Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
13. okt 2009

ahoj Kati... 😉 🙂 🙂 🙂
a este stale nemate presne jasno ktore meno date??? 😉
to je taka sila ze uz ides rodit.... 😎 😎

vierka
13. okt 2009

ahojte baby, mne len bolo blbe mat posledny vcerajsi prispevok a dnesny ranny za sebou 😀 skoro ako schyzofrenia 😀 i ked aj s tym vstavanim to bol problem, kedze od vcera spavam sama a nemal ma kto z postele dvihat 😀

asshanti
13. okt 2009

dobre ranko baby,

ja som dnes predsa len v robote, na poradnu pojdem az zajtra a stvrtok, piatok si vezmem dovolenku. 😵 😵 😵 poschodie uz mam komplet hotove, aj navrtane obrazky a tak, zaclonu, proste vsetko. aj dole uz je nieco komplet vypratane, dnes este ocko raz premaluje obyvacku a potom chodby, vsetko sa vyprace, lebo aj mamina ma dovolenku a ostane uz iba stara kuchyna, jupiiiiiiiii. 😀 😀 😀

katika82
13. okt 2009

nellie no veru ešte nemáme stále vybraté konečné meno to je sila čoo?? ale to som celá ja mám na všetko čas

alex
13. okt 2009

Ahojte kočky,
dnes je ale kosa, čo.

vierka
13. okt 2009

katika - ved mas este cas, tak dva tyzdne 😀 😀 😀

ass - tak to u vas pekne postupuje, sa tesim 😀
a ty sa neobjednavas na konretny den na poradnu? alebo mozes prist kedy chces, lebo mne sa presne datum a cas a idem tam presne vtedy 😀

alex - no dneska teda je a ja idem este vecer do divadla, brrrr ani sa mi nechce 😀

nellie_
autor
13. okt 2009

katika tak to urobite tak ze podla toho ked sa narodi ci vypada ako jasny Petko alebo Matej.. 😉
lebo ja som mala byt celych 9 mesiacov Lucia alebo Monika a potom ze Daniela.. a nakoniec ked ma mamina zbadala ze ved ja som jasna Julia 😀 😀 😀

vieri nejaky zeriav si prenajmi aj s nejakym sexi zeriavnikom a bude ta chodit kazde rano dvihat z postele 😀 😀

alex veru je riadna kosa... brr ja som si rano dala tricko a ze na to si dam kozenu bundu a veru ked som pocula ten vietor dobre ze som si dala pod bundu aj hruby rolacisko... 😎 😎
ine vykyvy - pred tyzdnom 26 a teraz 6 😅

asshanti
13. okt 2009

veru, veru, kosa ako v ruskom filme... 😢 😢 😢 ale v robote mame krasne teplucko... 😵 😵 😵

vieri, u mojho dokiho je tak, ze sa objednava az na cas po deviatej na prehliadky a rano od osmej do deviatej robi odbery krvi a tak, bez objednania. mna minule zobrala hned, lebo mi brala krv. a vravel, ze mam prist o 3 tyzdne, kedy mi bude vyhovovat, to bolo vcera, tak dufam, ze nebude vadit ked budem meskat 2 dni, ale asi nie... 😉 😉 😉

snecka
14. okt 2009

Kukulienky moje 😵
Ja stále ešte nič, včera som trošku špinila a dnes zase nič, to je na sľučku ☹ Mám pekne nervy, bola som na preventíve z roboty a nepotvrdili mi papier že mozem pracovať, mám vysoký tlak že 170/110, 😖, že sa mám dať liečiť, a že mám asi strumu, je mi z toho úplne na grc, pretože pred dvoma rokmi som robila všetky vyšetrenia a moja štítna bola v poriadku a moj tlak? Moja doktorka povedala že ma treba zavrieť do koncentráku, že mám schudnúť, no tak iste chápete že ku nej tak ľahko nepojdem, ak niekam pojdem tak do BB čo je 40km od nás. Tak sa teraz neviem rozhýbať ale keď vidím moja anovuláky tak mám silný pocit že s tou strumou mohla mať fakt pravdu, Ach jaj ďakujem že ste si ma prečítali 😵musela som to dať zo seba von, lebo by ma rozdrapilo. ☹
Nellie dík za vtípek 😀
Ass nech ti to dnes dopadne super. 😵 a už bude vyriešená aj brušková záhada?
Naše tehule pekne Vám to ubieha 😵
Vieri aké bolo divadielko?

vierka
14. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

nelie - tak to by musel byt riadny zeriavnik s poriadkou klaaaaaaadou.... ehm, teda kladkou - aby ma nou dokazal dvihnut z postele 😝 😀 😀 😀
a len sa pekne obliekaj, toto uz neni sranda na tricecka a budnicky 🙂

ass - tak mne doki povie, ze pridite o tri tyzdne a sestricka mi da hned datum do tehu knizky a povie hodinu kedy mam prist... ja idem buduci tyzden v stredu a mala by som mat uz aj vysledky cukrovky a pojdem asi este raz k zubnikovi odtial 😉

snecka - dobre ranko zlaticko 😵
boze, co to tu citam hned od rana 😖 takto si dopadla mojenko, tak to ma mrzi a mas teda riadny tlak a sice neviem co je to struma, ale asi to ma nejaky suvis s tou stitnou zlazou - tak treba to poliecit ked sa da... a keby mne raz povedala nejaka doktorka take nieco, tiez by som k nej neisla, akoze neznasam takychto doktorov, ktori si nevedia uvedomit, ze clovek to ma z niecoho ineho nez z toho, ze cele dni sedi pri stole a je 😔 z takych mi je na grc a ze lekari 😖

a divadlo bolo super - sme sa aj nasmiali, ale bolo to aj neskutocne dlhe, bolo mi tam strasne teplo a len som sa stale cochrala co ma vsetko svrbelo a tak... a okrem toho to bolo prychologickejsie, tak si dneska musim asi niekde precitat, ze co tym chcel "basnik" vlastne povedat 😀 sak blondina 😀

nellie_
autor
14. okt 2009

dobre ranko.. 🙂

snecinka ahojky.... 😵 😵 😵 😵 😵
to co bolo za trúúúúbu ta doktorka???? 😠 😠 😠 to ako môze mat taky pristup ku pacientkam, krava 😠
normalne ma nastvala.. veru,nechod tam viac.. to je fakt sila ....
a veru tie anovulaky môzes mat zo stitky... takze si ju ides dat preliecit... stitka veru nie je sranda.. ale neboj daju da to poriadku a budes fit... 😉
a to teraz je aky postup, ked ti nepotvrdili tu preventivku???

vieri - takze v divadle sa celkom pacilo.. 😀 😀 mna by tam porazilo ja nemam rada divadla a take dlhe uz vôbec nie.. neviem si tam nikdy moje kilometrove chodule naskladat... 😀 😀 😀

nellie_
autor
14. okt 2009

babenky ak mate cas toto si fakt pozrite....

Toto je vitazka sutaze Ukraina ma talent.
Vitazka maluje pieskom na osvetlenu tabulu a
obrazky su pre obecenstvo premietane na platno.
Pribeh rozprava o nemeckej okupacii Ukrajiny pocas druhej svetovej vojny ocami dvoch zalubencov, ktorych vojna odtrhla od seba.

http://www.fark.com/cgi/vidplayer.pl?IDLink=457...

vierka
14. okt 2009

nelie - ahojky 😀
no bola som aj na lepsich hrach ale dalo sa... najviac sa mi pacila hlaska, ked taka jedna herecka vyskocila obkrocmo na takeho herca a on povedal "Tak rad by som vas urobil...." potom sa odmlcal a dopovedal "....stastnou" 😀 to bolo take zlate 😵
ja mam divadla rada, tento rok som nebola na ziadnom koncerte, tak si to kompenzujem aspon na divadle a este sa tesim ze pojdem do kina na druhy diel Twilight sagy 😀

snecka
14. okt 2009

Vierka takže kulturna vložka stála zato. nooo ja som ešte v divadle nebola asi ☹, možno v brušku. 😵
Nellie no je to trúba tá doktorka, celý deň vydrží na jednej čokoláde a vyzerá aj ona aj celá jej rodina ako s koncentráku, no len ma sere že mi mohla niečo podceniť a ja sa zbytočne snažím ako debil otehotnieť a problém je úplne niekde inde ☹. No uvidíme mala by som to začať riešiť, keď mne sa taaaaak nechce chodiť po doktoroch, mám ich plné zuby, chcela som si kus oddýchnuť, no ale asi nebudem môcť. Nellie no teraz v robote v pohode, oni sú radi že robím, takže na PN nie som, len sa bojím aby to nezistil niekto kto by do toho začal vŕtať. Na druhý týždeň pojdem už fakt na doktorom, hádam 😅

alex
14. okt 2009

ahojte kočky,

nellie to videjko je super!!! 🙂

sneci, netráp sa kvôli doktorke, len si pekne zober kartu a choď inej. Inak moja sesterka bola tiež trošku pri sebe a lekárka jej predpísala tabletky reductil a povedala ako sa má stravovať a dosť jej to pomohlo. Tiež mala niečo s tlakom a cholesterolom, tak aby sa jej to dalo doporiadku.
Určite to nie je sranda s tým tlakom, netreba nič podceniť, ja viem, že človek nerád chodí k lekárom, ale keď to je nutné, radšej nič neodkladaj.

asshanti
14. okt 2009

ahojte dievcata!!!

sneci, tak ten doktorkin pristup ma fakt zarazil a aj urazil, krava jedna, ber kartu a najdi si inu, s ludskym pristupom!!! 😠 😠 😠 dufam, ze sa Ti ten tlak a aj ta stitka da do poriadku a uvidis, ze potom aj lahsie otehotnies, zlatko. 😵 😵 😵

tak ja mam za sebou poradnu, vsetko dobre dopadlo, som stastna!!! 😵 😵 😵 sestricka povedala, ze vsetky vysledky z krvi su v poriadku, nie je tam ziadna odchylka od normalu, takze babatko vyzera byt zdrave!!! tiez mi vysetrila moc co som doniesla, bol ok, tlak opat 120 na 80, doktor prehmatal brusko a aj premeral, hoci som v 19. tyzdni, malo uz 23 cm!!! od minulej poradne (3 tyzdne) som pribrala 2 kila, takze tie 2 kila co som od zaciatku tehotenstva schudla sa vynulovali a som na rovnakej vahe ako pred otehotnenim, takze uz teraz mozem len priberat. sestricka vravela, ze to je v poriadku, ze este mam kedy priberat, lebo potom sa to bude tazko zhadzovat... takze som zatial nadmieru spokojna so vsetkym!!! objednala ma aj na ultrazvuk v tom 20. tyzdni co sa chodi, idem buduci stvrtok o 13:25, takze mozno uz aj budem vediet co mame v brusku!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 a este sa doki pytal ci uz citim pohyby, ja ze este asi nic take konkretne, ze by som vedela, ze to je ono a on na to, ze som este len v 19. tyzdni a ze je to prve tehotenstvo, takze je to v poriadku, ze to pride neskor a nemam sa bat... som mu vravela, ze uz zacinam byt nervozna, lebo sa ma kazdy vypytuje na to, a on ze nemam byt a ze sa ma uz ani on nebude vypytovat, aby som nebola nervozna... zlaty...
potom som bola u kozmeticky, robila mi cistenie tvare, peeling, dala masku a este aj masaz a obocie, tak som mala taky prijemny relax!!! teraz som doma a idem otestovat novu zehlicku co sme kupili... 😀 😀 😀

vierka
14. okt 2009

no napriklad moja svagrina je dost pri sebe a pritom toho zje omnoho menej nez ja a vobec nechudne, ma dokonca zamestnanie v ktorom je stale v pohybe a nic - takze takyto pristup lekarky ma fakt vytaca 😠

ass - ja som ti hovorila, ze je vsetko v poriadku a ze sa nemusis bat, tak vidis... a este k tomu konik ukazuje o jeden tyzden viacej nez skutocne si, takze super... vidis to, tesim sa s tebou 🙂 a som zvedava na tvoj utz 😀

asshanti
14. okt 2009

dakujem vieri, naozaj som kludnejsia!!! 😵 😵 😵 a ten ultrazvuk uz keby bol zajtra, velmi sa tesim!!! 😵 😵 😵 a potom hned utekam kupovat modre alebo ruzove papucky, tak to oznamim manzovi, aby mal trochu prekvapko!!! 😵 😵 😵

vierka
14. okt 2009

ass - ja sa tesim s tebou 😵
no tak to bude mat riadne prekvapenie, ten moj sedel pri mne ked nam to doki hovoril, ale aj tak sa velmi tesil... ale teraz k narodeninam dostane aj tak take malunkate modre tenisky adidas - pre maleho futbalistu a verim, ze ho to tiez velmi potesi aj ked uz davno vie co je v brusku 🙂

asshanti
14. okt 2009

vieri, urcite ho to velmi potesi, taky krasny darcek!!! 😵 😵 😵 aj ten moj mozno bude chciet ist so mnou, ked nebude mat sluzbu, ale nejdem na 3D, tak ani nemusi byt jasne, ze co to bude, uvidime...

snecka
15. okt 2009

Caute cikule 😅 ,
Máte pravdu budem robiť niečo so svojim zdravotným stavom 😔
Ass ja som už chcela vedieť čo čakáme, a zase neviem nič, ja sa taaaaak teším s Vami moje zlaté pekné tehotné babulky a samozrejme sa teším aj s Nellie aj anjelikom, kde je 😕 😕
Nellie čo vlastne plánuješ ďalej ? 😨

vierka
15. okt 2009

dobre ranko kocky 😵 😵 😵

nellie_
autor
15. okt 2009

dobre ranko 🙂

snecik ja neplanujem nic.. 😀 😀 😀 zatial to nechavame tak.. budeme skusat dalej a ked nas to uz niekedy buduci rok omrzi tak potom by sme sli do centra.. ale moj drahy to radikalne odmieta (zatial) ale verim, ze casom ked sa nebude stale darit, tak zmeni nazor.. 😉
takze teraz som si povedala ze idem detoxikovat.. - cize ziadna alchemilka, kys.listova, vitamin E, Femi kvapky.. proste nic... 😎 😎 😎
ale meraniu samozrejme ostavam verna, ale asi iba do ovu a potom uz presne viem kolko dni uz bude do mrsiny...takze takyto je môj plan.. 😀 😀 😀

ozaj co som vam spominala tie moje dve tehotne svagriny tak ony maju obidve aj rovnaky termin pôrodu - 16.5. tak sme sa nasmiali na tom.. samozrejme zo zaciatku ma lutovali, ze fer by bolo aby som bola tehotna ja a nie ony ale ja im to prajem a tesim sa tych malych drobcov uz... 😎 😎
a ked mam pravdu povedat, nechcela by som byt naraz s nimi tehotna aj ja lebo ony sa budu iba porovnavat - a moje uz sa smeje, a sedi a povedalo toto a druha bude mat nervy ked bude jej pozadu.. 😀 😀 😀 😀

ja si pockam a potom aspon zdedim komplet vybavu 😎 😀 😀 😀

alex
15. okt 2009

ahojte kočky,

nellie to je sranda tie tvoje švagriné. Inak ja mám tiež švagrinku tehu, tak sa tešíme že budeme spolu kočíkovať. Ona je ale 3 mesiace po mne.

asshanti
15. okt 2009

ahojte babulky.

sneci, tak dufam, ze buduci stvrtok uz budeme vediet co je v brusku... 😵 😵 😵 inak, drahy nemoze so mnou, on ma presne poobede nocne strelby, na ktore musi... ale nevadi, uz som sa rozhodla, ze ked mi doki povie co to bude, tak pojdem kupit nejake male rozkosne ruzove alebo modre papucky a tak mu urobim aspon malinkate prekvapko!!! 😵 😵 😵

nellie, mas pravdu, ani ja by som nechcela byt naraz tehotna s nimi... 😖 😖 😖 uvis, ono to pride, len musite trosku na tom popracovat, moja zlata!!! 😵 😵 😵

rano som aj babu dohovarala, ze kopat sa mu nechce lenivcovi jednemu, ale napinat ma mu nerobi ani najmensi problem, potvorka jedna malicka, moja krasna... 😀 😀 😀 inac, vcera mala moja sesternica z druheho kolena dievcatko, 3,65 kg a 51 cm, tak sa velmi tesime!!! rodila minuly rok v auguste, chlapcek a teraz opat a to mala este len 21 rokov v maji... to je spravodlivost, vsak...??? 😒 😒 😒 a pritom to druhe vobec, ale vobec nechceli a nie este tak skoro...

snecka
15. okt 2009

Nellie no plán máš riadny 😀 Ani ja by som nechcela byť s nimi tehotná, ty si potom zlížeš smotanu sama, ked sa okolo tvojho babetocka budu vsetci krutit.
Ass no tak ja počkám do štvrtku 😉 a papučky budeš kupovať ružové, pretože naši chlapci sa ozvali mamičkám skôr a my ženy máme čas, no nie. Práve pre to si myslím že to bude dievčatko Ass.

asshanti
15. okt 2009

sneci, bolo by super keby to bolo dievcatko!!! ale zistujem, ze aj chalani su zlatunki... takze to bude jedno. 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
15. okt 2009

assh priklanam sa ku tomu dievcatku.. som si teba vymenila s vierkou 😝 😀 😀 😀

inak este sa vam postazujem.. jedna z tych tehul mi robi napriek... ☹ dobre vie ze moje vysnivane dievcenske meno je Laura a samozrejme v pripade dievcatka ide to meno pouzit ☹ ☹
to sa podla mna nerobi.. ale co uz ... nedala som jej najavo, ze mi to vadi... 😒

a som rada ze ste mi dali za pravdu.. 😀 ja veru budem radsej tehotna aj pol roka po nich.. takze mam časuuu a časuu 😀 😎 😎

asshanti
15. okt 2009

ano nellik, Ty bud neskor, nech si Ty stredobodom pozornosti, oni sa teraz musia delit... 😲 😲 😲 moje svagriny uz maju velke deti, takze si myslim, ze svokrovci su a budu nadseni z nasho mimca, lebo to bude opat malinke babo po dlhsej dobe, najmladsia Alzbetka ma uz 8 rokov... a musim Ta pochvalit, si skvela, ze si to nedala na sebe vediet!!! 😵 😵 😵 ale svagrina je riadna harpia... dufam, ze bude mat chlapca... 😲 😲 😲 😀 😀 😀

nellie_
autor
15. okt 2009

ashanti ja to uz mam v povahe... 😅 😅
ja nemam rada spory a radsej vsetko riesim s usmevom aj ked ma to niekedy zaboli ako v pripade toho mena teraz.. ale sak co.. kde je napisane ze nemozem mat Lauru aj my??? 😀 😀
a na ten just nech ju aj rozdrapi 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre