Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
5. okt 2009

jane - no veru - porad nic.. 😒
ale vies u nas to je aj tym, ze som strasne malo s manzelom a od aprila sa nam podarilo iba raz sa strafit do
ovu.. 😉
a vy sa ako dlho snazite??? neboj, hlavne mysli pozitivne.. ono to raz pride, uvidis 😉 🙂

jane86
5. okt 2009

V prosinci 08 jsem vysadila HA. Ale nepravidelná ms a anovulační cykly takže první ovu jsem měla letos v červenci. Ale už jsem z toho na palici. 😢

nellie_
autor
5. okt 2009

jane.. ja som vysadila HAK 12/07 cize snazilkujem o rok viac ako ty... inak prvy rok bol aj u mna najhorsi a potom postupom casu to uz tak nejak inak vnimam...
a aj mas nejake vysetrenia za sebou?? hormonalny profil a folikulometriu?? ale asi hej ked si mala nasadeny clostil, ze??

alex
5. okt 2009

Ahojte babuľky,
Vierka všetko len to najlepšie ti prajem k meninám!!!
🙂

Ja som bola ráno na morfo. UZV, Jakubko je už veliký chlapec. A od včera cítim pohyby dosť intenzívne. 😵

jane86
5. okt 2009

Jo jo já na folikulometrii (psala jsem to o stránku zpět) a manžel byl i na spermio---

vierka
7. okt 2009

dobre ranko kocky, tak ako po vcerajsom vypadku??? 😀

nellie_
autor
7. okt 2009

no dobre ranko.. 😉
ja priznavam s rukou na srdci, ze som mala vcera abstak jak hovado 😀 😀 😀
to bolo strasne - len makat a ziadne medzikliky medzi tym na kona 😀

asshanti
7. okt 2009

ahojte dievcata,

tak som konecne tu... od stvrtka som bola na nete az vcera, aj to konik nefunfoval... 😲 v piatok a pondelok som mala dovolenku a doma som mala PC pod foliami, vytiahnuty zo zasuvky, tak sa nedalo dojst...

vierka, inac, vsetko najlepsie k pondelkovym meninam, nech sa Ti splni vsetko co si zelas !!! 😵 😵 😵

v sobotu sme boli na svadbe, bolo super a zda sa mi, ze ma babo aj po prvykrat koplo, ale neviem naisto... bolo to rano po tretej, isli sme akurat k autu a bolo to ako keby ma niekto pichol nozikom, niekde v strede bruska, tak neviem... odvtedy nic, tak som aj trosku nervozna, ci je vsetko ok... 😒 😒 😒 na poradnu idem v utorok, tak som zvedava... okna su uz hotove, poschodie mam vymalovane, takmer vsetko upratane, este zaclony, koberec a tak. uz aj dole je nieco vymalovane, ostala iba obyvacka, chodby a stara kuchyna... ale uz ma to nebavi, skoro vsetko robi mamina, ja musim byt v robote, lebo zastupujem kolegynu, ale aj tak periem, dnes sa chystam zehlit, lebo uz mam riadnu kopu a vypratala som si komplet toaletny stolik, vnutrajsok posteli a caka ma najvacsia fuska, komplet vstavane skrine aj s oblecenim... 😝 😝 😝 som unavena a vsetko ma boli...

alex
7. okt 2009

ahojte kočky,

tak včera to bol brutus. Ja som bola aspoň na FB, keď tu sa nedalo.

Ass náš Jakubko už kopká krásne, som si istá, že je to ono. Uvidíš, že čoskoro aj ty to budeš vedieť s istotou.

nellie_
autor
7. okt 2009

alex a ja tupaaaaaaaa ja som od nudy sla umret a facebook ma nenapadol 😅 😅
som ja ale telaaaa 😀 😀 😀 😀 vidis to.... 😀 😀 😀 😀
normalne sa teraz na sebe smejem.. 😀 😀

asshanti vy sa riadne svadbujete tento rok 😉 a ja som od mojej cize 2 roky na ziadnej nebola 😅 😅

takze uz vas pekne kopkaju.. 😵 😵 😵

baby - vcera aj dalsia svagrina oznamila ze je tehotna.. jej maly Tobik bude mat v januari 2 roky a v juni mu pribudne surodenec.. takze 2 svagriny z manzelovej strany su tehule.. jedna rodi v maji a druha v juni... tak ja som si povedala ze budem v juli aby bola postupka 😀 😀
ale velmi sa tesim na tie babetka.. tato svagrina co ma Tobika byva o 2 bytovky dalej tak sa budem chodit vytesovat pri babetko 😵 😵 😵 😵 Tobiho lubim ako svojho 🙂 😵 😵 😵

alex
7. okt 2009

nellie 😀
ale aspoň si viac porobila v práci.

asshanti
7. okt 2009

nellie, aj my sme od nasej svadby az teraz boli a rovno na dvoch... a mali sme ist este aj na dalsiu, ale manzel musel pracovat, nedala sa vymenit sluzba tak narychlo... a teraz 26.9. sa vydavala moja sesterka, ale nebol nikto z rodiny, bola to svadba narychlo, lebo je tehotna, no predvcerom som sa dozvedela, ze 31.10. chystaju nejake posedenie, obed pre vsetkych, takze pojdeme. zase nejake peniaze do obalky, nieco nove na seba... poviem vam, uz som totalne zruinovana... 😀 😀 😀 okna nas vysli na cca 200.000 Sk, v pondelok sme vyplacali majstrov - 1.000 eur a este zaluzie, tipujem tak 10.000 - 15.000 Sk... a teraz este zariadenie do detskej izby pomaly... no uzas... 😀 😀 😀

a s tymi pohybmi naozaj neviem, ci je to ono... dufam, ze ano... 😔 😔 😔 uz som z toho aj trosku nervozna... 😒 😒 😒

vierka
8. okt 2009

dobre ranko baby 😀 vcera som vam uz potom nestihala pisat, nejako vela tomu konikovi moc nedavam 😅 pri novej kolegyni moc nemozem a nestiham 😨

nelie - no vidis to, teba ten FB nenapadol a mne aj napadol, ale nejako som nemala sancu na neho ist 😒 tak aspon pre buduce budes vediet 😉

ass - s tymi pohybmi si nemusis robit hlavu... ja som to mala do 20 tt tak, ze som nieco citila tak maximalne raz za tyzden... potom som bola na poradni a som to povedala dokimu a on ze v pohode, ze za chvilu to zacne a mam si to vsimat... a hned druhy den po poradni sa maly rozkopal a odvtedy ho citim kazdy den 😵 takze hlavku hore, urcite je vsetko v poriadku 😉
alebo si skus vecer lahnut na chrbat ked budes napapana a cakaj...

vierka
8. okt 2009

hlava derava!!!!! .... akoze ja!!! 😅

ass - velmi pekne dakujem za blahozelanie 😵

asshanti
8. okt 2009

vierka, nemas zaco!!! 😵

tak dnes ma zase rano napinalo a vcera ma priserne bolel zaludok a hlava, to asi z pocasia, bolo skaredo... ale dnes je krasne slnecno, tak dufam, ze bude lepsie. v utorok mam poradnu, tak snad aj vysledky aj vsetko bude ok. 😔 😔 😔

nellie_
autor
8. okt 2009

dobre ranko.... 😉 🙂 😵 😵

asshanti
8. okt 2009

ahoj nellik!!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
8. okt 2009

no ahoj... 😉
ano dnes je fakt krasne pocasie.. aj vcera bolo super.. ja by som brala keby takto bolo este aj cely mesiac.. 😎 😎
neboj, poradna isto dopadne super... 😉 a budu ti robit aj sono.. aby sme vyriesili pohlavnu hadanku? 😉

vierka
8. okt 2009

nelie - len aby si nebola prekvapena... ja som sa priam zhrozila ked som vcera pozerala predpoved pocasia a na utorok buduci tam ukazovali cez den uz len 10 stupnov 😨 😅

ass - urcite bude vsetko v poriadku a mam za co 😵

asshanti
8. okt 2009

no veru, ma sa riadne ochladit, br... 😖 😖 😖 takto ako teraz keby bolo, tak je to super.
ultrazvuk mi asi bude robit, ale uz minule mi povedal, ze to este nebude na 100 % vidno, ze az neskor, tak neviem.... ja uz sa teda neviem dockat... 😵 😵 😵

nellie_
autor
8. okt 2009

assh podla mna teraz to uz bude vidiet.. teda podla toho ci bude babo priaznivo natocene 😉

no viem, ze ma byt 10 stupnov.. to ma porazi.. ja nenavidim taku zimu 😅

konecne mi po tyzdni dnes dosiel manzeliiiiik.. sa vytesujem o 3 pride po mna z roboty 😵 😵 😵 😵

asshanti
8. okt 2009

nellie, tak si poriadne jeden druheho uzite!!! 😵 😵 😵

moj dnes zase ide na nocnu, mal v pondelok, vcera a dnes zase, lebo zastupuje kolegu... takze zase spinkam sama... 😒 😒 😒 esteze mam babo v brusku. 😎 😎 😎

jane86
8. okt 2009

Ahojky, potřebuju se zeptat. Za jak dlouho se po laparce můžeme zase začít snažit??? A nemáte s tím některá zkušenost??? Dík

nela00
9. okt 2009

jane ak sa na to cítiš aj hneď 😉

jane86
9. okt 2009

Ahoj a ty jsi laparku taky měla?

nela00
9. okt 2009

áno 🙂 ty sa chystáš alebo si po?

vierka
9. okt 2009

😀 dobre ranko baby 😀

nelie - ved to, ta zima a to mame ist v utorok do divadla a chcela som sa ohaknut ako som bola na party a asi tak zamrznem, takze budem musiet prehodnotit svoj outfit 😅
a co po vcerajsku??? este vladzes chodit??? 😝 😀

ass - nelie dobre hovori, ak bude babatko dobre otocene a doki ma dobre oci, tak by to uz mal vidiet 😉 ved uvidis... ale o pohlavie tak nejde ako skor o to, ze je malinke v poriadku 😉
no a ja od pondelka som sama na 10 dni 😅

jane - tak to ti ja neviem poradit, ja som na laparke nebola, len na HSG vysetreni 😉

nelka - ahojcek, rada ta citam, ako??? 😉

jane86
9. okt 2009

9.11. 2009 jdu ☹ jsem z toho nějaká hin 🙂
A můžu se zeptat co ti zjistili? A jestli ti profukovali vejcovody? A jestli to pomohlo? A fakt jste to začali zkoušet hned?

nellie_
autor
9. okt 2009

dobre ranko 😀
vieri jasne ze vladzem chodit... 😀 😀 😀

nelka ahoj 😉 😵 😵 😵 😵 😵

jane86 - neboj sa laparky aj ja ju mam za sebou... a viem teraz sa mi lahko hovori ale ja som ina padavka a cintlavka a fifinka a ked ti to hovorim ja, tak mi ver... fakt to nic nebolo.. 😉
bala som sa nenormalne ale teraz by som sla v pohode aj druhy krat 😉

a moje nadeje sa rozplynuli.. ale napodiv to zvladam celkom dobre... zajtra cakam mrsinu...
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
nuz co uz, asi to tak ma byt... ze ani to ze sme sa konecne od aprila strafili nepomohlo... ☹ ☹ ☹ ☹

jane86
9. okt 2009

nellie a co ti zjistili? A bolelo to potom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre