Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
29. sep 2009

vieri ale par som ti preposlala na mail 😉

vierka
29. sep 2009

nelie - dakujem, potom juknem ked pridem od zubara... lebo maly sa zaprel, ze sam nechce ist, tak musim ist s nim 😀 😀 😀 no co uz s nim ked toho zubara tak potrebuje 😝 😀

no na FB som nebola ani nepamatam, priznavam sa 😖

nellie_
autor
29. sep 2009

vieri ja tiez som na FB nebola ani nepametam.. vlastne od vtedy co sme tam boli skoro vsetky baby tu z tejto temy.. 😀 😀 😀 😀
ja stale tomu neviem prist na chut 😅

asshanti
29. sep 2009

caute baby, konecne ste tu !!! tak dnes to u nas vyzera uz pomaly na jesen... vcera nam dali ku vsetkym oknam ten sadrokarton, dnes to budu vyspravovat a davat nejake rohove listy a brusit, este sietky, parapety, atd... v stredu dojdu pomerat zaluzie, konecne, lebo uz mi to zacina prekazat, ani vyzliect sa nemozem, len potme a rano kopec svetla, ani spat sa neda, aspon doteraz... dufam, ze do stvrtku to vsetko zmaknu, potom sa bude vsetko malovat a konecne upratovat... ale vyzera to uz teraz dobre... 😉 😉 😉

alex
29. sep 2009

ahojte kočky,
nellie závidím ti ten krásny víkend, hneď by som s manželíkom niekam vybehla, určite bolo super.
Teším sa na fotky 🙂

nellie_
autor
29. sep 2009

ahojte... 😉 🙂 🙂

my sme sa dnes rozhodli ze predsa len vymalujeme obyvacku na červeno... 😎 😎
uvidime ako to bude vyzerat.. je dost velka ta obyvka 10x5 metrov a dame jednu stenu cervenu a este na strope mame zo sadrokartonu urobeny taky obdlznikovy vystupok s bodovymi svetlami tak aj ten dame na červeno... 😎 😎
a ak to bude vypadat zle tak do drahy premaluje... ved je vyuceny maliar.. tak nech sa čini 😀

asshanti
29. sep 2009

nellie neboj, bude to dobre vyzerat, je to velka izba, takze ta farba ju nebude zmensovat. juuuuj, urcite ste mali krasny vyletik, pekna nova fotka v profile, uz sa tesim na dalsie na FB !!! 😵 😵 😵

vierka, krasna komodka aj skrina, my mame take nieco tie rucky, uchytky strieborne v spalni na vstavanych skriniach...

vierka
29. sep 2009

ahojte baby, tak som uz spat od zubara 😀 v pohode, este ze som isla s malym aj ja, lebo ma zubar pochvalil... bal sa ze budem mat strasne dasna, lebo minuly rok som mala s nimi hrozne problemy, ale pochvalil ma, ze teraz su super, ze by som mohla byt tehotna aj kazdy rok, ze mi to prospieva 😀 a spravil len jeden malinky kazik a uz som bola vybavena, tak sme to zvladli 😀 v tehu tam uz nemusim ist, jedine ze by som mala nejake problemy zo zubami, alebo citim tie dasna 😀

nelie - no a pomaly odvtedy som tam nebola ani ja, ale ja skor len preto, ze nemam akosi cas 😅
tak bude na cerveno ta obyvka??? tak to sa potom tesim na fotecky, podla mna to bude vyzerat super 😉

ass - my sme doladili uchytky ku skrini, lebo je to prvy nabytok v detskej, tak aby to ladilo k sebe a v pohode...
a sufliky na komode mame total vysuvne a je v nich placu a placuuuuuu, ze sa tam zmesti asi aj komplet vybava pre babo a este aj komplet moja 😀

nellie_
autor
29. sep 2009

no vidis to ako si to zvladla.. - sikulka... 😎 😎 😎

tak ste ma ukludnili s tou cervenou... 😎 😎 😎 ja sa uz tak tesim.. ale na koniec sa to dnes nejde malovat, lebo draheho odvolali do prace.. ale neva aj tak stale nemam este ten debilny plyn tak pohoda....
snad sa do roku 2015 prestahujeme... 😀 😀 😀

vierka
29. sep 2009

no zvladli sme to 😀 tusim mi to tehu prospieva, ani zubarov sa nebojim 😀

no ja by som s farbami experimentovala, takze podla mna to bude v pohode 😉 a ked mangela odvolali, tak ti to kludne pridem namalovat ja ked chces 😀

a inak som prisla na to, ze maly je v istom smere po maminke... ked som isla od dokiho, tak som pocuvala MP3 a ked zacal spievat Cernoch Usher, tak vtedy zacal maly kopat 😀 takze ma zjavne cernossky vkus po mame 😝 😀

nellie_
autor
29. sep 2009

vieri, takze maly raper... 😀 😀 😀
to musi byt super ked takto reaguje... 😀 😀 😀
pockaj sa narodi s retazami na krku a slencnymi okuliarmi a v siltovke.. 😀 😀

asshanti
29. sep 2009

aj my co mame vstavane skrine v spalni, tak ked kolegyna videla tie velke zasuvky, tak vravela, ze tam v pohode mozem aj babo odlozit ako do postielky... 😀 😀 😀
aj ja sa uz tesim na pohyby, uz by to malo prist, vsak...??? tu mi ukazuje 18. tyzden, ale normalne som v 17.... a minule som citala, ze v tom 17. - 20. tyzdni maju prist prve pohyby, u prvorodiciek aj neskor. zda sa mi, ze uz som aj daco citila, ale neviem ci to bolo ono... bolo to take ako keby mi skvrkalo v zaludku a vcera zase ako keby mi tam praskalo take velke mnozstvo bubliniek... tak neviem... 😕 😕 😕

nellie_
autor
29. sep 2009

ashhanti to tak tehulky popisuju ze najskôr citia bublinkovanie potom pohyby 😉 🙂 😵 😵
tak to urcite bolo ono 😉

jooooooj aj ja uz chcem take bublinky... 😵 😵 😵

alex
29. sep 2009

ass ani ja ešte tie pohyby necítim, teda občas sa mi niečo zazdá, ale neviem s určitosťou povedať, že to je ono.
Vierka šikovne si zvládla zubára. Inak aj ja sa musím objednať. Ja mám kaz na osmičke a aj s ďasnom pri tom zube mám občas problém, asi si dám ten zub vytrhnúť a bude pokoj.
Nellie určite bude tá červená stena super, netreba sa toho báť.

asshanti
29. sep 2009

tak, kazdy sa ma vypytuje, ze ci uz citim pohyby a ked poviem, ze este nie, tak kazdy, ze nieeeeeee....??? 😠 😠 😠 tak uz som dnes jednej povedala, ze som este predtym nebola tehotna, tak to neviem s istotou potvrdit... 😝 😝 😝 uz sa neviem dockat, o necele 2 tyzdne idem na poradnu, tak dufam, ze mi doki ukaze ako pekne babatku bije srdiecko... 😔 😔 😔

alex
29. sep 2009

ass, my ako prvorodičky pohyby cítime neskôr, takže žiadne obavy. A kedy si naposledy videla vášho drobca?

asshanti
29. sep 2009

tak to bolo asi v nejakom 10. tyzdni... potom mi ultrazvuk nerobil, ani na minulej poradni, ze az nabuduce, teda o 2 tyzdne... tak dufam, ze je ok. uz som si aj myslela, ze mi presli ranne nevolnosti, lebo vcera bola pohoda, no dnes rano uz zase... 😒 😒 😒

nellie_
autor
29. sep 2009

asshanti takze u teba sa tiez rozlusti pohlavna zahada... 😉 teda ak bude babenko priaznivo natočene... 😎
nebooooj nestresuj sa urcite bude vsetko OK.. 🙂 🙂
tie nevolnosti som myslela, ze uz mas za sebou.... 😅 no co babo dava o sebe riadne vediet... 😉

no - asi som teba s vierkou vymenila.. pockaj, vy budete mat male copate dievcatko 😉 😵 😵

alex ale to si das vytrhnut az po pôrode.. ci teraz??? tehulam sa asi nemozu zuby trhat.. či?? 😕

asshanti
29. sep 2009

nellie, mne sa aj predvcerom snivalo, ze sa nam narodilo dievcatko... 😵 😵 😵 ale uz to velmi neroztrubujem, pretoze ked to bude chlapec, tak ma nebude lubit, ze som chcela dievcatko a nie jeho... 😀 😀 😀 fakt mi to je jedno, pokial bude zdravucke a peknucke !!! 😵 😵 😵 ale doki mi povedal, ze to este nebude vediet ani nabuduce, ze to su minimalne rozdiely, ze treba cakat... tak asi skocim na to 3D...

alex
29. sep 2009

ass a ja som si myslela, že to len ja tak málo vídam drobca. Možno to lekár uvidí, veď my sme boli na tom 3D v 18tt a už videl.

Nellie neviem ako je to s trhaním v tehotenstve, ale určite mi ho bude chcieť zubárka zalátať, takže trhať sa nebude.

asshanti
29. sep 2009

alex, vidis a ja som si to tiez myslela, ze ho malo vidim... iba 2 krat zatial, v tom 6. mesiaci a potom v 10., ale to mi ani foto nedal, len ze je tam akcia, srdiecko bije... 😵 😵 😵 ale to oni vedia, ze kolkokrat mozu ten ultrazvuk robit, lebo tiez ne je dobre to robit casto... ale moj doki nema 3D ultrazvuk, ten je az vyse 30 km vzdialeny, pokial dobre viem. este musim u kamosky pozistovat, ona o cca tyzden rodi a ze vraj bola...

vierka
30. sep 2009

dobre ranko baby 😀

este k tym ultrazvukom, nerobi sa na kazdej poradni, robi sa 6 tt ked sa potvrdzuje tehu, potom okolo 10 - 12 tt, potom az 20 tt, 30 tt a este 34 tt a v nemocnici potom robia ultrazvuk podla uvazenia... takze su tusim za cele tehu len 4 ci 5 utz u dokiho 😉

no a co sa tyka pohybov, tak taketo to bublinkovanie, ale skvrkanie v brusku, tak to je ono 😵 nebojte sa, ked to necitite kazdy den, lebo tie pohyby su este take slabucke, ze si mnohe ani nevsimnete pocas dna... ja som to citila skor vecer, ked som si lahla na chvilu na chrbat a cakala som 😵 a citievala som to tak raz, maximalne dva krat do tyzdna... a potom bol prvy kopanec, to rozhodne budete vediet ze to je ono a od toho prveho kopancu ho citim kazdy den 😉

nelie - no jasne, ze sa tak narodi a este bude mat mobil v ruke a povie mi "Chaaapes, braaaacho" 😀 😀 😀

alex - k zubarovi urcite chod aby sa ti ten zapal z neho nepreniesol aj do krvi, takze sup sup k zubarovi, nech on povie co sa s tym da robit 🙂

nellie_
autor
30. sep 2009

ahojte...dobre ranko 🙂 🙂
ja som dnes troska zaspala tak som dosla az neskorsim busom... 😀

vierka
30. sep 2009

no dneska by asi zaspal kazdy, tak sa dobreeeeeee spaloooooooo 😀

nellie_
autor
30. sep 2009

presne, je tak super zamračene 😎 😎 😎
a vôbec to nie je vhodne pocasie na vysedavanie v kancelarii 😀 😀 😀

ale uz sa dopujem nescafe 3v1 to isti.. 😀 😀 a rozok s maslom a medikom ku nej... 😀

asshanti
30. sep 2009

dobre ranko babule.

vierka, tak to si nas s alex urcite ukludnila !!! 😵 😵 😵 teda mi robil ultrazvuk tak ako mal, najprv v 6. tyzdni, potom v 9. - 10. a teraz nabuduce to bude presne tak okolo 20., super !!! s tymi pohybmi fakt neviem ci mi skvrkalo v bruchu alebo to naozaj bolo to prve kopkanie... tak si pockame a budeme sa tesit !!! 😵 😵 😵

alex
30. sep 2009

ahojte kočky,
dnes tu nemám šéfa, ale zato prišiel ešte vyšší šéf z Rakúska, ale to je pohode, s tým debatuje kolegyňa, takže ja mám pokoj. Zajtra idem na UZV a uvidíme, či ma teda už nechajú v nemocnici, alebo to ešte o týždeň odložia... Už to chcem mať zasebou.
Ass poisťovňa prepláca len 3 UZV, 10., 20. a 30. týždeň, ale veľa kočkám robí lekár pri každej kontrole UZV, ale to závisí aj od lekára. Ja si napr. každý UZV platím, takže tak.
A to bublinkovanie sa mi zdá byť už častejšie a intenzívnejšie, takže verím, že čoskoro sa Jakubko rozkope 🙂

nellie_
autor
30. sep 2009

mne sa dnes nejak nic nechce... pojdem si asi zohriat obed, nejak ma hlady prepadli... 😀
mam vyborne kuracie prsia v takej smotanovej omačke s cestovinkou 😵 😵 😵

asshanti
30. sep 2009

dobru chut, nellie !!! 😎 😎 😎 aj my sa uz chystame vonku na obed, dnes je super paradajkova polievka a kuracie prsia so sunkou, syrom, cesnakom a americke zemiaky. MNAM, uz som riadne hladna !!! ja mam prave dnes dost roboty, kolega mi posunul nejake cistenie dat, ktore musi byt hotove dnes, tak makam... 😝 😝 😝 tak zatial pa.

vierka
30. sep 2009

nelie - nehovor o jedle, lebo ti to zjem!!! 😝 😀

ass - je to v pohode to s tym citenim pohybov, takze pekne vyckaj a coskoro to bude aj intenzivnejsie a prvy kop urcite hned budes vediet ze to bol kop... ja som si pri tom prvom bublinkovani tiez nebola ista ci je to ono, ale ked to bolo castejsie, tak som vedela, ze to bolo vtedy ono 😀
a pokial mas vzdy vysledky v norme, citis sa dobre a mas dobry tlak a tak, tak ti doki moc ten utz robit nebude...

alex - na zajtra drzim palce, aby ste mali uz to vysetrenie za sebou, ale ja verim, ze bude vsetko v uplnom poriadku 😉

no ja som uz pekne vymalovana, nahodena, vyvonana a idem na jednu podnikovu akciu... beriem aj fotak, tak sa vam potom odfotim ako tancuje take sexy mamina 😀
tak pre dnesok koncim a zelam vam krasny zbytok dniku... zajtra sa prihlasim az neskor, lebo dovolenkujem, takze budem isto vyspavat 😀 pa pa pa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre