Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
21. sep 2009

anjelinka, ako bolo na svadbe ???? 😉 😉 😉 teraz cez vikend sa vydava moja sesternica, ale nejdeme, je to tak narychlo, asi za mesiac zbuchana svadba, tak budu mat minimum ludi a my sme veru velka familia... bude rodit asi mesiac - dva po mne... ale na dalsi vikend svadbujeme my, aj s babatkom u kamosov !!! 😵 😵 😵

anjelinka
21. sep 2009

Ass, ty chodis len po samych svadbach...nooo, bolo velmi dobre, prisli sme vcera vecer az domov, bola svadba v Medzilaborciach, pozabavali sme sa, obzrali 😀 ...a tak... 😉

nellie_
autor
21. sep 2009

anjelik nazdaaaaaaaaaarek.... 😀 😀 😀 😀

aj ja chcem ist na nejaku svadbuuuuu..ked u nas sa sesterkam nejak nechce... a to nejake 3 su uz dost po 30-tke ze by sa im patrilo okiepiť už konecne 😀 😀 😀

anjelinka
21. sep 2009

nellusiiiiiik 😵 😵 😵 , ahojky mojka...

noo, ani sa mi velmi nechcelo ist, ale nakoniec bolo super...a pred tyzdnom co sme boli, tak to bola trosku taka honosna svadba, ta mi velmi nerezala 🙄

inak ja mam tiez sesterky, nechce sa im vydavat, maju dost po 30tke 😖

nellie_
autor
21. sep 2009

to vacsinou tak byva ze ked sa nechce niekam ist tak to dopadne super... 😉

preto sa radsej ani nechcem tesit teraz na tie tatry.. v piatok ideme cerpat tu vyhru 😀 😀
kazdy nam hovori, ze bodaj by nam neprsalo.. ale nam to nevadi, sak ideme plodit tak čo nas po počasi 😀 😀 😀

nellie_
autor
21. sep 2009

toto je dobre 😀

Manželé chtějí vstoupit do sekty a podmínkou je, že měsíc před vstupem nesmějí mít sex. Přijdou na vstupní pohovor a ptají se manžela, jestli to vydržel."No to víte, první týden to šlo, druhý bylo utrpení a třetí už vyložené peklo. Potom se žena natahovala pro plechovku fazolí, ta jí upadla na zem a jak se pro ní ohýbala, já to nevydržel a ........" "No jo, to už ale k nám nemůžete vstoupit.." "Copak k vám, ale do Kauflandu už taky ne..."

anjelinka
21. sep 2009

nell 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super...

a vychadza vikend na ovulacny?? 😉

nellie_
autor
21. sep 2009

anjelik no neviem...

pozri - zatial na ovulu este len čakam.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

len dufam, ze nedojde zas az na 31DC ako minule.. mohla by veru tento vikend dojst... nenahnevala by som sa.. 😀 😀 😀

anjelinka
21. sep 2009

uzivas aj Femiho? 😉

noo, vyzera to velmi pozitivne, sa mi paci ten grafik...ale pre istotu to poistite aj teraz 😉 😉 😉

nellie_
autor
21. sep 2009

hej uzivam - poctivo logam rano aj vecer.. 😉

zatial to vypada v pohode predovulacne.. ved hadam sa nam podari aj dnes pred jazdou poistit.. 😉
a potom sa vrati v stredu a mal by byť doma poto uz.. tak duuuuufam ze od aprila konecne plne vyuzijeme... akoze bolo by na čase 😀 😀 😀

a ty ako anjelik.. aj merias?? a beries femiho?

mireag
21. sep 2009

anje, pregnyl som si zohnala, ale nebolo ho treba. Ovu prisla aj bez neho. 😉 Ale pocula som, ze moj dr. pregnyl nepredpisuje. Ale je to kazdopadne odbornik a vie, co robi. Ja som velmi spokojna. 😉 Jedna baba z druhej temy ma uz jedno dieta s jeho pomocou a teraz riesi druhe. 🙂

anjelinka
21. sep 2009

nellik, cosi, ja som strasne neporiadna, minuly cyklus som brala, tento som zasa nebrala, preto to asi dopadlo anovulakom, aj uz neviem, prestava ma bavit merat teplotu 🙄 🙄 ...

drzim palceky moja, uvidis, ze sa to podari...juuj, taka by som bola stastna, aby sme to tu so sneci uzavreli 😉 😉

mireag, no, prave preto sa pytam, lebo ani moj ho nechcel predpisat, ale nespytala som sa, ci by mi ho aspon pichli, keby som doniesla. aj hoppan je odbornik, ale predsalen, neplodnosti sa asi velmi venovat nechce...neviem...tak ti drzim kazdopadne palceky 😉 😉

asshanti
21. sep 2009

nellie, tak ten pobytik si uzite a lubte sa a mnozte !!! 😵 😵 😵
anjelinka, konecne si dosla aj Ty, chybala si nam tu !!! 😵 😵 😵

je super mat dovolenku, uz sa tesim !!! teraz kukame s manzom Priatelov a cakame navstevu... taka pohoda... 😵 😵 😵

nellie_
autor
21. sep 2009

mne moja dedinska bez problemov predpisala aj pichla pregnyl... ved podla mna to nie je az taka hrozna injekcia... 😉

anjelik ked ta to nebavi, tak jasne ze nemeraj.. ja keby mam doma stale manzelika tak tiez kaslem na to, keby pravidelne plodime... ale kedze to je takto-ako to je, tak radsej meriam nech viem ako na tom som 😉
a aspon priblizne viem ci sme sa strafili alebo nie.... 😉

no veru by bolo na case to tu uz roztehulkovat vsetko na kompletku 😉

vierka
21. sep 2009

kaciatko - tak potom ti daju v CAR ine lieky, keby si na clostil nereagovala a nerastli by ti vajka 😉

nireag - no clostil je na rast folikulov, takze za uspesne sa povazuje to, ked po nom tie vajaka pekne rastu 😵

alex - no mne moj povedal "ja som hned od zaciatku vedel, ze to bude chlapec, ved viem co robim" 😀 ako keby vedel kedy sme ho splodili 😀 😀 😀

ass - no ja by som ho veru hned vyboskaaaaavala, taky nostek a pusinku 😀 😀 😀
veru tak, je jedno co to bude 🙂 hlavne nech je vsetko v poradecku 😀

a veta mojho svagra - "mne je jedno co to bude, ja z toho chlapca vychovam!!!" 😀 😀 😀

nelie - super vtip, mne tak minule zakazali do tesca chodit, az teraz si matne zacinam spominat ze preco 😀 😀 😀
a ako pozeram tak si ani ovulku nemala 😕 cez dziga vikend 😅

anjelinka - dakujemeeeeee... my sme stastny obaja 😵 teda aj vsetci traja 😵
tak treba si oddychnut po dvadbe 😀

anjelinka
21. sep 2009

ass, takze aj ty mas dovolenku? iba dnes ci viac? ja mam este 9,5dna dovolenky, necham si na vianoce a uvazujem, kedy zuzitkujem zbytok 😀

nellik, ja som pocula, z dobre zdroja, od gynekologa, ze normal gyndosi to predpisovat nechcu, pretoze maju malo kreditov a ze tieto injekcie im z nich vela beru, a tak by uz museli potom vysetrovat zdarma, ak sa im minu...preto radsej smeruju na CAR, kde maju kopec kreditov...

mireag
21. sep 2009

anje, ved gyndos sa musi venovat vsetkemu, nie? 😅 Ako to, ze sa nechce venovat neplodnosti...? 😕 Cudne. Ja mam PCO syn. a moj dr. povedal, ze ma s cl. velmi dobre skusenosti a ze sa zadari, takze vidim, kolkym babam uz pomohol. Ked chodievam na UTZ, stale tam pride nejaka nova tehu a on sa vytesuje, ako maly. 😀

vierka, no to viem, len ma zaujimalo, ako je to s ovu a kedy sa nasadzuju 2tab. Mne napr. dozrel iba jeden folik na lavo a v pravo nic.... 🙄 Tak neviem, ci si mam dat 2tab. nasledujuci cyklus. A kukala som si tvojho drobca. Kraaaaaasneeeeeeee!!!!! 😀

vierka
21. sep 2009

no u nas je to tak, ze napriklad ja co chodim ku gyndosovi, tak on lieci neplodnost... cize v TT lekari co im "nechcu" pacientky tehotniet, tak posielaju za mojim a ked im ani on nepomoze, tak potom uz len CAR...

mireag - ved jedno vajicko je v pohode, nemusi byt hned na kazdej strane... ved pri normalnom pocati dozrieva len jedno vajicko kazdy mesiac, takze to je v pohode.. ked je to jedno, tak ti nemusi zvysovat davky 😉
dakujem za pochvalu, sama som ho robila 😀 teda s mangelom 😀 😝

anjelinka
21. sep 2009

No, aby sme si rozumeli, porobil mi vsetky mozne vysetrenia, chodila som na folikulometrie, stery mi robil, atd..., ale ked trebalo predpisat pregnyl, tak cuvol...

asshanti
21. sep 2009

anjelinka, dovolenku mam len dnes, minuly tyzden som mala 2 dni. dnes preto, ze som mala poradnu, zdrzala som sa tam skoro hodinku a nechcelo by sa mi to v robote nadrabat... ja mam este asi 13 - 14 dni, tiez si mozem este zopar dni paragrafov vycerpat. takze to cerpam pomalicky, kazdu poradnu, k zubarovi a tak, lebo to tak do konca roka alebo januara musim pocerpat, lebo potom uz pojdem na matersku... 😵 😵 😵 takze postupne to ubuda, ale este mam dost...

mireag
21. sep 2009

anje, tak si ho zozen a nechaj pichnut. Ja ho mam odlozeny, v pripade, ze dalsi cyklus folik nepraskne. 😉 Neviem, preco robia s pregnylom take caviky. V CARe by ti ho supli hned.

nellie_
autor
21. sep 2009

anjelik a ved uz si mala ovu aj bez clostilu a pregnylu... 😉

inak u nas bola sila, ze prave v tom cykle kedy mi pichla pregnyl sa mi vytvorili tie hnusne cysty.. na mna to ma asi opacny ucinok alebo co... 😀

snecka
21. sep 2009

Caute zlatušiky moje, prisla som Vas kukučiť a tu jaké novinky.
Alex gratulujem k chlapčekovi 😵
Vieri no nádhera, je krásny, taká pusinočka, noštíček, no hotová som 😵
Nellie čakáme ovu? Anjelik mrcha? NO do riti baby čo robíme. ja tento mesiac asi zas anovulák, beriem aj Femigard ale má na mna asi opacne ucinky.
Povedzte čo mate ešte nové? Pozerali ste v sobotu na jojke, osem statočných?
Voľako Vás nestíham. 😒

vierka
21. sep 2009

mireag - ale v centre zase mozu predpisovat bez problemov lieky co gynekolog nemoze, tam maju viacej pravomoci co sa tyka liekov, aj mozu silnejsie predpisovat hormony, tak preto to tam nie je problem...

ass - a to nemas paragraf - navsteva u lekara??? ja si nan navstevu u lekara cerpam taky paragraf 🙂

sneci - no uz vidim, ze ho bude teta snecka balit ked sa narodi 😀
ale nie, dakujeme za pochvalu, aj mne sa hrozne paci, by som ho hned boskaaaaavala 😝 😀
a co mas vela robotky, ked nas nestihas???

snecka
21. sep 2009

Áno veľa roboty, aj som chodila veľa s mužíkom po rybách, taká som akčnejšia, každý deň keď príde z roboty tak sme buď na rybách alebo na tenise.
A jasné že ho zbalím 😵

asshanti
21. sep 2009

vierka, mam a nejake som uz aj vycerpala, ale teraz chcem dovolenku, aby by na potom uz neostavala... a este mame aj take casenky ci co, ale to sa mi uz nechce vracat naspat do roboty a potom pocitat, ze kolko este hodin treba vycerpat a tak... radsej si rano pospim, objednam sa k dokimu na deviatu - desiatu, urobim si nakup, potom si kludne doma nieco porobim a ked je aj manzo doma, tak mame krasny den !!! 😵 😵 😵 akurat mi hore vyniesol kavicku 3 v 1, sestricka vravela, ze ju pokojne mozem pit, tak si ideme spolocne dat tu kavicku, uz sa tesim... 😵 😵 😵 MNAM !!!

snecka
21. sep 2009

Ass nazdravie 😉 Už to zostáva len na Tebe, to dievčatko, tí naši chlapci ani nebudú mať koho naháňať. 😵

asshanti
21. sep 2009

sneci, tak ja by som straaaaaaaaaasne chcela dievcatko !!! 😵 😵 😵 nech nas tu ti chalani celkom neprevalcuju... 😀 😀 😀 ale ako som uz asi 100 krat povedala, nech je to hocico, len nech je to zdrave babenko !!! 😔 😔 😔 😵 😵 😵

vierka
21. sep 2009

sneci - ved budu predsa nahanat teba!!!!! 😀 😀 😀 😝

ass - aj ja som chcela straaaaasne dievcatko, ale vcera prvy pohlad na monitor a bolo mi veru vseeeeetko jedno 😵 😵 😵
tak to mas dobre, my sice mame tiez ze sa to rata kolko som bola kedy u lekara a kolko mam este narok, ale nam to pocita system takze v pohode... co mam este nejakych 7 dni dovolenky, tak to si vycerpat pred materskou a budem o tyzdnik dlhsie doma... to uz bude december, tak mozem behat po nakupoch a nakupovat vianocne darceky... teda to sa uz budem asi skor gulat po tych nakupnych centrach 😀 😀 😀

snecka
22. sep 2009

Dobré ránko 😵
Vieri ty budeš mať malého kozorožca, to sú takí skvelí ľudia, viem o čom hovorím 😵 , sama s ním žijem 🙂
A máte úplnú pravdu že je to úplne jedno čo to bude, len nech je to zdravučké , a kľudne môžu naháňať mňa alebo sa budem naháňať sama 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre