• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

22. augusta 2011 
To druhé shaarka, vrátila vrátila :grinning: :grinning:
Ako sa máš babuľa, mrška nič, ja ti požičiam :grinning:
11. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
že tahali za uchale no dovol... :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning:
to mam taky vysoky geneticky zaklad... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: no nie som nan moc pysna.. :unamused: taka dlha štiapa som... :grinning:
11. jan 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že štiapa, bývaš v dome, si tam sama, nebojíš sa bobošov? :sweat_smile:
11. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to čo je bobošov?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak ake dobre slovo si to pouzila ze bobošov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to sa podoba na moje priezvisko...az ma heglo normalne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
keby napises ze bobušov, tak by to znamenalo ze to je môjho manžela....sme Bobušovci.. :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
interpunkcia? no dobre :slight_smile:
nellie, ja mam len 160 a ani schudnut a ani sukne... mňa ako keby ubili lopatou :grinning:
snecka, nechcem mršku, chcem ovuluuuuuuu :sweat_smile:
11. jan 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka, nellie sa bobušov nebojí, aspoň teda toho jedného určite nie :grinning:
11. jan 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shaari ved najskôr treba krvave sonety aby mohla byt ovu... :grinning: :grinning:
ze 160 cm ja by som ti kludne 10 darovala a boli by sme obidve akurátne.. :grinning: :grinning: :grinning: inak to je jedina vyhoda mojej vysky ze mozem jest kolko chcem a nie je to na mne vôbec vidno.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. jan 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sneci to si vystihla s tym bobušom.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ´
toho sa veru nebojim..... :grinning:
11. jan 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boboši sú bubáci, napr. rumburak bol boboš, a fakt som nevedela tvoje priezvisko :grinning:
A ako ti Shaarka môžem pomôcť s ovulkou, povedz a urobím čo je v mojich silách. :wink: , tak tú mrchu si nechám ja :frowning2:
11. jan 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takého 14-20 cm bobuša sa nebojíš čo? :grinning:
11. jan 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka, dobry OD DO si dala :grinning: 6cm
nellie, nie netreba mi teraz mrchu. ako nasa zuul... mala mrchu a ked bola 55. DC, tak sa nahodou pomilovali, nahodou to vyslo na MEGAoneskorenu ovulku a bolo. tak si to predstavujem aj ja! :grinning:
11. jan 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shaari sice ano dobre si to predstavujes a dobre na to ides... :grinning: babo moze byt aj bez kramosov.. :grinning:
sneci ze 14-20cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si exotka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, vela alebo malo? ja musim povedat, ze ja mam tak AKURAT, som uuuuplne spokojna. a priznavam sa, ze patrim k tym "vacsim" zenam :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka, meriavala som, ale už nemeriam, akurát ma to stresovalo.zistila som,že ovu mám, tak som to potom nechala tak a od kedy chodím do helíka, tak už nato kašlem.
11. jan 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale jasne ze mas tak akurat.... :wink: :slight_smile: a co je na tom ze patris ku vacsim zenam uz sme vydate moze nam to byt jedno ci sme chude, tlste, nalicene ci nemame dzunglu na nohach... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem, ci sme sa pochopili, nellie :grinning: ja som to myslela tak, ze mam tych cm doma tak akurat a ze som vacsia, to som myslela tam dole :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: nie je tu smajlik, ktory sa cervena :wink:
11. jan 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shaari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked sme tu prebererali cm vyskove aj cm pipikove kto by sa v tom vyznal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babenky.. :wink: :sunglasses:
12. jan 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejake to tu mam ultra zmensene, to len ja alebo nieco tu na stranke prestavovali?? :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
12. jan 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie, ja to mam secko ok. mozno mas v nastaveniach mensie pismo, alebo co :sweat_smile:
12. jan 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja neviem ved som nic nerobila...ale fakt mi to nechutne malinke zobrazuje.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
idem to ocumnut... :sunglasses:
12. jan 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Nelie co si vcera robila, ze sa ti vsetko malinké zobrazuje. :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak mám prvý clostil v sebe, večer dám druhý. Dnes som zaspala do práce, veľmi som sa nevyspala, lebo máme doma šteniatko a buntošilo.
12. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, steniatko? ake? jeeeeeeeeeeeeeeej :grinning:
nellie, uz mas ok?
ahoj snecka :dizzy_face:
12. jan 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malého maltezáčika, fenku. My máme jej tata. Suseda má mamu, tak sme ich dali spáriť.
No a mali šteniatka, 3 si nechala suseda a jedno je naše. V utorok ju ideme predať, už
máme kupcu.
12. jan 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také to je zlaté, keby to zostalo teké maličké, tak si ho aj nechám.
Ale páči sa mi veľmi maďarská vyžla :dizzy_face:
12. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok