka
2. sep 2009

Dobre ranko kocandy,

este pisem, kym som tu sama, neviem, ci sa mi potom bude dat, najskor poobede. Dnes je streda, dlhy den, budem tu tvrdnu do pol piatej. 🙄

Dobru chut vierocka, nellllik aj tebe....ja pritvrdzujem dietu 😀 , dva tyzdne do svadby, budem zit asi len na uhorkach 😀 a potom sa na svadbe fajne natrieskam 😀 😀 😀 ...

vierka, no to mas tak, ked si niekoho oblubis...moja kolegynka hovori, ze musime snazit, aby som sla na matersku s nou...reku, keby to tak islo, ako si clovek zaumieni 😅

vierka
2. sep 2009

anjelinka - ved aj ja rychlo pisem kym mozem, kto vie co bude, ked tu uz nebudem sama 😀
dakujem za zelanie ku dobrej chuti, uz mam aj po nej - teraz uz len cakat na obed 😝 😀
len na uhorkach chces byt??? to by som ja asi zomrela od hladu, ja som nikdy nebola dietovi typ 😅
no ved to, ze som si ju oblubila, ona uz na matersku nepojde, kedze ma dve deti, ale verim, ze sa stretavat budeme aj tak 😀

nellie_
autor
2. sep 2009

ahoj anjelinka.... 🙂 takze vravis uhorkovačka??? no klobuk dolu pred tebou.. ja by som tiez asi zomrela, ja nikdy nevydrzim dietovat u mna to pôsobi opacne, ze som este viacej hladna ako normalne 😀 😀
takze idete sa svadbovat??? jooj aj ja by som sla od nasej som na nijakej nebola... a ani mi tak skoro nehrozi 🙄

pritom mam asi 6 sesternic ktore maju nad 30 a nejak sa im nerači okiepiť.. 😠
co si neberu zo mna priklad.. uz v 25-ke som bola vydata pani 😀 😀 😀

vierka
2. sep 2009

no o svadbach ani nehovorte 😅 ja tiez nadavam ze zrovna nejdeme na ziadnu akciu ked mam take pekne tehu spolocenske saty 😅 😀 no co uz 😀

nellie_
autor
2. sep 2009

a naco si si kupila tehu spolocenske saty??? ci to ti tvoj sikovny bracho zasa ušil??? 😉

vierka
2. sep 2009

ja som si ich nekupovala 😀 to som mala este na stuzkovej, take pekne elasticke saty, ale potom som ich uz nenosila, lebo mi az prilis narastla prdel, ale teraz ked som tehu, tak sa to z bruchom vykompenzovalo a vyzeram v nich dobre, tak by som si ich uz aj rada niekam obliekla 😀 lebo ich pravidelne poziciavam tehulkam na rozne plesy a svadby 😀 tak by som chcela aj ja 😀

nellie_
autor
2. sep 2009

vieri no to teda je hriech ich nevyuzit 😀 😀 😀
sak si ich daj do roboty... 😀 😀

vierka
2. sep 2009

no to teda je 😀
nechces sa este raz vydavat, ze by som prisla zagratulovat??? 😀 😝

nellie_
autor
2. sep 2009

ja by som sa aj.... 😀 😀 😀 😀
zeby daco poriesim????? 😀

nellie_
autor
2. sep 2009

ozaj na čom si bola s neterkou v kine??? na dobu ladovu ci tu novu balonovu rozpravku??? 😎

my sme cez vikend so segrou pozerali 32 a stale slobodna s tou Rene Zelweger (neviem ako sa to pise) a my sme sa taaaaaaak narehotali... 😀 😀 😀 ibaze to bolo s titulkami a odrazu tam namiesto original anglictiny naskocila dabovana ruština, no ja som mrela... ale smiali sme sa aj na deji filmu 😀 😀

vierka
2. sep 2009

no jasne, pories - dostanes dary a tak 😀
na dobe ladovej sme boli este zaciatkom prazdnin, teraz sme boli na tej balonovej rozpravke, ale bolo to miestami smutne - teda aspon pre tehulku plnu hormonov 😀 😀 😀
no ja som videla uputavky na ten film ale asi si to pozriem az dabovane - ale do cestiny, nie rustiny 😀 😀 😀

nellie_
autor
2. sep 2009

no citala som ze balonovy je troska smutny... 😅

no ja ked neviem vydrzat tak si pozrem aj otitulkovany... 😀 😀 ale je jasne ze dabing je lepsi pri titulkoch sa mi neda tak hercov očihavať 😀 😀 ked sa sustredim na čitanie 😀

vierka
2. sep 2009

nelie - no boli tam smutne momenty - vysvetli dietatu ze starka uz neisla s nim lebo zomrela a ze nemohli mat deticky spolu 😅
no ja som bola na tom "Navrhu" a tam mi boli veru aj titulky jedno ked som zbadala toho fesaka 😝 😀

nellie_
autor
2. sep 2009

no Navrh tiez nevydrzim do dabingu, z kazdej strany take referencie na to 😀 😀 😀

asshanti
2. sep 2009

dobre ranko baby,

my ideme na svadbu v sobotu, len neviem ako vydrzim, ked ja uz o jedenastej vecer zaspavam od unavy... 😀 😀 😀 ale dam si nejaku kavu a pepsi, aby ma to zaktivizovalo, lebo rano este budem soferovat...
uz som dnes v robote, ale tazko sa mi zvyka po styroch dnoch volna... no sme dnes bez sefky, tak sa od roboty isto nepretrhnem... 😀 😀 😀

vierka
2. sep 2009

ja uz zaucam moju nastupkynu, takze uz to nebudem mat take prudko konikove ten pracovny den ako doteraz 😅

nelie - urcite ten film stoji za to aj s titulkami 😝

ass - a to sa ti bude chciet soferovat rano po svadbe? nemohol by radsej odsoferovat niekto iny???

nellie_
autor
2. sep 2009

vieru to tu bude take divne bez teba... 😢 😢 😢

assh dufam ze to nebudes moc daleko soferovat??? 😕 😕

vierka
2. sep 2009

ved ja sa budem snazit sem k vam chodit najcastejsie ako sa len bude dat 😵 ved ste moje slniecka 😀
mladu ked tak niekam poslem po papiere a mam hned volny kancel 😀

anjelinka
2. sep 2009

cafte, som nazad 😉

nova kolegyna este vybavuje personalne veci, to je mimo nasej roboty, takze tak...som tu momentalne sama, sefka ma dovolenku a neviem sa k nicomu prilozit 😠

vierocka, tak to treba, neboj sa, novi vacsinou zobu z ruky 😀 😀 😀

nellie_
autor
2. sep 2009

vieri no tak v to dufam... 😉
to uz som zvyknuta ze to tu vacsinou otvaras ty 😉 sice minuly tyzden snecka aj otvarala... 🙂 🙂

anjelik ahojky... 😉

baby mne sa stala aky trapaaaaaaaaaaaaas... este teraz sa cervenam... 😅 😅 😅
ja som mojmu kolegovi do skypu omylom poslala link s poslednym mojim grafom co mam tu na konovi v albume a uz to zacalo ze co to je a tak... no nervy moje este teraz som brontova.. a ani som nemohla oklamat ze neni moj, ked tam bolo napisane ze dovolenka v chorvatsku 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
2. sep 2009

neeeeeellllllllllllll.................... 😀 😀 😀 😀 to je fakt trapas...mne sa inak tiez stalo nieco podobne, ale este minuly rok, tlacila som si v robote grafy pre gyndara, no a zabudla som ich v tlaciarni, prisiel kolega, bo tiez daco tlacil a kuka, ze co to je, ze ake statistiky...tak som si vymyslela, ze to su zo vzdelavaciek nejake grafy...trotko, nepochopil 😀 😀

nellie_
autor
2. sep 2009

anjel tento moj to pochopil dokonale.. az samu ma to udivovalo.... a dokonca pochopil aj riadok s plodenim.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze mali by sme sa viacej snazit ak daco chceme... 😀 😀 😀
a sak pohoda... on je tak stary ako ja a dobre si rozumieme a vie ze sa snazime o babo a to jeden z mala tu vo firme, tak mi to az tak nevadi...v podstate vieme o sebe vsetko ale toto zrovna nemusel vediet, ale hold stalo sa.. 😀 😀 😀 😀

este ze ten tvoj kolega bol taky trtko.. 😀 😀

asshanti
2. sep 2009

nellie, nevadi, stava sa... 😉 😉 😉
nooo, soferovat budem ja, lebo ideme len manzel a ja na nasom aute a este beriem kamosku, ale oni teda si mozu vypit, ja nie, tak sa obetujem... 😀 😀 😀 mam to nejakych 30 km...

anjelinka
2. sep 2009

Ahojte, ja takto ponocujem, bo manzel kuka Bratstvo neohrozenych a mne vadi, ked ide telka a ja mam spat...ale nech kuka...len ma stve, ze to ma na dvd doma celu seriu, ma to v kompe stiahnute, ale musi to kukat... 🙄 🙄

ass, no niekto sa vzdy musi obetovat, my ideme 12.9 na svadbu, vydava sa sestra muzova, o tyzden hned na to 19.9 jeho kamarat...ale poviem pravdu, ja nie som velmi svadbova, sa mi nechce ist 😖 .Vcera som skusala saty zo svadby popolnocne a korzet nedosnurujem, som sa rozsirila, sice, keby som velmi chcela, tak ho stiahnem, ale to by som bola jak jaternica, sukna je dobra, ale vrch nie. Mam aj latku, tak som najprv myslela, ze rozsirim, ale nie...som si kupila cierne po kolena, take koktejlovky, v pohode satocky vcera...tak som spokojna...a jedny cakam cez mimibazar mi poslala baba na skusku, ci sadnu...

nell, no tak to je fajn, ze mate taky vztah s kolegom, sice, aj my sme dobre vychadzali a aj vychadzame odkedy odisiel, aj vedel, ze sa snazime a nejde to, tak ma utesoval, ze jeho zena mala najprv prve mimi, potom sest rokov nemohla otehu, tak zaplatil jej kurz brusnych tancov a do mesiaca bola tehu...a potom po styroch rokoch dali kocik kamoske a o tyzden nato zistila, ze je tehu...hlavne, ze "my ho uz nebudeme potrebovat" 😀 😀 😀

vierka
3. sep 2009

dobre ranko baby 😀 😀 😀

ze jake grafy zo skoleni tu vy preberate 😀 😀 😀 sa smejem hned od rana 😝 😀

nelie - no ved kolegovi si mala rovno povedat, ze tam kde su tie volne miesta v snazeni, ze tam marne vzdy cakavas na postarovu, alebo na jeho pomoc 😀 😀 😀 ale ved hadam vie, ze mangel chodi velmi prac, tak sa inak neda 😖
to si bola ako v tom filme kde si planovali buducnost do takeho grafu - dovolena v chorvatsku, prvni dite, dovolena v jugoslavii, druhe dite 😀 😀 😀

anjelinka - no tak este ze mas takeho pritupeleho kolegu, ze to moc nepochopil 😝 😀

ass - ake oni si mozu vypit a ja sa obetujem... v prvom rade by sa mali oni prisposobit tvojmu stavu... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre