Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
13. jan 2009

ahojte babulky...
tak vcera som bola v centre a nafasovala som plnu igelitku injekcii na stimulaciu - mam asi tri druhy injekcii, jedny cipky a este mam aj vitaminy predpisane... takze teraz uz len cakam na mrchu a na druhy den cyklu bude prva vcelicka do zadocku 😀 😀 😀

vy sa ako mate??? nechce sa mi citat spatne, lebo ste toho veeeeeeeela popisali 🙂

snecka
13. jan 2009

Vieri a nepichajú sa injekcie do bruška? Akeé liečiky si vyfasovala, musíš popísať, zvedavá som... 😀 a inak už si nám chýbala už si chodíš len do Ferticentu 😠 , ty jedna 😀

nela00
13. jan 2009

ahoj vierocka, takze teraz si mrsulku prajes 🙂 cim skor tym lepsie 😀 nech uz su vcelicky pichnute a nech je plno vajok 😉

snecka
13. jan 2009

Nely s teplotou sa držíš, veľa šťastia. 😉, sledujem ťa 😀

vierka
13. jan 2009

ahojcek mojka... no tieto su do svalu a kedze mam najvacsi prdelku tak ich budem pichat tam 😀
som si musela normalne ze vytiahnut ten papier, lebo ani neviem co som nafasovala - takze mam 3 ampulky Merionalu denne, potom sa k tomu prida Cetrotide a Choragon a po vkladani budem mat cipky Utrogestanu... no a doporucili mi aj vitaminy s kyselinou listovou, tak som si kupila calibrum baby plan.. 😀
no to vies ako, ja teraz musim zhanat infosky aby som to nedoplietla vsetko 😅 sak blondinka 😀

nela00
13. jan 2009

snecka dakujem aj ja vas citam 😉 kde najdem tvoj?

vierka
13. jan 2009

nelka - dakujem... ved mrcha by mala prist niekedy od zajtra do konca tyzdna 😉 🙂

snecka
13. jan 2009

Tak už sa teraz teším na Tvoje výsledky, dúfam že sem občas kukneš a popíšeš ako sa ti darí.
Nelka moj graf mám tam prvú bodku po menzese, čiže nič na pozeranie zato Tvoj je No.1. 😉

lauritka
13. jan 2009

ahojki.. lenuliatko dik za info, aj tebe snecka... dufam, ze uz dnes prasknu, lebo ma dost boli brucho..mam vacsie ovulacne bolesti ako zvycajne ☹
pozeral aj slizniicu na uzv v nedelu, tvrdil ze je dobra..ale nepovedal kolko. ja som zas niekde citala , ze clostyl vysusuje hlien.. no ja som nejak nevidela roydiel, skor ho bolo viac..ale stale len vodovy, bielkovy nemavam.

snecka
13. jan 2009

Ahoj Lauritka aj ja mávam viac hlienu keď beriem Clostil, a inak ja bez Clostilu a Pregnylu vôbec ovu necítim ☹ , ale viem že je podľa teplôt.
Teplota ti klesla tak možno ovu bude už dnes, mávaš 13dc,14dc ovu, ideš ešte na UZV? Berieš aj Duphaston alebo utroš?

lauritka
13. jan 2009

snecka ano ovu mavam tak okolo 13-14 DC.....trosku sa mi to predlzilo, aj lutelana faza, brala som asi tri mesiace sarapis. teraz beriem len macu a kyselinu listovu. a este dojedam matersku kasicku, este som nasla doma 😅

inac doma mam zvysny utors, ale povedal, ze nemusim brat.. tak neviem.. mozno preventivne by som mohla aj sama nie ? 😉 nevies ake sa tam predpisuej davkovanie?, a od ktoreho dna ??

snecka
13. jan 2009

Ja byť tebou tak to beriem, ja mám skúsenosť len s Duphastonom a ten mi vždy nasadili hneď po ovu, napr. 13dc mi pichli Pregnyl a o dva dni nato som začala brať Duphik a beriem ho 2x denne ráno a večer. 😉

lauritka
13. jan 2009

neviem ci mam duphaston.. ale berie sa to len 10 dni nie ??? pregnyl ti pichali v centre, alebo u tvojho obvodneho ?

snecka
13. jan 2009

Áno 10 dní, som zabudla napísať 😅 , pregnyl mi pichajú v centre. Lauri však si nemala problem s ovu? Ak sa dobre pamätám, tak prečo Clostil, chce to doki poistiť?

lauritka
13. jan 2009

no ja nemam problem s ovu, ale chcel vyskusat-zvysit sance, kym cakam na laparku 😅 akurat mi hovoril, ze sa vacsinou otehotnei az po dobrati clostylu... teda cyklus v ktorom uz nestimulujes. 😕
no a prave mi vravel,ze pregnyl sa ma pichat len v centrach, obvodny gynekolog by to pichat ani nemal 😔
neviem, ci je to nejaka zavazna inekcia, alebo preco ?

snecka
13. jan 2009

No Lauri mne sa nepodarilo otehotnieť ani v cykle po vysadení Clostilu ☹ , teraz znova stimulujem na moje 1IUI. Počula som o tom že to nechcú pichať obyčajní gyndoši, no neviem prečo. 😨

lauritka
13. jan 2009

snecka a vy mate dobry spg?? asi to je nejaka velka davka hormonu, a neberu na seba riyiko ja neviem..to uz je asistovana reprodukcia v podstate.

snecka
13. jan 2009

Spg máme ukážkový, ja tomu už fakt nerozumiem, keď som sa pýtala v centre tak mi doki naznačila že môže byť problém aj vo vajíčkych v ich kvalite a či vôbec sú vo folikuloch, že to sa dozvieme len po OPU. Pregnyl - je vlastne tehotenský hormon.

lauritka
13. jan 2009

snecka tak to je fakt zahada..a vajcovody mas prechodne ??

snecka
13. jan 2009

No to neviem, ale podľa mojich doktorov nie je nutná laparoskopia, pretože som nemala žiadne zápaly ani chlamýdie, výsledky z krvi boli dobré. Ak nevyjde IUI tak pôjdeme na IVF a to už nemusím vedieť či sú priechodné alebo nie. Nechcem už nič odkladať mám 30rokov, celebrity rodia a ja nič 😀 😀

lauritka
13. jan 2009

snecka ja mam 35..celebrity rodia aj v 40-ke 😀 vid hally berry, nicole kidman..atd..

no ja som tizy nic nemala, ani zapaly...laparku chcem ako posledny krok a uvidime. stale odkladam do druhe iVF 😅 nejak verim, ze sa t opodari aj tak. bola som dost sklamana, ked som dvakrat otehotnela a nasledne dvakrat potratila. raz po IVF a raz po KET. teraz som na prirodzenej ceste, hoci hormonalnej. 😝

jasne pri IVF laparu netreba..odomna ju nevyzadovali. teraz chcem ist dobrovolne 😝

snecka
13. jan 2009

Je určite dobré keď budeš vedieť na čom si. 😉, no určite je to veľmi ťažké keď sa nezadarí IVF, čo za tým môže byť že potratíš ? Inak máš krásne vlásky ja som vždy o takých snívala 😵 .

lauritka
13. jan 2009

snecka dakujem.. aspon nejake stastie v zivote mam 😀 - nemusim chodit ku kadernicke, len na podstrihnutie.
umyjem a idem ....
dovod potratov ti niekto nepovie, proste stava sa to 😒 potraca sa aj pri obycajnych tehu... je to zlozite, staci mala chybicka a je koniec. 😔 bunky sa v prvych tyzdnoch velmi rychlo delia...
ja sa lucim..dakujem za pokec, dufam, ze uz dnes prebehne ovulka. pa pa.-

nellie_
autor
13. jan 2009

ahojte... 😉 🙂 🙂 🙂
vy ste toho popisali, ale uspesne som si vas precitala.... 😎 😎 😎
dneska mam troska lufty...

Laurit ahojky tak aj ty si clostilka?? tento mesiac aj ja....brala som ho ale len 4 dni, od 6DC do 10DC....az 19.1. idem na uzv som zvedava ake budem mat ja foliky...teda mne staci kludne aj jeden... 😅

nellie_
autor
13. jan 2009

sneci podla mna ti bude stacit aj IUI-čko 😉 nemozes byt taka narocna a mat obidve...aj IUI aj IVF..
budem na teba tuho tuho mysliet....
Vieri a takisto aj na teba tuho myslim....fíha to teda urcite nie je lacna zalezitost ta plna igelitka medikamentov... 😕 😅
ja mam hrozne velky respekt pred tymi centrami.... 😔 mna uz sa teraz doktorka pytala ci nechceme skusit bratislavu, ale ja chcem po laparke aspon do leta skusat prirodzene... 😔

snecka
13. jan 2009

Nelie ja nechcem všetko mne stačí len že aspoň jedno bude mať pozitívny výsledok. ☹ . Už teraz sa teším ako tuho budeš myslieť.
Máš pravdu skúšaj ešte prirodzene, mňa to už prestava baviť, tie každomesačné neúspechy.

nellie_
autor
13. jan 2009

no je to fakt na psychiku toto vsetko.....
malo to byt zariadene tak, ze ak sa zena rozhodne ze chce babo, vysadi antikoncepciu a je to...malo by to vyjst kazdej....
ale ja veriiiiiiiiiiim ze karta sa nam tento rok vsetkym obrati uvidite... 😎
som vasa konikova sibila...ci sibyla neviem ake i y sa tam pisu.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
13. jan 2009

snecka - my sme uz davno, po tych vsetkych vysledkoch preklasifikovali snazenie na "bezcielne snazenie" a opat sme si to zacali uzivat a je to take uvolnujuce 😝 😀 ale bude to dobre, ja tomu verim...

nelie - dakujem ze na mna tuho myslis a ja ze co som dnes taka nejaka stuhnuta - a to ty 😀 😀 😀 no liecky ma ani vela nevysli, len nejakych 3000 sk, cize pohodicka... 😀 a celkovo sa na ten proces "plodenia" tesiiiiiim 😀

nellie_
autor
13. jan 2009

Vieri ja som ze to bola ovela vyssia suma..je to dost ale zas tak optimalne... 😉
a to si budes pichat sama.???
to by som ja asi nezvladla.... 😅 ale zas keby bolo treba tak by som sa zatala a bolo by....

ved proces plodenia je vzdy supeeeeeeer. 😵 😵 😵 😵 😵 inak mne tiez dobre padli tie dva mesiace co sme sa nesnazili...len sme si uzivali a bolo....ale tiez mam ten pocit ze to teraz s manzelom berieme tak akosi inac....proste vieme ze po laparke je vsetko OK, tak to uz musi vyjst aj keby so bolo.... 😎 😎 😎 😎 😎

nellie_
autor
13. jan 2009

ozaj a moj dnesny grafik.... uz to konecne klesa.... 😅 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre