Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

wwaanesska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alex
6. sep 2009

Dobré ránko, teda už skoro obed 🙂

katika82
6. sep 2009

ahoj alex, dnes je tu akosi pusto žee?

asshanti
6. sep 2009

aaaaaaaaahojte. tak co, facebookove maniacky...??? 😀 😀 😀 my sme sa mali na svadbe vyborne, stale sme tancovali, dufam, ze aj babatku bolo dobre, ze som ho prilis nenatriasala... domov sme prisli rano po tretej, celkom v pohode som vydrzala, len uz ma na konci boleli oci, ale to aj z licenia asi... tak, a o mesiac ideme na dalsiu svadbu, takze parada !!! 😵 😵 😵

vierka
7. sep 2009

dobre ranko baby 😀

co to nevidim - prispevok cislo 4444 😀 😀 😀

nellie_
autor
7. sep 2009

dobre ranko 😎
no ake super cislo.. 😀 😀 😀 😀

No ako po vikende??? 😉

vierka
7. sep 2009

dobre ranko nelie...
no po vikende super - ved vikend 😀 to uplne staci 😀 😀 😀
a ty ako??? 😀

nellie_
autor
7. sep 2009

ja super... 😀 😀

moja potencionalna svagrina vyhrala pobyt vikednovy v tatrach v 4-hviezdickovom hoteli a nechcu ist tak nam to podarovali 😀 😀 tak sa dnes chystam tam zavolat ze co a ako... ma sa to vycerpat do 30.10. podla volnych kapacit hotela... 😀 😀 len este neviem ci je to vo vysokych alebo nizkych tatrach... tak neurcito to tam napisali - ze neviem ci jasna alebo vysoke tatry... 😎 😎 😎 ale ved to je jedno... 😀 😀

katika82
7. sep 2009

nellie no keby to bola jasná tak sa Jasné stretneme 😀 😀 😀

inak dobré ránko,

alex
7. sep 2009

Dobré ránko,

nellie paráda, tak si užijete pekný víkendík 😵

nellie_
autor
7. sep 2009

katika aj som hned na teba myslela pri tej Jasnej 😉 lebo je to tam fakt dost neurcito napisane.. ze sa neviem vysomarit... 😀 😀 ked budem mat troska volnejsie pojdem im tam zavolat nech viem presne 😎 😎

mireag
7. sep 2009

Ahojte baby,
pisala som do liecby s clostilom, ale idem aj ku vam. 😉 Beriem ho teraz 4den, prvy cyklus. Kedy sa rozhoduje o tom, ci treba dat druhy cyklus 2x denne? Ja ho beriem poobede, aby ma od rana nebolela z neho hlava... 😖 Je to ok? Vy ste uz v tomto doma a viete, co je to zac. Ja som zatial len pri zistovani. Diky moc. 🙂

asshanti
7. sep 2009

ahojte moje,

ja som asi v sobotu babatko poriadne ponatriasala a dnes mi to vracia... 😖 od rana mi je zle, uz mi vadi aj moja jemna vona Versace, vracala som este ako nikdy predtym... 😖 😖 😖 a straaaaaaaaaasne ma boli zaludok... teraz som zjedla suche pecivo a zapila ciernym cajikom, tak je to trochu lepsie, ale tak zle mi este ani raz nebolo... uz som dala foto zo soboty, aj z otcovej oslavy na facebook, tak mozete kukuk... 😵 😵 😵

nellie_
autor
7. sep 2009

ahoj mireag...

ja som brala clostil hned od zaciatku 2x denne.. tiez som bola vyplasena z tych neziaducich ucinkov, ale nastastie som nemala ziadny z nich - iba dost nafuknute brucho....
no o tom rozhodne lekar, ci ti zvysi davku... predpokladam, ze ti bude robit folikulometriu, ze ako nan reagujes a ci sa ti tvoria foliky... 😉 a ak sa ti budu krasne tvorit uz pri tomto davkovani, tak potom nie je dôvod aby si ho brala viac krat za den 😉

alex
7. sep 2009

mireag presne ako nellie napísala 😉

ass, už som foto popozerala. Určite ste sa dobre zabávali. Ass a lekárovi si hovorila o tvojich nevoľnostiach? Vraj na to zaberá ginger, tak nejako sa to volá, v lekárni sa skús na to popýtať.

katika82
7. sep 2009

ass skús aj ten zázvorový čaj, alebo ten coculine to je homeopatikum neublíži ani tebe ani malému.

aby si veľa neschudla ked ti býva takto zle. ale ja ťa úúúplne chápem mne bývalo tak isto

mireag
7. sep 2009

nellie, ako som spominala, mna z neho boli akurat hlava...
Este sa chcem opytat. Mne sa foliky robia, pekne rastu, no neprasknu. Myslite, ze pomocou cl. prasknu, alebo ste si pichali aj pregnyl..?

katika82
7. sep 2009

mereag mne tiež rástli ale nepraskali mi iba sa pred mrchou zmraštili a ked dorástli do takej veľkosti ako mali už bolo neskoro lebo to bolo tesne pred mrchou. clostyl podporuje rast ale neviem či aj prasknutie. možno že podporí rast a tým pádom čím budú vačšie tak aj prasknú ale mne dla na prasknutie pregnyl. ale hned na to som chytila zápal maternice

asshanti
7. sep 2009

alex, lekarovi som vravela, dal mi ten pyridoxin, vitamin B6, co beriem 3 krat denne. ale uz mi je teraz lepsie, dala som si polievka, ta mi spravila dobre... asi sa uz nebudem moct vonavkovat... 😒 😒 😒

nellie_
autor
7. sep 2009

mireag mne tiez pichali pregnyl.. ale praskali mi aj bez neho.. mne praveze (a tomu doteraz nechapem) nepraskli prave vtedy ked mi pichla pregnyl - vytvorili sa mi cysty.... 😒

clostil je praveze na ich rast, ako pisala katika, nie na prasknutie a preto pri nom hrozia cysty.. ja som ich mala... 😒

mireag
7. sep 2009

No tak to bude este zaujimave s tymi cystami... Tiez sa ich obavam... 😖
Nellie, a tebe potom zmyzli..?
Katika, to ako si prisla k tomu zapalu maternice???

alex
7. sep 2009

ass, už si spomínam. No tak je dobre, že sa ti už polešilo. A teda žiadne voňavky, nech ti nie je zle, ok.

katika82
7. sep 2009

mereag no neviem či to spôsobil ten pregnyl alebo čo ale proste ako mi ho pichla tak sme normálne snažilkovali a ked mala prísť mrcha tak to som mala len tak deň potom nič dva dni potom zasa deň a mala som príšerné bolesti. bolo mi zle zožrala som asi balenie brufenu proste nič nezaberalo tak som jej volala že mi je fakt hrozne zle či môžem prísť lebo potom už zo mna vyšla taká divná blana ako keby neviem to opísať ale proste ja som stále presvedčená že som bola tehotná. a keby ma bola hned prvý krát prezrela ked som jej volala že mi je zle tak som mohla možno inak dopadnúť. ked som tam prišla potom tak skonštatovala že asi to nebolo tehotenstvo hovorím asiii?? no že skôr to vypadá tak že nie. ale že je tam zápal maternice. takže z čoho tam asi ten zápal bol ja si dávam sakra pozor na obliekanie cez zimu bez hrubých pančúch ani nejdem.

potom na další mesiac mi už clostyl nedávala a nám sa podarilo prirodzene otehotnieť

nellie_
autor
7. sep 2009

mireag nastastie sa mi vacsinou vyplavia spolu s mrchou... ale jedna ta mala 5x5 cm, tu mi musela rozpustit injekciami.... ale neboj ony v pohode zmiznu... len ta velka mi uz dost krvacala potom... 🙄
a tiez mi radsej potom uz liecbu ukoncila, ked videla ze ovulacia bola nastartovana.... 😉

nellie_
autor
7. sep 2009

assh verim, ze coskoro ti tie nevolnosti prejdu.... 😅 😅

asshanti
7. sep 2009

vdaka, nellie !!! asi som to zariekla, ze mi bolo predtym dobre... 😠 vcera bolo super, vstali sme okolo pol jedenastej, ani naznak nevolnosti, bolesti, zjedla som polievku a cely den mi bolo tak dobre... ale uz som si teraz dala aj druhe jedlo, aj babńany v cokolade, tak uz snad bude dobre...

alex, asi sa fakt budem musiet prestat vonavkovat... 😠 😠 😠

vierka
7. sep 2009

no caute baby, ja som vas ani dnes nestihala - mala som vela toho zaucania 😅 no co uz, treba zaucit, tak sa snazim 😀

nelie - tak taky pobyt ti vaaaaazne zavidim, nemohol by ho este niekto zo rodiny vyhrat a ten by mohli potom podarovat mne 😀

mireag - ako uz pisali baby... clostil je na rast folikulov, mne praskali aj bez pregynlu, ale aj s nim... a cist sa neboj, nemusis ich mat vobec... ja som cystu nemala ked som brala clostil, ale v cykle ked som ho uz dva mesiace nebrala som cystu mala 😅

vierka
8. sep 2009

dobre ranko baby 😀

jeden ftip hned na rano:

Lezi manzele v posteli a zena rika:
"Ja bych rada mela vetsi prsa."
"Tak si je zkus trit toaletnim papirem."
"Toaletni papir? Co by to jako melo delat?"
"Nevim, ale koukni, co ti to udelalo s prdeli."

😀 😀 😀

asshanti
8. sep 2009

dobre ranko, vierka dobry vtipik !!! 🙂

a mozem sa vonavkovat !!! ale vonku na cerstvom vzduchu... 😉 😉 😉 dnes je to uz celkom ok, iba ma len asi raz naplo a uz je to celkom v pohode, idem vypit cajik a ziest suche pecivo. dnes mam rande s kamoskou, nevideli sme sa asi pol roka... manzelik je na chate s bratom, otcom a kolegom, dojde az v stredu poobede. a ja mam perny tyzden, dnes s jednou kamoskou, zajtra s dvoma sme uz dohodnute a vo stvrtok s byvalou kolegynou, lebo mi volala v sobotu, ze uz sme sa snad 4 roky nevideli, tak to musim napravit... 😀 😀 😀

mireag
8. sep 2009

Dobre ranko, nellie si zmenila fotku? Pred tym si mala tu v pozadi s kyticou, ze..? 😅 Lebo potom mam chaos... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre