Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
15. okt 2009

nelie - zober to z tej lepsej stranky, vies kolko veciciek a tak zdedis a pekne si aspon usetris na vybave pre mimco, takze ja by som aj toto brala ako plus a tvojmu dietatu sa bude potom venovat vacsia pozornost, ale ich dve deti si bude musiet rodina tak trochu delit 😵

nellie_
autor
15. okt 2009

vierinka ano presne to si myslim aj ja... 😉 😀 😀 😀 😵 😵 😵

vieri zacala som pozerat tu piatu seriu zufaliek.. a to aka sranda... 😀 😀 😀 😀 som necakala ze to daju ze po 5 rokoch... 😀 😀 Ta Gabi aka zmena - nenalicena čuchta s dvoma detmi... 😀 😀
a ta mala riadna gulka.. dobre to je.. dnes sa tesim na ostatne diely.. 😀 😀

vierka
15. okt 2009

nelie - je to super, mne sa to velmi pacilo, aj ked psychicky tak lepsie mi padne serial Muzi na stromoch... ten je uplne ze naj a tesim sa na 3 seriu 😀
a vidis, presne toto iste sa z nas stane - nenamalovane cuchty s dvomi detmi 😀 😀 😀

nellie_
autor
15. okt 2009

vieri uz som na tvoje odporucanie pozerala aj Muzov na stromoch.. zacalo to byvat na Dome.. v sobotu a nedelu o 18,00.. v sobotu som nevidela ale kukla som v nedelu druhy diel a paci sa mi to... 😉

vierka
15. okt 2009

a je to v slovenskom dabingu??? lebo mangel mi naladil tu doma, ale som tie prve dva diely este nepozerala, lebo bol este doma, ale keby tento vikend nebol, tak si to urcite pozriem 🙂

nellie_
autor
15. okt 2009

vieri ano je to so slovenskym dabingom.. tebe to bude asi nezvyk ked si naucena na cesky.. ale dalo sa to aj po slovensky... 😀 😀

vierka
15. okt 2009

no tak to bude asi ina kava, ked som zvyknuta na cesky... ale chcem si aspon pozriet ako to vyznie v slovencine a ci su tam take iste hefty ako v cestine 😀

vierka
16. okt 2009

dobre ranko baby 😀

sice mam za sebou dva prispevky, ale ja len tak, ze aby ste sa o mna nebali, ze som v praci a tak... 😀 😀 😀
ale je to vazne trapne mat za sebou takto dva prispevky 😀

alex
16. okt 2009

Dobré ránko,
ale vieri čo si, nie je to trápne 🙂 Konečne piatok, mne sa dnes tak strašne nechcelo vstávať.

asshanti
16. okt 2009

ahojte baby,

vierka, vobec to nie je trapna, mne sa to uz parkrat stalo... 😀 😀 😀 😀 😀

ja som dnes doma, mam dovolenku, upratujem take 4 velke zasuvky pod televizorom v spalni, to je sucast vstavanych skrin, ale su obrovske, ako taka velka komoda. tak vsetko teraz z nich povyberat, dnu povysavat, utriet a pekne poskladat. oco maluje poslednu izbu, staru kuchynu a uz bude kompletne vymalovany cely dom, konecne!!! 😉 😉 😉 este potrebujem dat oprat, zehlit a poumyvat a poodkladat do krabic vsetky letne topanky, lebo sa vsade len povaluju. takze mam toho dost na plane... 😝 😝 😝 😀 😀 😀

a este musim na postu vyplatit nejake seky a mam tam aj balik, sme si s kolegynou objednali nejaky handry pre seba a nasich muzikov... 😉 😉 😉
tak pekny, aj ked strasne uprsany den... 😵 😵 😵

nellie_
autor
16. okt 2009

ahojte krasky... 😉

som troska vytazena tak sa mi nedalo skôr... jak sa tesim ze je piatok.. 😎
ozaj a zabudla som vam povedat ze od pondelka ideme fungovat v "krizovom rezime" cize kazdy tyzden musime byt 1 den doma...a mne sa tym splil moj zivotny sen - budem mat 4 dnove pracovne tyzdne... 😀
no ale sak ja sa dosmejem.. 😅

katika82
16. okt 2009

no ahojte lásky moje,

no tak sme boli včera v poradni, najskôr na pasoch tam sme sa s maželom nasimali ako malý kopal a ako mu tlklo srdiečko no a napokon sme sa dozvedeli v poradni že sa vôbec neotočil takže zatiaľ to tiež vyzerá na cisárky.

Najskôr ma doky začal zo spolu vyšetrovať a hovorí: no halvička je už dole a potom že noooo toto asi nieje hlavička, poďte si ešte urobím ultrazvuk uvidíme čo to tamma zašprajocvané. no a zistil že je stále zadočkom otočený takže povedal že u nás sú opreračné dni utorky a to robí aj on takže niektorý utorok urobíme sekciu. a ja že ako niektorý?? no a on sa začal smiať že nebojte sa budúci ešte nie ale že tak cca v termíne okolo toho 10.11 prípadne týžden skôr. teda ak sa malý ešte neotočí ale povedal že teraz už asi nie, že ked sa doteraz od toho 30tt ako mi naposledy robil ultrazvuk takže to sa už asi teraz neotočí.

ja neviem čoho sa báť viac. doteraz som mala depku z normálneho pôrodu a teraz z cisárskeho aby som sa prebrala po nom

nellie_
autor
16. okt 2009

ahoj Kati.... moja, neboj pri cisarkom si pospis a ked sa preberies tak uz bude pri tebe tvoj maly krasny ruzovy zazrak.. 😵 😵 😵
ono vsetko ma svoje pre aj proti, ale neboj ty si silna zena ty to zvladnes 😉
ja uz som bola v narkoze tiez som mala podobne pocity ako ty ale neboj, nic to nebolo... a teba uspia uplne na chvilku 😉

asshanti
16. okt 2009

nellie, a vyplata zostane rovnaka...??? alebo vam to budu strhavat? ja by som to tiez brala... kazdy tyzden den volna... waw!

katika, neboj sa, vsetko bude ok, aspon nebudes trpiet pri normalnom porode! aj kamoska co rodila teraz v auguste mala malickeho na cisarsky, aj prvu dcerku, lebo ma operovanu chrbticu, tak to doktorka nechcela riskovat... potom vraj budes mat bolesti po reze, ale to prejde a uz sa len budes tesit z malickeho!!! 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
16. okt 2009

assh no ked sme mali poradu kde bolo toto oznamene tak nasa vyplatna hovorila, ze plat nam pojde dole o nejakych 15-20 Eur mesacne.. lebo daco bude refundovat stat... ale uvidime aka bude skutocnost... 😅
takze ak to bude naozaj tak tak sa mi to fakt paci, robit 4 dni a 3 byt doma.. 🙂

asshanti
16. okt 2009

nellie, to by bolo fakt dobre! aj by si si oddychla, aj by si stihla nieco doma urobit a tych 500 Sk hore - dole, nemusis rano vstavat, davat na autobus, obed, atd... super, aj ja by som brala!!! 😵 😵 😵

vierka
16. okt 2009

nelie - mojim snom je len trojdnovy pracovny tyzden aj to len od 10 do 12 😀 😀 😀
ale zase o to aby mi siel plat dolu by to asi nestalo...

ass - no ako tak citam, tak mas toho dneska akosi vela 😅

katika - no to som nevedela, ze babo ked sa neotoci skor, tak ze sa uz potom neotoci 😕 no asi by som si mala nastudovat nejake veci aj o toceni babatiek pred porodom 😀
neboj sa mojenka - ja mam tiez take stavy, ze neviem coho by som sa mala bat viacej, ale uvidis, chvilu si pospinkas a potom uvidis ten najkrajsi zazrak na svete a tvoju najvacsiu a nekonecnu lasku a to za to stoji, nech to uz ide akokolvek na svet 😵

xt1na
16. okt 2009

Ahojte baby,
chcela by som sa Vás niečo opýtať. Už je to 11 dní ako som dostala injekciu na vyvolanie menštruácie. Ešte stále neprišla,
tak som si urobila test a bol pozitívny. Máte s tým niektorá skúsenosti? Lebo viem, že keď som brala hormonálne lieky, doktor ma upozornil, že ak budem mať pozitívny test, nemusí to znamenať, že som tehotná, lebo tie tabletky obsahujú nejakú látku a tá spôsobí,že test je pozitívny. Môže to tak byť aj po tej injekcii? Alebo by som mohla byť aj tehotná?

vierka
19. okt 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 😀

xt1na - no asi odpisujem aj moc neskoro, ale bohuzial ti v tomto poradit neviem, pretoze som nastastie nikdy nemusela absolvovat vyvolavacku mrchy... ale podla mna tehotna si, lebo myslim, ze take hormony ta injekcia neobsahuje ktore by mohli davat falosne // ciarky...

nellie_
autor
19. okt 2009

dobre ranko 🙂 🙂

xt1na, pokial si mala pichnuty agolutin tak ten je super aj na uhniezdenie babetka 😉 takze ak si nemala v poslednych 10 dnoch pichnuty pregnyl tak si urcite tehulka - gratulujem 😉

no ako po vikende??? mne sa nejak nechce... 🙄 🙄 🙄

vierka
19. okt 2009

no ja po vikende super, v sobotu sme boli na velkych naaaaakupoch a potom sme robili aj nejake velke zmeny v byte... no a v nedelu len tak veget s mangelikom, lebo dneska rano zase odchadzal...

mne sa praveze chce, lebo som samaaaaaa, tak mam cas konikovat najblizsie 4 dni 😵

nellie_
autor
19. okt 2009

vieri ved konikovat sa mi chce... ja som myslela ze robit nie.. 😀 😀 😀
konik je moje hobby nie praca.. 😀 😀

vieri ozaj vcera som stiahla Navrh v cestine 😉 uz je s dabingom a celkom slusny cesky dabing je na to 😉
tak uz sa tesim ako si to pozriem... 😎 😎

a pozeravate aj superstar baby??? no koho dnes tipujete???

ja baby istvancova - konvickova (ona je dobra ale vcera to nejak divne zaspievala...)
a chalani lacko a machala alebo ben

vierka
19. okt 2009

nelie - no ja konecne mozem konikovat... tak mi to chybalo... cela ta pracovna doba bola o nicom ked som tu nemohla byt 😀 a sef povedal, ze ja uz mam len odpocivat, tak ho beriem za slovo 😝 😀
uz je aj v cestine??? tak to musim niekde najst, lebo je to super a rada by som to mala aj doma... manzo doma nie je, tak mozem pozerat... tak budem len citat knihy a pozerat filmy - aj tak je vonku kosa...

ja superstar pozeravam, ale vcera som baby ani nedopozerala - ale s istvancovou suhlasim, aj s machalom... ale na Bena mi nesahaj 😝 😀

nellie_
autor
19. okt 2009

vieri aj mne sa ben v podstate paci ale iba ako vypada je fakt chutny... ale musim uznat ze spievat nevie 😅
ale myslim ze pubisky mu poslu dost hlasov aby sa tam udrzal... 😉

veru teraz je total filmovo - knizne obdobie.. 😉 asi konecne zacnem citat ten druhy diel upirsky.. Bella a Edward story.. 😎

asshanti
19. okt 2009

ahojte kocky,

tak mne sa tiez dnes velmi nechcelo do prace... manzo vstaval 5:20, nastupoval dnes na siestu a ja som este viac ako hodinku mohla pospat, ale uz sa nedalo, asi len poslednych 10 minut som schrupla... kosa je teda riadna, uz bude zrejme aj mrazik, u nas uz niekde v okolitych dedinach bol dnes, ale konkretne u nas nie... vcera som docitala jeden casak a zacala druhy a uz sa musim poriadne pustit do tej materskej knihy 9 mesiacov... a este mam uz doma davno pozicany od uja Da Vinciho kod, ale este som sa k nemu nedopracovala... asi az ked budem na materskej, ale len dovtedy kym sa babo nenarodi, lebo potom uz nebude vobec casu...
mne sa zo Superstar paci Bagarova a Majernikova a z chalanov Lacho a Cristovao. 😉 😉 😉 😉 😉

vierka
19. okt 2009

nelie - no sice spev sem tam zaplacem, ale keby mi tak spieval do uska, tak by mi to veru ani nevadilo 😝 😀
ty si ten druhy diel este nazacala??? ja uz ho budem mat dneska aj precitany a zacinam tento tyzden potom 3 a 4 citat 😀 a to si chcem este aspon raz v tomto tyzdni pozriet ten film k tomu 😀

ass - no zima je uz riadna, ja som rano oskrabkavala namrazu z auta... takze uz to bude len horsie a horsie 😀
tak ale aj zima musi byt... a veru do knizky o tehu by si sa mala pustit, ja si vzdy precitam aktualny mesiac ktory ma caka - nech aspon viem do coho idem 😀

alex
19. okt 2009

Ahojte babuľky,
ja som superstar tiež pozerala, tie baby boli včera fakt dobré. Ja tipujem na vypadnutie Ištvancovú-Galisovú
z chlapcov Lacko-Machala.
Chalani sú super Chodúr a Bendík a zo slovenských ten Denis Lacho.
Dievčatá sú viac vyrovnané.

asshanti
19. okt 2009

alex, ide Ti facebook...??? mne nie, tak mozno nam ho uz v robote aj zablokovali... 😒 😒 😒 😒 😒

ja som v sobotu dala prat, zehlila a poupratovala vsetky letne boticky do krabic, takze mam poriadok. vecer sme mali ist s kamosmi vonku, ale skladali novy nabytok dlho, tak sme nakoniec nesli, ale dobre, lebo som bola strasne utahana, ani ten dobry film Ostrelovac som nedopozerala, zaspala som... vcera sme boli s drahym na nakupy, najprv sme v Lidli na somariny minuli 42 eur, potom sme isli do Exisportu na bandaz na koleno, lebo ho boli, a tam si kupil aj jedno pekne tricko, taku polokoselu, bola zlacnena. potom este do Tesca na pecivo, cukor, takze vcera sme sa riadne rozbili... 😀 😀 😀 a este som v Tescu uvazovala nad kabatom, mala som na vyber 2 perfektne, kde sa mi zmesti brusko na celu zimu, lebo doma mam vsetko uzke, alebo do pasu... pozdaval sa mi jeden biely a jeden taky sedy, ale zdali sa mi velmi tenke... mali len taku tenku podsivku, ale doma som zistila, ze aj moj minulorocny je taky isty... a chodim vsade autom, aj do prace a tam mame teplo, takze asi si jeden kupim, hoci je taky tensi, ale dobry strih... nevideli ste ho niektora? a potom sme boli na navsteve u tych kamosov, co maju maleho 2 - mesacneho Matka, je uz riadne zlaty, ale aj uplakany... 😉 😉 😉

pajinka111
19. okt 2009

Ahojky,tak už budu pomalu patřt sem k vám do diskuze,beru už po druhé clostil,tento mesíc byl poslední cyklus a od příštího budu bez něj,ovšem nevím co bude,protože bez clostilu mi folíky prostě nenarostou.. ☹

nellie_
autor
19. okt 2009

vieri veru nezacala som este... 😀 😀 😀
lebo ja si vzdy nakupim - emmu, evu, zdravie, Ok magazin a to kym precitam tak vyjdu dalsie a ku knihe sa nemam kedy dostat.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre