Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
3. sep 2009

dobre ranko 😀

vieri som rada ze som ti vycarila usmev hned od rana 😀 😀 😀 😀
nastastie kolega je taktny a uz sa k tomu nevracia... 😀 😀 😀 😀
no uz sme si s drahym povedali, ze teraz aj ked zostane z nejakej jazdy doma tak zabojujeme a vyuzijeme ovulku 😵 😵 😵

alex
3. sep 2009

Ahojte kočky, ja som dnes nahodila tepláky do práce, lebo som nejaká sfučaná a rifle ma už tlačia. Ale zase nechcem ísť ešte kupovať tehu gate, keď to bruško nie je ešte také veľké. No v tepláčkoch mi je perfektne 😵

vierka
3. sep 2009

nelie - ved ty si moja krvna skupina, ty ma zabavis aj ked nechces 😀 ale ja verim, ze chces 😝 😀
ja by som kolegu asi vyzvala, ze on videl vcera moj graf, ze dnes by som mohla vidiet ja ten jeho 😝
a je super, ze manzo obetuje jazdu 😵

alex - no ja som tiez minule premyslala nad teplacikmi, kedze su mi uz kratase uzke a nema zmysel uz na konci leta kupovat vacsie, ale ja si nemozem dovolit prist tak do prace, aj ked ti verim, ze je to nad mieru pohodlne 😀

inak ja som bola vcera na kurze, priprava na porod, kojenie a este nejake veci ohladom tehotenstva... tak sa mi tam pacilo, taka zlata teta nas ma a je to super... ale na buducej hodine nam chce pustat nejake videa z roznych druhov porodov, tak to si tam zoberiem asi kyblik na zvratky 😀 😀 😀

asshanti
3. sep 2009

dobre ranko kocky,

vieri, to je v pohode, to ja som vravela, ze budem soferovat, ja soferovanie zboznujem !!! 😵 😵 😵

anjelinka, male cierne saty su vzdy super, urcite si smrncovna kocka !!! 😵 😵 😵

alex, ja som si uz pred asi 2 tyzdnami nakupila tehu rifle a nohavice, tam je taka guma, ktoru v pohode natiahnes az do konca a da sa to regulovat, ze teraz si to trochu stiahnes gombikom a gumickou a potom povolis... 😵 😵 😵

alex
3. sep 2009

vieri, veď keby šéf nebol na dovolenke, tak ani ja by som si tepláčky nedala, ale teraz môžem 😉
No ja mám vybrané jedny gate v C&A, také čierne, kamoška ich má a sú super, no a mám aj sľúbené gate od kamošky že mi požičia, tak si nechcem zbytočne veľa kupovať.

nellie_
autor
3. sep 2009

no ahojte tehule.. uz povolujete gaťuše??? 😵 😵 😵 😵 ň
aj na tej nasej kolegynke to uz ako vidnoooo 😨 😨 😨 normalne som bola šoking ked sa vratila po dovolenke.. je tusim ale v 13tt a vzdy bola nenormalne chuda len jej bedrove kosti vytrčali a dnes jej vytrca brusenko 😵 😵
chutne ho ma... 😎 😎 taka sranda u nej som to najmenej cakala ze to tu vo firme otvori s tehulkovanim.. 😅
ja sa stale robim "strasne mlada" 😀 😀 😀 😀

lebo dnes maju nasi obchodaci poradu (zasa som riadne vyboškavana) 😀 😀 este ze chodia iba raz za mesiac, alebo zeby radsej skoda, ze chodia iba raz za mesiac?? 😀 😀 😀
a uz to zacalo ze kde mam brucho... 😅 😅 😅

asshanti
3. sep 2009

nellie, pohodicka, povedz, ze uz coskoro budes mat... 😵 😵 😵
ja som teda asi v 14. tyzdni, ale ked mam nejake kratke nohavice a tricko, tak takmer nic nevidno... ale ked vezmem nejake obtiahnute saty, tak je to ine kafe... 😀 😀 😀 aj s drahym sme hovorili, ze nemam takmer ziadne brusko, ale vcera jak dosiel vecer domov, tak vravi, ze uz mam take pekne a vacsie ako minule. asi som sa dobre navecerala... 😀 😀 😀

shaarka
3. sep 2009

caute babizne.
som vam pisala a pridala som prispevok inde.

ze problemy so sirkou nohavic? 😀 a videa o porodoch? uuuuf, na mna silna kava. 😀 😀 😀
vierka, verim ze prezijes 😉
asshanti, gratulujem, tebe som tusim este nie, ze? 😵 😵
ja mam brusko uz teraz, ale z fazulky to nebude 😀 to je len taka dobra tukova bariera ochranna 😀 😀

alex
3. sep 2009

shaari ahojky 😵
No ja som mala bruško vždy, takže to nie je tiež až taký rozdiel, ale už proste mi vadí, keď ma na brušku tlačia nohavice.
Ja idem zajtra do poradne, tak sa teším, aj keď UZV asi nebudeme robiť, ale za 13 dní ideme na 3D 😵

nellie_
autor
3. sep 2009

shaari to asi ja som ta zmiatla 😅 ved pohoda 😉
super, ze si aj sem zavitala... 😉 si dalsia adeptka do nasej temy ktoru sa chystame vytvorit - tehotne neuspesne clostilky... 😀 😀 😀
len babenky este cakaju na nas posledne 3 mohykanky kym otehotnieme.. 😉

shaari tam sa babenku lubi - ma tam aspon makkučko 😵 😵 😵
aj moja problemova partia je brucho.. pred MS ho mam vzdy vyrutene jak v 4 mesiaci 😀 😀 a ked som brala clostil, to bolo amen tma... som nosievala draheho volne trička ked som sla do obchodu nech nezavadzam kušaňe klebetne, ze som v tom 😀 😀

alex
3. sep 2009

nellie ja som doteraz bruško úspešne sťahovala, aby sa neklebetilo, ale teraz už nemusím 😀

nellie_
autor
3. sep 2009

alex tak presne vies ako to myslim.. 😅
lebo ja ako pôsobim stihlo, ale ked vypucim ten moj bachorcek, tak 4 mesiac to fakt isti... tak chutne ho mam nabehnute - zacina pod prsiami..no total ako tehotenske.. 😀 😀 😀
este ze vymysleli teraz take tie super predlzene tricka a kosele kde sa to da uspesne zakamuflovat... 😎 😎 😎

alex
3. sep 2009

joj nejaká som hladná, nech je už 12 a pôjdeme si niečo s drobcom dať.

alex
3. sep 2009

inak som včera pridala nové foto, nezdá sa mi, že by mi bruško nejako rástlo. Ale mužík mi hovorí, že mám byť rada, lebo ešte budem na neho nadávať.

nellie_
autor
3. sep 2009

alex ze nerastie??? to ty asi tak nevnimas ale ja to podla foto registrujem ako sa gulatiš 😵 😵 😵

alex
3. sep 2009

no presne, ja to tak vôbec nevnímam 😅 Stále sa mi zdá byť rovnaké. Ja dúfam, že maličké pekne rastie.

nellie_
autor
3. sep 2009

alex jasne ze ratie.. a este ako!!! 😉 🙂 😵 😵
uz sa tesim na vase 3D 😉 rozuzlime pohlavnu zahadu 😉

mozem si zaveštiť???? ked vidim tehulu na živo tak sa vzdy strafim... 😎 😎

alex u teba mi to ide na chlapčeka.. 😉

vierka - dievčatko 😉

asshanti - chlapček... 😉

a som zvedava ci som sa strafila... 😀 😀 😀 😀

alex
3. sep 2009

nellie ja dúfam, že 3D nám ukáže, čo sa skrýva v brušku, a ak nie, tak amnio určite.

Nechceš si to ešte raz premyslieť s tým veštením u mňa? 😅 Ale ja som sa s tým už zmierila, že to bude Jakubko, lebo mi to aj vo všetkých tabuľkách tak vychádza.

asshanti
3. sep 2009

nellie....!!! ale ja chcem dievcatko !!! preco myslis, ze budem mat chalaniska ??? nooo, okolo 20.9. mam ist k dokimu, na krv a tak, tak sa ho skusim spytat, ci uz tam nieco nevidi... 😀 😀 😀

shaarka - dakujem a tiez blahozelam a velmi sa s Tebou tesim !!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
3. sep 2009

no baby... nezmenim to - tak mi to moje instinkty prezradili 😀 😀 😀 😀
ale zas nie som Panbožko tak to neberte na 100% - len som zvedava, ci mi to vyjde.. 😎 😎 😎

uz sa to zachvilu dozvieme - ak nebudu štupli otočeni prdelkami 😀 😀

vierka
3. sep 2009

nelie - zlaticko, tym dievcatkom si si ma uplne ze kupila teraz 😀 😀 😀

alex - tak to ty ides na 3D skor nez ja 😲 ja idem az 20-teho 😅 tak ale tesim sa na tvoje spravy... a neboj sa, pekne sa gulatis, uz si ako snehuliacik 😀
ale teraz ti asi nebude robit ultrazvuk na poradni, zoberu ti len krv na tie AFP testy 🙂

ass - no keby mal viediet nieco doki v 14 tt tak to by ten chlap musel byt minimalne po nejakom obdarenom cernochovi 😀 😀 😀

shaaarka - gratulujem k tehu 😵 😵 😵

alex
3. sep 2009

vieri no viem, že UZV nebude, ale možno ak bude mať lekár dobrú náladu, tak mi urobí sám od seba 😀

Už sme po obede. Celkom sa dalo, nejaké kuracie mäsko na kari šťave a zeleninka tam bola, nejaké klíčky, paprika, pórik... a ryža k tomu.

vierka
3. sep 2009

alex - no ved uvidis akeho mas lekara... moj ked nevidi problem, tak nebude zbytocne robit vemi vela ultrazvukov, lebo to nie je tiez dobre... ale ved cochvila idete na ten 3D, tak ani robit nemusi, uz pockate 😀

no ja som mala na obed len oblozenu zemlu, posledne dva dni nechodim na obedy, lebo akosi nemam chut na to co vyvaraju 😅

inak ja uz asi tak od pondelka citim kazdy den miminko ako kopka 😀 nechcem sa tu moc chvalit, lebo su tu aj baby, ktore este tehu nie su - ale mna to tak tesi, tak sa chcem podelit 😀

bloomie
3. sep 2009

s tým bruchom u nellie môžem len potvrdiť.... a čo povieš nellie, nemohla by som sem aj ja patriť? aj mám za sebou pár clostilov... 😉

asshanti
3. sep 2009

vieri, ale ja som pisala, ze idem okolo 20.9. a to uz budem v nejakom 16 - 17 tyzdni... 😉 😉 😉

alex, gulatis sa pekne, to ja nemam asi ani zpolovice take brusko... 😵 😵 😵 ale minule ma potesila sestrina svokra s manzelom, oni ma nevidia tak casto, lebo byvaju mimo, ze som schudla zo zadku a tak, ze len pekne malicke brusko mam, tak som rada !!! 😵 😵 😵
bola som mamine kupit tricko, ma o 2 tyzdne narodky, kupila som jej krasne, take tricko - sveter, prijemny material, fialova moderna farba, fakt smrncovne a so 40 % zlavou !!! a aj sebe som kupila dve, s dlhym rukavom, lebo nemam ziadne, predtym som nosila obtiahnute a kratke do pupka, to uz nebudem moct... dala mi na vsetky tri tricka po 40 % zlavu, jedno krasne oranzove s flitrikmi, za 9, 50 eur a druhe s velkym vystrihom, dlhsie, tyrkysovo cierne za 8, 50 eur. su bombove, moderne a kvalitny material, za super cenu. nie su to tehu, ale uplne tak vyzeraju, take tuniky. tak sa vytesujem z nich, ze som aj usetrila, lebo len do konca tyzdna ma tie zlavy, v pondelok s novym tovarom uz budu vsetky ceny normalne, aj toho starsieho tovaru !!! lebo, aj tak by som ich potrebovala, a tak mam za jednu cenu dve !!! 😵 😵 😵

vierka
3. sep 2009

nelie - tak ona videla tovoje brucho a my nie 😲 😀 😀 😀

ass - no a moze sa otocit prdelkou ako to moje a aj tak doki nebude vidiet nic 😀 😀 😀

bloomie
3. sep 2009

keby len brucho videla, ale aj nohavice párala, aby sa brucho zmestilo.... 😅

asshanti
3. sep 2009

bloomie, jasne, ze mozes k nam, vidis, ze sme velmi "uspesna" tema !!! 😀 😀 😀

suhlasim vierka, ze prilis vela ultrazvukov tiez nie je dobre. mne zatial robil dva, naposledy co som bola tak nie, ze vsetko je ok, tak netreba. 😵 😵 😵

alex
3. sep 2009

ass aj ja mám za sebou dva ultrazvuky.
Inak mňa sesternica takto potešila, že sa jej zdá, že som schudla a aj šéf, keď som prišla po dovolenke mi to hovoril... No ale zachvíľu pôjde kilká hore a to už ma nikto chváliť nebude.

katika82
3. sep 2009

no ahojte maminy moje,a snažilky tiež moje 😀

no tak ja som sa konečne dostala k netu ráno sme mali poradu tak som musela ísť do práce.
no včera som mala strááášny deň, normálne piatok 13-teho je nič.

tak najskôr som išla ráno na tú hematologiu tam ľudí na kašu že som bola 18 ta tak som si dala zobrať krv a išla domov že pôjdem okolo dvanástej naspať. no tak som sa vybrala o pol dvanástej že si ešte v meste niečo kuknem.
no tak som hodila kabelku na sedačku,kľúče som strčila do prístrojovky a išla ešte vybrať sušiak nech mi veci poschnú. no a iba počujem že cuk cuk, už som vedela že mi zamklo auto. kľúče v nom kabelka so všetkým tiež no a náhradný kľúč mi nemáme. manžel bol v hore takže to nič tak som mu len zavolala že čo sa mi stalo tak mi povedal že mám ísť po suseda a skúsiť to nejak lankom otvoriť. no lenže mu to nešlo tak som skúsila zavolať do Impy že mi poradia. no oni povedali že to takto neotvoríme že to má akési doťahovanie okien že jediná možnoť je vybiť sklo a že mi pomôžu akurát tým že mi povedia ktoré majú na sklade aby som to vybila že mi ho vymenia hned. tak už som aj drahého pripravila že idem vybiť okno že stojí okolo 50 euro no to nieje až také strašné tak povedal že dobre že aj tak to treba otvoriť nejako. no lenže nakoniec okno nemali museli ho objednať tak som ešte počkala a skúšala či ho niekde nezoženiem. potom mi našťastie zavolal bratranec aby som ešte počkala že mi to prídu skúsiť nejakými vankúšmi či čím. tak prišli chalani zo servisu a proste takými vankúšikmi ako sa meria tlak nejak nafúkali medzi dvere a háčikom sme vytiahli kľúče z prístrojovky a vytiahli ich k tej medzere a otvorili . tri hodiny v strese ako to dopadne no hrúza. potom som rýchlo utekala na tu hematologiu po výseldky a hned odtiaľ na gyndu na poradňu. no proste strašný deň.

drobec bol natočený zadočkom takže sme videli veľkéééé???? ale aspon ho pomeral vážime už 1514 g takže sme akurát veľký, a ešte ukázal doktorovi fakira normálne na rúčke len prostredný prštek mal vystrčený. tak sa doky smial že nielenže sa nám otočí zadkom ale ešte aj toto.

no na materskú by som mala nastúpiť 5.10.09 takže za mesiac. ale v robote chcem skončiť nejak 18 tak uvidíme.
na kontrolu ideme 1.10 a hned aj na materskú nás vypíše asi ujo doktor potom.

pýtala som sa na tú epi tak ju môžem mať v pohode aj ked mám s tou krvou že to práve že mi teraz len lepšie urobí ked mám riedenú tými injekciami. ale ešte stále váham či si ju dám.

idem vás prečítať lebo ste tu toho popísali až až.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre