• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

22. augusta 2011 
ahojte babulky...
tak vcera som bola v centre a nafasovala som plnu igelitku injekcii na stimulaciu - mam asi tri druhy injekcii, jedny cipky a este mam aj vitaminy predpisane... takze teraz uz len cakam na mrchu a na druhy den cyklu bude prva vcelicka do zadocku :grinning: :grinning: :grinning:

vy sa ako mate??? nechce sa mi citat spatne, lebo ste toho veeeeeeeela popisali :slight_smile:
13. jan 2009 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieri a nepichajú sa injekcie do bruška? Akeé liečiky si vyfasovala, musíš popísať, zvedavá som... :grinning: a inak už si nám chýbala už si chodíš len do Ferticentu :angry: , ty jedna :grinning:
13. jan 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vierocka, takze teraz si mrsulku prajes :slight_smile: cim skor tym lepsie :grinning: nech uz su vcelicky pichnute a nech je plno vajok :wink:
13. jan 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely s teplotou sa držíš, veľa šťastia. :wink:, sledujem ťa :grinning:
13. jan 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek mojka... no tieto su do svalu a kedze mam najvacsi prdelku tak ich budem pichat tam :grinning:
som si musela normalne ze vytiahnut ten papier, lebo ani neviem co som nafasovala - takze mam 3 ampulky Merionalu denne, potom sa k tomu prida Cetrotide a Choragon a po vkladani budem mat cipky Utrogestanu... no a doporucili mi aj vitaminy s kyselinou listovou, tak som si kupila calibrum baby plan.. :grinning:
no to vies ako, ja teraz musim zhanat infosky aby som to nedoplietla vsetko :sweat_smile: sak blondinka :grinning:
13. jan 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka dakujem aj ja vas citam :wink: kde najdem tvoj?
13. jan 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelka - dakujem... ved mrcha by mala prist niekedy od zajtra do konca tyzdna :wink: :slight_smile:
13. jan 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už sa teraz teším na Tvoje výsledky, dúfam že sem občas kukneš a popíšeš ako sa ti darí.
Nelka moj graf mám tam prvú bodku po menzese, čiže nič na pozeranie zato Tvoj je No.1. :wink:
13. jan 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki.. lenuliatko dik za info, aj tebe snecka... dufam, ze uz dnes prasknu, lebo ma dost boli brucho..mam vacsie ovulacne bolesti ako zvycajne :frowning2:
pozeral aj slizniicu na uzv v nedelu, tvrdil ze je dobra..ale nepovedal kolko. ja som zas niekde citala , ze clostyl vysusuje hlien.. no ja som nejak nevidela roydiel, skor ho bolo viac..ale stale len vodovy, bielkovy nemavam.
13. jan 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lauritka aj ja mávam viac hlienu keď beriem Clostil, a inak ja bez Clostilu a Pregnylu vôbec ovu necítim :frowning2: , ale viem že je podľa teplôt.
Teplota ti klesla tak možno ovu bude už dnes, mávaš 13dc,14dc ovu, ideš ešte na UZV? Berieš aj Duphaston alebo utroš?
13. jan 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka ano ovu mavam tak okolo 13-14 DC.....trosku sa mi to predlzilo, aj lutelana faza, brala som asi tri mesiace sarapis. teraz beriem len macu a kyselinu listovu. a este dojedam matersku kasicku, este som nasla doma :sweat_smile:

inac doma mam zvysny utors, ale povedal, ze nemusim brat.. tak neviem.. mozno preventivne by som mohla aj sama nie ? :wink: nevies ake sa tam predpisuej davkovanie?, a od ktoreho dna ??
13. jan 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja byť tebou tak to beriem, ja mám skúsenosť len s Duphastonom a ten mi vždy nasadili hneď po ovu, napr. 13dc mi pichli Pregnyl a o dva dni nato som začala brať Duphik a beriem ho 2x denne ráno a večer. :wink:
13. jan 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci mam duphaston.. ale berie sa to len 10 dni nie ??? pregnyl ti pichali v centre, alebo u tvojho obvodneho ?
13. jan 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno 10 dní, som zabudla napísať :sweat_smile: , pregnyl mi pichajú v centre. Lauri však si nemala problem s ovu? Ak sa dobre pamätám, tak prečo Clostil, chce to doki poistiť?
13. jan 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nemam problem s ovu, ale chcel vyskusat-zvysit sance, kym cakam na laparku :sweat_smile: akurat mi hovoril, ze sa vacsinou otehotnei az po dobrati clostylu... teda cyklus v ktorom uz nestimulujes. :confused:
no a prave mi vravel,ze pregnyl sa ma pichat len v centrach, obvodny gynekolog by to pichat ani nemal :pensive:
neviem, ci je to nejaka zavazna inekcia, alebo preco ?
13. jan 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Lauri mne sa nepodarilo otehotnieť ani v cykle po vysadení Clostilu :frowning2: , teraz znova stimulujem na moje 1IUI. Počula som o tom že to nechcú pichať obyčajní gyndoši, no neviem prečo. :fearful:
13. jan 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka a vy mate dobry spg?? asi to je nejaka velka davka hormonu, a neberu na seba riyiko ja neviem..to uz je asistovana reprodukcia v podstate.
13. jan 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spg máme ukážkový, ja tomu už fakt nerozumiem, keď som sa pýtala v centre tak mi doki naznačila že môže byť problém aj vo vajíčkych v ich kvalite a či vôbec sú vo folikuloch, že to sa dozvieme len po OPU. Pregnyl - je vlastne tehotenský hormon.
13. jan 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka tak to je fakt zahada..a vajcovody mas prechodne ??
13. jan 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to neviem, ale podľa mojich doktorov nie je nutná laparoskopia, pretože som nemala žiadne zápaly ani chlamýdie, výsledky z krvi boli dobré. Ak nevyjde IUI tak pôjdeme na IVF a to už nemusím vedieť či sú priechodné alebo nie. Nechcem už nič odkladať mám 30rokov, celebrity rodia a ja nič :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka ja mam 35..celebrity rodia aj v 40-ke :grinning: vid hally berry, nicole kidman..atd..

no ja som tizy nic nemala, ani zapaly...laparku chcem ako posledny krok a uvidime. stale odkladam do druhe iVF :sweat_smile: nejak verim, ze sa t opodari aj tak. bola som dost sklamana, ked som dvakrat otehotnela a nasledne dvakrat potratila. raz po IVF a raz po KET. teraz som na prirodzenej ceste, hoci hormonalnej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jasne pri IVF laparu netreba..odomna ju nevyzadovali. teraz chcem ist dobrovolne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je určite dobré keď budeš vedieť na čom si. :wink:, no určite je to veľmi ťažké keď sa nezadarí IVF, čo za tým môže byť že potratíš ? Inak máš krásne vlásky ja som vždy o takých snívala :dizzy_face: .
13. jan 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka dakujem.. aspon nejake stastie v zivote mam :grinning: - nemusim chodit ku kadernicke, len na podstrihnutie.
umyjem a idem ....
dovod potratov ti niekto nepovie, proste stava sa to :unamused: potraca sa aj pri obycajnych tehu... je to zlozite, staci mala chybicka a je koniec. :pensive: bunky sa v prvych tyzdnoch velmi rychlo delia...
ja sa lucim..dakujem za pokec, dufam, ze uz dnes prebehne ovulka. pa pa.-
13. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vy ste toho popisali, ale uspesne som si vas precitala.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
dneska mam troska lufty...

Laurit ahojky tak aj ty si clostilka?? tento mesiac aj ja....brala som ho ale len 4 dni, od 6DC do 10DC....az 19.1. idem na uzv som zvedava ake budem mat ja foliky...teda mne staci kludne aj jeden... :sweat_smile:
13. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sneci podla mna ti bude stacit aj IUI-čko :wink: nemozes byt taka narocna a mat obidve...aj IUI aj IVF..
budem na teba tuho tuho mysliet....
Vieri a takisto aj na teba tuho myslim....fíha to teda urcite nie je lacna zalezitost ta plna igelitka medikamentov... :confused: :sweat_smile:
ja mam hrozne velky respekt pred tymi centrami.... :pensive: mna uz sa teraz doktorka pytala ci nechceme skusit bratislavu, ale ja chcem po laparke aspon do leta skusat prirodzene... :pensive:
13. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelie ja nechcem všetko mne stačí len že aspoň jedno bude mať pozitívny výsledok. :frowning2: . Už teraz sa teším ako tuho budeš myslieť.
Máš pravdu skúšaj ešte prirodzene, mňa to už prestava baviť, tie každomesačné neúspechy.
13. jan 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no je to fakt na psychiku toto vsetko.....
malo to byt zariadene tak, ze ak sa zena rozhodne ze chce babo, vysadi antikoncepciu a je to...malo by to vyjst kazdej....
ale ja veriiiiiiiiiiim ze karta sa nam tento rok vsetkym obrati uvidite... :sunglasses:
som vasa konikova sibila...ci sibyla neviem ake i y sa tam pisu.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka - my sme uz davno, po tych vsetkych vysledkoch preklasifikovali snazenie na "bezcielne snazenie" a opat sme si to zacali uzivat a je to take uvolnujuce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale bude to dobre, ja tomu verim...

nelie - dakujem ze na mna tuho myslis a ja ze co som dnes taka nejaka stuhnuta - a to ty :grinning: :grinning: :grinning: no liecky ma ani vela nevysli, len nejakych 3000 sk, cize pohodicka... :grinning: a celkovo sa na ten proces "plodenia" tesiiiiiim :grinning:
13. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vieri ja som ze to bola ovela vyssia suma..je to dost ale zas tak optimalne... :wink:
a to si budes pichat sama.???
to by som ja asi nezvladla.... :sweat_smile: ale zas keby bolo treba tak by som sa zatala a bolo by....

ved proces plodenia je vzdy supeeeeeeer. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak mne tiez dobre padli tie dva mesiace co sme sa nesnazili...len sme si uzivali a bolo....ale tiez mam ten pocit ze to teraz s manzelom berieme tak akosi inac....proste vieme ze po laparke je vsetko OK, tak to uz musi vyjst aj keby so bolo.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. jan 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj a moj dnesny grafik.... uz to konecne klesa.... :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
13. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok